Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 13:38

Hacsak a transfermarktból indulunk akkor 24M és 2017-ig szól a szerződése. Szóval hülye lenne a Dortmund elengedni 30 alatt. Minden erejével azon lesz a BvB, hogy Götze utána ne veszítsék el az összes értékes játékosukat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 13:33

Ezt tényleg nem tudjuk, de nem hiszem, hogy egy védő kivásárlási ára magasabb lenne, mint egy támadóé/irányítóé. 25 körül jó lesz az. :D
Amit kifizettek 10 részletbe,majd kiderül hogy Hummels katalán felmenőkkel rendelkezik,ergo saját nevelés,és boldogan játszik míg vissza nem vonul... :lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 4., szombat 13:23

ha bajuk volt JM-val,akkor azt MOST a szezon végén kellett volna közölni,korrekten az elnökkel,Jm-el és ők együtt,hogy ez és az a probléma,nem kívánunk vele együtt dolgozni
Soha nem fogjuk megtudni, hogyan történt. Azt sem, hogy esetleg mi bajuk volt José-val. Én nem is ezt emelném ki. Edző és játékosok közt mindig lehet nézeteltérés. Én azon lepődtem meg, ahogy visszamutogat 20 évre és elővesz egy statisztikát, hogy hány elődöntő volt. Azt persze nem teszi hozzá, hogy volt 3 BL győzelem is. :lol: Na ebben mindig nagy volt a portugál. Mindig arrafelé fordítani a dolgokat, amerre ő áll. Ez itt nem jött be, itt nagyobb volt a klub mint ő maga.
Az ítéletet pedig mindig a szurkolók mondják ki. Mindegy hogyan görcsöl vki, mennyire magyarázza a bizonyítványt.
Mert ő ezt teszi, bár még az idénynek nincs vége és még mindig a klub alkalmazásában áll.
Hummelsé nem tudjuk, hogy mennyi. (Én legalábbis nem. ) Lehet több, de akár kevesebb is. Utóbbit nem hiszem.
Ezt tényleg nem tudjuk, de nem hiszem, hogy egy védő kivásárlási ára magasabb lenne, mint egy támadóé/irányítóé. 25 körül jó lesz az. :D

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 4., szombat 1:14

R.M.C.F írta:Iker és ramos amit ahogy tettek,az szemét dolog volt,és a csapatnak a szezonja ment rá
A konkrét bizonyítékokról csak én maradtam le? Akkor ennyi erővel én meg azt mondom, hogy Mourinho találta ki az egészet, hogy lejárassa őket.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 4., szombat 0:14

Toti írta:
elobbi meg kb ket napja mondta h legalabb meg egy evre elegendo erot erez magaban a barca iranyitasahoz.
ez úgy hangzik, mintha már legalább 15-20 éve irányítaná a csapatot. :mrgreen:
Nyilvan a betegsege miatt fogalmazott igy.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 21:27

lesliejr írta:Hummels mitől lenne 30+ ? Götze került 37-be. Jó lesz az 25-nek is.

Mou persze. Megint nyafog, sajnáltatja magát, visszamutogat az elmúlt 20 évre és úgy játszik a statisztikával, hogy az neki kedvezzen.
Götzének ennyi szerepelt a szerződésében, mint kivásárlási záradék. Hummelsé nem tudjuk, hogy mennyi. (Én legalábbis nem. :D ) Lehet több, de akár kevesebb is. Utóbbit nem hiszem.

Azt már nem is mondom, hogy ebben a 20 évben benne van 97-03 is. Biztos csak nem tud számolni. :roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 21:22

Iker és ramos amit ahogy tettek,az szemét dolog volt,és a csapatnak a szezonja ment rá......ha bajuk volt JM-val,akkor azt MOST a szezon végén kellett volna közölni,korrekten az elnökkel,Jm-el és ők együtt,hogy ez és az a probléma,nem kívánunk vele együtt dolgozni.....bla...bla.....
Nem pedig öltözői titkokat szivárogtatni kifelé,amivel JM-et lehetett támadni, minden apró szart kijuttatni,hogy legyen téma vele kapcsolatban.
Ez nagyon szemét és buta dolog volt.....attól függetlenül hogy Jm is van vaj a füle mögött a szezont illetően.

Hogy csak egyet mondjak,a barca meccsek előtti odaszólások a katalánoknak,ezzel csak azt érte el,hogy még tüzesebbek lettek,még motiváltak......HIBA.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 3., péntek 21:08

Hummels mitől lenne 30+ ? Götze került 37-be. Jó lesz az 25-nek is. A Barca idén ugyanolyan vonzó, mint tavaly. Ezen nem változtat a BL elődöntő.
Sőt, most talán még vonzóbb, mert be lehet kerülni nyáron külsősként az eddigi zárt rendszerbe. Már 1-2 alap kezdő sem érinthetetlen.

Hogy rólatok is szó legyen. Mou persze. Ez az ember nagyobb egoista mint Ibrahimovic. Megint nyafog, sajnáltatja magát, visszamutogat az elmúlt 20 évre és úgy játszik a statisztikával, hogy az neki kedvezzen. Hihetetlen figura. Casillas is kapott megint. Most már nyíltan is elismeri, hogy vele volt baja. Azt gondolom ez az ember nyáron fog még a Real-ra köpködni, csak azért, hogy magát jobb színben tüntesse fel. Nem lesz benne köszönet.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 3., péntek 20:59

elobbi meg kb ket napja mondta h legalabb meg egy evre elegendo erot erez magaban a barca iranyitasahoz.
ez úgy hangzik, mintha már legalább 15-20 éve irányítaná a csapatot. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 3., péntek 20:53

Nem lesz a Barcaban uj edzo, Titot nem rugja ki Rosell, elobbi meg kb ket napja mondta h legalabb meg egy evre elegendo erot erez magaban a barca iranyitasahoz.

Nem ugy esett szet a magic barca ahogy gondoltam azt tavaly, miutan Pep bejelentette h lelep, de a vegkimenetel ugyanaz. Oreg, faradt csapat amelyiknek a jatekat a megye 2 csapatok is vagjak. Plusz egy hatarozott edzo is kene oda, aki nem csak egy kiemelt senki az elmult evekbol.

Ettol fuggetlenul iden is Messi kapja az aranylabdat :mrgreen:

Ami meg az atigazolasokat illeti, vedo az biztos, hogy kell majd nekik. Ha sikereket akarnak akkor nem szarakodnak es belenyulnak a zsebukbe, mert ilyen Bartrakra nem lehet szamitani. Hummelst irjak sokan, ot ha egyaltalan eladja a dortmund nagyon sokat fog kerni erte, mert tudjak hogy jo. Plusz a bl dontos jatekosok mi dog felertekelodnek. Kerdes h a barca koltene-e egy vedore 30+ milliot. Raadasul nyilvan mas klubok is bejelentkeznek majd erte. A masik meg Neymar. Megy a parasztvakitas mar evek ota h o csak a barcara koncentral. Szart. Erte sem fog kiadni 50-60 milliot a katalan csapat, ez is tuti. Meg most nem is annyira vonzo a barca mint mondjuk egy eve. Az tuti h eljon a santosbol, de hohy hova az eleg nyitott. A madridot ol eddig Mourinho miatt zartak ki (a sajto), lehet h most majd olyan cikkek is megjelennek, h Perez megis akarja a brazilt.

Hatalmas kerdojel a barca nekem, de az tuti h ha nem erositenek komlyabban akk a kov. szezon sem lesz jobb nekik, mint az idei
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 3., péntek 20:49

GT37 írta: Handanovicot és Pedrót kivéve rendben is lenne.
Mondjuk Valdeshez képest előrelépés lenne ő is szerintem. De a Barcának talán De Geat kéne megvennie, őt tudnám valamiért elképzelni ott. Mindenesetre madridistaként bízom Valdes maradásában :Đ

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 3., péntek 20:20

flori írta:jövő évi barca kezdőcsapat :mrgreen: kép

la masia ismét villant majd. :coffee: és persze elég bitang csapat lenne ( -xavi és pedro)
És ki az a Busquet? Egy fiatal a B-ből? :mrgreen:
Handanovicot és Pedrót kivéve rendben is lenne.
(Azt kivéve, hogy Neymar nem lesz 11-es, sem Hummels 15-ös. :mrgreen:)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 3., péntek 17:55

A BL meccs Münchenben eldőlt. A bajnokság még nem 
Ezt most te sem gondoltad komolyan.Hogy a bajnokság nem dőlt még el,az igen gyenge kifogás,de az,hogy egy nagymúltú klub,ami állítólag "több mint egy csapat",nem tette be a legjobbját hogy ha másnem,szépen búcsúzzon,az szégyen... :kivagyhe:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 3., péntek 17:37

pheco írta:Egyébként sajnálom Fabregast, annak ellenére, hogy mióta a Barcánál van 180 fokos fordulatot vett, és egy kis köpet lett :mrgreen: Azért sajnálom, mert Arsenalban irányító szerepben vált jó játékossá, most meg mindenféle hiányposztot ő tölt be. Válogatottban is csatárt játszatnak vele, a Barcában is általában elől játszik.. nem tudom minek vették vissza.
azért, mert saját nevelés :Đ

amúgy meg neki kellett.
kíváncsi vagyok, hogy egy új edző, aki nem követi a vérvonalat, mennyire nyomatná azt a Fabregast, aki az Arsenalban világklasszis lett.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 3., péntek 17:29

Egyébként sajnálom Fabregast, annak ellenére, hogy mióta a Barcánál van 180 fokos fordulatot vett, és egy kis köpet lett :mrgreen: Azért sajnálom, mert Arsenalban irányító szerepben vált jó játékossá, most meg mindenféle hiányposztot ő tölt be. Válogatottban is csatárt játszatnak vele, a Barcában is általában elől játszik.. nem tudom minek vették vissza.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 3., péntek 17:23

ez kép nélkül is tiszta volt eddig is :Đ

amúgy tényleg kíváncsi leszek, hogy kit és mennyiért igazol a Barca.
főleg azt, hogy miből.
mered lesz a kapus + középső védő + csatár
főleg ha a kv: Hummels a csatár meg Neymar :mrgreen:

Az a baj, hogy Xavi helyére ott van Fabregas és Thiago és ha van kis esze Titonak akkor lassan beépíti valamelyiket oda.
Thiago lesz a befutó.
és ezt csapaton belül is tudják.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 3., péntek 16:55

erre a képre mindig elismeréssel bólintok :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 16:53

lesliejr írta:
Amúgy valóban furcsa, hogy egy agresszív bilbao ellen játszik, jó formában van, lő egy csodagólt, mikor 4 embert küld gyufáért, de otthon, egy BL elődöntőben meg ücsörög és az ujjait tördeli a padon.
A BL meccs Münchenben eldőlt. A bajnokság még nem és gondolom azt minél hamarabb be akarják húzni, aztán tervezni a jövőt. Azt el tudom képzelni, hogy úgy voltak vele, ha Messi nélkül vmi csoda folytán berámolunk 1-2 gólt a félidőig a Bayern-nek, akkor behozza a második félidőben, hátha ad még plusz lendületet a csapatnak.
Ott ült a padon az első sorban mint a PSG ellen, beugrásra készen. A ritka eseteknél bajnokikon, mikor pihentetik hátul szokott gubbasztani, hogy még a kamera is alig találja.

Neymar meg nem hosszabbít. Nemrég adott egy nyilatkozatot az apja vagy ki. Szóval nyáron dobbant, csak kérdés hová. Legutóbb Ronaldinho vagy Edmilson mondta, hogy át akar jönni Európába, mert otthon már nem fejlődik tovább.
ronaldo hétről hétre elmondja neki a médiában és gondolom privátban is, hogy azonnal európába kell jönnie, ha fejlődni akar.
perez meg nem hagyja annyiban azt a barcás előszerződést a hírek szerint. nemtom mi igaz ebből, meglátjuk.
Kép
Kép
Kép

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 3., péntek 16:16

Amúgy valóban furcsa, hogy egy agresszív bilbao ellen játszik, jó formában van, lő egy csodagólt, mikor 4 embert küld gyufáért, de otthon, egy BL elődöntőben meg ücsörög és az ujjait tördeli a padon.
A BL meccs Münchenben eldőlt. A bajnokság még nem és gondolom azt minél hamarabb be akarják húzni, aztán tervezni a jövőt. Azt el tudom képzelni, hogy úgy voltak vele, ha Messi nélkül vmi csoda folytán berámolunk 1-2 gólt a félidőig a Bayern-nek, akkor behozza a második félidőben, hátha ad még plusz lendületet a csapatnak.
Ott ült a padon az első sorban mint a PSG ellen, beugrásra készen. A ritka eseteknél bajnokikon, mikor pihentetik hátul szokott gubbasztani, hogy még a kamera is alig találja.

Neymar meg nem hosszabbít. Nemrég adott egy nyilatkozatot az apja vagy ki. Szóval nyáron dobbant, csak kérdés hová. Legutóbb Ronaldinho vagy Edmilson mondta, hogy át akar jönni Európába, mert otthon már nem fejlődik tovább.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 3., péntek 16:12

francois írta:valoszinuleg a santos majd lemond 50-60 millio eurorol, csak hogy jövőre ingyen elmehessen. komolyan ennyire hulyének nézed a vezetőket?
tudta a tokom, hogy nem hosszabbitott.

egyebkent meg ja :mrgreen:
12


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég