Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 8:27

ANDS írta:
dzsi91 írta:

Ezt mondtam. Lehet nem jön össze de ha bappe köti az ebet a karóhoz augusztus végéig akkor aladinnak el kell gondolkoznia , mert kurvanagy faszság lenne ingyé elengedni jövőre ha most pénzt kaphat érte , nem is keveset.
És számít nekik a pénz?
Ilyen esetben szerintem igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 6:42

kodo írta: Hozok jó hírt is, bár szamomra sci fi:

✍ AC Milan are close to signing Isco Alàrcon for €18m from Real Madrid. Clubs are only one step away from reaching an agreement. He will sign until 2025 [Fichajes]
Azt írták tegnap hogy ez fake. Sajnos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. július 30., péntek 6:11

Hozok jó hírt is, bár szamomra sci fi:

✍ AC Milan are close to signing Isco Alàrcon for €18m from Real Madrid. Clubs are only one step away from reaching an agreement. He will sign until 2025 [Fichajes]

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 29., csütörtök 23:22

Realista24 írta: Real Madrid are confident that PSG will agree to sell Mbappé next month, the player is refusing to renew. If he doesn't leave PSG now, Real have reportedly promised Kylian a signing bonus of €40m. [@Carpio_Marca]

If the Mbappé arrival doesn't happen this summer, Real Madrid will go all out for Haaland. [@Carpio_Marca]

IF PSG refuse to negotiate then Real Madrid’s plan is Erling Haaland this summer and Kylian Mbappe in 2022 for FREE. A superstar will arrive THIS summer. @Carpio_Marca
Ha bármelyik is, Haaland, vagy Bappe jönne és erre malacperselyeztünk és adtuk el a két belső védőnket akkor azt mondom oké. Leginkább csatár gondunk van és gólt nem tudunk lőni. A védelmet össze lehet majd foltozni már csak a “B” embereink is brutál magas szinten voltak. Sokkal nagyobb gond lenne, az egy szem Benzemával meg az ilyen-olyan szempontból hátrányosabb helyzetű támadóinkkal belevágni a szezonba.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 29., csütörtök 23:07

Realista24 írta: Real Madrid are confident that PSG will agree to sell Mbappé next month, the player is refusing to renew. If he doesn't leave PSG now, Real have reportedly promised Kylian a signing bonus of €40m. [@Carpio_Marca]

If the Mbappé arrival doesn't happen this summer, Real Madrid will go all out for Haaland. [@Carpio_Marca]

IF PSG refuse to negotiate then Real Madrid’s plan is Erling Haaland this summer and Kylian Mbappe in 2022 for FREE. A superstar will arrive THIS summer. @Carpio_Marca
Az elgondolas tetszik, ugyes sakkozas lenne Pereztol. Mindket klubnak meg iden el kene adnia, hogy tobb penzt kapjanak a legnagyobb ertekeikert.
Kar, hogy nem a legjobb forras hozta le :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 29., csütörtök 23:03

Realista24 írta: Real Madrid are confident that PSG will agree to sell Mbappé next month, the player is refusing to renew. If he doesn't leave PSG now, Real have reportedly promised Kylian a signing bonus of €40m. [@Carpio_Marca]

If the Mbappé arrival doesn't happen this summer, Real Madrid will go all out for Haaland. [@Carpio_Marca]

IF PSG refuse to negotiate then Real Madrid’s plan is Erling Haaland this summer and Kylian Mbappe in 2022 for FREE. A superstar will arrive THIS summer. @Carpio_Marca
Ezt mondtam. Lehet nem jön össze de ha bappe köti az ebet a karóhoz augusztus végéig akkor aladinnak el kell gondolkoznia , mert kurvanagy faszság lenne ingyé elengedni jövőre ha most pénzt kaphat érte , nem is keveset.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 29., csütörtök 22:44

Hajon MBappe akkor Majd kivancsi leszek ki lesz a csere a balosra

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 29., csütörtök 22:40

Realista24 írta: Real Madrid are confident that PSG will agree to sell Mbappé next month, the player is refusing to renew. If he doesn't leave PSG now, Real have reportedly promised Kylian a signing bonus of €40m. [@Carpio_Marca]

If the Mbappé arrival doesn't happen this summer, Real Madrid will go all out for Haaland. [@Carpio_Marca]

IF PSG refuse to negotiate then Real Madrid’s plan is Erling Haaland this summer and Kylian Mbappe in 2022 for FREE. A superstar will arrive THIS summer. @Carpio_Marca
Nem tudom mennyire hiteles, de jót tett a lelkemnek. :D
Drukkolok a Haalandos forgatókönyvért.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 29., csütörtök 22:34

Azt írja most a Carpio_Marca, hogy mindenképpen jön Mbappé vagy Haaland ezen a nyáron. 200m van költeni, Ramos és Varane felszabadult fizujából nettó 25m fizut kínálnánk Mbappénak. Ha nem engedi el a PSG jövőre 40m aláírási bónuszt kapna tőlünk.

Mindenképp ide akar jönni, kérdés most vagy jövőre.

Pochettino is kerülte a válaszokat.

Is it happening?

Na közben legyorsultak, R24 magyarhangja voltam :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 29., csütörtök 22:26

Real Madrid are confident that PSG will agree to sell Mbappé next month, the player is refusing to renew. If he doesn't leave PSG now, Real have reportedly promised Kylian a signing bonus of €40m. [@Carpio_Marca]

If the Mbappé arrival doesn't happen this summer, Real Madrid will go all out for Haaland. [@Carpio_Marca]

IF PSG refuse to negotiate then Real Madrid’s plan is Erling Haaland this summer and Kylian Mbappe in 2022 for FREE. A superstar will arrive THIS summer. @Carpio_Marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 29., csütörtök 21:19

Amúgy igen, a 10-es poszt kezd éledezni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 29., csütörtök 20:44

A 10es pozíció reneszánszát éli, hülyeség, hogy feledésbe merült.

Amúgy Martin ha megint meglép és a könnyű utat választja, az már végleges legyen. Nekem nagyon szimpatikus, de már hoznia kellene azt a szintet amit anno bele láttunk.

Iscora minden karakter felesleges. Egyszerűen leeresztett és már 3 éve nem talált magára, nem most fog.

Viszont ha úgy vesszük, hogy jönne Mbappe augusztusban és a kötelező arcokon kívül (CKM-Benz-Tibo-Carv-Mendy) még 2-3 kérdőjel szintet tudna lépni, simán tűzközelben lehetünk.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 29., csütörtök 17:19

reeed_ati írta: Vagy túlságosan naiv vagyok, hogy várok még valamit Iscótól? :D
IGEN! :D

Hogy lehet még várni tőle bármit is, hát olyan lassú, hogyha ennél lassabb lenne már hátrafele haladna. 3 éve lötyörészik a pályán mintha valami veterán derbin lenne. Max a Clasicókra pörgött fel. Technikai tudása megkérdőjelezhetetlen, de kb annyira megyünk vele mintha Ronaldinhót betennénk a böri után a csapatba. Nem tudom elképzelni róla, hogy húzóember legyen, de cáfoljon meg, úgy látszik kitölti a szerződését. Azért jelzi, hova süllyedt, hogy egy kósza ajánlat nem jön érte, pedig egyértelmű, hogy egy szaros wckeféért cserébe is megválnánk már tőle.

Ödegaard meg eljutott arra a szintre, hogy ő is húzhat a francba vele együtt :lol: Nézném inkább Kubót helyettük, de őt meg persze megint kölcsönadjuk majd.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. július 29., csütörtök 17:15

Kezdjük ott, hogy Isco és Ödegaard is, csak irányító, támadó középpályásként tudnak játszani. A jelenlegi rendszerben ilyen posztunk nincs, évek óta feledésbe is merült ez a poszt. Minek erőltetünk itt akkor egyáltalán ilyen játékosokat? Sem a szélen, sem Kroosék pozíciójában fele annyi hasznuk nincs.

Van még kérdés? Mert szerintem egyértelmű, hogy el kellene mindkettőt adni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 29., csütörtök 16:50

reeed_ati írta: Ha Öde Carlónál sem tud állandó szerephez jutni, akkor végleg el kell engedni..
De, hogy lássuk mit is tud, ahhoz nem ártana itt tartani legalább egy évre.. :D
Iscóval ellentétben, azért ő még semmit nem tett le habfehérben.
Iscó legjobb "évei" viszont pont Carlo papa alatt voltak, aztán Zizunál kb. posztja sem volt(bár az első Zizu érában nem volt olyan gyenge még..).
Fizikálisan rendbe lesz rakva, erre Ostor a garancia, ha fejben is rendbe rakja Carlo, akkor szerintem visszakaphatunk valamit a régi Discóból, főleg hogy gondolom kaparni fog, hogy beférjen majd a spanyol keretbe a VB.-re..
Vagy túlságosan naiv vagyok, hogy várok még valamit Iscótól? :D

Amiben szinte biztos vagyok, hogy visszaesés lesz az előző szezonhoz képest, az a sérülések száma..
Anno volt valami stat, hogy az internél töredéke sérülés volt az egész szezonban, mint nálunk, pontos számokra nem emlékszem, de óriási különbség volt.
Ha nem lett volna annyi hiányzónk (folyamatos izomsérülések :-@ ) és rendben lett volna az erőnlét, akkor szerintem pontokkal behúzzuk a bajnokságot. :|
Én emiatt várom nagyon a szezont, főleg a második felét, mert kíváncsi vagyok, hogy Pintus mire megy majd a srácokkal.
(Közben azért egy Bappa beeshetne augusztusban.. :mrgreen: )
A legnagyobb szeretettel és tisztelettel. Igen. :mrgreen:

Isconak rég nem itt kellene levezetnie és pocakot eresztenie, hanem a Malagában mondjuk. :coffee:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. július 29., csütörtök 16:24

Ha Öde Carlónál sem tud állandó szerephez jutni, akkor végleg el kell engedni..
De, hogy lássuk mit is tud, ahhoz nem ártana itt tartani legalább egy évre.. :D
Iscóval ellentétben, azért ő még semmit nem tett le habfehérben.
Iscó legjobb "évei" viszont pont Carlo papa alatt voltak, aztán Zizunál kb. posztja sem volt(bár az első Zizu érában nem volt olyan gyenge még..).
Fizikálisan rendbe lesz rakva, erre Ostor a garancia, ha fejben is rendbe rakja Carlo, akkor szerintem visszakaphatunk valamit a régi Discóból, főleg hogy gondolom kaparni fog, hogy beférjen majd a spanyol keretbe a VB.-re..
Vagy túlságosan naiv vagyok, hogy várok még valamit Iscótól? :D

Amiben szinte biztos vagyok, hogy visszaesés lesz az előző szezonhoz képest, az a sérülések száma..
Anno volt valami stat, hogy az internél töredéke sérülés volt az egész szezonban, mint nálunk, pontos számokra nem emlékszem, de óriási különbség volt.
Ha nem lett volna annyi hiányzónk (folyamatos izomsérülések :-@ ) és rendben lett volna az erőnlét, akkor szerintem pontokkal behúzzuk a bajnokságot. :|
Én emiatt várom nagyon a szezont, főleg a második felét, mert kíváncsi vagyok, hogy Pintus mire megy majd a srácokkal.
(Közben azért egy Bappa beeshetne augusztusban.. :mrgreen: )

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 29., csütörtök 13:49

Berti írta:
alexoxladjackoxi írta:

Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...
Kétlem, hogy Maddison bármiben is jobb lenne, mint Martin. A tavalyi csapattársakkal ő is csak kinlodott volna.
Oké, mindenképp kell a 10-es, de kit raksz padra Roweot vagy a frissen vásárolt artetaráhegyezi Odegaardot? Üzletileg nem látom értelmét, ha komolyabb szerepet szánnak Rowenak.

Aouar pedig inkább 8-as, nem? :hmmm:
Aouar és Rowe is el lenne a balszélen, ha marad a 4-2-3-1. Egyébként Öde és Rowe is volt fenn együtt a tavasszal. Nincs az kőbevésve, hogy egy irányító típusú játékos nem lehet a szélen. Öde mondjuk erre alkalmatlan szerintem, ahogy Özil is az volt mondjuk, de Aouarnak pl. nem állna rosszul, őt sokszor Iniestához hasonlítják, aki ugye szintén játszott szélső támadót annak idején. De nálunk is gyakran előfordult, hogy az egyik szélen egy kreatív ember kapott szerepet még a Wengeri időkben, hol Rosicky, hol Nasri, hol Cazorla... Bár azt sem tartom kizártnak, hogy végül 4-3-3 lesz. Lényeg, hogy Ödegaard engem egyáltalán nem győzött meg. Valamit javultunk vele, de nem volt átütő. Maradjon csak nálatok. :mrgreen:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 29., csütörtök 13:46

Berti írta:
alexoxladjackoxi írta:

Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...
Kétlem, hogy Maddison bármiben is jobb lenne, mint Martin. A tavalyi csapattársakkal ő is csak kinlodott volna.
Oké, mindenképp kell a 10-es, de kit raksz padra Roweot vagy a frissen vásárolt artetaráhegyezi Odegaardot? Üzletileg nem látom értelmét, ha komolyabb szerepet szánnak Rowenak.

Aouar pedig inkább 8-as, nem? :hmmm:
Ode jobban mozgatja a csapatot, Maddison technikasabb. De egy szint mindketto, Smith Rowe pedig mar bizonyitotta, hogy lenduletet visz a csapatba, ugyes gyerek. Aouar posztjat es jatekstilusat figyelembe veve egy francia Kroos.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 29., csütörtök 13:40

alexoxladjackoxi írta:
Berti írta:

En sem igazan értem, plane amiatt hogy ott van Smith Rowe, aki a 10-és mezszámot is megkapta idén.
Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...
Kétlem, hogy Maddison bármiben is jobb lenne, mint Martin. A tavalyi csapattársakkal ő is csak kinlodott volna.
Oké, mindenképp kell a 10-es, de kit raksz padra Roweot vagy a frissen vásárolt artetaráhegyezi Odegaardot? Üzletileg nem látom értelmét, ha komolyabb szerepet szánnak Rowenak.

Aouar pedig inkább 8-as, nem? :hmmm:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 29., csütörtök 13:36

Csabi írta:
alexoxladjackoxi írta: Már kezdtem örülni, hogy Ödegaard nem fog jönni. Nem értem mit vannak Artetáék belebuzulva, egyáltalán nem volt valami erős félszezonja, engem semmiképp nem győzött meg. Egyáltalán rajtunk kívül van érte komoly érdeklődő? Mert azért az is beszédes, hogy egy lassan angol középcsapatnak mondható gárdán kívül senki nem hegyezi rá a cerkát. Még kölcsönbe sem örülnék neki, nem még ha fizetnénk is érte.
a marca szerint az arsenal érdeklődik, de vannak még más kérők is.

spoiler: nincsen.

Pedig a bvbben kurva jo lenne amugy. Brandt ugyis eligazol olaszba, tokeletesen megallna a helyet ott, ugyis ott a nagy spanja is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég