Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 28., hétfő 20:11

arsenal állítólag januárban vinné pato komámat :D
hát olyan tajtékzó 'senal drukker lenne belőlem, özil lesz nálam a világ legjobb irányítója, aki tömi a forintossal az übercsatárt :sziv: :shifty: :iszunk: :cheers:

(érdekes módon, amióta eljött a milanból, eltűntek a húzódásos és mindenféle sérülései...)
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 28., hétfő 17:35

http://m.youtube.com/watch?v=kpJk41ucsP ... pJk41ucsPw
A cityben nem igazán,de a city ellen azért ment neki.... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 28., hétfő 16:22

morientes írta:Lucas Leiva azért tulzás... :D Nála Casemiro is jobb.... :)
De Fernandinho mindenkép....de mindegy is,nincs gondjuk ezen a poszton (sem).
Nem egy Yaya Touré a liverpooli, elismerem, de azért nem rossz játékos egyáltalán. :) Szegény Casemirónak meg nem jut hely Paulinhóék mellett, pedig azért ő is ott van a szeren. Talán majd pár év múlva. :)

Tényleg, Fernandinho, őt el is felejtettem, bár engem eddig nem annyira győzött meg a Cityben.

Más: Cikk Torresről.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 28., hétfő 16:17

Amúgy meg elég szépen állnak a brazilok vékápé poszton: Paulinho, Luiz Gustavo (bár én őt sosem tartottam nagyra), Ramires, Lucas Leiva, meg ott van Sandro is, aki szintén simán kezdő lehetne.
Lucas Leiva azért tulzás... :D Nála Casemiro is jobb.... :)
De Fernandinho mindenkép....de mindegy is,nincs gondjuk ezen a poszton (sem).
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 28., hétfő 15:58

morientes írta:Annyira senki se jó mint Khedira :lol:
Paulinho meg mégjobban a válogatott hasznára lesz,így hogy átment europaba...
Naná, aranylabdát neki. B-) :lol:

Amúgy meg elég szépen állnak a brazilok vékápé poszton: Paulinho, Luiz Gustavo (bár én őt sosem tartottam nagyra), Ramires, Lucas Leiva, meg ott van Sandro is, aki szintén simán kezdő lehetne.
hehe örülhet. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 28., hétfő 15:49

Igaz, annyira nem jó, mint Khedira, de azért tűrhető. :mrgreen:
Annyira senki se jó mint Khedira :lol:
Paulinho meg mégjobban a válogatott hasznára lesz,így hogy átment europaba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 28., hétfő 15:18

morientes írta:Nem,ebben az esetben én lettem volna a legboldogabb... :mrgreen:
Ami nagy fogás lehet a spursnek,az Paulinho.....nagyon nem értettem mit keres a brazil válogatottba,mikor egy Ramirest meg se hívtak,de aztán meggyőzött...harcos,erős,és még a kapu előtt sem esik kétségbe...minket ver az isten Khediraval.Még az hiányzik csak,hogy nyáron világbajnokságot nyerjen a herceg a németekkel,akkor innem már elzavarni se lehet...akkor hétszentség hogy innen megy nyugdíjba.... :lol:
Ott a pont. :mrgreen:

Paulinho teljesítménye meg eddig nagy meglepetés nekem, tudtam, hogy jó játékos, de azt nem, hogy ennyire. B-) Hamar beilleszkedett és felvette a PL-ritmusát, rengeteget robotol meccsről meccsre, és ott volt az elképesztő sarkazós gólja is a Cardiff ellen, amivel megnyerte nekünk a találkozót.
http://www.youtube.com/watch?v=5biM7vjZeBA

Igaz, annyira nem jó, mint Khedira, de azért tűrhető. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 28., hétfő 15:10

Félreértés ne essék, én lettem volna a legboldogabb, ha marad a wales
Nem,ebben az esetben én lettem volna a legboldogabb... :mrgreen:
Ami nagy fogás lehet a spursnek,az Paulinho.....nagyon nem értettem mit keres a brazil válogatottba,mikor egy Ramirest meg se hívtak,de aztán meggyőzött...harcos,erős,és még a kapu előtt sem esik kétségbe...minket ver az isten Khediraval.Még az hiányzik csak,hogy nyáron világbajnokságot nyerjen a herceg a németekkel,akkor innem már elzavarni se lehet...akkor hétszentség hogy innen megy nyugdíjba.... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 28., hétfő 14:50

'shutterisland írta:én még továbbra is tartom, hogy a spurs nem esett össze bale távozása miatt.
van, és lesz is olyan meccs, ahol hiányzik a klasszisa, vagy hogy elsüsse 30-ról, de ezt hosszú távon, csapat szinten ki fogják váltani.

tavaly bale-el 5.-ek lettek, egy olyan bajnokságban, ahol a két manchesteri csapat sokkal jobb volt, mint tavaly, viszont az arsenal és a liverpool sem szárnyalt ennyire.
erre az 5. helyre idén is meg lehet az esélyük, mindezt úgy, hogy azért érkezett 7(!) új játékos, ami rengeteg, és ez időigényes téma.
Így igaz.

Roppantul hiányozni fog Bale, de ennyi pénzért egyszerűen muszáj volt eladnunk, a kapott pénzből pedig remekül erősítettünk, csak idő kell, mert gyakorlatilag egy teljesen új taktikával játszó csapatot kell összeraknia AVB-nek, ez pedig nem két hétbe telik.

Viszont hatalmas pluszt jelenthet majd, hogy ennyire mély és minőségi a keretünk, egyrészt a kétfrontos küzdelemben is (jó lenne minél tovább menetelni az EL-ben), másrészt a bajnokságban is, nem lesz az, hogy ha kidől valaki mondjuk a középpályáról, akkor hetekig szívunk miatta. Hosszú a pad, tele még nem beérett, de rendkívül tehetséges és szorgalmas fiatalokkal.

A másik meg az, hogy így nem függünk egy játékostól, meg lehet nézni, tavaly mekkora szenvedések mentek egy-egy kisebb csapat ellen is, ha Bale éppen nem játszott.

Egy dolog pedig már most látszik: a védelmünk, a védekezésünk egyértelműen jobb lett Chirichessel, Danny Rose visszatértével és Paulinho, valamint Capoue leigazolásával - ez nem jöhetett volna létre, ha marad Bale.

Félreértés ne essék, én lettem volna a legboldogabb, ha marad a walesi, de ebben az esetben a legjobb döntést hozták meg Levyék.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 28., hétfő 14:39

én még továbbra is tartom, hogy a spurs nem esett össze bale távozása miatt.
van, és lesz is olyan meccs, ahol hiányzik a klasszisa, vagy hogy elsüsse 30-ról, de ezt hosszú távon, csapat szinten ki fogják váltani.

tavaly bale-el 5.-ek lettek, egy olyan bajnokságban, ahol a két manchesteri csapat sokkal jobb volt, mint tavaly, viszont az arsenal és a liverpool sem szárnyalt ennyire.
erre az 5. helyre idén is meg lehet az esélyük, mindezt úgy, hogy azért érkezett 7(!) új játékos, ami rengeteg, és ez időigényes téma.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 28., hétfő 14:30

GT37 írta:- Viszont nem ártana kitalálni valamit a busz ellen, valamiért ha beáll az ellenfél 10 emberrel védekezni, akkor kevés esetben alkalmazunk beadást
Erre volt ugye Bale. Ilyen Soldadok nem fognak meccset hozni buszok ellen, büntető meg nem mindig lesz. Szóval ezért nem lesz BL a Spursnek, nincs kiemelkedő játékos, aki szar játék esetén is kihúzza a szarból őket.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 28., hétfő 14:26

A tegnapi meccsünkhöz:

+ Townsend, elképesztő, hogy a gyorsaságával és a technikásságával mennyit tud adni a csapatnak, most is életveszélyes volt, legyen elég annyi, hogy Successful dribbles: 9. :D
+ Chiriches, a Sheriff elleni remek teljesítménye után most is jó volt, a szezon elején igencsak megilletődötten játszott, de az utóbbi meccseken sokkal magabiztosabbnak tűnt.
+ Soldado, jól mozgott vissza a mezőnybe, és ismét értékesített egy büntetőt.
+ Holtby, remekül mozgatta a csapatot, egyértelműen középen, a csatár mögött megy neki a legjobban, úgyhogy küzdhet a kezdőtagságért Eriksennel.
+ Vertonghen, megint tetszett balhátvédként, védekezésben stabilabb, mint Danny Rose-ék, és most a támadásokkal is bátran ment előre, sőt, ő harcolta ki azt a bizonyos tizit is.

- Sandro, elég gyenge volt magához képest, szerencsére AVB ezt észrevette, és le is kapta a félidőben.
- Lennon, látszik rajta a kihagyás, nem játszott jól, de bele fog jönni szépen lassan, remélem.
- Eriksen, kezdőként sokkal hatékonyabb, most csereként állt be, és nem igazán tudta felvenni a ritmust.

AVB-vel kapcsolatban pedig...
+ Megint jól cserélt, Sandrót hamar lehozta, nagyon helyesen, a helyére beküldött Dembélének jobban ment, aztán a gyengélkedő Lennon helyére becserélte Defoe-t, ezzel átálltunk 4-4-2-re, ami láthatóan meglepte a vendégeket.
- Viszont nem ártana kitalálni valamit a busz ellen, valamiért ha beáll az ellenfél 10 emberrel védekezni, akkor kevés esetben alkalmazunk beadást (pedig Robbie ott álldogál középen), inkább középen próbáljuk meg erőltetni a támadásokat, ami néha hasznos, de a legtöbb esetben nem kifejezetten hatékony. Lehet, hogy ilyenkor el kellene felejteni a tükörszélsőket, és egyszerűen rá kellene menni a minél több beadásra, ki lehetne használni, hogy egy ilyen színvonalú középcsatárunk van, mint Soldado.

Holnapután jöhet megint a Hull (Ligakupa), aztán hétvégén az Everton, nagyon kemény meccs lesz.
morientes írta:Wenger ezekre a liga kupa meccsekre általában a másodvonalat szokta játszatni,így adva lehetőséget a bizonyításra...
Mou meg...hát ő Mou.. :D nála semmit,soha nem lehet tudni... :D
Mourinho tuti kiküldi majd Williant, Matát, Schürrlét, Eto'o-t, Ramirest meg a többieket, miközben az Arsenal kezdőjátékosainak átlagéletkora 17,3 év lesz, aztán
a) Jól elverik a csikókat, aztán José ünnepelteti magát. :lol:
b) Kikapnak, és Mourinhón fog röhögni a fél világ. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 28., hétfő 14:00

kíváncsi leszek ki hogy áll fel, ki mennyire veszi "komolyan".
Wenger ezekre a liga kupa meccsekre általában a másodvonalat szokta játszatni,így adva lehetőséget a bizonyításra...
Mou meg...hát ő Mou.. :D nála semmit,soha nem lehet tudni... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. október 28., hétfő 13:18

Egyértelmű, hogy Hart hibája volt a gól. Láthatta előre, hogy Nastasic jobb helyzetben van, mint Torres és hazafogja fejelni a labdát. Erre meg ész nélkül kirohan a kapuból

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. október 28., hétfő 2:03

Torres gólját a védőre kenni elég nagy balgaság. Hart nincs a helyzet magaslatán idén, ez a találat is egyértelműen az ő sara volt. José pedig bajnok lesz :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 27., vasárnap 23:44

Hazard vs Zabaleta
terpesztett egyet, ahogy Puyol tette! :lol:

Nagyon jó meccs volt ez a Chelsea-City. Ahogy előttem is írták semmi taktika, mindkét csapat ment előre a győzelemért. Torres meg a régi önmagát idézte. a gólpassza is nagyon jó volt, utána a zúgó kapufa is akár bemehetett volna, a legvégén meg ott kellett lenni, letámadni (ahogy DM is tette anno VV ellen). Mou-Pelle 1-0 egyelőre.

Kedden jön a következő nagy meccs: Arsenal-Chelsea a ligakupában. B-)
kíváncsi leszek ki hogy áll fel, ki mennyire veszi "komolyan".
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matyas » 2013. október 27., vasárnap 22:01

BBeno írta:amúgy nem tudom miért nastasicot veszitek elő. oké hogy ő a fiatal tapasztalatlan. DE

Hart mit keresett ott mikor látta hogy Nasta fut a lasztiért?
Ha már jött akkor miért nem szólt Nasta-nak? (lehet szólt ezt csak ők ketten tudják)

szerintem Hartnak nem volt keresnivalója ott. hamár ott volt akkor tudja is irányítani a védőket. amúgy meg Nasta is hibázott mert erősebben is fejelhetett volna.

egy az egyben osztom.szerintem sokkal inkább volt kapuslepke mintsem a védő hibája!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. október 27., vasárnap 19:34

morientes írta:Én is drukkolok Torresnak hogy tartsa a szintet,már a vállogatott miatt is,de ugye az utóbbi időben...hm...nem volt túl meggyőző...és akkor még finom voltam.De kezd belejönni,és ezt azért is jó látni,mert ő azért klasszis,mégha sokan ki is fognak röhögni most emiatt,amit ide leírtam :D
+1
És azért abból a mélységből, amit már említettetek, sem volt könnyű visszajönni, újra felépíteni magát. És az utóbbi 1-1,5 évben a játéka is teljesen más lett, sokat gürizik, sokszor kiszolgáló szerepét is magára ölti.Azért ha a gólok nem is jöttek, de fontos szereplővé nőtte ki magát a Chelseaben, az is mutatja, hogy bár Mounál Eto'o érkeztével kegyvesztetté vállt, de visszaverekedte magát a kezdőbe.És az utóbbi időben már a gólok is jönnek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 27., vasárnap 19:25

Persze, ne haragudj, csak már hozzászoktam a sok zsenihez, akik szerint világ életében akkora nyomorék volt, mint a Chelseas korszaka elején.
Nastatics meg, szegényke... :lol: 
Kár érte, a Citynek drukkoltam.
Én is drukkolok Torresnak hogy tartsa a szintet,már a vállogatott miatt is,de ugye az utóbbi időben...hm...nem volt túl meggyőző...és akkor még finom voltam.De kezd belejönni,és ezt azért is jó látni,mert ő azért klasszis,mégha sokan ki is fognak röhögni most emiatt,amit ide leírtam :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 27., vasárnap 19:11

amúgy nem tudom miért nastasicot veszitek elő. oké hogy ő a fiatal tapasztalatlan. DE

Hart mit keresett ott mikor látta hogy Nasta fut a lasztiért?
Ha már jött akkor miért nem szólt Nasta-nak? (lehet szólt ezt csak ők ketten tudják)

szerintem Hartnak nem volt keresnivalója ott. hamár ott volt akkor tudja is irányítani a védőket. amúgy meg Nasta is hibázott mert erősebben is fejelhetett volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég