Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 3., péntek 16:53

Amúgy Lucasért nyugodtan be lehetne próbálkozni egy di Maria + 15-20 milliós ajánlattal. Szerintem több, mint gondolkozóba esnének Párizsban. Továbbá Pérez is letudhatná a galaktikus igazolását. Ancelotti is egy általa egyszer már kért játékost kapna.
Lucas a "galaktikus" igazolástól még elég messze van. AMúgy meg a + 15-20 az nagyon sok. 40 vagy 45-ért vették nem emlékszem pontosan. Sztem DM 30ért simán eladható a mai árak mellett, ezért én max 10-15-t adnék mellé. Meg 25-t Verratti-ért( :D ).

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 3., péntek 16:44

Tegyük fel, hogy te felelsz a PSGnél az átigazolásokért.
Ilyen feltételezésbe nem lehet belemenni. Annyi meg annyi szempont van, amivel tisztában kell lenni egy klubnál, annak igazolási stratégiájánál, hogy az nem igaz. Szóval nekünk szurkolóknak halvány fogalmunk nem lehet róla, hogy melyik klub mibe menne bele (persze ebből ki lehet venni a teljesen agyatlan, reálitás-mentes felvetéseket).


Amúgy az úgymond "szakma" meg teljesen máshogy lövi be az árakat, mint amikre mi gondolnánk. Számomra a legjobb példa erre Higuaín, akit annak ellenére, hogy évek óta egy botlábú, gyenge játékosnak tartok, és egy lyukas ötfillérest nem adnék érte, tuti, hogy 25-30 millió euróért el lehetne sózni.


De a kérdésre visszatérve: nem tudom már pontosan, hogy mennyiért ment oda Lucas, de DM is valamilyen szinten elismert játékos azért, miközben bár a brazilt én magam is sokkal nagyobb tehetségnek tartom, azért még semmit nem bizonyított komolyabban. Volt most egy jó fél éve. Szóval ha egy elméletileg hasonló piaci értékű játékost + komoly mennyiségű kápét kapna a PSG, akkor akár el is képzelhető egy váltás (valós esélye persze majdnem nulla). Főleg ha érdekli őket DM.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 3., péntek 16:40

Erti írta:
peti_madrid írta:MIT LÁTNAK EZEK OTT KHEDIRÁBAN? Komolyan felbasz már, hogy egy ekkora nullakárolyt itt akarnak tartani...
Láttad volna ez elődöntők elleni BL magazint. Ott volt vele egy interjú és úgy beszéltek róla mint a csapat egyik legnagyobb erőssége és aki betöltötte az évekig tartó hiányposztot. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek
soha többé nem olvasnék semmit, mert kifolytak volna a szemeim

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 3., péntek 16:37

peti_madrid írta:MIT LÁTNAK EZEK OTT KHEDIRÁBAN? Komolyan felbasz már, hogy egy ekkora nullakárolyt itt akarnak tartani...
Láttad volna ez elődöntők elleni BL magazint. Ott volt vele egy interjú és úgy beszéltek róla mint a csapat egyik legnagyobb erőssége és aki betöltötte az évekig tartó hiányposztot. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 3., péntek 16:33

A mostani keretben tíz olyan játékos van a Marca szerint, akik érinthetetlenek. Név szerint Iker, Diego López, Sergio Ramos, Varane, Xabi Alonso, Khedira, Modric, Özil, Cristiano Ronaldo és Benzema.

MIT LÁTNAK EZEK OTT KHEDIRÁBAN? Komolyan felbasz már, hogy egy ekkora nullakárolyt itt akarnak tartani...

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 3., péntek 16:25

Toky írta:Amúgy Lucasért nyugodtan be lehetne próbálkozni egy di Maria + 15-20 milliós ajánlattal. Szerintem több, mint gondolkozóba esnének Párizsban. Továbbá Pérez is letudhatná a galaktikus igazolását. Ancelotti is egy általa egyszer már kért játékost kapna.
Tegyük fel, hogy te felelsz a PSGnél az átigazolásokért. Elfogadnád? Nem hiszem

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 16:19

numberone1 írta:
Erti írta:Attól, mert megjelent pár cikk még nem biztos, hogy igaz. Ha meg is akarják venni akkor nem kell nagy ajánlatra számítani. Esélytelen, hogy ajánljanak 10 milliónál többet érte
Tobb lesz az 10 millanal, ha vkiert a PSG, City es az Chelsea erdeklodik ott nem 10 millio fog repkedni.
Én remélem di María fog repkedni. :mrgreen:

Amúgy Lucasért nyugodtan be lehetne próbálkozni egy di Maria + 15-20 milliós ajánlattal. Szerintem több, mint gondolkozóba esnének Párizsban. Továbbá Pérez is letudhatná a galaktikus igazolását. Ancelotti is egy általa egyszer már kért játékost kapna.

Ha meg már franciát akarnak. Higuaínnak van francia útlevele, vagy azt csak álmodtam? :hmmm:

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 3., péntek 16:18

10 millioert Mariska... az igen komam B-)

ennyire meg perezek sem hulyek. amikor formaban van jo playa... csak hat agyatlan.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 16:15

Erti írta:Attól, mert megjelent pár cikk még nem biztos, hogy igaz. Ha meg is akarják venni akkor nem kell nagy ajánlatra számítani. Esélytelen, hogy ajánljanak 10 milliónál többet érte
Tobb lesz az 10 millanal, ha vkiert a PSG, City es az Chelsea erdeklodik ott nem 10 millio fog repkedni.
szerk:
sokan írjátok hogy higu + coentrao = vidal + valaki
fordított helyzetben elfogadnátok? mert szerintem nem
nem vagyo Juve fan, szoval nem tudom bele ellni magamat. De nekik Higu legalabb annyira kellhet mint nekunk Vidal.
Megha nekik Vidal a kedvencuk is, egy Higu+Llorente pakkal szerintem befoghatjak a szajukat. Az sincs kizarva, h ezzel az ugylettel meg jobban jarnanak mint mi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 3., péntek 16:12

sokan írjátok hogy higu + coentrao = vidal + valaki
fordított helyzetben elfogadnátok? mert szerintem nem

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 3., péntek 16:09

numberone1 írta:Azert gondolom nem a sejkek azok akik epekednek DM-ert. Vkinek a PSG szakmaert felelos embere Leo v az uj edzo lehet latnak benne fantaziat. Ha mar Lavezzit is igazoltak akkor akar DM-t is. Adjak csak szepen Lucast es mindenki jol jart, DM meg ivelgethet Ibra fejere egesz meccsen.
Attól, mert megjelent pár cikk még nem biztos, hogy igaz. Ha meg is akarják venni akkor nem kell nagy ajánlatra számítani. Esélytelen, hogy ajánljanak 10 milliónál többet érte

Amúgy is olvastam pár napja egy Leonardo nyilatkozatot amiben mondta, hogy nyáron szeretnének elsősorban franciákat igazolni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 3., péntek 16:13-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 3., péntek 16:04

spanyoloknal nincs valami kozmunka program ?? :lol:
27%-os munkanélküliség van...kinek kellene oda még egy Albiol is :lol: :lol: :lol:

Ami meg Khedira védekezését illeti:Sokszor lemarad,rossz ütemben ér oda,buta szabálytalanságokat követ el az esetlensége miatt,valamint lassú mint a tetű... :roll:

Ennek ellenére ha kiegészítő embernek maradna,ámen.Bár itt van ugye az a Casemiro gyerek,nálam nagyobb prioritást élvezne.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 16:03

Erti írta:
:mrgreen: :mrgreen:
Esélytelen! Nemcsak a csere, hanem az is, hogy ők pénzt adjanak DMért. Leonardo annál jobban ért az igazolásokhoz[/quote]

Azert gondolom nem a sejkek azok akik epekednek DM-ert. Vkinek a PSG szakmaert felelos embere Leo v az uj edzo lehet latnak benne fantaziat. Ha mar Lavezzit is igazoltak akkor akar DM-t is. Adjak csak szepen Lucast es mindenki jol jart, DM meg ivelgethet Ibra fejere egesz meccsen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 3., péntek 15:53

Los Blancos írta: Amúgy meg egyszerű a képlet:

Juvénak kell Higuaín, nekünk Pogba.
PSGnek kell DM, nekünk Lucas + Verratti.


:mrgreen: :mrgreen:
Esélytelen! Nemcsak a csere, hanem az is, hogy ők pénzt adjanak DMért. Leonardo annál jobban ért az igazolásokhoz

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 3., péntek 15:47

Én Pepe-t és Coentraot sem adnám. Védelem Carvajal-al kiegészülve fasza.


Amúgy meg egyszerű a képlet:

Juvénak kell Higuaín, nekünk Pogba.
PSGnek kell DM, nekünk Lucas + Verratti.


:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 15:37

Nem ertem, az embereket. Khedira mint labda szerzo? :lol: Sokan mondogatjak, h meg kell tiltani Khediranak, h ne lepje at a felezot. Mi ez vmi k :cens: tt vicc? Akkor Arbeolanak is csak ezt kellene megtiltani. :roll: A mostani fociban elengedhetetlen, h az ellenfel terfelen is tudjon mit kezdeni a labdaval. Akert jobbhatved akar vkp.
A masik meg,nem tudom milyen labdaszerzesrol beszeltek. allandoan csak nyomoz alig tud labdat szerzni. A vedekezes nal annyi, h vissza all teruletet levedekezni. Szegyen, h van aki ittartana egy ilyen szezon utan de meg a padra is.

Ha a PSG-nek kell DM, akkor adjak Lucast erte.

Higu+Coentrao=Vidal+Asamoah Na ebben egyetertek veled Kerlon es jo otlet is, legelabb Asamoah tudna jatszani balhatvedet is es kp-t is.

Pepe bent van a vilag legjobb 5 vedje kozott, Albiol meg a 10ben sincs. Mondjuk abbol a szempontbol ertheto lenne, ha menni akarna. Van meg par eve jatszhat kezdokent egy masik top csapatban, gondolom o is erzi, h Ramos es Varane mar elotte van. Ha esetleg menne(amit nem kivanok), akkor sok sikert neki es mindig drukkolni fogok barmelyik csapatban is jatszon.
Akkor lehet,h azert roppent fel hir Garayrol. :hmmm: De meg mindig jobb mint Albiol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 3., péntek 15:35

Kerlon írta:Akkor Albiol miből éljen? Komolyan Albiol miből éljen? :mrgreen: Lehidalok.
spanyoloknal nincs valami kozmunka program ?? :lol:
12

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 15:34

Akkor Albiol miből éljen? Komolyan Albiol miből éljen? :mrgreen: Lehidalok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 3., péntek 15:27

TheodoriK írta:Sem Verane sem Ramos nem éppen sérülékeny.
ma mar legalabb 3szor irtad le, hogy Verane ... :lol:
12

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 3., péntek 15:21

Szerintem meg Pepe nem a múltból él mint Kaká. Pepének még most is lehet jó szezonja. Az idéni sem volt rossz csak jött a sérülés és Varane robbanása.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég