OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. augusztus 4., szerda 10:11

Roller téma nagy plusz egy.

Lime: Kibaszott környezetszennyező, zavaró, igénytelen és retardáltak menne vele szinte kizárólag

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. augusztus 4., szerda 9:41

füst írta:

Hát ez az, hogy ennyit sose láttam. Nem volt szokatlan jelenség régen se, különös tekintettel bizonyos közlekedési csomópontokra meg aluljárókra. De ami most megy az nagyon kemény. Nem szeretnék konkrét példákat írni, mert nincs hozzá gyomrom, meg más délelőttjét sem szeretném elrontani, de most konkrétan a körúton sétálva azt látom hogy ott hever egész India-Külső.
Deák téren járok sokat, egy fertő az a hely, olyan lett mint régen a blaha.
A starbucks, meg egyéb üzletek biztonsági őrei próbálkoznak távol tartani őket pl az ülő vendégektől, de már beleunhattak.
Nekem is volt hogy normálisan felöltözve haverral kávéztam, majd megjelent egy full vizes emberke kuncsorogni, összevizezett minket is ahogy fölénk hajolt, majdnem behánytam tőle.

tényleg alap dolog lenne erre figyelni, 10ből 7-8 ember turista a belvárosban békeidőben, és akkor ezek rontják az egyébként szép belváros nívóját.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. augusztus 4., szerda 9:35

elektromos roller temat adom.
nem tudom, mi a korhatar ra, de itt meg kb taknyos gyerekek is mennek vele esz nelkul.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 4., szerda 9:31

Kerlon írta:
Süti írta: Nálam -így hogy mostanában sokat autópályázok- simán a román kisbusz a legalja. Úgy vágódnak ki eléd hogy a 100-al haladót kikerülje 105-el, hogy a tükörbe a világért nem nézne bele. Egyébként is nagy divat az autópályán úgy kivágódni, hogy az érkező tiporja a féket az összes lábával.
Szerbek is... Aztán 2kmes auto sor van, mert ezek elozik a 3 kamiont 20 kmen meresztul a szakadt sprinterrel.


A legdurvabb eddig mondjuk a 150nel hajto lóvontatóval, lóval együtt volt. Hát nem egyszer befekezett a pótkocsi ráfutásgátlóka... A barom pedig nyomta neki tovább.
Ilyet a múltkor a Németeknél is láttam. Frankfurti reptér felé 4 sáv. Jobb küliben kamion, azt egy kamion előzi, azt meg egy buszt. Persze a busz mögül mindenki rögtön a legbelsőbbe. Az viszont a repülök területe. Itt is simán van, hogy kihúzza 110 el a belsőbe, csak itt előfordul, hogy nem 160-al hanem 260 al esik rád valaki - elég sok balesetet is okoz.

Engem egyébként mind autósként mind biciklistaként, és még gyalogosként is az elektromos rollerek irritálnak (autósok és biciklisek jól megvannak itt érzésre, csak nem szabad elfelejteni kanyarodás előtt benézni a biciklisávra.)

Mennek amerre látnak, keresztbe kasul, piroson át, járdán, zebrán mindenhol. Sosem tudod, hogy hol bukkan fel. Ha járdán gyalogolsz ott cikázik közted 20-25-el. Vagy megy előtted a biciklisávban szintén 20-25. Megelőzni nem tudod, mert sávon belül nem férsz el, mert a kis kerekek miatt cikázik a sávban, melletted autók mennek. Csöngetni hiába csöngetsz neki, hogy húzódjon le mert szigorúan be van dugva a füle - se kép se hang.

Szóval elég lassú, hogy a biciklist feltartsa, túl gyors ahhoz hogy a gyalogosra veszélyes legyen ráadásul a sebessége mellé még nem is tudja mi folyik körülötte. Balesetet nem okoz, mert a gyalogos fürge és jól ugrik...
Arról nem is beszélve, hogy ha megérkezik ott cseszi le ahol van. Út közepén, járda közepén, bokorban, garázs előtt, parkolóban, biciklitárolóban.

Autó nem lett tőle kevesebb, mert inkább a gyalogos utakat váltja ki, cserébe rendezetlenebbnek tűnik tőle a város.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. augusztus 4., szerda 9:19

Pipita írta:
füst írta:Ilyen gusztustalansok csövest én nem tudom mikor láttam utoljára Pesten.

Hát így az elmúlt 8-10 évben ha jártál a városban, akkor láthattál. :lol: :roll: :(
Hát ez az, hogy ennyit sose láttam. Nem volt szokatlan jelenség régen se, különös tekintettel bizonyos közlekedési csomópontokra meg aluljárókra. De ami most megy az nagyon kemény. Nem szeretnék konkrét példákat írni, mert nincs hozzá gyomrom, meg más délelőttjét sem szeretném elrontani, de most konkrétan a körúton sétálva azt látom hogy ott hever egész India-Külső.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 9:15

Az komoly, kihasználta a plusz lóerőket. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 4., szerda 8:42

Süti írta: Nálam -így hogy mostanában sokat autópályázok- simán a román kisbusz a legalja. Úgy vágódnak ki eléd hogy a 100-al haladót kikerülje 105-el, hogy a tükörbe a világért nem nézne bele. Egyébként is nagy divat az autópályán úgy kivágódni, hogy az érkező tiporja a féket az összes lábával.
Szerbek is... Aztán 2kmes auto sor van, mert ezek elozik a 3 kamiont 20 kmen meresztul a szakadt sprinterrel.


A legdurvabb eddig mondjuk a 150nel hajto lóvontatóval, lóval együtt volt. Hát nem egyszer befekezett a pótkocsi ráfutásgátlóka... A barom pedig nyomta neki tovább.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. augusztus 4., szerda 8:32

füst írta:Ilyen gusztustalansok csövest én nem tudom mikor láttam utoljára Pesten.

Hát így az elmúlt 8-10 évben ha jártál a városban, akkor láthattál. :lol: :roll: :(

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. augusztus 4., szerda 8:21

füst írta: Majd valaki legyen szíves árulja el, mi történik Pest belvárosában, az utóbbi 2 hét során volt bent dolgom, és érzésre olyan mint Kalkutta. Ilyen gusztustalansok csövest én nem tudom mikor láttam utoljára Pesten. A közlekedést nem firtatnám, pedig arra is lennének jelzőim. :D
Fel van turva a Blaha, átépítik meg mittudomen. Csovesekre nem tudok mit mondani, azok mindig voltak

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. augusztus 4., szerda 8:13

Majd valaki legyen szíves árulja el, mi történik Pest belvárosában, az utóbbi 2 hét során volt bent dolgom, és érzésre olyan mint Kalkutta. Ilyen gusztustalansok csövest én nem tudom mikor láttam utoljára Pesten. A közlekedést nem firtatnám, pedig arra is lennének jelzőim. :D

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 8:06

Nálam -így hogy mostanában sokat autópályázok- simán a román kisbusz a legalja. Úgy vágódnak ki eléd hogy a 100-al haladót kikerülje 105-el, hogy a tükörbe a világért nem nézne bele. Egyébként is nagy divat az autópályán úgy kivágódni, hogy az érkező tiporja a féket az összes lábával.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. augusztus 4., szerda 7:28

Steve!.. Lehet idézni tőlem és megtalálva érezni magad, lehet más a véleményed de a tény az tény marad. Meg kell próbálni indokalatlanul lassan menni egy forgalmas autópályán, a tükröt folyamatosan figyelve tisztán látszik milyen káosz alakul ki mögötted a hirtelen sávváltások és fékezések miatt, ha alsóbbrendű úton teszed ezt akkor meggondalatlan előzések lesznek és stresszhelyzetet ikozol. A sebbességhatárok maximális kihasználói a szabályok betartásával sokkal nagyobb figyelemre vannak kényszerítve már a tempójukból adódóan is mint (leírom mégegyszer) a tájat figyelők és az elbambuló máson agyalók. A balesetek nagyobb részét nem a gyorshajtás okozza, sokkal inkább az idöjárásnak nem megfelelő vezetés, a sávváltás és az elsőbbségadás elmulasztása. Még valami zárszóként, ha azt írom sofőr vagyok, pék, kőműves vagy kutyafasza kérlek ne vond kétségbe mert nem vagyok már takony gyerek akinek feltűnési viszketegsége van és hazudozással akar kìtűnni a tömegből. Köszi!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 4., szerda 7:28

nmate írta:
Realista24 írta: Csodalom hogy az önkéntes rendőröket meg nem írta senki :kalapos:
Mert mind azok vagyunk :mrgreen:
:lol:

Egyszer engem követett egy. Majd egy idő után gondoltam megallok, eloveszem a baseball utot és megkerdezem mit szeretne.
Persze visszafordult.
Nem is értettem, bent ült a kocsiban asszonya meg gyereke.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. augusztus 4., szerda 7:14

Realista24 írta: Csodalom hogy az önkéntes rendőröket meg nem írta senki :kalapos:
Mert mind azok vagyunk :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 4., szerda 7:07

Csodalom hogy az önkéntes rendőröket meg nem írta senki :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. augusztus 3., kedd 23:34

csababarca írta: Nekem skoda superb-em van, de tény hogy elszaporodtak a főleg skoda octavia combis céges barmok, akik agyatlanul közlekedik. 2-3 éve van ez.

Mexikóban volt jó, mert itt írjátok hogy az irányjelző alap, vagy annak kéne legyen.
Ott az irányjelzést dudával pótolták: gyorsítás, duda majd jobbra/balra bekanyarodás. Ha valaki nem vette a lapot, akkor kanyarodás közben még 1-2 rövid dudaszó.
Embert nem láttam ott indexelni, pedig a fővárosban is vezettem, meg a tengerparton vègig.

Egyébkènt engem két dolog idegesít, amit nem tudok elhagyni:
-belső sáv kibérlése. Ez autópályán vagy a hungárián mindig előfordul. Példa, hungárián a stadionoknál megszáljlja a suzuki ignis a belsőt, mert tudja hogy a népligetnél balra fog az üllőire kanyarodni, és nem tágít, megy ott 40-50nel.
Én nagyon ritkán előzök jobbról, de ilyenkor ha belefér megteszem, mert dudálni, villogni, seggébe mászni nem fogok.
- a másik az egy sima úton a karavánozás.
Amikor mondjuk 70-80ra beáll valaki, amivel semmi baj nincs, de elkezdenek mögé felsorakozni, ahelyett hogy szépen megelőzgetnék.
Feltorlódik 6-8 autó egymás mögé, ott már elég nehéz egy kanyargós úton előzni.

Jah meg eszembe jutott a harmadik, az önérzetesek csoportja.
Megy pályán 120al, ellépekkel mellette 135-140el, majd megsértődik, visszaelőz, és visszaáll 120ra, most jól megmutatta alapon. Ezek általában mercisek, akiknek rosszul esik hogy egy skoda meg merte előzni őket. Ez is hetente egyszer előfordul.

Haha ez nagyon jó. :lol: Valóban ez is egy külön faj.

Nem tudom miért, de ebből a fajból van a legtöbb itt nálunk, ha jobban belegondolok. Autópályán abszolút.

Amúgy itt kezdetekben a Teslások voltak még egy faj, amikor csak a sznoboknak volt az elején és oda parkoltak, ahova és ahogy akartak. Aztán amikor céges kedvezményekkel elkezdték venni az emberek szélesebb körben akkor már nem lett látványos ez a réteg.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. augusztus 3., kedd 23:06

h3x0r írta:
_Bushido_ írta: Nyilván nem az értelmesen haladókat mondom, hanem akik országúton is 70-80al mennek, s elképesztően feltartják a sort, kb "vonatot" képezve.
Pont a heten tortent: Kolozsvar - Nagyvarad. Van egy kb 20 perces szakasz, ami alatt 2 helyen lehet elozni, ha epp nem jon szembol senki.(most jott) Altalaban nincs gond, 85-90-el nyugodtan lehet haladni, kamionok is mennek annyival. Viszont harommal elottunk egy auto 70-nel egyaltalan nem akart tobbel menni. A mogotte levo mar sik ideg volt, negyed ora utan szabalytalanul megelozte, ha a szembol jovo nem fekez, meg nem huz le mar szinte az arokba, ossze is utkoznek. Nyilvan a csavo egy idiota volt, de legalabb annyira veszelyes az is, aki indokolatlanul lassan halad. Persze megertem, ha a kocsival van valami, de ilyenkor azert illene neha felre allni egy percre, foleg ha latja, hogy elotte senki, mogotte meg hatalmas a sor.
Igen, ismerős az ilyen, rengetegszer látjuk, tapasztaljuk pl a nagyszülők felé menet Vas megyében. De ellenpélda, amikor Sopronból Balatonra menet lehet menni. Pl Sárvárig eljutni sokszor kész agyrém, utána viszont rengeteg hosszú egyenes :mrgreen: kikerülhetően a hétvégi sofőrök.
Én pl már jóformán betéve tudom a Sopron-Balaton utat, tudom mikor, hol lehet előzni rendesen. de ahogy tapasztalom sokan nem így vannak vele. Előfordul például, hogy X nekiáll előzni... és előz... előz... előz... és alig megy el a másik mellett... Ha előzöl, akkor huzz már el mellette és menj be eléje és kész! De van pár ilyen tökkelütött...
Másik példa például Sopron egyik legforgalmasabb főútján épp zöld hullám van, de egy tag épp 30-al megy előttem az épp véletlenül full üres úton. Igaz, hogy kint a 30-as tábla, de kiegészítéssel, hogy 22-6 óráig szól. Tehát délután mentem ezen az úton, és az illető 30-al előttem. És akkor ne legyen ideges az ember?! és az ilyen idióták miatt szakad meg a zöldhullám és akadunk fent az egyik lámpán - örök igazság sajnos.
Másfelől rengeteg olyat is látok mostanában (akár az ő visszapillantójába belenézve), hogy a bácsikat nyitott szájjal, két kézzel fogva a kormányt (nyilván) vezet LASSAN! feltartva a sort. Szóval a jogsit igen is újra kéne gondolni pl idősebb korosztálynál. Nem kéne automatikusan odaadni és megúítani mindenkinél.

Autópályán is mentem 130-140 közt és rengeteg sportautó, SUV, akármi előzött meg így. Lehet rájuk más szabály vonatkozik.

Tanulóknak kár volt kivenni a tanpályát a "sorozatukból", nem értem az okát. És akkor a belvárosban tolatgatnak, X fordulnak és egyebek. Ezt tanpályán vagy max külvárosban kéne elsősorban gyakorolni, nem a forgalmasabb utakon.

Ázsiai közlekedések megint megérnének egy misét. Van egy The Amazing race nevű showműsor Amerikában. Mennek szerte a világban különböző feladatokat teljesíteni, s amikor Ázsiába mennek, már jó előre félnek az ottani közlekedéstől. Tuktuk, motorok, biciklik és mindenféle jármű jöhet bárhonnan és össze-vissza. na meg állatok is simán megjelenhetnek az utakon XD

A "vonatozós sorok" elején általában mindig egy Suzuki megy! Ami feltartja a forgalmat. Ezt tapasztaltuk jóóóó rég óta! és általában valami öreg bácsi/nézi vezeti.
Realista24 írta:
mocsok írta: Miért?
Ez az érzés fog el, ha meglátom. Semmi személyes, zsigerből jön.
de hisz gondolom nem is láttad meg (még), vagy? láttál már megpöckölt Smartot?
nmate írta: Pl. Sokan csinálják, hogy kanyarodó sávban előre mennek és ott előzik a sort. Nekem volt többször is, hogy építés miatt változott a forgalom, beneztem, majd "bepofatlankodtam". Persze ha nem engedtek be, ok, jogos, korrigáltam később.
Vasúti sorompó, kétsávos út, sorompó előtt balra kanyarodási lehetőség. Többen csinálják, hogy rákanyarodnak a sorompóra és beállnak középre a már ott álló autó mellé és utána megpróbálják lerajtolni...

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. augusztus 3., kedd 22:57

Nekem skoda superb-em van, de tény hogy elszaporodtak a főleg skoda octavia combis céges barmok, akik agyatlanul közlekedik. 2-3 éve van ez.

Mexikóban volt jó, mert itt írjátok hogy az irányjelző alap, vagy annak kéne legyen.
Ott az irányjelzést dudával pótolták: gyorsítás, duda majd jobbra/balra bekanyarodás. Ha valaki nem vette a lapot, akkor kanyarodás közben még 1-2 rövid dudaszó.
Embert nem láttam ott indexelni, pedig a fővárosban is vezettem, meg a tengerparton vègig.

Egyébkènt engem két dolog idegesít, amit nem tudok elhagyni:
-belső sáv kibérlése. Ez autópályán vagy a hungárián mindig előfordul. Példa, hungárián a stadionoknál megszáljlja a suzuki ignis a belsőt, mert tudja hogy a népligetnél balra fog az üllőire kanyarodni, és nem tágít, megy ott 40-50nel.
Én nagyon ritkán előzök jobbról, de ilyenkor ha belefér megteszem, mert dudálni, villogni, seggébe mászni nem fogok.
- a másik az egy sima úton a karavánozás.
Amikor mondjuk 70-80ra beáll valaki, amivel semmi baj nincs, de elkezdenek mögé felsorakozni, ahelyett hogy szépen megelőzgetnék.
Feltorlódik 6-8 autó egymás mögé, ott már elég nehéz egy kanyargós úton előzni.

Jah meg eszembe jutott a harmadik, az önérzetesek csoportja.
Megy pályán 120al, ellépekkel mellette 135-140el, majd megsértődik, visszaelőz, és visszaáll 120ra, most jól megmutatta alapon. Ezek általában mercisek, akiknek rosszul esik hogy egy skoda meg merte előzni őket. Ez is hetente egyszer előfordul.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 3., kedd 22:56

Realista24 írta:
Marky írta: En gyulolok mindenkit, aki keptelen csapatmunkakent felfogni a kozlekedest :mrgreen: Szeretem, ha a kornyezetem is figyeli a forgalmat, elveszi a gazrol a labat, ha kell, vagy epp indexelessel elore jelzi, ha valami boszme nagy kratert kell kikerulni a sotetben.
En is igyekszem minden tolem telhetot megtenni, ezert elvarom, hogy masok ne veszelyeztessenek indokolatlan fekezgetessel, konstans reflektorhasznalattal, felfele vilagito fenyszorokkal, elottem fustolgo olajkalyhaval….. sorolhatnam reggelig.
Nagyon adlak :mrgreen: :agree:
Szép álom ez, de én is úgy közlekedem, hogy másoknak is könnyebb legyen. És van a másik réteg, aki panaszkodik, ha nincs parkolóhely, de ő két helyre áll be, hogy nehogy valaki neki nyissa az ajtaját az övének.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 3., kedd 22:41

Marky írta: En gyulolok mindenkit, aki keptelen csapatmunkakent felfogni a kozlekedest :mrgreen: Szeretem, ha a kornyezetem is figyeli a forgalmat, elveszi a gazrol a labat, ha kell, vagy epp indexelessel elore jelzi, ha valami boszme nagy kratert kell kikerulni a sotetben.
En is igyekszem minden tolem telhetot megtenni, ezert elvarom, hogy masok ne veszelyeztessenek indokolatlan fekezgetessel, konstans reflektorhasznalattal, felfele vilagito fenyszorokkal, elottem fustolgo olajkalyhaval….. sorolhatnam reggelig.
Nagyon adlak :mrgreen: :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég