Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. július 27., kedd 21:56

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Mire megvesszuk Bappet, korulotte kb cserelhetunk le mindenkit, hogy gyoztes csapat legyen mellette.
Miért, amúgy nem kell őket lecserélni?
Dehogynem. Csak lassan mar annyira Bappe fuggo lett a vezetoseg, hogy a fokozatos keretujitas elmaradt a hajkuraszasa miatt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. július 27., kedd 21:53

aleksz írta:
___Samy___ írta: Mire megvesszuk Bappet, korulotte kb cserelhetunk le mindenkit, hogy gyoztes csapat legyen mellette.
Ezt nem tudja epp esszel felfogni sajnos…
Mondjuk azon szerintem ne csodalkozz, hogy nem beszel veled.
mexes írta: Azért azt vegyük figyelembe hogy perezek nem azt nézik hogy idén meg tudjuk e verni az alavest 1-0ra vagy sem.

3-5 évre van terv. Szerintem jól csinálták CR óta is, egy dolgot leszámítva ami ZZ visszahozatala volt. Nem illett össze a projekt az edzővel. Szeretem imádom de nem véletlen hogy nincs egy épkézláb fiatal sem beépítve, vagy aki most értékesíthető érdemi összegért.

Ment mindegyik 10 percet év elején, pipa, majd szépen makacskodva játszott az aranycsapat csapágyig. Ők legalább szívből mèg elhúzták a szarvagont valameddig. Aztán láttunk egy jól teljesítő Militaot, vagy nulla költségű Miguelt, Blancot mikor kényszerből már berakta őket. Lett volna még... De csak elértéktelenedtek végül.

Mindenki generáció valtasert könyörög két éve de aztán ennek csoportnak a fele lincsel most, hogy végre elkezdődött.

Jövőre kell alkotni, mikor kiporog a 4BL mámorban meghosszabbított kiégett mag. Mindezt egy olyan fos foci világában, ahol 3-4 csapat két kezdővel áll ki mert kurva mindegy mennyire veszteséges míg mások a normál szabályok szerint játszanak...

Varane, Ramos hiányozni fog. De egyszer lépni kell, velük jókor tették. Marcelot és Iscot is el kellett volna már tenni innen (akárhogy). Mert már nincs jelenuk és itt nincs idő nosztalgiázni... Mindent Bappera, meg mindent 2022-26ra...
Ez a baj, hogy Isco, Marcelo, Jovic, Bale, Mariano de akar mar irhatnam Hazardot is, meg mindig itt vannak. Oke, hogy eladjuk meg elengedjuk, akit muszaj, de igazsag szerint a fent emlitett neveknek kellett volna legeloszor tavoznia, nem Varanenak meg Ramosnak. Ezzel kellene mar kezdeni valamit, de hat a hirek most is arrol szolnak, hogy Ancelotti orul a fenti nevsornak.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 27., kedd 21:52

___Samy___ írta: Mire megvesszuk Bappet, korulotte kb cserelhetunk le mindenkit, hogy gyoztes csapat legyen mellette.
Miért, amúgy nem kell őket lecserélni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. július 27., kedd 21:41

___Samy___ írta: Mire megvesszuk Bappet, korulotte kb cserelhetunk le mindenkit, hogy gyoztes csapat legyen mellette.
De anno CR körül ki volt itt aki nem azon a nyáron jött vagy utána?

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. július 27., kedd 21:40

Azért azt vegyük figyelembe hogy perezek nem azt nézik hogy idén meg tudjuk e verni az alavest 1-0ra vagy sem.

3-5 évre van terv. Szerintem jól csinálták CR óta is, egy dolgot leszámítva ami ZZ visszahozatala volt. Nem illett össze a projekt az edzővel. Szeretem imádom de nem véletlen hogy nincs egy épkézláb fiatal sem beépítve, vagy aki most értékesíthető érdemi összegért.

Ment mindegyik 10 percet év elején, pipa, majd szépen makacskodva játszott az aranycsapat csapágyig. Ők legalább szívből mèg elhúzták a szarvagont valameddig. Aztán láttunk egy jól teljesítő Militaot, vagy nulla költségű Miguelt, Blancot mikor kényszerből már berakta őket. Lett volna még... De csak elértéktelenedtek végül.

Mindenki generáció valtasert könyörög két éve de aztán ennek csoportnak a fele lincsel most, hogy végre elkezdődött.

Jövőre kell alkotni, mikor kiporog a 4BL mámorban meghosszabbított kiégett mag. Mindezt egy olyan fos foci világában, ahol 3-4 csapat két kezdővel áll ki mert kurva mindegy mennyire veszteséges míg mások a normál szabályok szerint játszanak...

Varane, Ramos hiányozni fog. De egyszer lépni kell, velük jókor tették. Marcelot és Iscot is el kellett volna már tenni innen (akárhogy). Mert már nincs jelenuk és itt nincs idő nosztalgiázni... Mindent Bappera, meg mindent 2022-26ra...

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 21:22

___Samy___ írta: Mire megvesszuk Bappet, korulotte kb cserelhetunk le mindenkit, hogy gyoztes csapat legyen mellette.
Ezt nem tudja epp esszel felfogni sajnos…

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 21:22

Realista24 írta: Veled nem beszélek.

😂😂😂😂😂😂😂😂
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára aleksz 2021. július 27., kedd 21:23-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. július 27., kedd 21:21

Mire megvesszuk Bappet, korulotte kb cserelhetunk le mindenkit, hogy gyoztes csapat legyen mellette.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 27., kedd 21:19

Veled nem beszélek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 21:18

Realista24 írta:
impossible írta:

Varane tényleg megrekedt, de az a szint az én véleményem szerint még mindig top 10 khv ahol van, full diszkont ár szerintem ez. Meg mondom a koncepciót nem értem, most eladunk, mert nincs pénz, de akkor mit akarunk Bappé val. Mert kicsit olyan érzésem van, hogy el is adunk spórolni is akarunk meg nyerni is, hát ez így nem igazán szokott együtt járni.
Nem eladunk, hanem elegendjük, aki nem akar itt lenni. Valakiért pénzt kapunk, valakiért nem. Ez Varane és Ramos.

Marca szerint van 122 milliónk + most Varane. És ha minden igaz még Achraffal is tartoznak :mrgreen: Aztán, hogy mi az igazság, fene tudja, de az öreget ismerve, fix, hogy Mbappéra készül, még idén.

Szavaidból egyébként az ősi indián mondás jut eszembe, hogy bas.ni is meg szűznek maradni egyszerre nem lehet. :mrgreen:
A baj ott kezdodik, hogy feldobunk mindent Bappera, kozben a keret nagyon nem elit mar. Tudom-tudom, tenyleg semmi nem jo nekunk mar, de 300 milliot el lehetne meg kolteni a keretre. Sajnalom, hogy 5 ev alatt 4 bl, alig koltekeztunk az elmult 10 evben a tobbi nagy csapathoz kepest, megis ezt tudjuk felmutatni a piacon.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 21:16

Pad'em írta:
aleksz írta:



Akkor olvass utana, hogy mennyire nem top a meccsenkenti egy szerelese. Csak, mert Chillwell meccsenkent 1.6 ot szerel, Digne 2.5 ot es azert boven akad meg nala jobb balbunko.
Nézni szoktam általában a meccseinket, nem utána olvasni, és nem láttam még támadót aki lefutotta volna, kicselezte volna, elnyomta, lefejelte volna, max taktikai fegyelmezetlenségből volt egy-két hibája az elmúlt két évben, de azokat is nagyítóval kell keresni. Ergó az, hogy védekezése átlag, baromság.
A statisztika nem hazudik azert, egyaltalan nem olyan kimagaslo, amit nyujt, ezt hozta Regulion is, aki spanyol, sajatunk, fiatalabb is. Meg A. Daviesnek is sokkal jobb a vedomunkaja, aki tamadasban mar most 3 Mendyt kitesz..

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 27., kedd 21:04

aleksz írta:
Pad'em írta:
Napok óta erről van szó, hogy kevés érte az 45-50m euró :D



Átlag? Élő ember nem megy át rajta. Az oké, hogy támadásban gyenge, de védekezésben nincs nála jobb balbekk, hogy lenne már átlag.



Csakhogy még 4 év hátra van a szerződéséből Vallejonak, és ő se akar távozni. Vele is amúgy mi a makkért hosszabbítottunk 2019-ben 6 évre :fpalm:


Akkor olvass utana, hogy mennyire nem top a meccsenkenti egy szerelese. Csak, mert Chillwell meccsenkent 1.6 ot szerel, Digne 2.5 ot es azert boven akad meg nala jobb balbunko.
Nézni szoktam általában a meccseinket, nem utána olvasni, és nem láttam még támadót aki lefutotta volna, kicselezte volna, elnyomta, lefejelte volna, max taktikai fegyelmezetlenségből volt egy-két hibája az elmúlt két évben, de azokat is nagyítóval kell keresni. Ergó az, hogy védekezése átlag, baromság.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 27., kedd 21:03

impossible írta:
Realista24 írta:

Egy egy éve sérült játékost, irreális igényekkel nem tartottunk meg. Nem mellesleg lassan nyugdíjas.
Varane két éve menni akar, Zidane miatt maradt, de nem véletlen nem hosszabbított. Egy év van vissza a szerződéséből és eladtuk 40-50 millióért, azokután, hogy 3,5 millióért vettük. Ráadásul két éve nemhogy megtorpant, de inkább visszaesett a teljesítménye.

Le se fosom, hogy az angolok mennyit fizetnek a beltenyésztett játékosokért, és hogyan mossák szigeten belül a pénzüket és játszanak a számokkal.
Varane tényleg megrekedt, de az a szint az én véleményem szerint még mindig top 10 khv ahol van, full diszkont ár szerintem ez. Meg mondom a koncepciót nem értem, most eladunk, mert nincs pénz, de akkor mit akarunk Bappé val. Mert kicsit olyan érzésem van, hogy el is adunk spórolni is akarunk meg nyerni is, hát ez így nem igazán szokott együtt járni.
Nem eladunk, hanem elegendjük, aki nem akar itt lenni. Valakiért pénzt kapunk, valakiért nem. Ez Varane és Ramos.

Marca szerint van 122 milliónk + most Varane. És ha minden igaz még Achraffal is tartoznak :mrgreen: Aztán, hogy mi az igazság, fene tudja, de az öreget ismerve, fix, hogy Mbappéra készül, még idén.

Szavaidból egyébként az ősi indián mondás jut eszembe, hogy bas.ni is meg szűznek maradni egyszerre nem lehet. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. július 27., kedd 21:01

Sztem mind3 fél jól járt, nekünk kellett a pénz, Varane nagyon befásult már itt, kellett neki az új légkör, az MU meg szerzett egy top védőt jó áron. Pogbat ha megtartjak elég jó csapat összeállhat ott.

Ty mindent Varane, profi volt végig.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 20:59

mexes írta:
aleksz írta:

Azert egy 28 eves vedo nem nyugdijjas lassan sem szerintem, Varane adottsagaival 6 evig is birja a tempot ott, raadasul szerintem a vedoknel a 26-28 ev a legjobb, mivel tapasztalt is mar, de a serulesek nem jonnek olyan gyakran, viszont a sebessege es a reflexe meg mindig kivalo.
Ramosrol beszélt a nyugdíjjal. Az volt.


Oooops, jogos.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. július 27., kedd 20:58

Pad'em írta:
Caraway írta:

BBC: It is understood the clubs have agreed an initial fee of £34m, which could rise to £42m.

Én örülök most. :mrgreen: :sziv:
Angolok nyomják ezt a 34m fontot, spanyoloknál, franciáknál, Romanonal viszont 50m euró + bónuszok, Madrid fórumon maradjunk az utóbbi verziónál, gracias :D
Dehat Romano is azt irja, hogy 50 millio euro bonuszokkal, ami pontosan 42 millio font. :mrgreen:

A tweetje: Manchester United will pay €50m to Real Madrid, ‘details’ included.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. július 27., kedd 20:57

aleksz írta:
Realista24 írta:

Egy egy éve sérült játékost, irreális igényekkel nem tartottunk meg. Nem mellesleg lassan nyugdíjas.
Varane két éve menni akar, Zidane miatt maradt, de nem véletlen nem hosszabbított. Egy év van vissza a szerződéséből és eladtuk 40-50 millióért, azokután, hogy 3,5 millióért vettük. Ráadásul két éve nemhogy megtorpant, de inkább visszaesett a teljesítménye.

Le se fosom, hogy az angolok mennyit fizetnek a beltenyésztett játékosokért, és hogyan mossák szigeten belül a pénzüket és játszanak a számokkal.

Azert egy 28 eves vedo nem nyugdijjas lassan sem szerintem, Varane adottsagaival 6 evig is birja a tempot ott, raadasul szerintem a vedoknel a 26-28 ev a legjobb, mivel tapasztalt is mar, de a serulesek nem jonnek olyan gyakran, viszont a sebessege es a reflexe meg mindig kivalo.
Ramosrol beszélt a nyugdíjjal. Az volt.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. július 27., kedd 20:56

Realista24 írta:
impossible írta: Minek hívnád azt, hogy egy Ramost és egy Varanet elengedunk 40 misiért mikor ilyen noname angolok 50-60-70 millakert váltanak?
Egy egy éve sérült játékost, irreális igényekkel nem tartottunk meg. Nem mellesleg lassan nyugdíjas.
Varane két éve menni akar, Zidane miatt maradt, de nem véletlen nem hosszabbított. Egy év van vissza a szerződéséből és eladtuk 40-50 millióért, azokután, hogy 3,5 millióért vettük. Ráadásul két éve nemhogy megtorpant, de inkább visszaesett a teljesítménye.

Le se fosom, hogy az angolok mennyit fizetnek a beltenyésztett játékosokért, és hogyan mossák szigeten belül a pénzüket és játszanak a számokkal.
Varane tényleg megrekedt, de az a szint az én véleményem szerint még mindig top 10 khv ahol van, full diszkont ár szerintem ez. Meg mondom a koncepciót nem értem, most eladunk, mert nincs pénz, de akkor mit akarunk Bappé val. Mert kicsit olyan érzésem van, hogy el is adunk spórolni is akarunk meg nyerni is, hát ez így nem igazán szokott együtt járni.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 20:55

Pad'em írta:
Caraway írta:

BBC: It is understood the clubs have agreed an initial fee of £34m, which could rise to £42m.

Én örülök most. :mrgreen: :sziv:
Angolok nyomják ezt a 34m fontot, spanyoloknál, franciáknál, Romanonal viszont 50m euró + bónuszok, Madrid fórumon maradjunk az utóbbi verziónál, gracias :D
Mondjuk a spanyol media sokaig azt is lehozta, hogy James 20 millioert valtott, majd hetekkel kesobb kiderult, hogy elengedtuk ingyen, ahogy az angolok irtak.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 27., kedd 20:54

Realista24 írta:
impossible írta: Minek hívnád azt, hogy egy Ramost és egy Varanet elengedunk 40 misiért mikor ilyen noname angolok 50-60-70 millakert váltanak?
Egy egy éve sérült játékost, irreális igényekkel nem tartottunk meg. Nem mellesleg lassan nyugdíjas.
Varane két éve menni akar, Zidane miatt maradt, de nem véletlen nem hosszabbított. Egy év van vissza a szerződéséből és eladtuk 40-50 millióért, azokután, hogy 3,5 millióért vettük. Ráadásul két éve nemhogy megtorpant, de inkább visszaesett a teljesítménye.

Le se fosom, hogy az angolok mennyit fizetnek a beltenyésztett játékosokért, és hogyan mossák szigeten belül a pénzüket és játszanak a számokkal.

Azert egy 28 eves vedo nem nyugdijjas lassan sem szerintem, Varane adottsagaival 6 evig is birja a tempot ott, raadasul szerintem a vedoknel a 26-28 ev a legjobb, mivel tapasztalt is mar, de a serulesek nem jonnek olyan gyakran, viszont a sebessege es a reflexe meg mindig kivalo.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég