Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. június 7., hétfő 10:10

CS0ki írta:
Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mit lép mbappe. Őszintén szólva azért mindent figyelbe véve nem biztos, hogy szarul jár azzal, ha marad. Pénz szarásig, csapat is lesz körülötte, mert pénzért megvehető, saját ország, sajat város, stb. Masik oldalt kb a komolyabb kihívás, presztízs, álmok vannak. Azért a játékosok nagy része maradna az elsőnél...
Manapság már minden a pénzről szól, sztem hosszabbítani fog.
Al-Khelaifi zsebében van már az UEFA. A háttérben vszínű már megmondta Bappénak, hogy a Real nem nyerheti meg a BL-t a következő években, uh felesleges eligazolnia...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. június 7., hétfő 10:00

Steve írta: Úristen hánynom kell ezektől az Al-Khefír nyilatkozatoktól.

Érted Perez évtizedekig Monopolyzott, hogy felépítse a Realt a toppra, ez meg idejön és még a pofánkba is röhög és megaláz, hogy megvesz minket szaros kis európaiaikat kilóra.


Komolyan okádnom kell ettől.
Nyilván más benne lenni, mdg kívülről minden más, de ha rolam beszélni igy a "főnököm", biztos lépnék. Mar par honapja volt egy hasonló nyilatkozata, amin felkaptam a fejem, hogy mbappe, neymar nem megy sehova, itt lesznek a teljes pályafutásuk alatt, vagy valami hasonló... Anyádat!

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mit lép mbappe. Őszintén szólva azért mindent figyelbe véve nem biztos, hogy szarul jár azzal, ha marad. Pénz szarásig, csapat is lesz körülötte, mert pénzért megvehető, saját ország, sajat város, stb. Masik oldalt kb a komolyabb kihívás, presztízs, álmok vannak. Azért a játékosok nagy része maradna az elsőnél...

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 7., hétfő 6:28

Realista24 írta:
Babinho írta: Ez a legidegesítőbb ezekben. Ezek az arab nyavaják azt hiszik egész Európa az ő rabszolgájuk csak mert végtelen pénzük van.
Az hogy a játékos is mit akar az mind1. Enyém vagy amíg én úgy akarom...köpedelem
Szerencsére a szerződésnek van egy vége, így Mbappen áll a dolog.
Az a baj hogy mindig van az a pénz amiért fel rugd az álmaid
Keveseknél nem.
Reméljük az álmok Mbappenal nem euró milliókban mérhetők

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 23:57

És közben kiszopnak egy Lilletől, az összes gold diggerrel.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 6., vasárnap 23:49

Úristen hánynom kell ezektől az Al-Khefír nyilatkozatoktól.

Érted Perez évtizedekig Monopolyzott, hogy felépítse a Realt a toppra, ez meg idejön és még a pofánkba is röhög és megaláz, hogy megvesz minket szaros kis európaiaikat kilóra.


Komolyan okádnom kell ettől.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 21:53

Babinho írta: Ez a legidegesítőbb ezekben. Ezek az arab nyavaják azt hiszik egész Európa az ő rabszolgájuk csak mert végtelen pénzük van.
Az hogy a játékos is mit akar az mind1. Enyém vagy amíg én úgy akarom...köpedelem
Szerencsére a szerződésnek van egy vége, így Mbappen áll a dolog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 21:52

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Egy igazi fasz ez a csávó. Remélem egyszer valamelyik kurvája elvágja a torkát álmában. :lol:
Nasser Al-Khelaifi: He is one of the best players and he will win the Ballon d'Or for many years, I am 100% sure of that. He has everything he needs to stay at PSG. Where can he go? Which clubs in terms of ambition and project, can compete with PSG today?”
@lequipe
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 6., vasárnap 21:36

Ezek a csávók néha még mindig elfelejtik, hogy Európában vannak és itt nem lehet csak úgy rabszolgaként alkalmazottakat ott tartani az akaratuk ellenére. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. június 6., vasárnap 21:30

Ez a legidegesítőbb ezekben. Ezek az arab nyavaják azt hiszik egész Európa az ő rabszolgájuk csak mert végtelen pénzük van.
Az hogy a játékos is mit akar az mind1. Enyém vagy amíg én úgy akarom...köpedelem

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 6., vasárnap 21:29

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Egy igazi fasz ez a csávó. Remélem egyszer valamelyik kurvája elvágja a torkát álmában. :lol:
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 6., vasárnap 21:25

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Na ez alapján, ha kizárja az ingyen távozást, akkor a nyáron behúzzuk.. :D
Ha meg hosszabbít, ahelyett hogy Benzinhóval butítson, akkor rohad el, keresünk mást. :)

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. június 6., vasárnap 21:23

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Már már ijesztő a csávó :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 21:19

Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 6., vasárnap 12:46

impossible írta:
Realista24 írta:

Hosszú hetek óta írják.
Most Ancelottival kapcsolatban láttam szóbahozva, van bármi alapja vagy értelme egyáltalán? Vagy csak a szokásos dobjunk be egy nevet legyen miről beszélni jelenség? Jó lenne Ramos szrsagai is lezárulnának, ha megy ha nem mert ez a bizonytalanság sose vezet jó dolgokra.
ZZ alatt a francia kapcsot emlegették sokan, Ancelotti nem tudom kit választana, ha Ramos+Varene is egyszerre lépnek.
Azt hiszem, ha mindketten elmennek, akármennyire is nem volt rossz az Eder-Nacho duó, velük mint első számú kh páros + Alaba és Chust nekifutni a szezonnak kemény volna.

Először azt gondoltam, h Alaba lehetne a kh/balbekk/Fede csere, mindig ahol épp pihenni kell. De így, hogy van Gutierrez, ha nincs Mendy (sérülés, eltiltás), inkább ő kapja a perceket, mint más..
Szóval hiába van Alaba, ha mondjuk Ramos+Varene egyszerre off, nyugodtabb lennék, ha jönne egy jó védő.


Távozókról nincs valami?
Persze nem kezdhette Carlo az első sajt.-tájt úgy, hogy páros lábbal rúgok majd ki 5-6 embert, de furcsa, hogy inkább maradásokról vannak hírek, érdeklődőkről meg nagyon nem.. (bár tudva, hogy kiktől szabadulnánk, megértem, hogy nincs nagy tolongás)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 12:29

impossible írta:
Realista24 írta:

Hosszú hetek óta írják.
Most Ancelottival kapcsolatban láttam szóbahozva, van bármi alapja vagy értelme egyáltalán? Vagy csak a szokásos dobjunk be egy nevet legyen miről beszélni jelenség? Jó lenne Ramos szrsagai is lezárulnának, ha megy ha nem mert ez a bizonytalanság sose vezet jó dolgokra.
Gondolom a vezetőség felkészült arra ha lépne mind a két játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 12:27

Realista24 írta:
impossible írta: Azt olvasom rámozdultunk Koundera, amit több szempontból sem igazán értek, max. ha Ramos és Varane is megy.
Hosszú hetek óta írják.
Most Ancelottival kapcsolatban láttam szóbahozva, van bármi alapja vagy értelme egyáltalán? Vagy csak a szokásos dobjunk be egy nevet legyen miről beszélni jelenség? Jó lenne Ramos szrsagai is lezárulnának, ha megy ha nem mert ez a bizonytalanság sose vezet jó dolgokra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 12:05

impossible írta: Azt olvasom rámozdultunk Koundera, amit több szempontból sem igazán értek, max. ha Ramos és Varane is megy.
Hosszú hetek óta írják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 10:43

Azt olvasom rámozdultunk Koundera, amit több szempontból sem igazán értek, max. ha Ramos és Varane is megy.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 5., szombat 19:35

Realista24 írta:
ANDS írta:

Isco már többször megmutatta, hogy milyen jó játékos tud lenni, sajnos nem hozza mindig azt a magas szintet, amire képes.
Ugyanez igaz Bale- re is.
ma visszanéztem a 2018- as Celta elleni meccs első 3 gólját...

Hazard is kiváló játékos, amikor egészséges ÉS formában van, és akar is játszani.

Kérdés, hogy ez a 3 ember mennyire akar még bizonyítani a Realban.
Nálam még magasabb polcon vannak, mint Vini, Rodry, Jovic, Odegaard, Ceballos.

Ancelottinál most kérdés, kinek fog bizalmat szavazni, ki mennyi játékpercet kap.

A CKM jelenleg a világ legjobb középpályás sora, de nem bírnak 38 meccset lejátszani, most akkor ki hozza jelenleg a Kroos- Modric szintet?
Szvsz senki. Csak abban tudok bizakodni, hogy Ancelotti rutinja és nyugalma kihozza a legjobbat valamelyik fiatalból (Fede, Isco) is.
Isco mint fiatal?
:lol:
plusz nem hozza MINDIG azt a magas szintet! Mikor hozta utoljára ezt a szintet? Nem, hogy mindig, sose hozza az utóbbi években, az 50+ meccsből 5ször ha jól játszott szezononként.

Rühellem Balet, de kb már inkább viselném el őt a pályán mint a magas szintű hobót. Sajnos rengeteg alibi selejt van a keretünkben, nem tudom mikor áll itt össze megint valami normális 15-20 fős squad, de jó pár év kelleni fog így posztcovid az sajnos tuti.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 5., szombat 19:20

ANDS írta:
Leno16 írta: Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.
Isco már többször megmutatta, hogy milyen jó játékos tud lenni, sajnos nem hozza mindig azt a magas szintet, amire képes.
Ugyanez igaz Bale- re is.
ma visszanéztem a 2018- as Celta elleni meccs első 3 gólját...

Hazard is kiváló játékos, amikor egészséges ÉS formában van, és akar is játszani.

Kérdés, hogy ez a 3 ember mennyire akar még bizonyítani a Realban.
Nálam még magasabb polcon vannak, mint Vini, Rodry, Jovic, Odegaard, Ceballos.

Ancelottinál most kérdés, kinek fog bizalmat szavazni, ki mennyi játékpercet kap.

A CKM jelenleg a világ legjobb középpályás sora, de nem bírnak 38 meccset lejátszani, most akkor ki hozza jelenleg a Kroos- Modric szintet?
Szvsz senki. Csak abban tudok bizakodni, hogy Ancelotti rutinja és nyugalma kihozza a legjobbat valamelyik fiatalból (Fede, Isco) is.
Isco mint fiatal?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég