Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 26., hétfő 14:05

Én inkább fehér embert keresnék majd a védelem közepébe, már hosszú távra nézve hogy ki lehet majd Militao párja hosszabb távon.

Pau Torres, De Ligt, nem nagyon tudom milyen opciók lehetnek még.
Nem illik.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 26., hétfő 13:55

Ha mar ennyire tisztaban voltunk az Eb kozben, utan, hogy eligazol, akkor miert nem csereltuk el Koulibalyra a Napolival Brahimot? O nagyon stabil vedo, le kellett volna csapni ra..

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. július 26., hétfő 13:48

45+ 5-10 mila "biztos" bónuszokból teljesen korrekt ár.
Hazard nem volt korrekt, az valóban hülye ötlet volt, nem volt gyakorlatilag versenytársunk, Hazard ide akart jönni, megkapták a plusz ajándék évet is tőle, 60-70 milliót fölötti rész már a lehúzás volt.
Ahogy Brahimnál sem értettem, hogy mi a tökömnek fizetünk majdnem 18 milliót pár hónappal a szerződése lejárta előtt...

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 26., hétfő 13:41

Jim írta:
Faust írta: Ezek szerint csak mi tudunk kifizetni egy 30 eves lejaro szerzodesu, nemzetkozi szinten semmit sem nyert jatekosert 160 milliot.
Nem védem Perezt, mert sok hibát csinált az igazolásoknál, szerződéseknél mostanában
de akkor még nem volt covid, volt bevétel, tellett rá… :hmmm:

Most nincs pénz, muszáj valakiből szerezni…
Szakmailag az akkor is egy őrületes nagy hiba volt, ha volt rá keret, ha nem.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 26., hétfő 13:39

Jim írta:
Faust írta: Ezek szerint csak mi tudunk kifizetni egy 30 eves lejaro szerzodesu, nemzetkozi szinten semmit sem nyert jatekosert 160 milliot.
Nem védem Perezt, mert sok hibát csinált az igazolásoknál, szerződéseknél mostanában
de akkor még nem volt covid, volt bevétel, tellett rá… :hmmm:

Most nincs pénz, muszáj valakiből szerezni…
De a szigetlakoknak van ra penzuk. Fogyatekos idiotakert tobbet fizetnek. Persze kihasznaljak, hogy milyen penzugyi allapotban vagyunk, tiszta sor, velhetoen forditott esetben ugyanigy viselkednenk, de azert verlazito.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 26., hétfő 13:32

Faust írta: Ezek szerint csak mi tudunk kifizetni egy 30 eves lejaro szerzodesu, nemzetkozi szinten semmit sem nyert jatekosert 160 milliot.
Nem védem Perezt, mert sok hibát csinált az igazolásoknál, szerződéseknél mostanában
de akkor még nem volt covid, volt bevétel, tellett rá… :hmmm:

Most nincs pénz, muszáj valakiből szerezni…

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 26., hétfő 13:31

Kerlon írta:
Faust írta:

Ezek szerint csak mi tudunk kifizetni egy 30 eves lejaro szerzodesu, nemzetkozi szinten semmit sem nyert jatekosert 160 milliot.
Ezt amúgy én se értem, illetve azt se, hogy ezekkel a De Gea tárgyalások után még miért állunk szóba.
Mert szarul állunk pénzügyileg, és Varane meg menni akar. Már 2019-ben is menni akart, akkor Zidane meggyőzte. Nem is volt kimagasló ez a két éve. Ezeket nézve sajnos elfogadható ez a 45-50m. Hiába érné a dupláját alapesetben.

A hulladékjainkért meg senki nem hajlandó fizetni ismételten, így megint egy nagy értékünket vagyunk kénytelenek áron alul eladni.

Ha nem lenne covid biztos nem adnánk el ennyiért.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 26., hétfő 13:25

Faust írta:
flori írta: Egy év van vissza Varanenak, ha megadják az 50 milliót, akkor sajnos/nem sajnos jó üzlet lesz. Ez van.
Ezek szerint csak mi tudunk kifizetni egy 30 eves lejaro szerzodesu, nemzetkozi szinten semmit sem nyert jatekosert 160 milliot.
Ezt amúgy én se értem, illetve azt se, hogy ezekkel a De Gea tárgyalások után még miért állunk szóba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 26., hétfő 13:23

flori írta: Egy év van vissza Varanenak, ha megadják az 50 milliót, akkor sajnos/nem sajnos jó üzlet lesz. Ez van.
Ezek szerint csak mi tudunk kifizetni egy 30 eves lejaro szerzodesu, nemzetkozi szinten semmit sem nyert jatekosert 160 milliot.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 26., hétfő 13:16

Egy év van vissza Varanenak, ha megadják az 50 milliót, akkor sajnos/nem sajnos jó üzlet lesz. Ez van.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 13:16

Kercsó írta: 45 bszd. :shutup:

Perez is mutatja a fakkot Ramosnak, aki amúgy lehet mégis maradt volna, de a csicskákat nem tudja eltakarítani. :|
Továbbra sem lehet mit kezdeni azzal, ha valaki akar menni vagy ha nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. július 26., hétfő 13:12

45 bszd. :shutup:

Perez is mutatja a fakkot Ramosnak, aki amúgy lehet mégis maradt volna, de a csicskákat nem tudja eltakarítani. :|
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 26., hétfő 13:06

Szanalmas.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 12:31

@lequipe confirms: Man United have made an offer of €45m + bonuses for Raphael Varane.

Perez wants €60m for Varane, but Manchester United have offered €45m with easy bonuses and the deal may be completed with that offer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 26., hétfő 11:23

Sorrentino írta:
Pad'em írta: Na hétvégén felgyorsultak a tárgyalások a Utd-el, ma meg már nem jelent meg Varane edzésen. 50 m euró körül meg van elvileg a megállapodás. Héten hivatalos lehet...
Akkor már nem kell izgulni, hogy miből fedezzük a selejtek fizuját a szezonban... :x
Csak az a baj, hogy ezt elviszi a 2 legnagyobb selejt. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. július 26., hétfő 11:20

Pad'em írta: Na hétvégén felgyorsultak a tárgyalások a Utd-el, ma meg már nem jelent meg Varane edzésen. 50 m euró körül meg van elvileg a megállapodás. Héten hivatalos lehet...
Akkor már nem kell izgulni, hogy miből fedezzük a selejtek fizuját a szezonban... :x

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 26., hétfő 10:39

Na hétvégén felgyorsultak a tárgyalások a Utd-el, ma meg már nem jelent meg Varane edzésen. 50 m euró körül meg van elvileg a megállapodás. Héten hivatalos lehet...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 26., hétfő 8:03

Kerlon írta: Akkor megfordítom, de a Juve sem lett jobb CRtől. Nem ilyen egyszerű ez.
Rossz példa, mert a Juvén a Pi(rl)ócás ember se tudott segíteni :D :D

Mindenesetre a téma maga érdekes volt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 24., szombat 20:52

raul 4 ever írta:
Kerlon írta: Hát szerintem ez csak részben igaz, Benzema így is jó beugró volt, kellő minta. Francia csapatban is egyből felnézett rá mindenki...

Habitus alapján nem egyformák, de a tekintéjük nagy és a kellően okos játékosok kovetni fogjak meg a hulye is, mint Vini.

Asensio meg nem CR tavozasa miatt lett egy beszari szar alibi jatekos.
Ja, persze, tuti hogy van súlya a szavuknak, meg így értettem a tanár jelzőt, hogy tekintélyük az biztos van nekik. 1000 év rutin, az biztos átjön, akármilyen is a habitusuk.

Az egész am. Bale miatt indult el bennem, Cr alatt is volt serült, de hogy a játékán tv-n keresztül is átüt, h leszarja... az 2018 utáni "elem"..
Szerintem ezt CR mellett ember nem engedte vna meg magának, de még lehet egy elrontott labdaátvételt sem edzésen..
Zz elrendezte, kirakta a p**sába.

Aset nemtom, szerintem ha lenne valaki, aki a tökeire lépne, jobb lenne, vagy kevesebb lenne az alibi..

Na, szóval most nem tudom van-e nagykutya az öltözőben. Eddig ZZ után Ramos volt szerintem, most egyik sincs már..
Nagy tekintélyű hangok, akikre odafigyelnek, van (CMK, Benz nyilván) biztos, de lehet falkavezér is kéne.
Ancelotti a jófej apuka, aki tudja what's up. Mondjuk én am Benzből is kinézem ezt.. mi sértődés volt az "anyám, ez ellenünk játszikból" is, megmondani a frankót sztem ő sem fél.. Arca meg lehet mire.
Akkor megfordítom, de a Juve sem lett jobb CRtől. Nem ilyen egyszerű ez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 24., szombat 20:44

Kerlon írta: Hát szerintem ez csak részben igaz, Benzema így is jó beugró volt, kellő minta. Francia csapatban is egyből felnézett rá mindenki...

Habitus alapján nem egyformák, de a tekintéjük nagy és a kellően okos játékosok kovetni fogjak meg a hulye is, mint Vini.

Asensio meg nem CR tavozasa miatt lett egy beszari szar alibi jatekos.
Ja, persze, tuti hogy van súlya a szavuknak, meg így értettem a tanár jelzőt, hogy tekintélyük az biztos van nekik. 1000 év rutin, az biztos átjön, akármilyen is a habitusuk.

Az egész am. Bale miatt indult el bennem, Cr alatt is volt serült, de hogy a játékán tv-n keresztül is átüt, h leszarja... az 2018 utáni "elem"..
Szerintem ezt CR mellett ember nem engedte vna meg magának, de még lehet egy elrontott labdaátvételt sem edzésen..
Zz elrendezte, kirakta a p**sába.

Aset nemtom, szerintem ha lenne valaki, aki a tökeire lépne, jobb lenne, vagy kevesebb lenne az alibi..

Na, szóval most nem tudom van-e nagykutya az öltözőben. Eddig ZZ után Ramos volt szerintem, most egyik sincs már..
Nagy tekintélyű hangok, akikre odafigyelnek, van (CMK, Benz nyilván) biztos, de lehet falkavezér is kéne.
Ancelotti a jófej apuka, aki tudja what's up. Mondjuk én am Benzből is kinézem ezt.. mi sértődés volt az "anyám, ez ellenünk játszikból" is, megmondani a frankót sztem ő sem fél.. Arca meg lehet mire.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég