Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. augusztus 6., péntek 15:47

ferni írta: Jó hát 3 év múlva már kb a Teqball is ott lesz ott tartunk, értem Karate, értem Japán, de vicces sportágak lettek behozva.
és ez gond? :)

amúgy 2028 a reális cél a Teqballnak.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 6., péntek 14:03

Én pl. a jelenlegi szabályokkal előbb nézek Teqballt mint birkózást, ahol néha kb csak az dönt, hogy a bíró kit küld le először.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 6., péntek 13:54

Először én is meglepődtem, és majdnem jöttem ide, hogy milyen csalódás, lévén a Karate küzdősport. Aztán utánaolvastam, hogy van több fajtája / része.

Látszik rajtuk, hogy nehéz és egy rakás gyakorlás kell hozzá, de mint a legtöbb pontozásos sportág egy laikus számára teljesen unalmas, mert lövésem sincs, hogy jó-e amit látok vagy nem.
ferni írta: Jó hát 3 év múlva már kb a Teqball is ott lesz ott tartunk, értem Karate, értem Japán, de vicces sportágak lettek behozva.
Szerintem pl sportmászás tök jó sport, és nézni is jó. Mondjuk így, hogy összerakták kombinált számmá érdekes lett - olyan mintha összeraknád a sprintereket a maratonfutókkal. Viszont az eredményszámítás nem lett jó. Egyrészt nagyon bonyolult, és nem nagyon lehet számolni a végéig, másrészt megeshetett az, hogy az utolsó szám utolsó mászója előtt Adam Ondra még lehetett 1. vagy 6. attól függően, hogy meddig jut az utolsó mászó a falon - kicsit nagy nekem így a variancia.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 6., péntek 13:51

Jó hát 3 év múlva már kb a Teqball is ott lesz ott tartunk, értem Karate, értem Japán, de vicces sportágak lettek behozva.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. augusztus 6., péntek 13:47

ferni írta: Én kiégtem, arra osztanak érmeket, hogy a karatésok mozdulatokat mutatnak be, valami Kata a neve :lol: :lol: :lol: Mintha valami tornagyakorlat bakker és kajak pontozzák :lol:
Kovács Sarolta bronz öttusában és karatéban is meg van a fix érem, jó nap ez eddig :agree:
Ezt most amúgy nem értem, ha tornagyakorlatot, ugrás szépséget, stb. pontoznak szépségre, akkor ezt miért ne?

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. augusztus 6., péntek 13:45

ferni írta: Én kiégtem, arra osztanak érmeket, hogy a karatésok mozdulatokat mutatnak be, valami Kata a neve :lol: :lol: :lol: Mintha valami tornagyakorlat bakker és kajak pontozzák :lol:
Kovács Sarolta bronz öttusában és karatéban is meg van a fix érem, jó nap ez eddig :agree:
En karateztam, ez ilyen pedig. A Kata egy elképzelt ellenfél elleni küzdelem bemutatása…kinda. A kumite pedig a küzdelem resze. Nem tudom mi ebben a vicces.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 6., péntek 13:17

Én kiégtem, arra osztanak érmeket, hogy a karatésok mozdulatokat mutatnak be, valami Kata a neve :lol: :lol: :lol: Mintha valami tornagyakorlat bakker és kajak pontozzák :lol:
Kovács Sarolta bronz öttusában és karatéban is meg van a fix érem, jó nap ez eddig :agree:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 6., péntek 10:48

Emelem kalapom mindenki előtt aki lenyomja ezt az 50 kilométert de a gyaloglás továbbra is a legviccesebbnek kinéző sport. :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 6., péntek 10:37

Megérdemelték sajnos a Görögök, szinte hiba nélkül játszottak, és kétszer is megvertek minket. Teszem hozzá nálunk sem volt túl sok hiba, inkább nem voltak élesek.

Ami a Horvátok ellen a kapuban landolt az itt a blokkban, vagy kapufán, vagy csak beleért a blokk és kapufa lett. És ahogy telt az idő úgy csökkent a srácok önbizalma, mert érezték, hogy semmi nem megy be.

A bronzmeccs sem lesz sétagalopp, de minden esélyünk megvan egy szép éremre.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2021. augusztus 6., péntek 9:35

Jól védekeztek és élesebben támadtak a görögök ma (is) sajnos. :'(

poronty
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. augusztus 6., péntek 9:30

A játékvezetés nagyon korrekt volt, a támadójátékunk nevetséges, a görögök meg megérdemelték. Ha már kétszer elvertek minket remélem megnyerik az aranyat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Bencze » 2021. augusztus 6., péntek 9:27

Ennel idegesitobb sportot… gorognek minden bepattan

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 6., péntek 9:10

Ennyi kapufát dobni amennyit mi a két nap alatt dobtunk :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. augusztus 6., péntek 8:57

ferni írta: Hogy tudunk ennyire betonvédelemmel, ennyire rosszul támadni, már másodjára is? Olaszok ellen ugyanez ment.
A horvátok ellen bezzeg...
A klasszik formaingazodás... Viktor végre elkezdett védeni. Dumi-Manó párosra ráálltak. Vámos nem is játszik. Zalánki önmaga árnyéka - még ha gólt is lőtt. Az emberelőnyös szitukban továbbra is szarok vagyunk - ez úgy 20 éve így van... Hát, fura, na :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 6., péntek 8:55

Hogy tudunk ennyire betonvédelemmel, ennyire rosszul támadni, már másodjára is? Olaszok ellen ugyanez ment.
A horvátok ellen bezzeg...

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 5., csütörtök 20:22

Én anno mikor elkezdtem nézegetni, akkor ő volt az alfa, szóval ellene szurkoltam, többnyire Lorenzonak. Akkor volt a Rossi, Lorenzo, Stoner, Pedrosa négyes kb érinthetetlen a GP-ben. Hát kár, hogy az összes kikopott mára. Jorgénak a sérülések, Stonernek pedig a betegsége tette be a kaput.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27336
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. augusztus 5., csütörtök 19:29

realistahuni írta:
alexoxladjackoxi írta: A szezon végén visszavonul Valentino Rossi. Félszemmel követem a MotoGP-t, durván kiégett már egy ideje, és csak egyre rosszabb lett a pali, idén már a pontot is alig szerzett, szóval időszerű volt. Ettől függetlenül legenda. :salute: Apró érdekesség, hogy egy másik nagy öreg, Pedrosa, pont most tér vissza egy futam erejéig a hétvégén.
Bazzeg, gyerekkorunkba mit néztük a palit. Én azóta nem követem mióta az eurosportról kivették. Rossi, Gibernau, Stoner, Capirossi, Pedrosa, Melandri na meg a jó öreg Talma. Itt ragadtam le, telik az a rohadt idő. :lol:
Azaz!!! Anno Rossi miatt néztem egy darabig a MotoGP-t, de ennek is már 10+ éve.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7349
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. augusztus 5., csütörtök 19:18

alexoxladjackoxi írta: A szezon végén visszavonul Valentino Rossi. Félszemmel követem a MotoGP-t, durván kiégett már egy ideje, és csak egyre rosszabb lett a pali, idén már a pontot is alig szerzett, szóval időszerű volt. Ettől függetlenül legenda. :salute: Apró érdekesség, hogy egy másik nagy öreg, Pedrosa, pont most tér vissza egy futam erejéig a hétvégén.
Bazzeg, gyerekkorunkba mit néztük a palit. Én azóta nem követem mióta az eurosportról kivették. Rossi, Gibernau, Stoner, Capirossi, Pedrosa, Melandri na meg a jó öreg Talma. Itt ragadtam le, telik az a rohadt idő. :lol:
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. augusztus 5., csütörtök 18:00

A doctor a legnagyobbak között van.Akárhogy teljesít az elmúlt években az egyik legnagyobb legenda a motorsportban. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 5., csütörtök 17:55

A szezon végén visszavonul Valentino Rossi. Félszemmel követem a MotoGP-t, durván kiégett már egy ideje, és csak egyre rosszabb lett a pali, idén már a pontot is alig szerzett, szóval időszerű volt. Ettől függetlenül legenda. :salute: Apró érdekesség, hogy egy másik nagy öreg, Pedrosa, pont most tér vissza egy futam erejéig a hétvégén.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég