Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 9:16

RealRaúl77 írta:
Toky írta:Coentrao-t már annyiszor leírtuk, nem fogom még egyszer. Olvass vissza, ha érdekel.
Részleteke, az se kizárt, hogy az egészet, olvastam, de attól még megtartanám. Így lenne mindkét szélsőhátvéd posztra egy védekezőbb felfogású, és egy támadóbb. Elég nagy előny ez szerintem.
És ha Ő akar távozni, akkor mi van? (Voltak róla hírek.) Akkor is megtartjuk? Továbbá kell a pénz Bale-re és Agüerora. (Más kérdés, hogy én egyiket sem hoznám.)
RealRaúl77 írta:Pepe meg.. Oké, hogy nem Perez embere, de ez ennyire fontos?
Ronaldon (akit mondjuk Ő fizetett ki, és az Ő elnöksége alatt érkezett már) és Higuaínon, Marcelon, Pepén kívül most nem is jut eszembe ki az, akit a jelenlegi csapatból nem az Ő regnálása alatt hoztunk. Higuaínt és Pepét is eladta volna már korábban, de Mou kérte, hogy ne. Mourinho megy. Ezt tudom válaszolni a kérdésedre.
RealRaúl77 írta:Megosztó személyiség... Akkor is a világ egyik legjobb védője, és ez az, ami számít nekem, nem az, hogy ki hozta.
Hiába az egyik legjobb, ahogy Khediránál úgy itt sem mi döntünk. És megint nem veszed figyelembe azt, hogy mi van, ha lépni akar (nála is volt róla cikk), illetve hogy kell a pénz.
RealRaúl77 írta:
Ha azt mondjuk, hogy pénzt kérünk érte, akkor Abramovic mást keres helyette
Nem vagyok bent biztos, hogy Abra mást keresne. Mi is úgy vásároltuk ki, hát nehogy már -ahogy valaki írta a minap- mi legyünk a máltai szeretetszolgálat..
Abramovic a hírek szerint már attól morcos lett, hogy Mourinho miket kér. Leginkább a teljhatalom része zavarja. Korántsem olyan rózsás a kapcsolatuk, mint azt mi szeretnénk. Abramovic nem fog minden követ megmozgatni, hogy elvigye Mourinho-t. Bőven elég Neki, hogy ki kell fizetnie az évi 10 milliós fizetését.
Mike írta:Essien elmegy, Xabi is valószínű, és amúgy is lassan már inkább hátrányt jelent mint előnyt. Ha Khedira is elmenne marad 0 azaz NULLA középpályásunk. Khedirának mindenképp maradni kell. Ezzel nem azt mondom h a kezdőbe. Kiegészítő embernek tökéletes.
Alonso nem biztos, hogy elmegy. Olyan hírek is voltak, hogy kitölti a szerződését, és aztán a vezetés ingyen elengedi. Továbbá ha Khedira + ráfordítással lehetne egy nála jobb középpályásunk(Vidal vagy Pogba), akkor egyértelműen meg kell lépni. A padra attól még ugyanúgy megvehetjük a Kondogbia-Casemiro duó egyikét. Verratti/Alonso + Vidal/Casemiro-val szintén megvan a 4 ember. (Igen, csak azért is Vidal. :mrgreen: )
(Ja, és most esik le, hogy megint minden működik. Köszi fiúk!)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 9:11

Mike írta:énmeg azt nem értem aki elküldené Khedirát.
Inkább Xabi maradjon, sőt egy évet szerintem maradni is fog. Bajnokságba, bl csoportkörbe bőven jó, persze nem fogja végigtolni a szezont, de mindenképp érkeznie kell egy alternatívájának, ketten megoldják a posztot, és egy fiatal kkp-nak sokat tud segíteni fejlődni tapasztalatával, rutinjával. Én nem adnám el, de hoznék mellé/elé mindenképp.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 3., péntek 9:01

énmeg azt nem értem aki elküldené Khedirát. Essien elmegy, Xabi is valószínű, és amúgy is lassan már inkább hátrányt jelent mint előnyt. Ha Khedira is elmenne marad 0 azaz NULLA középpályásunk. Khedirának mindenképp maradni kell. Ezzel nem azt mondom h a kezdőbe. Kiegészítő embernek tökéletes, ő legalább mindig odateszi magát, mégha ügyetlen is kicsit. Ha mindenkinek olyan hozzállása lenne mint neki v Cének, akkor BL döntőt játszanánk.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 3., péntek 8:51

Látom sokan lehurrogják Pogbát... Hát ok legyen. Kicsit lehet labilis agyban a tag, de kellene már 1 Makaleléhez hasonló stabil labdaszerző... Most akkor ki jönne? Ha idejön Vidal-Veratti akkor mi is átmegyünk törpe teambe? Nem vágom amúgy sokan mit gondolnak.... Itt ez a Kondogbia is. Arra a posztra Khedira helyett lehet szívesebben elnézegetném mint ezt a bamba németet....

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 8:49

Toky írta:Coentrao-t már annyiszor leírtuk, nem fogom még egyszer. Olvass vissza, ha érdekel.
Részleteke, az se kizárt, hogy az egészet, olvastam, de attól még megtartanám. Így lenne mindkét szélsőhátvéd posztra egy védekezőbb felfogású, és egy támadóbb. Elég nagy előny ez szerintem.

Pepe meg.. Oké, hogy nem Perez embere, de ez ennyire fontos? Nekem meg a szurkolóknak tuti nem, de Pereznek ez ennyire "megalázó" - nem feltétlen ez a jó szó -, ha olyan ember van itt, aki nem az ő embere. Megosztó személyiség... Akkor is a világ egyik legjobb védője, és ez az, ami számít nekem, nem az, hogy ki hozta. Ha elengedném csak is azért, mert öregszik, bár 4 év minimum van még benne, és csak is akkor, ha minőségileg megfelelően tudjuk pótolni. Mert, ha Albiol marad, és azzal ő lesz a 3. számú khv, hát attól mentsen meg minket a jóIsten!
Ha azt mondjuk, hogy pénzt kérünk érte, akkor Abramovic mást keres helyette
Nem vagyok bent biztos, hogy Abra mást keresne. Mi is úgy vásároltuk ki, hát nehogy már -ahogy valaki írta a minap- mi legyünk a máltai szeretetszolgálat..
Sajnos csak arról vannak hírek, hogy mögé hoznának embert
Komolyan ennyire sötét ott a bagázs? :kivagyhe: :sly: :vivo: Ha ez így lesz, én agyfaszt kapok... Hihetetlen..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 3., péntek 8:48

Hogy a náthás lő :cens: be kaphat Khedira ilyen százaléknyi igent a Marca szavazásán??? Most tényleg az van,hogy szinte a komplett madridom fórum vak?? :vivo: :vivo:
A többi okés :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 8:26

RealRaúl77 írta:Pepe, Coentrao? Minek? Marcelo, Coentrao páros is überkirály, miért kéne megbontani?
Coentrao-t már annyiszor leírtuk, nem fogom még egyszer. Olvass vissza, ha érdekel.
Pepénél meg volt egy hír, hogy esetleg szeretné magát kipróbálni Angliában. Ő is tudja, hogy 30 éves, Varane már előtte van a sorban (Ramos is), és hogy Mourinho távozik. Továbbá nem Pérez embere, és a vezetőség szemében eléggé megosztó személyiség. Ha igazak voltak a hírek, elve csak Mourinho miatt maradhatott.
RealRaúl77 írta:Bezzeg Khedira marad.. Meg bezzeg Mou árát el kell engedni.. :roll: Ezekből kellene pénzt csinálni, na meg szerintem Higu, és DM árára minimum egy-egy darab ötöst rá lehetne tenni, DM-ére 10-et is. 35-35-ért simán elviszik mindkettőt szerintem.
Higuaín szerintem is ér 35-öt, di María szerintem max 30-at. És jó lenne eladni Khedirát is, de úgy fest Madridban el vannak tőle ájulva.
Mourinhohoz annyit, hogy Ő távozni akar, Pérez úgy fest nem szeretné, de a játékosok igen. Ha azt mondjuk, hogy pénzt kérünk érte, akkor Abramovic mást keres helyette, és a nyakunkon marad, ami senkinek sem jó.
accel írta:én jövőre csak úgy tartanám meg, hogy a felezővonalat csak speciális esetekben lépheti át és, amint megszerzi a labdát le kell adnia modricnak vagy verrattinak. de legszívesebben eladnám az első tejelő csapatnak ezt a balfaszt.reméljük ancelotti is valahogy hasonlóképp vélekedik róla :lol:
Az már nagyon valószínű, hogy marad a nyakunkon, mert -ahogy már írtam- Madridban meg vannak Vele elégedve. Sajnos csak arról vannak hírek, hogy mögé hoznának embert (Kondogbia/Casemiro).
Ugyanakkor azzal nem értek egyet, hogy úgy tartanád meg, hogy ne lépje át a félpályát. Támadásban nem egy nagy előny, de manapság már minden játékosnak kell tudnia támadni és védekezni. Ha nem teszi, az lényegében mínusz 1 ember.
miró írta:coetrao jövőre remélem kezdő tud lenni
Nagyon remélem, hogy nem. :roll:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 3., péntek 8:13

coentrao,pepe????????????????????? :argue:

ne hogy már...coetrao jövőre remélem kezdő tud lenni,pepe meg harmadik khnak azért jó...sőt a kpba is betud néha szállni...

ez emg hogy alonsot vinné mou,remlélem csak vicc.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 7:27

A Real Madrid nagyjából 100 millió eurót szeretne kapni az idén nyáron távozó játékosaiért. Higuaínt 30, Di Maríát 25, Pepét 20, Coentraot 18, Kakát 10 és Adánt pedig 2 millóra tartják Madridban.
WTF? Pepe, Coentrao? Minek? Itt van 3 iszonyat jó khv.. Szenvedjünk jövőre Albiolokkal, ha be kell ugrani, ezaz!! Nagyötlet! Marcelo, Coentrao páros is überkirály, miért kéne megbontani?

Bezzeg Khedira marad.. Meg bezzeg Mou árát el kell engedni.. :roll: Ezekből kellene pénzt csinálni, na meg szerintem Higu, és DM árára minimum egy-egy darab ötöst rá lehetne tenni, DM-ére 10-et is. 35-35-ért simán elviszik mindkettőt szerintem. És így már több folyt be, mint a két védő eladásával.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 2., csütörtök 23:43

Csabi írta:hír alatt az FB komment: "kaká nem?? vicc."

na megyek és fel is akasztom magam. faith in humanity lost... :vivo:
Sokan így vannak vele. Kaká a haverom kedvenc játékosa, mindig elégedetlenkedik, hogy miért csak ennyit játszik. Amikor meg mondom neki, hogy azért mert kaka, akkor meg ideges lesz :mrgreen: Egyébként tegnap ahol néztem a meccset, volt egy Barcás tag, 60 év körüli, és ő is Josét szidta, hogy miért ilyen hülye, hogy Kakát nem a kezdőbe teszi... kínomban ott röhögtem.
aztán előre megmondtam neki, hogy nem jut tovább a Barca, ő meg mondta, hogy majd Messi érkezik... úgy nevettem, amikor kiderült, hogy csak padon van :mrgreen: ebből a tanulság, hogy azt hittem csak a divatbarcások, illetve a fiatalabb barcások hiszik el tényleg azt, hogy Messi a valaha volt legjobb, de sajnos nem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 23:35

Csabi írta:hír alatt az FB komment: "kaká nem?? vicc."
A kezdőbe követelik :D Ja, és még Mexest is akarja valaki :lol:
Jesé (70.5%, igen)
Erről van itt szó B-) Perez remélem ezt komolyan veszi, és mindent megtesz, hogy Jesé a nagyoknál legyen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 2., csütörtök 23:15

hír alatt az FB komment: "kaká nem?? vicc."

na megyek és fel is akasztom magam. faith in humanity lost... :vivo:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 2., csütörtök 23:05

Csabi írta:kitettem egy rövidhírt így estére. aki nem akar ma aludni az ne kattintson rá. hehe meg főleg.
Khedira (76,9%, igen), Özil (91.4%, igen), Di María (64%, igen)
lehet sírni gyerekek, a spanyolok inkább tartanák meg özilt mint céronaldót, ramost, alonsót vagy casillast. hala madrid. :salute:
Az a lista...ijesztő. Fizikai fájdalom belelátni az átlag spanyol szurkoló fejébe. De persze ezek ugyanazok, akik három BL-győzelem és egy rossz meccs után kifütyülték Robi Carlost. Ilyenkor azért elgondolkodom.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 2., csütörtök 23:04

nem tudom volt-e már.

A Real Madrid leigazolhatja a Napoli uruguayi csatárát, Edinson Cavanit - írja a Tuttosport.

Az olasz lap szerint nemcsak pletykáról van szó, ugyanis a gólerős csatár ügynöke Madridban járt, ahol tárgyalt a spanyol klub vezetőivel. Ez azért történhetett meg, mert a Real Madrid és a Napoli állítólag már megegyezett egymással, és a királyiak hajlandóak kifizetni a 63 millió eurós vételárat.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 2., csütörtök 23:01

mondjuk az mourinho faszsága, hogy rajta keresztül megy a támadás. neki egy feladata van, elvenni a labdát és odatenni a rátermettebbeknek (modric, cé, alonso), hogy vigyék.

kábé.
azt még hozzátenném,hogy elég csalóka a szavazás.

itt szavazhatsz te,én,török,német,barcás.. összességében igy nem reális.


(én is arra nyomnék barcás szavazásnál,hogy fabregas a legjobb.. :D )
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 22:59

én jövőre csak úgy tartanám meg, hogy a felezővonalat csak speciális esetekben lépheti át és, amint megszerzi a labdát le kell adnia modricnak vagy verrattinak. de legszívesebben eladnám az első tejelő csapatnak ezt a balfaszt.

reméljük ancelotti is valahogy hasonlóképp vélekedik róla :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 22:59

flori írta:nem kell támadni,a maradékot meg elvégzi.
Nem kell támadni, de amilyen okos, fogja magát és irányít, támad, meg mittudomén mit csinál még. Csak azt nem amit kéne. Válogatottban jó, de itt elég furán teljesít, bár ez lehet Mou számlájára írható.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 2., csütörtök 22:58

Amilyen jó a spanyol foci,olyan szar a körités. (sporik,szurkerek stb..)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 2., csütörtök 22:57

mondjuk az mourinho faszsága, hogy rajta keresztül megy a támadás. neki egy feladata van, elvenni a labdát és odatenni a rátermettebbeknek (modric, cé, alonso), hogy vigyék.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 2., csütörtök 22:55

én annyiban még bizok khedirában,hogy ha lesz még mellette 2 kp akkor nem lesz annyira vak.
válogatottban úgy jól! teljesit.nem kell támadni,a maradékot meg elvégzi.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég