Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. augusztus 2., hétfő 12:00

füst írta: Amint megláttam, hogy hétfő kora reggel már a másik pöcse a téma, egyből tudtam, hogy jól indul a hét.
:lol: :lol: :lol:

más miatt is: Carlo Ancelotti is really impressed with Miguel Gutierrez, he's ready to give him an important role this season, despite having Mendy and Marcelo in the squad. The player is also confident of making a leap in his development. [@diarioas
]

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. augusztus 2., hétfő 10:10

Amint megláttam, hogy hétfő kora reggel már a másik pöcse a téma, egyből tudtam, hogy jól indul a hét.
Varane búcsúlevele is patent lett, valahogy így kell méltó módon klubot váltani. Hiányozni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 10:03

Remek zárszó. Olyan lesz ez, mint Varane távozása, mindenki jól jár.
A fórumról eltűnik egy hülye.
A hülye azt hiszi, hogy nyert.
Én meg ráhagyom, mert hülye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 2., hétfő 10:03

Marky írta:
raul 4 ever írta: A testzsír témátokhoz még annyi, hogy egy ideális világban, ahol a játékos nem tojik bele, minden focista úgy kéne kinézzen, mint Vini kb.. Zéró gramm zsír a bőre alatt, izom mindenhol. Hambi és Disco Stew meg képesek Németszilárdra engedni magukat ha olyan kedvük van.. A profi nem ilyen.
Viniben szerintem ezert az egy dologert lehet meg valamennyire bizni. Nem budos neki a munka, a palyan es azon kivul is beletesz mindent, ha a technikai kepzettsege megkozelitene a jo szintet, mar o lenne a legnagyobb kincs.

Egyebkent nehez osszehasonlitani a 20-as evei elejen levo Vinit a 30 kozeli Iscoval es Hazarddal, mert teljesen mas eletszakaszban vannak, Vininek lehet eleg a napi edzesmunka melle meg 1-1 ora a kondiban, az idosebbeknek pedig tudatosan oda kellene figyelni most mar mindenre.
Pintus munkajatol sokat varok ezen a teren, a 17 es 18-es BL cim evei alatt olyan fizikalis allapotban volt mindenki, hogy Zidane raert a meccsek vegen cserelni, amivel tobb parharcot is le lehetett simazni. A PSG elleni tisztan elottem van, ahogy Asensio es Lucas vonalszelsokent bejottek, a farado vedelem nem tudott lepest tartani veluk es eldontottek a meccset.

Ja, a témában nem téged néztelek a hülyének :D

Am. meg pont ez az, hogy összelehet és kell is vetni Hazardot egy ifivel, mert ha profi (lenne), akkor az öregedést iszonyat edzésmunkával kompenzálná. CR ugye pl. tervezetten adott le mindig izmot szezononként, hogy ne kopjon a sebessége.
Persze, nem fair, egy Űrlényt összehasonlítani Hazarddal, de a klasszisságnak ez is része, ápolod-e a tested, AKARSZ-e top maradni és azért MINDENT megtenni.. Vagy amíg a tested bírja, ellötyögsz, azt majd lesz valahogy.. -->csak akkor minden vagy, de klasszis nem..

Igen, tök jó példa az Ase-LV csere, a tökéletes fizikum az alap, azt max mellette nem tudsz focizni, de az még mindig többet számít, ha 90-120 percig bírod, mint ha levesznek a pályáról, mert nincs hozzá fizikum.


@R24: lőddmáki! vagy előbb egy szavazás?! :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 10:01

Realista24 írta:
aleksz írta:


Persze, hogy te nyerheted, mivel te vagy az admin, ezt mar az elejen leszogezted. Bar, azt hittem meltobb ellenfelben lelek benned, de ez az ovis “a tied kicsi, nem is az enyem!!!😪” szoveg nagyon gyengere sikerult. Alapveto dolgokat nem tudtal, nem kell hozza google, hogy ezeket tudja az ember. De, ha kell leiras, hogyan kell enni egy huslevest, szoljal nyugodtan, segitek neked, aprolekosan leirok mindent.
Ilyen gyenge szövegre, csak hasonlóval lehet reagálni. Ellenfél pedig nem lehetsz, mert annyira súlytalan vagy.
Majd szép lassan ki leszel tiltva, és újra és újra regisztrálsz. Majd jönnek az újabb gyerekes sértegetések, stb. ahogy azt a te kategóriád csinálni szokta.
De azért örülök, hogy még mindig motiváció tudok lenni a csőcseléknek.
Na, hat tudtam en, hogy egyre lejjebb csuszol meg a te szinteden is. Konkretan egy kis alamuszi vagy, akinek nincsenek frappans szovegei, leragadtal a 6-7 eves gyerekek szintjen. Igy ugy ellenfel, kozben meg akkorat szolsz, mint egy vizipisztoly. Motivacio is lehettel volna, de csak csalodas vagy. Gondolom ez neked nem ujdonsag mar.🙃 En voltam a hulye, hogy azt hittem, hogy valami jo dolgot is irhatsz, egy ket szarkazmus, vagy otletes beszolas, erre csak ennyire futja toled. De nem baj, majd tilthatsz par embert, lesz egy kis lelkibeked, ha mar visszaoltani nem tudsz, attol aztan varhatod, hogy majd megno… Elhiheted, hogy ha bannolsz, telibe szarok rad, nem regisztralok ujra, mert, mint irtam is, csalodas vagy, forintot nem er a borod.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:55

Marky írta:
raul 4 ever írta: A testzsír témátokhoz még annyi, hogy egy ideális világban, ahol a játékos nem tojik bele, minden focista úgy kéne kinézzen, mint Vini kb.. Zéró gramm zsír a bőre alatt, izom mindenhol. Hambi és Disco Stew meg képesek Németszilárdra engedni magukat ha olyan kedvük van.. A profi nem ilyen.
Viniben szerintem ezert az egy dologert lehet meg valamennyire bizni. Nem budos neki a munka, a palyan es azon kivul is beletesz mindent, ha a technikai kepzettsege megkozelitene a jo szintet, mar o lenne a legnagyobb kincs.

Egyebkent nehez osszehasonlitani a 20-as evei elejen levo Vinit a 30 kozeli Iscoval es Hazarddal, mert teljesen mas eletszakaszban vannak, Vininek lehet eleg a napi edzesmunka melle meg 1-1 ora a kondiban, az idosebbeknek pedig tudatosan oda kellene figyelni most mar mindenre.
Pintus munkajatol sokat varok ezen a teren, a 17 es 18-es BL cim evei alatt olyan fizikalis allapotban volt mindenki, hogy Zidane raert a meccsek vegen cserelni, amivel tobb parharcot is le lehetett simazni. A PSG elleni tisztan elottem van, ahogy Asensio es Lucas vonalszelsokent bejottek, a farado vedelem nem tudott lepest tartani veluk es eldontottek a meccset.
Nem is lehet sajnos oket osszehasonlitani, mert Hazard koztudott, hogy edzeseken is alibizik, minden volt csapattarsa, edzoje elmondta, hogy mennyire beleszarik a dolgokba, hetvegen meg igy is a meccs legjobbja lett. Nagy kar erte, egy Vini fele edzes moral mellett felelmetes jatekos lehetett volna. Ronaldoet meg sem emlitem inkabb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 9:53

aleksz írta:
Realista24 írta:

Durva coming outot tolsz. Eddig csak annyit tudtunk, hogy kicsi neked, most már pontos méretet is. Ez durvább lesz, mint a kefíres sztori, viszont a meccset csak én nyerhetem. :-(

A felvetésedhez; pont annyira voltam képben mint bárki más, aki googlezik. Gyakorlati tapasztalatokra voltam kíváncsi, meg is kaptam. :-(

Persze, hogy te nyerheted, mivel te vagy az admin, ezt mar az elejen leszogezted. Bar, azt hittem meltobb ellenfelben lelek benned, de ez az ovis “a tied kicsi, nem is az enyem!!!😪” szoveg nagyon gyengere sikerult. Alapveto dolgokat nem tudtal, nem kell hozza google, hogy ezeket tudja az ember. De, ha kell leiras, hogyan kell enni egy huslevest, szoljal nyugodtan, segitek neked, aprolekosan leirok mindent.
Ilyen gyenge szövegre, csak hasonlóval lehet reagálni. Ellenfél pedig nem lehetsz, mert annyira súlytalan vagy.
Majd szép lassan ki leszel tiltva, és újra és újra regisztrálsz. Majd jönnek az újabb gyerekes sértegetések, stb. ahogy azt a te kategóriád csinálni szokta.
De azért örülök, hogy még mindig motiváció tudok lenni a csőcseléknek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 2., hétfő 9:51

Majd a hasonlitashoz terjunk vissza akkor amikor Vini 30 evesen gyerekkel otthon egy brazil bajnoksagban szereplo csapat elfeledett sztarja lesz

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:50

Realista24 írta:
aleksz írta:

Nekem nem ugy tunt egyaltalan, hogy tisztaban lennel a dolgokkal. Az is lehetseges, mr 10 cm.

Egyebkent csak kiprovokaltam, hogy beszelgess velem, szoval ja… 0-1
Durva coming outot tolsz. Eddig csak annyit tudtunk, hogy kicsi neked, most már pontos méretet is. Ez durvább lesz, mint a kefíres sztori, viszont a meccset csak én nyerhetem. :-(

A felvetésedhez; pont annyira voltam képben mint bárki más, aki googlezik. Gyakorlati tapasztalatokra voltam kíváncsi, meg is kaptam. :-(

Persze, hogy te nyerheted, mivel te vagy az admin, ezt mar az elejen leszogezted. Bar, azt hittem meltobb ellenfelben lelek benned, de ez az ovis “a tied kicsi, nem is az enyem!!!😪” szoveg nagyon gyengere sikerult. Alapveto dolgokat nem tudtal, nem kell hozza google, hogy ezeket tudja az ember. De, ha kell leiras, hogyan kell enni egy huslevest, szoljal nyugodtan, segitek neked, aprolekosan leirok mindent.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. augusztus 2., hétfő 9:48

raul 4 ever írta: A testzsír témátokhoz még annyi, hogy egy ideális világban, ahol a játékos nem tojik bele, minden focista úgy kéne kinézzen, mint Vini kb.. Zéró gramm zsír a bőre alatt, izom mindenhol. Hambi és Disco Stew meg képesek Németszilárdra engedni magukat ha olyan kedvük van.. A profi nem ilyen.
Viniben szerintem ezert az egy dologert lehet meg valamennyire bizni. Nem budos neki a munka, a palyan es azon kivul is beletesz mindent, ha a technikai kepzettsege megkozelitene a jo szintet, mar o lenne a legnagyobb kincs.

Egyebkent nehez osszehasonlitani a 20-as evei elejen levo Vinit a 30 kozeli Iscoval es Hazarddal, mert teljesen mas eletszakaszban vannak, Vininek lehet eleg a napi edzesmunka melle meg 1-1 ora a kondiban, az idosebbeknek pedig tudatosan oda kellene figyelni most mar mindenre.
Pintus munkajatol sokat varok ezen a teren, a 17 es 18-es BL cim evei alatt olyan fizikalis allapotban volt mindenki, hogy Zidane raert a meccsek vegen cserelni, amivel tobb parharcot is le lehetett simazni. A PSG elleni tisztan elottem van, ahogy Asensio es Lucas vonalszelsokent bejottek, a farado vedelem nem tudott lepest tartani veluk es eldontottek a meccset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 9:48

aleksz írta:
Realista24 írta:

Akinek kellett, az értette. Nem badarságokat beszélsz, hanem simán hülye vagy. De ebben már megegyeztünk korábban.
Nekem nem ugy tunt egyaltalan, hogy tisztaban lennel a dolgokkal. Az is lehetseges, mr 10 cm.

Egyebkent csak kiprovokaltam, hogy beszelgess velem, szoval ja… 0-1
Durva coming outot tolsz. Eddig csak annyit tudtunk, hogy kicsi neked, most már pontos méretet is. Ez durvább lesz, mint a kefíres sztori, viszont a meccset csak én nyerhetem. :-(

A felvetésedhez; pont annyira voltam képben mint bárki más, aki googlezik. Gyakorlati tapasztalatokra voltam kíváncsi, meg is kaptam. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. augusztus 2., hétfő 9:47

aleksz írta: Nekem nem ugy tunt egyaltalan, hogy tisztaban lennel a dolgokkal. Az is lehetseges, mr 10 cm.

Egyebkent csak kiprovokaltam, hogy beszelgess velem, szoval ja… 0-1
Uuuuu, egy igazi rosszfiú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára filatáska 2021. augusztus 2., hétfő 9:49-kor.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:40

raul 4 ever írta:
aleksz írta: Lassan rajossz, hogy hulyesegeket irtal… csak osszejon az a 100 millio…
Igen, Főnök!
Elnézést, Főnök!
Bocs, Főnök! :D :D
Jól látsz mindent, IS!


A testzsír témátokhoz még annyi, hogy egy ideális világban, ahol a játékos nem tojik bele, minden focista úgy kéne kinézzen, mint Vini kb.. Zéró gramm zsír a bőre alatt, izom mindenhol. Hambi és Disco Stew meg képesek Németszilárdra engedni magukat ha olyan kedvük van.. A profi nem ilyen.
Na ugye! Egy profi focistanal mertekado lehet siman egy BMI. Nyilvan nem pontos adat, de siman meg lehet allapitani ezzel is, hogy neki 6-7 kg izom kell. Nem Tyson Furykat kell nezni, aki holtidoben hogy nez ki ket meccs kozott, vagy a depresszios korszaka mellett, ahol agyonfuvezte magat mennyire nem tudott edzeni.
Egyebkent a 100 millios bevetel siman realis, a kerdes, hogy ennyibol hogyan tudnak 6 minosegibb jatekost szerezni. En bizom Perezben, eddig is mindent megoldott, csak felo, hogy mire jon Bappe vagy/es Haaland milyen minosegu lesz a keret. Bar, igy, hogy a szuperliga duplagluglus melytorkost adott cefrenek, konnyen lehet, hogy megis csak beindul jovore. Bar remelem az angolokat le tudjuk szedni penzzel, amiert ilyen gyavan alltak a dologhoz.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 2., hétfő 9:29

aleksz írta: Lassan rajossz, hogy hulyesegeket irtal… csak osszejon az a 100 millio…
Igen, Főnök!
Elnézést, Főnök!
Bocs, Főnök! :D :D
Jól látsz mindent, IS!


A testzsír témátokhoz még annyi, hogy egy ideális világban, ahol a játékos nem tojik bele, minden focista úgy kéne kinézzen, mint Vini kb.. Zéró gramm zsír a bőre alatt, izom mindenhol. Hambi és Disco Stew meg képesek Németszilárdra engedni magukat ha olyan kedvük van.. A profi nem ilyen.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:23

Realista24 írta:
aleksz írta:

Hat, ha nem magatol ertendo, akkor szerintem nem en beszelek badarsagokat. Lehetseges, vagy aki egybol felvag arra, hogy o amugy ki is rakhatja a masikat, mert o mar valaki.🥲
Akinek kellett, az értette. Nem badarságokat beszélsz, hanem simán hülye vagy. De ebben már megegyeztünk korábban.
Nekem nem ugy tunt egyaltalan, hogy tisztaban lennel a dolgokkal. Az is lehetseges, mr 10 cm.

Egyebkent csak kiprovokaltam, hogy beszelgess velem, szoval ja… 0-1

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 9:19

aleksz írta:
Realista24 írta:
Az ellenőrzésre voltam kíváncsi te tufa.

Egyébként általában annak van gondja a farkanak méretével, aki ezzel próbálja támadni a másikat.
Hat, ha nem magatol ertendo, akkor szerintem nem en beszelek badarsagokat. Lehetseges, vagy aki egybol felvag arra, hogy o amugy ki is rakhatja a masikat, mert o mar valaki.🥲
Akinek kellett, az értette. Nem badarságokat beszélsz, hanem simán hülye vagy. De ebben már megegyeztünk korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 9:18

ikelemen5 írta: A Twitter népe mire alapozza az optimizmusát MBappe érkezésével kapcsolatban?? :kivagyhe: :)
Tic-tac..
Tic-tac, az mekkora trash bejegyzés :lol: Na, pont erre alapozzák :mrgreen: vagyis, alapozzuk! :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:13

Realista24 írta:
aleksz írta:

Jaj… kirakhatsz nyugodtan, szerinted mennyire erint meg? Bar van egy olyan sejtesem, hogy ezt azert hoztad fel, mert kicsi a farkad, de legalabb nem nagy, ezzel akarod kompenzalni. Remelem te, aki ertelmesnek tartja magat, rajott mar, hogy kell e jogsi az elektromos biciklihez..😂
Az ellenőrzésre voltam kíváncsi te tufa.

Egyébként általában annak van gondja a farkanak méretével, aki ezzel próbálja támadni a másikat.
Hat, ha nem magatol ertendo, akkor szerintem nem en beszelek badarsagokat. Lehetseges, vagy aki egybol felvag arra, hogy o amugy ki is rakhatja a masikat, mert o mar valaki.🥲

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:11

raul 4 ever írta:
Bencze írta:
Aha, minden serulesbol visszatero vagy alig jatszo futballista kotozott sonkanak nez ki edzesen.
De azt hittem sportolokon nincs zsir. https://images.app.goo.gl/XqPAeJUa2TSQNeJi9
Szerinted milyen testzsir szazalekkal operal egy profi focista? 1-2%? :lol:

Neee, ne add alá a lovat!!
Am. az Iscos képről a Bödőcs haverja jutott eszembe, hogy "picsányi asztaloknál, asztalnyi pi*sák".


On:
Jovicért mire fel várunk 40 milliót? ezt úgy beszo*tuk, mint a 'pool Carrollal. Jött az is, mint a next Fowler, aztán kb. annyi gólt vert a copfos, mint nálunk ez a terminátor.. 2nél!!! jár mióta idejött!
Egy csatár
2 év alatt
A Realban?!

Azok nagyon drága találatok.. Frankfurt nem diszkontozza vissza?
Lassan rajossz, hogy hulyesegeket irtal… csak osszejon az a 100 millio…

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. augusztus 2., hétfő 9:11

Bencze írta:
aleksz írta:

Arrol az Iscorol irsz, aki serult volt es nem is jatszott? Azta, fura dolgok vannak, hogy meghizott.
Aha, minden serulesbol visszatero vagy alig jatszo futballista kotozott sonkanak nez ki edzesen.
De azt hittem sportolokon nincs zsir. https://images.app.goo.gl/XqPAeJUa2TSQNeJi9
Szerinted milyen testzsir szazalekkal operal egy profi focista? 1-2%? :lol:
7-8% on van egy focistanak. Most ide linkeled gypsy kinget, aki egy kiegett boxolo? Aki evente jo esetben maximum ketszer boxol? Komolyan? Ennyire vagy komoly a temaban. Jo, hogy nem egy szumost linkeltel…
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aleksz 2021. augusztus 2., hétfő 9:15-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég