Raphael Varane

Archívum
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 18., péntek 22:24

ToniKroos írta:
Anthony írta: Dehogy váltak be, hát LV mellett a komolyabb csapatok akkor mentek el, amikor csak akartak, ne vicceljünk már..
Ki a komolyabb? Nagyon is korrekt teljesítményt rakott le most tavasszal. Atletico ellen emlékszem a meccs egyik legjobbja volt. De a pool ellen is jó volt, atalanta ellen is. Nem tudom kire gondolsz a komolyabb csapatok alatt.
Ősszel volt egyedül meleg a pite LV miatt, amikor még "szokta" a jh posztot, igen, inter ellen pl gyengébb volt (de ők meg nem komoly csapat :D ). Amúgy a Carvajal - LV duóval nekifutni 21-22nek tényleg kevés, de Odri engem "meggyőzött", ez a 3 lehozza, Militao-Nacho-Varane bőven elég középre plusz atomMendy/jokerAlaba.. A védelem teljes szerintem (és még ott van ígéretesGutierrez).

Nagy kár lenne ha Varane menne, mert 2 hónap alatt gyak lelépne az alfahím, meg a hidegvér középről.. Nem szokott az bejönni, amikor a védelem közepét csak úgy teljesen lecserélik..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

mila
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: mila » 2021. június 18., péntek 18:01

remélem marad és megkapja a 4-est akkor már és nem pl vallejóé lesz

bár mariano 7-ese után már bármit el tudok képzelni :lol:
92:48

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 17., csütörtök 8:43

Anthony írta: Dehogy váltak be, hát LV mellett a komolyabb csapatok akkor mentek el, amikor csak akartak, ne vicceljünk már..
Ki a komolyabb? Nagyon is korrekt teljesítményt rakott le most tavasszal. Atletico ellen emlékszem a meccs egyik legjobbja volt. De a pool ellen is jó volt, atalanta ellen is. Nem tudom kire gondolsz a komolyabb csapatok alatt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 17., csütörtök 8:31

Dehogy váltak be, hát LV mellett a komolyabb csapatok akkor mentek el, amikor csak akartak, ne vicceljünk már..

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 17., csütörtök 7:44

Yazid írta: végülis lett egy alaba - ramos cserénk.


már csak a jobb oldal kérdéses, hogy a carvajal-LV páros elég lesz e.
Így, hogy a 35éves Ramos kiesett a tavaszra és nem hosszabbított, lecseréltük a 28 éves Alabara és nyertünk vele egy 23 éves Militaot aki kb szintén olyan, mintha új igazolás lenne. Szóval egy öregen nyertünk mondhatni 2 fiatalabb és jó játékost. Ha valaki ezt felvázolja télen, simán aláírtam volna. Emellett ha sikerül Varane hosszabbítása, akkor egy szavam nincs az eddigi nyárra.
Jobbra simán elég lesz, csak az kell, hogy néha Carvajal is pihenhessen, Zidane nyomatta orrba szájba, ha kis túlzással tudott már járni. Így hogy LV bevált ott, ketten elégnek kell, hogy legyenek és akkor Nachoról még nem is beszéltünk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 6:46

Örülök ha marad, de azt vagy Nacho vagy Militao meg fogja szívni.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 17., csütörtök 6:29

végülis lett egy alaba - ramos cserénk.


már csak a jobb oldal kérdéses, hogy a carvajal-LV páros elég lesz e.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 17., csütörtök 6:13

Pad'em írta: Varane has offers from the Premier League, Manchester United being one of the clubs. Ramos leaving does NOT mean Varane is staying. @manucarreno [🥇]
BREAKING: @raphaelvarane is renewing his Real Madrid contract. [@marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 17., csütörtök 0:38

Dupla D írta: Ez nem igaz. Idén sok szar meccse volt. Militaoval ráadásul rendre nem értették meg egymást.
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon motiválatlannak tűnik már kb 2 éve
Ráunt az egészre, kell neki a környezetváltozás

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 16., szerda 23:46

Varane has offers from the Premier League, Manchester United being one of the clubs. Ramos leaving does NOT mean Varane is staying. @manucarreno [🥇]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. június 16., szerda 23:19

Igy viszont ele kell baszni egy zsiros szerzodest es marasztalni.
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 16., szerda 23:12

Dupla D írta:Idén sok szar meccse volt.


azért ez kemény túlzás. voltak gyengébb meccsei, de a piacon nincs nála jobb.

hagyjuk deLigtet, egy dekával nem jobb, mint Rafa, de legalább 2x annyiba kerülne.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 16., szerda 23:04

___Samy___ írta: Az a baj, hogy Varane eseteben nagyon sok mindenki emlekezeteben az maradt meg, hogy a serulese ota elegge bizonytalan es vezer nelkul nem jatszik jol. Pedig az utobbi evekben pont ennek az ellenkezojet bizonyitotta. Igazan szar meccse nalunk a tavalyi, City meccs ota nem volt, VB-t meg ugy nyert a franciakkal, hogy vegig beton volt.

Szoval szerintem egyaltalan nem rossz dolog ez a hosszanbitas, legjobb korban van.
Ez nem igaz. Idén sok szar meccse volt. Militaoval ráadásul rendre nem értették meg egymást.

Egyébként én De Ligtre csúsznék rá, ha ráunna egymásra a Juve meg a holland. Idén már a Juve legjobb védője volt az elmondások alapján, és benne látom az intelligenciát és a vezéralkatot.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. június 16., szerda 23:03

Én meg nem hoztam volna Alabat, és az 5 éves 12 millás szerződéséből, 4-et hozzácsaptam volna a jelenlegi 1-hez Varane-nak. Így az extra 1 év 12 milliót meg a 20 (vagy 30) millás aláírási pénzt beforgatom más pozícióba, ha Vallejo meg Martin/Gila megfelelő 4-5. számú belső védőnek. Ramost meg nyilván elengedtem volna.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. június 16., szerda 23:01

Az a baj, hogy Varane eseteben nagyon sok mindenki emlekezeteben az maradt meg, hogy a serulese ota elegge bizonytalan es vezer nelkul nem jatszik jol. Pedig az utobbi evekben pont ennek az ellenkezojet bizonyitotta. Igazan szar meccse nalunk a tavalyi, City meccs ota nem volt, VB-t meg ugy nyert a franciakkal, hogy vegig beton volt.

Szoval szerintem egyaltalan nem rossz dolog ez a hosszanbitas, legjobb korban van.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 16., szerda 22:56

Koundét a hírek szerint nagyjából annyiért lehetett volna hozni, amennyiért Varane-t eladni.
Koundé előtt pedig ott az egész karrier, Varane utolsó egy-két éves teljesítményénél jobbat hozna.

Ramos kapott volna most valami nettó 13-at. Varane szerintem 9-10-et fog kapni.

Egyébként meg nem is feltétlen kellett volna igazolni középhátvédet. Ramos, Nacho, Militao is jelenleg kezdő szint, Alaba meg elvan középhátvédként is. Ha nagyon kell, akkor Chustot meg be lehet dobni Osasunák ellen. Ez az 50 millió mehetett volna a Mbappé alapba.
28-29 éves játékosok esetében nagyon-nagyon át kell gondolni, hogy hosszabbítunk-e velük vagy még utoljára, amikor magas az értékük értékesítjük őket. Varane a teljesítményével nálam nem igazolta, hogy őt marasztalni kéne.

Ahhoz, hogy rendesen tudjunk eladni és venni, ezeket a játékosokat el kell adni, amíg utoljára érnek valamit. Nekünk is meg kéne tanulnunk időben eladni a játékosokat, ha kezd kopni a teljesítményük, mert nem fogunk tudni igazolni helyettük. Nem lesz rá pénz.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 16., szerda 22:54

Hosszabbítsunk vele, még így is jóval kevesebbet fog keresni, mint Ramos, gondolom.
Annak sincs értelme, hogy eladjuk x összegért, és akárkire költünk majd annyit, vagy a fene tudja mennyit....Militaoval gondolom kezdő lesz, Nacho meg marad a szokásos szerepkörben. Alaba beugrós.
talán.

De előbb utóbb, ide is kell a pótlás, Nacho sem lesz fiatalabb, Varane sem, Alaba dettó....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. június 16., szerda 22:43

Igy a legjobb mindenkinek. Marad a helyen, foleg, hogy Ramos lelep, plusz amennyit kapnank erte, annyiert egy zoldfulut tudunk venni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 16., szerda 22:41

Dupla D írta: Én Ramos szerződését toltam volna ki két évvel, Varane-t pedig eladtam volna jó pénzért. Érte később már nem fogunk normális pénzt kapni.
Kesobb nem kapunk mar tobb tizmilliot erte, viszont ha minoseg csokkenes nelkul akarnak 1az1ben potolni kis is fizetnenk ert amennyit kapunk, ha nem tobbet.

Ha hajlando alairni nincs min agyalni. Csak akkor szabad eladni ha nem hajlando hosszabbitani.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. június 16., szerda 22:39

Dupla D írta: Én Ramos szerződését toltam volna ki két évvel, Varane-t pedig eladtam volna jó pénzért. Érte később már nem fogunk normális pénzt kapni.
Ramos fizujanak kb a harmadat kapja, most egy picit emelnek neki, hosszabb távra jobbak leszünk. Ha kaptunk volna Varanert 80 milla korul akkor en is Ramost marasztaltam volna. Gondolom nem igen volt erte érdeklődő ennyiert.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég