EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 21., hétfő 9:11

En a stadion tulso oldalaban ultem, huhogast ugyan nem hallottam, viszont futyulest es trianonozast a himnuszuk alatt igen.
Volt par idiota tolem nem messze, akik rendszeresen naci karlenditeseket toltak a francia szektor fele, szoval ha elkezdik felvetelrol vizsgalni a szurkolokat, ez is kiderulhet.

A szivarvanyos stadionvilagitastol meg hanyingerem van… na nem azert, mert homofob lennek, hanem mert megint csak a kepmutatas megy, ahelyett, hogy az asztalra csapnanak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 21., hétfő 9:08

Én konkrétan az alattam ülő 5ezres francia tömeg szurkolását sem hallottam, nemhogy 60 ember huhogott volna esetleg :lol:

Szerintem ez nem más, mint lobbi, hogy ne hozzák a döntőt Pestre. Összeesküvés elmélet lvl. 1000.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 21., hétfő 8:58

Meg most nem azért, de bárhol állt egy ellenőr és tőle 5 métere valaki b*zi nibberezik és már bukta van...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 21., hétfő 8:55

Szerintem sem lesz Rainbow Allianz, bár az amúgy sem a szurkolóink miatt lenne, hanem a pedofiltörvény miatt.

Huhogást én hallottam, de elszórtan. ( fent a 3.on szóval azt nem hallhatták). Gondolom akkor máshol is volt egy kicsi, de tuti nem szervezetten
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. június 21., hétfő 8:47

füst írta: A magyar-francián érzékelhető volt a stadionban a huhogás Benzema meg Mbappe irányába?
Nagyon ráálltak erre a rasszista témára. A németek is kiemelten foglalkoznának velünk egy rainbow allianz arénával. :D

A haverom élménybeszámolójából ez kimaradt, lehet hogy megsütötte a nap, vagy elengedte a füle mellett, arról viszont tájékoztatott, hogy Benzemát mintha a saját szurkolói fütyülték volna.
Egyáltalán nem volt semmi ilyesmi. Szervezett keretek között legalábbis biztos nem. Ha meg a 60 ezres orkán erejű hangzavarból ők kihallottak pár beszólást, hát minden elismerésem, nagyon jó fülük lehet :lol:
Elszórva pár barom meg mindig van, mindig is lesz. Ezzel jár.
Süti írta: CR pl. elhallgattatott mindenkit a 2 góljával. Benzéknek is meg volt rá a lehetőségük, csak nem Morata formában kell tolni.
Ennyi a történet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 21., hétfő 8:42

Süti írta:
füst írta: A magyar-francián érzékelhető volt a stadionban a huhogás Benzema meg Mbappe irányába?
Nagyon ráálltak erre a rasszista témára. A németek is kiemelten foglalkoznának velünk egy rainbow allianz arénával. :D

A haverom élménybeszámolójából ez kimaradt, lehet hogy megsütötte a nap, vagy elengedte a füle mellett, arról viszont tájékoztatott, hogy Benzemát mintha a saját szurkolói fütyülték volna.
Semmi ilyen nem volt. Az összes francia végig fütyülve volt. Bemutatásnál pl. Griezmann kapta a legnagyobb füttyöt. Ha jól emlékszem ő fehér. Lehet ezen rugózni, de vihar a biliben.
CR pl. elhallgattatott mindenkit a 2 góljával. Benzéknek is meg volt rá a lehetőségük, csak nem Morata formában kell tolni. :lol:
Össznépi huhogás tényleg nem volt hallható, de a Carpathianban tuti volt pár idióta. Meg úgy a stadion szerte is szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. június 21., hétfő 8:36

füst írta: A magyar-francián érzékelhető volt a stadionban a huhogás Benzema meg Mbappe irányába?
Nagyon ráálltak erre a rasszista témára. A németek is kiemelten foglalkoznának velünk egy rainbow allianz arénával. :D

A haverom élménybeszámolójából ez kimaradt, lehet hogy megsütötte a nap, vagy elengedte a füle mellett, arról viszont tájékoztatott, hogy Benzemát mintha a saját szurkolói fütyülték volna.
Semmi ilyen nem volt. Az összes francia végig fütyülve volt. Bemutatásnál pl. Griezmann kapta a legnagyobb füttyöt. Ha jól emlékszem ő fehér. Lehet ezen rugózni, de vihar a biliben.
CR pl. elhallgattatott mindenkit a 2 góljával. Benzéknek is meg volt rá a lehetőségük, csak nem Morata formában kell tolni. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 21., hétfő 8:26

Biztos megkapom a homofób bélyeget, de valahol legyen már következetes a szövetség is. Ha Kanouteról a Palesztina feliratért a keresztvizet is leszedték anno, akkor igenis, ne lehessen politikai üzengetésre használni a stadiont, akármennyire is nem ért egyet MO-gal Bundesland Bayern vagy a müncheni polgi..
Akkor szépen álljanak ki meccs előtt-után a saját kis sajt.tájukra, azt mondják el ott, mekkora gyökérségnek gondolják amit pártunk és kormányunk az ügyben cselekszik, mond, törvényt szavaz meg..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 21., hétfő 7:53

füst írta: A magyar-francián érzékelhető volt a stadionban a huhogás Benzema meg Mbappe irányába?
Nagyon ráálltak erre a rasszista témára. A németek is kiemelten foglalkoznának velünk egy rainbow allianz arénával. :D

A haverom élménybeszámolójából ez kimaradt, lehet hogy megsütötte a nap, vagy elengedte a füle mellett, arról viszont tájékoztatott, hogy Benzemát mintha a saját szurkolói fütyülték volna.
Tuti nem lesz rainbow alianz, mivel őket is vizsgálják már csak azért, mert Neueren ilyen csk szalag volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 21., hétfő 7:32

petiamadridista írta: Benzema szerintem ne játszon ki semmilyen kártyát.
Berber etnikum.
Tulajdonképpen fehér észak-afrikai csávó. Semmennyire nem fekete, semennyire nem kisebbseg. Arabnak sem néz ki. De most komolyan. Nézzetek már rá. Bevandolók gyereke, de aki ennek nem olvas utána a büdös életbe nem jön rá. Gecire ellenszenves ez tőle.

Ha bemenne egy kistarcsai kocsmába egy ilyen fazon nagymagyarország póloban senki nem húzná fel a szemöldökét. Éttől kreolabb szín magyar (nem roma, nem fekete semmi ilyesmi) ember nem egy van.
Főleg az alföldön.

Bullshit.
Figyelj, egyszer szólok, nem többször. Tedd takarekra magad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 21., hétfő 7:07

A magyar-francián érzékelhető volt a stadionban a huhogás Benzema meg Mbappe irányába?
Nagyon ráálltak erre a rasszista témára. A németek is kiemelten foglalkoznának velünk egy rainbow allianz arénával. :D

A haverom élménybeszámolójából ez kimaradt, lehet hogy megsütötte a nap, vagy elengedte a füle mellett, arról viszont tájékoztatott, hogy Benzemát mintha a saját szurkolói fütyülték volna.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 20., vasárnap 23:15

Valami nem stimmel az idézésekkel.

Láttam, hogy az ANDS nevű kolléga engem tett oda mint idézett személyt, miközben nem is én írtam azt..

Majd idézem őt, erre az idézés után írok és beleolvasztja az én írásomat az övébe..Valami nem stimmel az idézésekkel.

Gergő heeeelp! :kalapos:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 20., vasárnap 23:11

géza írta:
Raadasul szurkolni lehet ertelmesen is, lehet buzditani a csapatod ugy hogy nem kurva anyazod a romanokat, nem fityulod ki az ellenfel himnuszat, es nem huhogsz a fekete jatekosoknak.
Ez :agree: Pontosan erre gondoltam én is. Az, hogy meccs közben kifütyülöd az ellenfél játékosát, hogy kizökkentsd, nyomást helyezz rá az rendben van. De a meccs végével annak is be kell fejeződnie
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. június 20., vasárnap 23:00

Benzema szerintem ne játszon ki semmilyen kártyát.
Berber etnikum.
Tulajdonképpen fehér észak-afrikai csávó. Semmennyire nem fekete, semennyire nem kisebbseg. Arabnak sem néz ki. De most komolyan. Nézzetek már rá. Bevandolók gyereke, de aki ennek nem olvas utána a büdös életbe nem jön rá. Gecire ellenszenves ez tőle.

Ha bemenne egy kistarcsai kocsmába egy ilyen fazon nagymagyarország póloban senki nem húzná fel a szemöldökét. Éttől kreolabb szín magyar (nem roma, nem fekete semmi ilyesmi) ember nem egy van.
Főleg az alföldön.

Bullshit.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: géza » 2021. június 20., vasárnap 22:42

dzsi91 írta: Ugyanezeket az ultrákat tiltották ki az összes európai nagy stadionból. Lehet őket szeretni vagy nem de a hangulatot ők csinálják nem a családok. Ez az egéz buzulás ami mostanában zajlik csak az elkúrvúlt pc világ miatt van. Real juve bl elődöntőn ugyanúgy szólt a puta barca.

Cr-t lassan 15 éve fütyülik szidják lese fossa nyom egy calmát meg rúg 2 gólt azt ennyi.Bezzeg ha valamelyik néger meghallja ,hogy negru már levonul az egész csapat.

Nem akarnék soha az a hagyományos ultra lenni,de meccseket sem akarok nélkülük. Az ő kultúrájuk ez, aztán ha hazamennek ugyanolyan átlagember mint mi ugyanazokkal az értékekkel. Most nem az extrém késelős esetekre gobdolok, bár az ultrákat is gyakran összemossák a huligánokkal akik odaverődnek egy nagyobb tömeghez és kiélik magukat.

Szerencsétlen németek meg már bármibt bevállalnak a második világháború miatt, szép lessz az arroganz aréna szivárvány színekben. :lol:
CR esetet nem lehet osszehasonlitani a rasszista verbalis tamadosakkal. CRnek a nagyszulei valoszinuleg ulhettek barhol a buszon, kiszolgaltak oket mindenhol az etteremben, es valoszinuleg az iskolaban, meg az eleteben se baszogattak folyton azzal hogy homoszexual. Neki ez a hirnevvel jott. A feketeknek, es Benzemaeknak ez a szuletessel jon, ezaltal lesz sokkal erzekenyebb a tema.

Raadasul szurkolni lehet ertelmesen is, lehet buzditani a csapatod ugy hogy nem kurva anyazod a romanokat, nem fityulod ki az ellenfel himnuszat, es nem huhogsz a fekete jatekosoknak.

Es ez akkor sem lesz rendben, ha mas orszagok ultrai is hasonlo modom szurkolnak.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 20., vasárnap 22:11

Steve írta:
ziro4vr írta:
Torna előtt megmondtam, de gondolom az is csak a 24 használható hsz között van. :mrgreen:
Nem is kérdéses, hogy jó passzban vagy Ziro :agree: :)

Mostanában Neked is úgy dobja a gép, mint Zidanenak. :mrgreen:


De viccen kívül valóban jók és “őszinte” támadófocit tolnak. Tök jó! Inkább, mint a spanyolok unalmas “piszi-paszija”, vagy az angolok nemtudommije.. :hmmm:
Nekem tök komoly 2000es EB "dezsavüm" van egyébként.. Egyrészt az az EB egyike volt szerintem legjobbaknak, izgalom/színvonal terén, másrészt ugye a jó/ígéretes squadra azzura miatt..
Azt nem mondom, hogy színvonalban ez a legjobb (nálam 2008 a top, horvátok, törökök, oroszok meccsei a kieséses szakaszban, de pl rendezőként svájc+at is iszonyú lelkesek voltak), de izgalom, fordulatok vannak dögivel..


Jó, kiegyensúlyozott keretet válogatott össze Mancini, együtt vannak fejben, állandóan biztatják egymást, egy sz@ros bedobásra mentésnél a félpályán is túl kb.. Lehet virítanak majd később is.
Kb. utolsó esélye a csávónak, hogy levetkőzze a kókler bélyeget (és is sok szempontból tartom annak), de lehet most meg tudja mutatni..

Valamint a németekre leszek kíváncsi még, fellángolás volt-e tegnap, vagy valami összeállt..

Spanyolokért, így hogy nincs Real játékos, nálam nem kár.. Akkor kicsit "mikutyánkkölyke" feeling miatt, mindig is szorítottam kicsit nekik, néha nagyon, de így..
Hidegen hagynak, pont mint az angolok.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 20., vasárnap 22:07

petiamadridista írta: Mondjuk tegyük hozzá hogy Benzema mindig szerette ezt a rasszista kártyát beleüvölteni a világba.
Par éve neki Deschamps is az volt.

Tudom hogy kedvenc meg minden de ami teny az tény.
Mert az is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 20., vasárnap 21:49

dzsi91 írta: Nem akarnék soha az a hagyományos ultra lenni,de meccseket sem akarok nélkülük. Az ő kultúrájuk ez, aztán ha hazamennek ugyanolyan átlagember mint mi ugyanazokkal az értékekkel.
Sose szeretnek olyan “atlagember” lenni, mint ok. Az egyik hangadojuk peldaul szomszedom, tudnek meselni…
Nem lenne szabad ezt engedni, de nyilvan kozottuk bujnak meg a NER veroemberei, szoval be vannak vedve es szabadon tolhatjak a faszsagaikat az MLSZ es kozvetve az adofizetok kontojara.

Elismerem, ha jo a meccs szepen buzditanak, de pont ok azok, akik miatt korabban zartkapus meccseket kellett tolni, amivel hatraltattak a csapatot. Most, hogy vegre pozitivba fordult a magyar futball megitelese a vilagban, jo lenne ezeket a kopaszokat is hatrahagyni, ugyanugy, ahogy vegre kikerult Dzsudzsak a csapatbol es ahogy a futballgyilkos megelhetesi edzok is egyre jobban kiesnek az edzoi karbol.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 20., vasárnap 21:24

Ugyanezeket az ultrákat tiltották ki az összes európai nagy stadionból. Lehet őket szeretni vagy nem de a hangulatot ők csinálják nem a családok. Ez az egéz buzulás ami mostanában zajlik csak az elkúrvúlt pc világ miatt van. Real juve bl elődöntőn ugyanúgy szólt a puta barca.

Cr-t lassan 15 éve fütyülik szidják lese fossa nyom egy calmát meg rúg 2 gólt azt ennyi.Bezzeg ha valamelyik néger meghallja ,hogy negru már levonul az egész csapat.

Nem akarnék soha az a hagyományos ultra lenni,de meccseket sem akarok nélkülük. Az ő kultúrájuk ez, aztán ha hazamennek ugyanolyan átlagember mint mi ugyanazokkal az értékekkel. Most nem az extrém késelős esetekre gobdolok, bár az ultrákat is gyakran összemossák a huligánokkal akik odaverődnek egy nagyobb tömeghez és kiélik magukat.

Szerencsétlen németek meg már bármibt bevállalnak a második világháború miatt, szép lessz az arroganz aréna szivárvány színekben. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 20., vasárnap 20:54

engem is kiver ez a viz ezektol az "ultraktol" habar a fanatizmusuk elismeresre melto.
hiaba, kis orszag vagyunk tobbsegeben kis emberekkel.

nekem a torokok oriasi meglepetes, mennyire leszerepeltek.
konkretan walessel es svajccal azonos eselyeket adtam nekik a 2. helyre de lazan 0 ponttal es 1:8-as golkulivel mehetnek haza.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég