Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 15., csütörtök 14:14

A 45 éves játékvezető csütörtökön közölte, hogy már nem tudná megismételni az Európa-bajnokságon nyújtott teljesítményét, ezért a következő évtől csak a Bundesligában kíván dolgozni. A nemzetközi szövetség (FIFA) 2007 óta alkalmazta őt.
Brych – aki jogász és a sporttudományok doktora – az Eb-n öt meccsen, köztük az Olaszország–Spanyolország elődöntőn bíráskodott. Előzőleg 2014-ben Európa-liga-, 2017-ben pedig Bajnokok Ligája-döntőben fújta a sípot, és két világbajnokságon is közreműködött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 21:53

Madrid’s Mercantile Court No. 17 dismisses the appeal filed by UEFA. Therefore, UEFA cannot take action against the 12 teams of the Superliga and neither can they against the Society that acts as an advisor to the Superliga. [Cope]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 1., csütörtök 22:16

Fenoo írta: A Madridi kereskedelmi bíróság ma kiadott egy új határozatot:
- Az UEFA vonja vissza a 9 bűnbánó csapatra kiszabott büntetést
- Semmisítsék meg a 3 ESL-ben maradt csapat ellen folytatott fegyelmi eljárást
- A bíró figyelmezteti az UEFA-t, hogy a bírósági határozattal szembeni engedetlenséggel bűncselekményt követnek el

:D :D
Majd az uefa biztos megmondja, hogy nem ér, mert részrehajlók..
De amúgy tetszik, szánalom a köbön banda a vagdalkozásaikkal..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. július 1., csütörtök 18:57

A Madridi kereskedelmi bíróság ma kiadott egy új határozatot:
- Az UEFA vonja vissza a 9 bűnbánó csapatra kiszabott büntetést
- Semmisítsék meg a 3 ESL-ben maradt csapat ellen folytatott fegyelmi eljárást
- A bíró figyelmezteti az UEFA-t, hogy a bírósági határozattal szembeni engedetlenséggel bűncselekményt követnek el

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 24., csütörtök 23:37

poronty írta: Én már korábban is írtam, hogy ez egy jó szabályváltoztatás, így lesz fair egy párharc. Egy 2-2 ne érjen többet egy csapatnak, mint egy 0-0, mikor normál esetben 1 pontot kapnak a csapatok értük. Ráadásul én a 2x15 perc hosszabbítást is kivenném. Egyfelől így nem lesz az egyik csapatnak extra 30 perce hazai pályán (ha 180 percig nem bírtak egymással, ne bohóckodjanak még 30 percig), másfelől, amúgy is az esetek többségében a hosszabbítás igazi szenvedés, mivel a halálukon vannak a játékosok, pláne a mostani zsúfolt szezonokban, covid mellett. Aztán ott van az is, hogy egy tizi párbaj bármennyire is lutri, sokkal izgalmasabb, mint a hosszabbítás, és így nem kapnak a nagyok extra időt, hogy elverjék a gyengébb csapatokat.
Lehet nem leszek PC, de engem egyáltalán nem érdekelnek a gyengébb csapatok. Persze jót lehet nevetni a nagy csapaton, akit épp elkaptak, de nem miattuk fogok következő héten leülni a tv elé.

Nekem ez a több csere dolog tetszik, így a 2*15 percre se lesz mindenki hulla.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. június 24., csütörtök 22:52

Én már korábban is írtam, hogy ez egy jó szabályváltoztatás, így lesz fair egy párharc. Egy 2-2 ne érjen többet egy csapatnak, mint egy 0-0, mikor normál esetben 1 pontot kapnak a csapatok értük. Ráadásul én a 2x15 perc hosszabbítást is kivenném. Egyfelől így nem lesz az egyik csapatnak extra 30 perce hazai pályán (ha 180 percig nem bírtak egymással, ne bohóckodjanak még 30 percig), másfelől, amúgy is az esetek többségében a hosszabbítás igazi szenvedés, mivel a halálukon vannak a játékosok, pláne a mostani zsúfolt szezonokban, covid mellett. Aztán ott van az is, hogy egy tizi párbaj bármennyire is lutri, sokkal izgalmasabb, mint a hosszabbítás, és így nem kapnak a nagyok extra időt, hogy elverjék a gyengébb csapatokat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 24., csütörtök 22:28

dzsi91 írta: Nem de elveszik tőlük azt a lehetőséget,hogy továbbjussanak egy döntetlennel több idegenben lőtt góllal. Jól hangzik ez a legalább a támadó foci nyer de ez megint csak szükíti az elitet és még egysíkúbbá teszi a focit.

Mondjuk veszem az elmúlt évtizedet volt real barca bayern és akkor odakerülhetett az atletico chelsea inter meg hasonló brusztolós csapatok. Ha most újrajátsszuk idegenben lőtt gól szabály nélkül szerintem még ennél is kevesebben és kevesebbszer kerültek volna oda.
Eppugy nyerhettek volna tizikkel is, mondjuk em az Atleti ellenunk, de ja, ha ez, ha az.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 24., csütörtök 22:08

Nem de elveszik tőlük azt a lehetőséget,hogy továbbjussanak egy döntetlennel több idegenben lőtt góllal. Jól hangzik ez a legalább a támadó foci nyer de ez megint csak szükíti az elitet és még egysíkúbbá teszi a focit.

Mondjuk veszem az elmúlt évtizedet volt real barca bayern és akkor odakerülhetett az atletico chelsea inter meg hasonló brusztolós csapatok. Ha most újrajátsszuk idegenben lőtt gól szabály nélkül szerintem még ennél is kevesebben és kevesebbszer kerültek volna oda.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 24., csütörtök 21:56

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
jah eddig pont a hazai csapatnak volt szívás a hosszabbítás,mert onnan minden idegenbeli gól kettőt ért.

Nem volt bajom az idegenbeli gól szabállyal,nem hiszem,hogy erre volt igazán szüksége a futballnak,hogy megmeneküljön. Így megint csak a gyengébb csapatokat szivatják amúgy, nem nagyon lesz már mourinho féle inter meg hasonlók. Értem ,hogy volt aki utálta de szerintem annak is megvolt a szépsége.

Kezezést kéne megoldani,meg az időhúzást,legyen rövidebb egy meccs de állítsák meg azt a kurva órát amíg egy Suarez eljátssza a nagyhalált. Meg kevesebb meccs kéne, meg fizetési sapka meg hasonlók. Meg a bírókból kéne valahogy díszt csinálni mint a partjelzőkből.
Mi az, hogy vége a Mourinho féle csapatoknak? Betiltják nekik, hogy egy góllal jobbak legyenek?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 21:55

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
jah eddig pont a hazai csapatnak volt szívás a hosszabbítás,mert onnan minden idegenbeli gól kettőt ért.

Nem volt bajom az idegenbeli gól szabállyal,nem hiszem,hogy erre volt igazán szüksége a futballnak,hogy megmeneküljön. Így megint csak a gyengébb csapatokat szivatják amúgy, nem nagyon lesz már mourinho féle inter meg hasonlók. Értem ,hogy volt aki utálta de szerintem annak is megvolt a szépsége.

Kezezést kéne megoldani,meg az időhúzást,legyen rövidebb egy meccs de állítsák meg azt a kurva órát amíg egy Suarez eljátssza a nagyhalált. Meg kevesebb meccs kéne, meg fizetési sapka meg hasonlók. Meg a bírókból kéne valahogy díszt csinálni mint a partjelzőkből.
Szuperliga :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 24., csütörtök 21:54

Realista24 írta: Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
jah eddig pont a hazai csapatnak volt szívás a hosszabbítás,mert onnan minden idegenbeli gól kettőt ért.

Nem volt bajom az idegenbeli gól szabállyal,nem hiszem,hogy erre volt igazán szüksége a futballnak,hogy megmeneküljön. Így megint csak a gyengébb csapatokat szivatják amúgy, nem nagyon lesz már mourinho féle inter meg hasonlók. Értem ,hogy volt aki utálta de szerintem annak is megvolt a szépsége.

Kezezést kéne megoldani,meg az időhúzást,legyen rövidebb egy meccs de állítsák meg azt a kurva órát amíg egy Suarez eljátssza a nagyhalált. Meg kevesebb meccs kéne, meg fizetési sapka meg hasonlók. Meg a bírókból kéne valahogy díszt csinálni mint a partjelzőkből.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 21:40

Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 24., csütörtök 20:35

Nem volt korrekt a visszavagot otthon jatszo csapattal szemben, mert egy szoros parharcban a visszavagon idegenben jatszo csapat 1-1-el is tovabbmehetett, pedig nem tett le tobbet az asztalra.
A hosszabbitast kene meg eltorolni, ha 180p alatt nem dolt el a parharc, folosleges az a plusz 30p, jojjenek rogton a buntetok.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 24., csütörtök 20:20

h3x0r írta:
Faust írta:

Igen, csak mig eddig az idegenbenjoaziksz volt az ukaz, addig itt menni kell a gyoztes golert. Kivancsi leszek.
De ez nem pont az idegenbenjoaziksz mellett szol? Eddig az odavagon a vendeg csapat ugy volt vele, hogy azert jo lenne 1-2 golt szerezni idegenben, most meg csak legyen 0-0, otthon majd lerendezzuk.
Viszont a hazai csapat sem jatszhat arra, hogy ha otthon 0-0 akkor idegenben eleg egy golocska adott esetben.

Fasztudja, nem erzem annyira negativ valtoztatasnak ezt. Meglatjuk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 24., csütörtök 20:11

Faust írta:
füst írta:

Kevesebb nem lehet, csak több. Mert ha belegondolsz ezentúl azok a meccsek is döntetlennek számítanak, amiket eddig eldöntött az idegenben szerzett gól.
Igen, csak mig eddig az idegenbenjoaziksz volt az ukaz, addig itt menni kell a gyoztes golert. Kivancsi leszek.
De ez nem pont az idegenbenjoaziksz mellett szol? Eddig az odavagon a vendeg csapat ugy volt vele, hogy azert jo lenne 1-2 golt szerezni idegenben, most meg csak legyen 0-0, otthon majd lerendezzuk.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 24., csütörtök 20:03

füst írta:
Faust írta: A szezon kritikus szakaszaban kevesebb hosszabitasos meccs is lesz emiatt.
Kevesebb nem lehet, csak több. Mert ha belegondolsz ezentúl azok a meccsek is döntetlennek számítanak, amiket eddig eldöntött az idegenben szerzett gól.
Igen, csak mig eddig az idegenbenjoaziksz volt az ukaz, addig itt menni kell a gyoztes golert. Kivancsi leszek.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 24., csütörtök 19:58

Pad'em írta: OFFICIAL: The away goals rule will be removed from all UEFA club competitions from the 2021/22 season.
jó döntés, hogy döntetlennel ne lehessen továbbjutni :salute:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 24., csütörtök 19:25

Faust írta: A szezon kritikus szakaszaban kevesebb hosszabitasos meccs is lesz emiatt.
Kevesebb nem lehet, csak több. Mert ha belegondolsz ezentúl azok a meccsek is döntetlennek számítanak, amiket eddig eldöntött az idegenben szerzett gól.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 24., csütörtök 19:12

Szerintem ez jo dontes, kevesbe taktikus meccsek lesznek, foleg az ilyen zsoze-fele istenbarmak lesznek megszivatva. A nezok szerintem ezzel jobban jarnak, es talan a szezon kritikus szakaszaban kevesebb hosszabitasos meccs is lesz emiatt.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. június 24., csütörtök 18:57

Kerlon írta: Szerintem csak a 2x15 perces hosszabbításban szerzett gólok előnyét kellett volna eltörölni.
Így van, engem például egyedül csak ez zavart. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég