Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 3., péntek 14:56

Ez nem a Football Manager...mi a f.sznak adnánk el Coentraot?! :sly:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 3., péntek 14:55

Ilyen O. Cardozo, vagy Demba ba féle olcsó,
Oscar Cardozo kivásárlási ára 60M ájró....ha az neked olcsó... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 3., péntek 14:51

amiből lehet olcsón pótolni, és még marad is 10-15 millió.
hát épp ezaz hogy nem pótolni lehet max hozni a helyére egy valakit. aki vagy beválik vagy nem.

ne coentraon akarjunk 10-15 milliókat megsprórolni hanem mondjuk próbáljuk meg kakát eladni vagy éppen perez szerezze vissza a tökeit és fizettesse ki José lelépési díját a chelsea-vel.

ja és utána lehet szépen bejelentkezni agüeróért vagy falcaoért.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2013. május 3., péntek 14:47

Pogba+Vidal=Higuaín+Coentrao. Középpálya lezsírozva. Egyetek.
Hát ha már komolyan vesszük a transfermarkt-os számokat, akkor: 10-15 M+ Pogba+Vidal=Higuaín+Coentrao. :D Legyünk zsidók. :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 14:46

BBeno írta:egyrészt edzésen(?) lábat törni sem egészséges másrészt a mostani sérülését hogy szerezte? egy halálfelesleges mozdulattal amit azért kellett mert magát hozta szarba.

lehet hogy féltucatszor válaszoltatok de lehetséges hogy nem olvastam el. senki sem adna érte nemhogy 30 milliót de 25-t sem. nekünk meg már itt van. kifizettük. használjuk is.
Igen, a brazil válogatott edzésén nyilván szánt szándékkal tette a lábát a csapattárs lába alá, hogy eltörhesse a lábközépcsontját. Szerintem is az Ő hibája.
A másodikat meg úgy mondod, mintha más nem sérült volna már le ilyen miatt, pl Pepe, di María.

Azzal hogy nem adnak érte 25-öt, nem értek egyet. Ha nem adnak, nem kell, hogy eladjuk.
És akkor tömören pár ok: mert nem akar padozni, és mert jó pénzt kaphatunk érte, amiből lehet olcsón pótolni, és még marad is 10-15 millió. Nem a produktumával van a gond. Cserének jó. Itt gazdasági és nála sportszakmai döntésről van szó.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 14:40

Pogba+Vidal=Higuaín+Coentrao. Középpálya lezsírozva. Egyetek. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. május 3., péntek 14:32

A védelemből eladni ökörség lenne bárkit is (Carvalhot már nem számolom). Egy Carvajal kell és kész a védelem jó pár évre. Középpályára kell 2 ember, Essien visszafog menni a Chelseabe, Kakát pedig ki kell valahogy toloncolni a keretből. Híguain helyére egy új ember és ennyi. Amennyiben Di María is távozna, akkor helyére egy jó szélső, de az már szerintem felesleges csere lenne( nincs a piacon olyan szélső, aki jó árban hozható lenne és minőségi előrelépés lenne ).

Szóval, Carvajal, Gündogan/Verratti/Pogba/Vidal/Konpogbia ötösből két ember, egy csatár. Ezekre számítok, távozóknál pedig Essien, Carvalho, Kaká, Híguain, esetleg Callejón

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 3., péntek 14:26

leadja azt a pár kiló felesleget amiről cikkeztek és újra top formába kerül
Azt már rég leadta. Biztos vagyok benne, hogy visszaáll nyáron a világ rendje, és Marci lesz az alap balbekk :mrgreen:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 3., péntek 14:25

r9fenomeno írta:Chelseanek még mindig A.Cole a balhátvédje vagy valaki más?
Meg Bertrand, aki egész jól tolja, cserének tökéletes, asszem Chelsea nevelés is.
Cole meg tuti marad ha Mou is vissza megy. Úgyhogy szerintem Coentrao nem vált. Legalább is a Chelseabe.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. május 3., péntek 14:20

egyrészt edzésen(?) lábat törni sem egészséges másrészt a mostani sérülését hogy szerezte? egy halálfelesleges mozdulattal amit azért kellett mert magát hozta szarba.
Azért ez kicsit túlzás,sérülés benne van a játékban.
Egyébként Coentrao-s ügyben, én nem adnám el kell ő ide.Persze az is lehet Mou ráveszi mennyen vele a Chelsea-be.

Chelseanek még mindig A.Cole a balhátvédje vagy valaki más?
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. május 3., péntek 14:18

Realista24 írta:Az érinthetetlenek táborából valahogy hiányzik Marcelo.... :hmmm:
Pedig ott van :-)
Csak valahogy a rövidhírből kimaradt, vagy nem tudom :hmmm:

Remélem Marci a nyáron visszaküzdi magát a kezdőbe, leadja azt a pár kiló felesleget amiről cikkeztek és újra top formába kerül :box:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 3., péntek 14:15

Khedira innen kirobbanthatatlan! A büdös életben nem szabadulunk meg tőle :mrgreen: Egyébként, ha csak a védekezését nézem és ha csak az lenne a feladata, akkor TALÁN meg is érteném a szavazókat, de az a baj, hogy a Dastan Herceg a legfőbb támadás szervezőnk...no mind1 :roll:

Neymar nem ér 100 milliót. Vicces lenne a világ, ha valaki kidobna érte annyit. :coffee:

Coentraot én sem adnám el, csak abban az esetben, ha valaki ad érte min. 25-30 at. Annál alább nem. Hasznosabb ő annál, minthogy apróért vigyék el. Nem hozott le rossz szezont, mint Marci helyettese, elégedett vagyok vele.

Lewa híreknek nem tudom, hogy örüljek, vagy sírjak egyet. Tény, megy a szekér, és 4gólt lő, meg stb....de nem tudom. Valahogy nem nézem ki akkora spílernek. Higu helyett előrelépés lenne valszeg. Én lehet, hogy inkább nekiugranék egy Benzema az alapkezdő és teljes bizalom szezonnak. Cserének Morata + valamilyen nem túl drága, 10-15 millát érő csatárt kinézni másik cserének, aki tűri is. Ilyen O. Cardozo, vagy Demba ba féle olcsó, tapasztalt vagy fiatal tehetséges valakit. <---csak példák, nem őket akarom.

u.i.: lentebb (pepe) mennyire idióta és értelmetlen vérszívos viták mennek. Unatkoztok?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 3., péntek 14:13

Toky írta:
beckham96 írta:Coentrao kell! Tulajdonképpen ő egy nagyon biztos pont (ha azt nézem, hogy idén Marcelo nem játszott valami jól) :-)
Miért is játszott Marcelo "nem valami jól"? Sérülése előtt az egyik legjobb volt. Azóta meg Mourinho akkor is jegelte, ha nem kellett.
BBeno írta:marcelo mellől amúgy minek akarjátok eladni coentraot? sokat keres? sokat hibázik? halál megbízható balhátvéd ha marcelo idiótaságai után offolja magát hónapokra. nem lehet egybalhátvéddel nekifogni. arbeloa sem megoldás a fent említettek miatt. marcelo az alapkezdő de semmi probléma sincs coentraoval.
Az első kérdésre már vagy fél tucatszor válaszoltunk. És Marcelo mégis milyen "idiótaságával" offolta magát hónapokra? :hmmm:
egyrészt edzésen(?) lábat törni sem egészséges másrészt a mostani sérülését hogy szerezte? egy halálfelesleges mozdulattal amit azért kellett mert magát hozta szarba.

lehet hogy féltucatszor válaszoltatok de lehetséges hogy nem olvastam el. senki sem adna érte nemhogy 30 milliót de 25-t sem. nekünk meg már itt van. kifizettük. használjuk is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 14:11

beckham96 írta:Coentrao kell! Tulajdonképpen ő egy nagyon biztos pont (ha azt nézem, hogy idén Marcelo nem játszott valami jól) :-)
Miért is játszott Marcelo "nem valami jól"? Sérülése előtt az egyik legjobb volt. Azóta meg Mourinho akkor is jegelte, ha nem kellett.
BBeno írta:marcelo mellől amúgy minek akarjátok eladni coentraot? sokat keres? sokat hibázik? halál megbízható balhátvéd ha marcelo idiótaságai után offolja magát hónapokra. nem lehet egybalhátvéddel nekifogni. arbeloa sem megoldás a fent említettek miatt. marcelo az alapkezdő de semmi probléma sincs coentraoval.
Az első kérdésre már vagy fél tucatszor válaszoltunk. És Marcelo mégis milyen "idiótaságával" offolta magát hónapokra? :hmmm:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 3., péntek 14:11

beckham96 írta:Könyörgöm, miért pont Ancelotti???? :(
Én is ellene voltam, de így, hogy elvileg az Ő keze van Verrattiban, Gündoganban, Kondogbiaban, magyarul a k.pálya erősítésében, kezdek megbékélni vele. :D
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 3., péntek 14:10

a marca nevezte el így.
nem az elnevezéssel volt bajom.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 3., péntek 14:07

ez bullshit. nem tudom hogy fordítottátok-e vagy Csabi írta de az egész úgy van beállítva hogy Josénak takarodnia kell és hogy Perez sem akarja hogy maradjon.
a marca nevezte el így.

bale-el kapcsolatban azt vegye számításba mindenki hogy ancelotti olasz szokáshoz híven nem nagyon alkalmaz szélsőket. most is a psg-nél egy 4-2-2-2 -es hadrendet alkalmaz , két belső kp-al általában verratti és matuidi előttük pastore a kreatív arc és lucas amolyan támadó középpályás , elől meg két csatár lavezzi és ibra. szóval szerintem balet nem fogjuk elhozni, főleg nem ennyi pénzért.

egy ilyet viszont szivesen megnéznék amolyan psg mintára:

------------------Verratti----KP----------------
-------------------------Modric-----------------
------------------------------------Cé-----------
---------------Agüero-----Benzema-----------

verratti mellé nem írtam senkit, mert azért oda egy kondogbia kevés lenne ő essien tartalékszerepét venné át . nem elképzelhetetlen hogy khedira fogja ott tolni továbbra is .

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 3., péntek 14:07

beckham96 írta:Könyörgöm, miért pont Ancelotti???? :(
mi bajod vele ?
beckham96 írta:
Tádám írta:Azért én azon is meglepődnék, ha Coentrao távozna... főleg 15 misiért, az nagy bukó lenne nekünk.. Különben is kell a két balhátvéd, volt, hogy elég sem volt ebben a szezonban.
Én szeretném, ha maradna a szőkeség. :D
Coentrao kell! Tulajdonképpen ő egy nagyon biztos pont (ha azt nézem, hogy idén Marcelo nem játszott valami jól) :-)
mivel a szezon donto reszeben serult volt es amint visszatert megint megserult... lehet ezert nem jatszott valami jol :roll:
12

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 3., péntek 14:06

marcelo mellől amúgy minek akarjátok eladni coentraot? sokat keres? sokat hibázik? halál megbízható balhátvéd ha marcelo idiótaságai után offolja magát hónapokra. nem lehet egybalhátvéddel nekifogni. arbeloa sem megoldás a fent említettek miatt. marcelo az alapkezdő de semmi probléma sincs coentraoval.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 3., péntek 14:05

Tádám írta:Azért én azon is meglepődnék, ha Coentrao távozna... főleg 15 misiért, az nagy bukó lenne nekünk.. Különben is kell a két balhátvéd, volt, hogy elég sem volt ebben a szezonban.
Én szeretném, ha maradna a szőkeség. :D
Coentrao kell! Tulajdonképpen ő egy nagyon biztos pont (ha azt nézem, hogy idén Marcelo nem játszott valami jól) :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég