Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 29., kedd 20:47

Blatter a Real Madridnak és a Portugál szövetségnek is írt levelet, amiben bocsánatot kért, és Cristianot kivételes játékos jelzővel illeti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 20:45

Ez most már komolyra fordult,és ez nem Ronaldonak ciki már,hanem blatternek és a fifának...az elfogult divatbandának.

Egyre többen állnak mellé.....adjatok nekik,meg is érdemlik. Szégyelhetik magukat,és Ronaldo nagy hülye lenne ha elmenne,az még egy nagyon nagy pofon lenne a fifának.....kur*a ciki ez már.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 29., kedd 20:42

perez levele
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 29., kedd 20:34

peti_madrid írta:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogya FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált. Kívánok Mr Blatternek hosszú életet, jó egészséget, illetve azt, hogy a továbbiakban is szemtanúja legyen -ahogy meg is érdemli, hogy az legyen - a kedvenc csapatai és játékosai sikerének.
Tessék Géci, nagyjából ennyit mondott CR.
Köszi!! :)

Avatar
angus
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 19:44
Kedvenc csapatod: habfehérek

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: angus » 2013. október 29., kedd 20:24

Mike írta:ebből is tudjátok mi lesz? Hogy Ronaldo egy senkiházi bunkó hogy így visszaszól a FIFA elnökének, nyilvánosan. Mert az egyszerű mezei szurkoló csak annyit fog tudni h Blatter utánozta Cét, de nem fogják látni hogy valójában mi történt.
igen... én is ezen gondolkoztam, és sajnos benne van a pakliban.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. október 29., kedd 20:20

Szánalmas ez a vénember. Gyakorlatilag a második gyerekkorát éli és mitn egy kisgyerek ragaszkodik a játékához.
Szánalmas, hogy ilyenek uralják a futballvilágot.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 29., kedd 20:08

ebből is tudjátok mi lesz? Hogy Ronaldo egy senkiházi bunkó hogy így visszaszól a FIFA elnökének, nyilvánosan. Mert az egyszerű mezei szurkoló csak annyit fog tudni h Blatter utánozta Cét, de nem fogják látni hogy valójában mi történt.


amúgymeg kimondta a lényeget:
Messi azért kap sok szavazatot mer "he is a nice man"
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 19:21

Savant írta:....amúgy most teljesen mindegy kik a szereplői a sztorinak. Hogy Ronaldot figurázza ki vagy bárki mást. Ez a sarki kocsmában Jenő bácsitól elmegy, vicces, lehet röhögni.
Blatter nem ez a kategória, nem az ügyeletes helyi alkesz szerepében díszeleg.


Példátlan, egész egyszerűen az ilyen szintű tiszteletlenség, a világ legjobbjának (de lehetne AKÁRKI) kifigurázása a FIFA elnökétől... nem tudom. Nem lehet erre mit mondani. És mindez még durvább annak a fényében, hogy egy általa előnyben részesített ugyanolyan játékost meg szépnek és jónak mond.

Ha mindezek után nem kér tiszteletteljes bocsánatot, nem tesz kiigazítást, akkor mostantól hivatalosan, hivatalos körökben és nem csak a média által lehet gúnyolni a történelem legnagyobb klubját, játékosait.

Az milyen?
:coffee:
Mitől lesz jobb ha bocsánatot kér? jól tökön kéne rúgni azzal, hogy CR "kiíratja" magát az aranylabda szavazásról.Aztán lenne szerintem háborgás,aranylabda szavazás CR nélkül olyan lenne mint egy spanyol bajnokság barca vagy a real nélkül,de ezt már írtam.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. október 29., kedd 19:14

Ezeket a dolgokat eddig is lehetett érezni, de sokszor paranoiára hivatkozva inkább elhessegettük. Kicsit úgy érzem "kibújt a szög a zsákból". Ezek után mit lehet mondani, hogy lehet bízni az elfogulatlan bánásmódban? Mostantól kezdve senki sem mondhatja ránk, hogy beképzeljük ezeket. Jó, hogy kiderült, de kicsit sem örülök ennek, mert kiábrándító, hiába lehetett érezni.... :(

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 29., kedd 19:06

....amúgy most teljesen mindegy kik a szereplői a sztorinak. Hogy Ronaldot figurázza ki vagy bárki mást. Ez a sarki kocsmában Jenő bácsitól elmegy, vicces, lehet röhögni.
Blatter nem ez a kategória, nem az ügyeletes helyi alkesz szerepében díszeleg.


Példátlan, egész egyszerűen az ilyen szintű tiszteletlenség, a világ legjobbjának (de lehetne AKÁRKI) kifigurázása a FIFA elnökétől... nem tudom. Nem lehet erre mit mondani. És mindez még durvább annak a fényében, hogy egy általa előnyben részesített ugyanolyan játékost meg szépnek és jónak mond.

Ha mindezek után nem kér tiszteletteljes bocsánatot, nem tesz kiigazítást, akkor mostantól hivatalosan, hivatalos körökben és nem csak a média által lehet gúnyolni a történelem legnagyobb klubját, játékosait.

Az milyen?
:coffee:
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. október 29., kedd 18:47

Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogya FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált. Kívánok Mr Blatternek hosszú életet, jó egészséget, illetve azt, hogy a továbbiakban is szemtanúja legyen -ahogy meg is érdemli, hogy az legyen - a kedvenc csapatai és játékosai sikerének.
Tessék Géci, nagyjából ennyit mondott CR.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 29., kedd 18:44

Már csak hozzá kellett volna tenni, hogy nem fog megjelenni semmilyen FIFA gálán és ceremónián ahol kisbvel blatter is ott lesz. :mrgreen: Szép volt C!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
angus
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 19:44
Kedvenc csapatod: habfehérek

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: angus » 2013. október 29., kedd 18:43

h3x0r írta:Ronaldo (facebook): "This video shows clearly the respect and consideration that FIFA has for me, for my club and my country. Much is explained now. I wish Mr. Blatter health and a long life, with the certainty that he will continue to witness, as he deserves, the successes of his favourite teams and players."
in your face Mr.Blatter. köszönöm. Bár még messze van, de remélem, hogy el se megy az aranylabda átadásra.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 29., kedd 18:42

Őőőő vágom az angolt, de vannak szavak amiben nem vagyok 100-as... Lenne valaki olyan ari és leforditaná nekem :D :roll:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 29., kedd 18:37

h3x0r írta:Ronaldo (facebook): "This video shows clearly the respect and consideration that FIFA has for me, for my club and my country. Much is explained now. I wish Mr. Blatter health and a long life, with the certainty that he will continue to witness, as he deserves, the successes of his favourite teams and players."
ügyes. okos. :)

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 29., kedd 18:29

h3x0r írta:Ronaldo (facebook): "This video shows clearly the respect and consideration that FIFA has for me, for my club and my country. Much is explained now. I wish Mr. Blatter health and a long life, with the certainty that he will continue to witness, as he deserves, the successes of his favourite teams and players."
simply the best.
But he is a good boy...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 29., kedd 18:22

Ronaldo (facebook): "This video shows clearly the respect and consideration that FIFA has for me, for my club and my country. Much is explained now. I wish Mr. Blatter health and a long life, with the certainty that he will continue to witness, as he deserves, the successes of his favourite teams and players."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. október 29., kedd 18:19

Megneztem a videot... es nem hittem el... ilyen van???!
Egy fifa elnok hogy mondhat,hogy tehet ilyet? Hogyan figurazhatja ki korunk egyik legjobb labdarugojat?? Ez felhaborito! Remelem latta CR is,es mindenfele szavazastol visszalep,mindenfele ceremoniat,galat lemond. Inkabb tenyleg azokat az idoket toltse el a gyermekevel,csaladjaval,vagy vigye el Irinat Hawaiira. Tobbet er vele mint hogy olyanokkal legyen korbe veve akik a hata mogott ocsaroljak es szapuljak... felhaborito,menjen a csaba a Blatter. :vivo:
:goat:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 17:46

Egy Real szurkolónak aki pl 2000es évek elejétől éli a focit sokkal komplexebb látóköre van mint a sok barca szurkolónak akik 2009 májusa óta léteznek.Személy szerint örülök a rosszabb időszakunknak, sokkal hogy mondjam kifejletteb szurkoló lettem,amikor elkezdtem nézni a focit számomra is csak a joga bonito meg a fairplay meg a faszom volt.Mára úgya núgy megértem a 100millás befektetések pozitívumait mint a saját nevelését, úgyan úgy tudok értékelni egy kibekkelt meccset, mint egy 8-0ás győzelmet, ugyanannyira értekelek egy 9másodperces kontragólt, mint egy gólvonalig kipasszolt gólt, így történhet meg hogy egy vereség után nem sírok magamba roskadva mint apósom. :mrgreen: át éltem rengeteg Real alázást és rengeteg nagy győzelmet.Értékelem a dolgokat, egy ilyen mondvacsinált hungarokatalán a saját nyálában hempergett a bayern elleni meccsen, és azon agyalt milyen kifogást talál ki hogy miért lettek porig alázva, mert a hegyi iván megmondta,ha a barca 100%on pörög nincs ellenfele, a barca és minden csapat akkor pörög 100%on ha az aktuális ellenfél hagyja ezt láthattuk rengetegszer.Mind1 nagyon örülök ,hogy ennyi szart átéltem a csapattal segített abban ,hogy igaz madridista lehessek és ,hogy megértsem sem a világban sem a fociban nincs tökéletes, és jó meg rossz sem, akármennyire akarja a média belém telepíteni ezt a szoftvert.Egy barca szurkoló viszont csak 2 szoftvert ismer-vagy nyernek vagy nem nyertek MERT...és itt kezdődik hegyi iván.

Ez érvényes a Messi Cr-re is,ha a "jó"nak szurkolsz akkor ezzel a saját imidzsedet is jónak állítod be, ha meg a "rossz"nak ami valójában nem is különbözik annyira a jótól, akkor valószínüleg gondolkozol,nem csak úgy vagy, persze ez nem törvényszerű, lehet valaki real szurkoló CR szép pofija miatt is.De a túloldalon több ilyet találni.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 29., kedd 17:34

Ancelotti: Nem beszéltem ma a Blatter ügyről Cristianóval. Tudom, hogy Florentino levelet írt a FIFA elnökének, hogy kiigazítást kérjen ezután a tiszteletlenség után, amit Crisitanoval szemben tanúsítottak.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég