Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. október 29., kedd 14:27

tibi18 írta:De mióta elment, minden nap szóba jön.. Akik meg szóba hozzák nagyrészt istenítik, hogy de rossz, hogy elment..
Hát szerintem meg pont, hogy az ellentettje áll fenn. Nagyon ritkán kerül úgy képbe Özil, hogy valaki, a te szavadat használva, "isteníti" többnyire RMCF-nek hála ez az állandó túlszopkodás témán jön be a kis gülüszemű német.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. október 29., kedd 13:48

(a fórumon meg nagyon lehúzva)
(Nem Neked szól mocsok, csak onnan idéztem.)

De mióta elment, minden nap szóba jön.. Akik meg szóba hozzák nagyrészt istenítik, hogy de rossz, hogy elment.. Nem megsértve senkit, de nem értem, hogy a sasba téma még mindig Özil. Egy másik csapat játékosa és nem érdekel, hogy mi van vele egy madridos fórumon. Vagy ha mégis akkor a Premier League topikban.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 13:41

csak akkor nem szúrta ennyire a szemed, mert itt játszott.
Független hogy itt játszik valaki vagy nem. Én Ikert is lejjebb látom a "tudásfán" mint amire sokan taksálják,jelenleg gyenge és lopeznek kellene védenie a realban és a válogatottban is mert JOBB MOST.

Szúrja a szemem az aki le vagy fel van túlozva,és özil nagyon fel lett fújva amióta elment.
Még nem is játszott az Arsenalban már a korszaka legjobb 10-ese volt. Nem nagyon olvastad ezek szerint azt az ömlengést ami ment....

Azért nem ma kezdtem a fórumozást itt,ismerhettek mire ugrok....a durva túlzásokra,hazudozásokra,ferditésekre, felsztárolásokra és leminősitésekre ha érdemtelen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 29., kedd 13:26

R.M.C.F írta: Pont amennyire copkodják....minden napra egy özil cigi.....meg a legjobb 10-es...meg 40 év legjobbja...meg a real miatta szar....

Gondolom vagy viccnek szántad,vagy csak nem voltál képben. De akkorát emelkedett mint egy darumadár.
továbbra is azt mondom, hogy mikor madridban játszott akkor is nagyon fel volt szopva a médiában. (a fórumon meg nagyon lehúzva)
ronaldo után ő volt a legnagyobb istenkirály még akkor is mikor a teljesítménye kritikán aluli volt.

csak akkor nem szúrta ennyire a szemed, mert itt játszott.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. október 29., kedd 13:22

Géci írta:Meg hozzá tenné, hogy sokba kerül a repülőjegy, és most pont zselére spórol... :mrgreen:
Vagy ezeket mondaná:
1.Minek, ha előre eldöntötték? Inkább lőgyakorlatra megyek.
2.Időpontom van a fodrászhoz.
3. Özillel találkozom.
4. Khedirával vacsorázom.

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 13:15

mocsok írta:
R.M.C.F írta:Bocs, de akkor Te nem nagyon vagy képben Özil realos sajtója és arsenalos sajtója közti PICI APRÓ KIS különbségeken.
a játéka is javult mióta az arsenalban van. nem csak a sajtója.

Pont amennyire copkodják....minden napra egy özil cigi.....meg a legjobb 10-es...meg 40 év legjobbja...meg a real miatta szar....

:D :D Gondolom vagy viccnek szántad,vagy csak nem voltál képben. De akkorát emelkedett mint egy darumadár.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 29., kedd 13:03

Meg hozzá tenné, hogy sokba kerül a repülőjegy, és most pont zselére spórol... :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 29., kedd 12:56

R.M.C.F írta:Bocs, de akkor Te nem nagyon vagy képben Özil realos sajtója és arsenalos sajtója közti PICI APRÓ KIS különbségeken.
a játéka is javult mióta az arsenalban van. nem csak a sajtója.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 12:55

Géci írta:Én, ha CR hellyébe lennék el sem mennék az ilyen faszságokra... Most komolyan! Szerintetek van értelme!?
Talén, ha behùznánk a BL-t meg mellé gólkirály lenne valami ùj rekordal, de amùgy még lehet ez is kevés lenne...

nem nagyon szokott elmenni és igaza is van....egyébként nagy pofon lenne blatternek ha nem lenne ott,mert a média a háza elé táborozna Cé.nek és faggatnák,ő pedig bemondhatná a fúrót blatterre....hogy már eldöntötte a góré előre,minek a pompa...
Mekkora égés lenne.
:D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 29., kedd 12:53

Én, ha CR hellyébe lennék el sem mennék az ilyen faszságokra... Most komolyan! Szerintetek van értelme!?
Talén, ha behùznánk a BL-t meg mellé gólkirály lenne valami ùj rekordal, de amùgy még lehet ez is kevés lenne...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 29., kedd 12:51

De olyan nincs, hogy egyéni képességeket nézzük. Ez nem szempont. Ez nem lehet ok egy jó helyezésre. 
Ez legjobb tudomásom szerint egy egyéni díj,vagy legalább is a France Fotball szerkesztői annak álmodták meg jónéhány évtizede,persze mióta összevonták a FIFA díjjal,és a Nemzetközi Szövetség elnöke nyíltan kijelenti,kit szeretne látni nyertesként,az már mindennek az alja..
Mert nem lehet azt mondani,hogy csak mint magánember nyilatkozott meg,mert ő amíg e tisztséget birtokolja,nem lehet más mint közszereplő,és így minden nyilvános kijelentése,sportpolitikai megnyilvánulásnak mondható...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. október 29., kedd 12:53-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 12:50

mocsok írta:özilnek már akkor nagy volt a sajtója mikor itt játszott.
aztán még jobban felkapta rá mindenki a fejét, mikor az arsenal megvette őt ilyen drágán.
plusz még jól is játszik.

miért olyan meglepő, hogy nagy a hírneve?

Bocs, de akkor Te nem nagyon vagy képben Özil realos sajtója és arsenalos sajtója közti PICI APRÓ KIS különbségeken.

:D :D :D :D :D :D :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. október 29., kedd 12:49

Remy írta:De olyan nincs, hogy egyéni képességeket nézzük. Ez nem szempont. Ez nem lehet ok egy jó helyezésre.
Ez vágta tönkre az Aranylabdát. Olyan emberek kaptak szavazati jogot akik nem a megszokott szempontok alapján ítélkeznek. Szimpátia, név, képesség alapján döntenek az edzők és a csapatkapitányok nagy része
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. október 29., kedd 12:52-kor.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 29., kedd 12:37

Az Independent napvilágra hozott egy felvételt amelyen Joseph Blatter (a FIFA elnöke) beszél Messiről és Cristianoról: “Leo egy jó fiú. Minden szülő álma. Nagyon rendes ember. Nagyon gyors, kiválóan játszik, mint ha csak táncolna. A másik (Cristianora célozva) olyan, mint egy katonai parancsnok (eközben heves gesztusokkal imitál egy katonát). Az egyikük többet költ arra, hogy jól álljon a haja… Nem mondhatom meg ki a jobb, az Aranylabdára esélyeseket kedden hozzuk nyilvánosságra (ma) és majd az illetékesek döntenek, de örülnék ha én lennék a főnökük. Én Messit preferálom.”
Nevetséges. Mindig a fejétől bűzlik a hal. Ilyen nyomásban, amikor Messire kell szavazni, esélye sincs CR-nek aranylabdát nyernie. CR csak akkor nyerhet, ha 2x annyi gólt lő, mint Messi, és ennek a fejében még triplázik is. Azt láttuk, amikor kb. ugyanazon a szinten teljesítettek, akkor Messi egyértelműen nyert. Így könnyű. Ezek után Blatternek le kellene mondania. Ez olyan egyértelmű utalás, mint amikor rádióüzenetben a Ferrari közli Massával, hogy Alonso gyorsabb nálad... Mocskos, gusztustalan. Amilyen az egész nyamvadt világ is egyben. De ezt csak az úriemberek klubjával lehet megcsinálni, mert mi úriemberek vagyunk. Ha CR lenne a jófiú és csalással 4x-es aranylabdás, akkor a Barca már jogi utakkal fenyegetőzne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 29., kedd 12:32

morientes írta:De ha csak az egyéni képességeket nézzük,és szigorúan csak azt
akkor viszont mind Ronaldonak,Mind Messinek ott a helye.Igen,Messinek is,mert sokmindent ellehet róla mondani,sok negativumot,azt hogy akamuszi,hogy adja a jófiu feelinget,hogy egy kis minizsarnok a klubjában,igen,dehogy nem a jelenkor egyik legkiemelkedőbb játékosa,azt nem.Lehet vitatkozni,de a gyerek tényleg zseni.És mielőtt megkapnám,hogy egy Real fórumon istenítem a legnagyobb rivális legmeghatározóbb játékosát,hadd tegyem hozzá gyorsan,hogy én se csípem a gyereket.Amiatt a hülye kis kétszinű mentalitása miatt...

Tehát nálam:Ribery,CR7,és Messi...ebben a sorrendben.
De olyan nincs, hogy egyéni képességeket nézzük. Ez nem szempont. Ez nem lehet ok egy jó helyezésre.

Amúgy a sorrended jó :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 29., kedd 12:27

Ès ismét itt a fórum témája,az aranylabda :D !
Hát először is,hogy Neymar miért van rajta...Konföderációs kupát nyert a selecao a vezérletével,legyőzték az aktuális világbajnokot,szvsz....ha Özil pl rajta van,akkor ennyi erővel Neymar nem értem miért ne lehetne...
Aztán.Szerintem is Frank Riberynek kellene kapnia,a francia hatalmas szezont hozott a bayernba,kijárna neki.De ha csak az egyéni képességeket nézzük,és szigorúan csak azt
akkor viszont mind Ronaldonak,Mind Messinek ott a helye.Igen,Messinek is,mert sokmindent ellehet róla mondani,sok negativumot,azt hogy akamuszi,hogy adja a jófiu feelinget,hogy egy kis minizsarnok a klubjában,igen,dehogy nem a jelenkor egyik legkiemelkedőbb játékosa,azt nem.Lehet vitatkozni,de a gyerek tényleg zseni.És mielőtt megkapnám,hogy egy Real fórumon istenítem a legnagyobb rivális legmeghatározóbb játékosát,hadd tegyem hozzá gyorsan,hogy én se csípem a gyereket.Amiatt a hülye kis kétszinű mentalitása miatt...
Tehát nálam:Ribery,CR7,és Messi...ebben a sorrendben.
Az edzőknél:SAF(egyfajta életműdíjként is :),Klopp,és Simeone...hát így.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. október 29., kedd 12:18

Realista24 írta:Továbbra sem értem, aki kiakad ezen a bő listán.
10 edző, 23 játékos. Akinek baja van a listával, attól várom a jobb listát. Kíváncsi vagyok. :)
Gondolom, arra céloznak, hogy csak ezért kerülhetett fel a listára, mivel eligazolt tőlünk, és ez csak egy újabb lejáratása az igazolási politikánknak. Ezzel csak az a baj, hogy Özil az elmúlt két évben is rajta volt a 23-as listán, mikor még a mi játékosunk volt.
Merci Zizou!

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 29., kedd 12:13

özilnek már akkor nagy volt a sajtója mikor itt játszott.
aztán még jobban felkapta rá mindenki a fejét, mikor az arsenal megvette őt ilyen drágán.
plusz még jól is játszik.

miért olyan meglepő, hogy nagy a hírneve?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 12:08

Wertz írta:Mikor mondtam én rá, hogy botlábú vagy utálom? Soha

Egyszerűen csak a helyén kezelem. Idén semmi extrát nem nyújtott. Volt kb. 3 jó meccse az Arsenalban és kb ugyanennyi itt. Ennyi teljesítmény alapján meg közelében sincs a top23nak
Gündogan, Reus. Csak kapásból két név a honfitársai közül, akik sokkal jobbak voltak nála idén

Ebben is van igazság,Özil a bale saga koholmánya.....abból meritett TUDÁST,és AKKORA érdemet. Mondom,vagyis mondtam már,ha pl egy milanból ment volna oda,nem tőlünk,és nem ugymond a bale üzlet(mindenki nagy vergődése) csereembereként(ami egy támadási felület megint) ugy alig lenne sajtója.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. október 29., kedd 12:06

Mourinho meg Del Bosque mit keresnek rajta?? :lol:
Mondhatunk bármit Mounak szerintem ott a helye!

Amit viszont nem értek: Hol van Pep? (tudom, hogy szabin volt, de már tavaly is csak fél szezont nyomott nem? mégis ott volt) Én azt hittem ekkora edzők azért nem maradnak ki, vagy lehet az a baj, hogy eljött a Barcától.. Megsértődött rá a FIFA..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég