Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 3., péntek 12:47

a hírek alapján vmi ilyenre saccolom a jövő évi keretet.

------------------------------------casillas/lopez---------------------------------
-------------------------ramos/nacho-------varane/pepe----------------------
--carvajal/arbeloa----------------------------------------marcelo/coentrao--
---------------------------------------verratti/xabi------------------------------
----------------------kondogbia/khedira----------------------------------------
---------------------------------------------modric/özil--------------------------
--bale-----------------------------benzema/agüero--------------------------

mindenképp előrelépés lesz murinnyó madridjához képest. kérdés, hogy ez mire lesz majd elég :coffee:

jesé gyerek tudja pótolni cét, balet vagy akár benzemát is ha úgy adódik. a kp-ra azért én vaskosabb neveket is elnéznék viszont. gondolok itt luis gostavo-ra, gündogan-ra, pogba-ra vagy akár vidal-ra. kell közülük még 1 legalább.

mostmár nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz nyáron :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 12:43

Tegnap már bedobtam csatárnak Jovetic nevét, mit szóltok hozzá? Fiatal technikás, okos gólt is tud lőni nem statikus stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 12:31

pheco írta:Egy dolgot magyarázzon le nekem valaki. Az még is, hogy lehet, hogy az argentin válogatott kezdő csatár Higuaín? Amikor ott van Agüero. Az igaz, hogy Higu ott jobban játszik, mint nálunk, de akkor is érthetetlen számomra.

Agüero-Benz-Cé hármas nagyon jól hangzik, viszont nekem hiányzik ebből egy szélső. Ugye már Cé sem az aki egy meccsen 10-szer leviszi az alapvonalig és begyötri a labdát. Agüero helyén Lucas lenne nagyon jó, olyan könnyedén veri meg a védőket, hogy az félelmetes. Az a baj, hogy Neymar is így fogja Barcásként megverni a védőket. A legjobb lenne Neymart megszerezni aztán 2 év múlva amikor összeesik a PSG akkor megvenni Lucast is. Viszont Agüeronak örülnék, csak akkor megint rotálva lesz Benz és ugyanaz lesz a helyzet, mint eddig, hogy nem igazán lesz formában.
A szerkezetből fakadóan, aguero mélyebben és kijjebb játszik, higu poziciós center, klasszikus módon, messi kötetlen. Szerintem aguero sem az a tipikus álló cenyó, de lehet tévedek. Inkább olyan cenyó mögötti mindenes.
:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 3., péntek 12:25

pheco írta:Agüero-Benz-Cé hármas nagyon jól hangzik, viszont nekem hiányzik ebből egy szélső..
marcelo elég offenzív és ott lesz majd jövőre már carvajal is a pályán. ők simán elmennek szélsőknek. csak egy brutál kp kell mögéjük, hogy ne kapjunk gólt abból, hogyha esetleg fent ragadnának.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 3., péntek 11:01

Egy dolgot magyarázzon le nekem valaki. Az még is, hogy lehet, hogy az argentin válogatott kezdő csatár Higuaín? Amikor ott van Agüero. Az igaz, hogy Higu ott jobban játszik, mint nálunk, de akkor is érthetetlen számomra.

Agüero-Benz-Cé hármas nagyon jól hangzik, viszont nekem hiányzik ebből egy szélső. Ugye már Cé sem az aki egy meccsen 10-szer leviszi az alapvonalig és begyötri a labdát. Agüero helyén Lucas lenne nagyon jó, olyan könnyedén veri meg a védőket, hogy az félelmetes. Az a baj, hogy Neymar is így fogja Barcásként megverni a védőket. A legjobb lenne Neymart megszerezni aztán 2 év múlva amikor összeesik a PSG akkor megvenni Lucast is. Viszont Agüeronak örülnék, csak akkor megint rotálva lesz Benz és ugyanaz lesz a helyzet, mint eddig, hogy nem igazán lesz formában.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 3., péntek 8:49

Remy írta:
R-l@nch írta: Mit szólnátok Fredhez??? Én nagyon bírtam a játékát a Lyonban pl, rendkívül technikás, brazil, 30 éves, 2-3 jó éve még lehet, padra tökéletes lenne Benzema mögé
Akkor már Higunak egy 100 éves szerződést. Fred :lol: Vagy akkor már hozzuk ide Torrest :lol:[/quote

Egy jo Torres biztos tobb golt szerezne Gonzalonal,de megkernek az arat es nem biztos,h bevalna,volt egyket erdekes periodusa neki is :-)
Kar,h a Braziloknal Ronaldo ota nincs egy ertelmes csatar akit lehetne hozni :|

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 8:18

matador írta:
fiatal, technikás és passzolni tudó csatár kell.
olyan aki képes meghúzni a váratlan és nem szarik be a nagy meccseken.
Ez Agüero definíciója.
Egy bitang Veratti-Vidal-Modric kp előtt egy Cé-Benya-Agüero azért veretné neki rendesen.
Persze bajnokságot szerintem így nem nyernénk, mert Benzema és Agüero is igazi versenyló típusok, akkor jók, amikor kell. Mondjuk Cé meg mindig, szóval akár a Liga is meglehet, ha jövőre is nagyon megy neki.
vidal helyett pogbát részesíteném előnyben, több okból:
vidal hatalmas erőssége a juvénak, alapember, ők nem bezárni akarják a boltot, hanem erősödni.
másrészt perez gépet küldött a faterért (legalábbis sztem érte ment), varane-nal nagy haverok, tökéletesen illene ide és olcsóbb is, mint vidal.

amúgy igen, odaszúrna a verratti/xabi-pogba-modric kp, megfelelően variálva, előttük cé, benzema és aguero teljesen kötetlenül, egy egészséges marceloval nekem tetszene rohadtul.
Kép
Kép
Kép

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: matador » 2013. május 3., péntek 7:55

fiatal, technikás és passzolni tudó csatár kell.
olyan aki képes meghúzni a váratlan és nem szarik be a nagy meccseken.
Ez Agüero definíciója.
Egy bitang Veratti-Vidal-Modric kp előtt egy Cé-Benya-Agüero azért veretné neki rendesen.
Persze bajnokságot szerintem így nem nyernénk, mert Benzema és Agüero is igazi versenyló típusok, akkor jók, amikor kell. Mondjuk Cé meg mindig, szóval akár a Liga is meglehet, ha jövőre is nagyon megy neki.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 7:43

Kercsó írta:fiatal, technikás és passzolni tudó csatár kell.
olyan aki képes meghúzni a váratlan és nem szarik be a nagy meccseken.
Ki volna ilyen? Őszintén kérdem, nem kötekedésből, mert tényleg nem sok ugrik be.
Persze legyen reális, szóval hozható legyen, és az sem árt, ha volt róla hír, hogy legalább érdeklődünk iránta. Ki van ilyen?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 3., péntek 7:24

fiatal, technikás és passzolni tudó csatár kell.
olyan aki képes meghúzni a váratlan és nem szarik be a nagy meccseken.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 7:11

bocs, de finom leszek.
fred nem. ő khm hogyismonydjam nem igazán technikás. :mrgreen:
mint ahogy damiao sem.
ők ilyen jorente típusú erőcsatárok, gyöklassú, nulla csel, lőni talán tud, érkezni tud, de játékban duplanulla.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 22:38

r9fenomeno írta:Na mindegy tudom, hogy sokan elküldenék Higut- én nem.
Kit hoznak helyette? Cavani-t, Aguero-t. Jó mind a kettő, de Higuaín is szorta a gólokat.
Sokan elküldenénk, de azt se felejtsd el, hogy minden bizonnyal Ő is távozni akar.
Már tavaly is szándékában állt, de Mourinho és egy új szerződés reménye meggyőzte arról, hogy maradjon.
Aztán Mourinho (remélhetőleg) lépni fog, még mindig nem Ő az egyértelmű kezdő (remélem nem is lesz, és ez a rotálás szerintem egyik csatárunknak sem tesz jót), valamint az új szerződését sem kapta meg, és vélhetően nem is fogja.
Elmegy pl a Juventusba, ott valószínűleg kezdő lesz, több pénzért, így minden vágya teljesül. (És sokunknak is.)

A hírek szerint Agüerot hoznák helyette.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 22:35

R-l@nch írta: Mit szólnátok Fredhez??? Én nagyon bírtam a játékát a Lyonban pl, rendkívül technikás, brazil, 30 éves, 2-3 jó éve még lehet, padra tökéletes lenne Benzema mögé
Akkor már Higunak egy 100 éves szerződést. Fred :lol: Vagy akkor már hozzuk ide Torrest :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 2., csütörtök 21:40

Valaki, aki követi a brazil bajnokságot: Patoval mizu van? egészséges? formában van? az megvan hogy a milanban sokat volt sérült, aztán kb. 15 milláért hazament... ha még áll a lábán,simán hoznám. carlo is dolgozott már vele, szóval ezzel sem lenne gond. az olaszoknál baromira bírtam a srácot, csak az a sok sérülés...

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. május 2., csütörtök 21:28

Én Verratti,Isco,Bale,Carvajal négyest hoznám.Én nem hoznék csatárt, Benzema-Higuaín kettős nekem elég,formába kell hozni őket,tavaly azért jobb formában voltak,több gólt is lőttek.Mondjuk tavaly az egész csapat top formában volt,de kettő szezont egymás után közte Eb nem lehet lenyomni, ebben a játékstílusban.Na mindegy tudom, hogy sokan elküldenék Higut- én nem.
Kit hoznak helyette? Cavani-t, Aguero-t. Jó mind a kettő, de Higuaín is szorta a gólokat.
Madridi publikum meg imádja Higuaín-t, nem kicsit.
Na elég volt, a többiekről... Carvajalt nem láttam még focizni, de állítólag szupi a leverkusenben jöjjön(egy Rafael jobb lenne),de Arbeola helyett jó lesz. Bale egyértelmű,gyors jól cselez,vele biztos nem lassulna a csapat játéka. Isco meg a legtehetségesebb spanyol fiatal, kis területen úgy forgolódik,cselez,gyors,nagy jövő előtt áll. Verratti-val meg végre lenne egy középpályásunk aki bemeri vállalni a cseleket és nem fél,ha rárontanak egyszerre ketten.

Jesé is jöhet fel vagy kölcsönbe kell adni.

Kaká,Carvalho,Essien,Albiolt eladni.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 2., csütörtök 21:24

Toti írta:elég böszme lenne egy benzema, morata csatárduóval nekivágni a következő szezonnak. :mrgreen:
Ezért kell egy rutinosabb, top közeli, de már idősebb csatár, aki tudja, hogy mit vállal (kb 35%-át a meccseknek).
adom, de ki lenne az? nekem egy név sem ugrik be. :roll:

nekem az a lényeg, h verratti jöjjön. :Đ
Mit szólnátok Fredhez??? Én nagyon bírtam a játékát a Lyonban pl, rendkívül technikás, brazil, 30 éves, 2-3 jó éve még lehet, padra tökéletes lenne Benzema mögé

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 2., csütörtök 21:20

Toti írta:elég böszme lenne egy benzema, morata csatárduóval nekivágni a következő szezonnak. :mrgreen:
Ezért kell egy rutinosabb, top közeli, de már idősebb csatár, aki tudja, hogy mit vállal (kb 35%-át a meccseknek).
adom, de ki lenne az? nekem egy név sem ugrik be. :roll:

nekem az a lényeg, h verratti jöjjön. :Đ
Pont ezért lenne jobb egy fiatalabb, de tehetséges akár 18 éves gyerkeet megkockáztatni. Zidane körülnézhetne hátha talál egy varane szerűt csak csatárban.

Verratti meg überkirály lenne(lesz!)
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 2., csütörtök 21:16

elég böszme lenne egy benzema, morata csatárduóval nekivágni a következő szezonnak. :mrgreen:
Ezért kell egy rutinosabb, top közeli, de már idősebb csatár, aki tudja, hogy mit vállal (kb 35%-át a meccseknek).
adom, de ki lenne az? nekem egy név sem ugrik be. :roll:

nekem az a lényeg, h verratti jöjjön. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 2., csütörtök 21:12

De Higuaín idén lép le, vagyis nekünk most kéne egy cserecsatár. Nem 2-3-4 év múlva.
Félreértés ne essék én csak két ötletet dobtam be szó se volt róla, hogy most őket hozzuk cserének.
Szerintem nem feltétlenül. Egy ilyen fiatal játékos nem hiszem, hogy kezdő a csapatában a francia ligában, és az se biztos, hogy olyan eget rengetően sok lehetőséget kap. Egy Castillában viszont akár kezdő játékos is lehet, ha tehetséges, és a játékperc sokat számít. + azért a légkör sem olyan elhanyagolható tényező, amit viszont szokni kell.

Persze lehet, hogy tévedek
szerintem az első és másodosztály szintje között sokkal de sokkal nagyobb az ugrás. Plusz nem mindegy, hogy Lille Lyon Marseille PSG vagy csak a Barca B,Villareal stb ellen játszhatja a meccseit (vagy akár gólt is lő nekik, mint Maupay). Douglas Baggio a Flamengo utánpótlás cspatából még beleillene a Castillába, de ha valaki elég tehetséges inkább adjuk kölcsön vagy rakjuk felnőtt keretbe. Messi se játszott 17 éves korától a Barca B-ben túl sokat.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 2., csütörtök 21:12

Benzema és Higuaín nem képesek ketten megoldani, nem hogy Benz egyedül. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég