Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. február 17., csütörtök 13:54

kierkegaard írta:
Fernando írta:

Érveidet értem, de hidd el, hogy van relevanciája. Az meg, hogy centrálisabbnak tűnik számodra, én abból annyit látok, hogy vannak különböző árnyalatok. Ugyan az az érdek szólít meg, manipulál vagy tartja egyben a tábort. A radikálisabbakat másként szólítják meg, mint a középen lévőt vagy a politikával kevésbé foglalkozót. Ilyenkor több a cicás poszt :D
Az, hogy ki, kicsodát hogyan szólít meg az lényegtelen. A lényeg az, hogy az egyik lehoz ellenzéki cikkeket is a kormány mellé. A másik pedig csak az ellenzéket járatja le és széthazúdja magát (lásd a helyreigazitásos stat).

Már nem is emlékszem melyik kormányközeli lap egyik cikkírója írt egy negatívabb hangvételű kisebb cikket..egy napot se élt meg de egy felet se.
Ennyi a lényeg. Nem kell mosdatni a nyilvánvaló hazudozást, ami gyakran előfordul Origo és társainál. Nekem a 444 túl liberális, és a Telex-szel együtt ott is keresik a hibát, ahol büszkének is lehetne lenni, de ettől függetlenül mindenkiről lehozzák, ha valamit elbaszott. Origonál nincs ilyen. Ott seggnyalás megy. Ne keverjük már össze a két dolgot.

A fidesz meg nem értem hol van ma már lemaradásban. Rengeteg online felületük is van. Ezzel nem is lenne probléma, ha jobboldali beállítottságú újságírásról beszélnénk, csak nem ez a helyzet. Meg van mondva mit kell és mit nem szabad írni. Ráadásul a legolvasottabb lapjaikat nem ők indították, hanem bekebelezték. Ezzel van a gond.

Nincs előttem statisztika, de nem véletlen, hogy a 444 és telex a két legolvasottabb hírportál. Közelebb állnak a függetlenséghez, mint a többiek. A szart nem mindenkinek lehet lenyomni a torkán.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 17., csütörtök 13:47

Halfkey írta: Megosztanád az interjúrészletet? Ha valóban nem infláció feletti növekedésre gondol, akkor nyilvánvalóan hülyeség is, és senki nem is lenne vele elégedett.
https://youtu.be/cwQcogOA1Zs?t=370

Nincs külön linkem a részletről, így kurvanagy mákom volt hogy az interjú legelején volt ez a rész, nem szivesen néztem volna most végig az egészet. :D

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. február 17., csütörtök 13:41

Fernando írta:

Érveidet értem, de hidd el, hogy van relevanciája. Az meg, hogy centrálisabbnak tűnik számodra, én abból annyit látok, hogy vannak különböző árnyalatok. Ugyan az az érdek szólít meg, manipulál vagy tartja egyben a tábort. A radikálisabbakat másként szólítják meg, mint a középen lévőt vagy a politikával kevésbé foglalkozót. Ilyenkor több a cicás poszt :D
Az, hogy ki, kicsodát hogyan szólít meg az lényegtelen. A lényeg az, hogy az egyik lehoz ellenzéki cikkeket is a kormány mellé. A másik pedig csak az ellenzéket járatja le és széthazúdja magát (lásd a helyreigazitásos stat).

Már nem is emlékszem melyik kormányközeli lap egyik cikkírója írt egy negatívabb hangvételű kisebb cikket..egy napot se élt meg de egy felet se.

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. február 17., csütörtök 13:35

füst írta: Most futottam belel MZP egy interjúrészletébe, miszerint a megválasztásuk esetén 1-1,5% évenkénti gdp növekedéssel számol.
Ez amúgy komoly? Most volt 7,1%, és jövőre is 5 körülire jósolják. De kovid előtt is megvolt a 4-5%. Ehhez képest az 1-1,5 nem valami bizalomgerjesztő. Vagy valamit félreértettem?

Meg elhangzott egy név is, egy bizonyos Surányi György, akivel ezt kiszámolgatta. Hát nem tudom, Surányi neve sem ismeretlen 2006 környékéről, ő már egyszer megmutatta mit tud. Engem nem érdekel a gombázás meg ostobázás, félremondások meg nyelvbotlások, mert nincs jelentősége. Ezt viszont úgy látom komolyan gondolta,
szóval ti ezzel elégedettek lennétek?
Van durvább is. Márki-Zay embere Király Júlia is, gondolom a devizások rohannak majd szavazni. De a legtutibb az a honvédő Vadai. Úgy adták át 2010-ben a honvédséget, hogy 2 működő helikopter volt egy rotorral ! Sajnos nem vicc.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 17., csütörtök 13:32

Megosztanád az interjúrészletet? Ha valóban nem infláció feletti növekedésre gondol, akkor nyilvánvalóan hülyeség is, és senki nem is lenne vele elégedett.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 17., csütörtök 13:30

Most futottam belel MZP egy interjúrészletébe, miszerint a megválasztásuk esetén 1-1,5% évenkénti gdp növekedéssel számol.
Ez amúgy komoly? Most volt 7,1%, és jövőre is 5 körülire jósolják. De kovid előtt is megvolt a 4-5%. Ehhez képest az 1-1,5 nem valami bizalomgerjesztő. Vagy valamit félreértettem?

Meg elhangzott egy név is, egy bizonyos Surányi György, akivel ezt kiszámolgatta. Hát nem tudom, Surányi neve sem ismeretlen 2006 környékéről, ő már egyszer megmutatta mit tud. Engem nem érdekel a gombázás meg ostobázás, félremondások meg nyelvbotlások, mert nincs jelentősége. Ezt viszont úgy látom komolyan gondolta,
szóval ti ezzel elégedettek lennétek?

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. február 17., csütörtök 13:26

Halfkey írta: Abban hogy ma mit olvassak, számomra annak hogy 25 éve milyen volt a magyar média leosztottsága nincs relevanciája.

Én is azt mondom hogy a megfelelő függetlent amihez nemzetközi viszonylatban hozzászoktam, itt nem találtam. Hogy ez kimondott belenyúlási irányítás, vagy nem tudatos, az egyéni szerkesztők véleményei miatti torzulás, ebben nem kell egyetértenünk, de azt gondolom azt azért látod te is hogy azért centrálisabb egy Telex mint egy Origó.
Érveidet értem, de hidd el, hogy van relevanciája. Az meg, hogy centrálisabbnak tűnik számodra, én abból annyit látok, hogy vannak különböző árnyalatok. Ugyan az az érdek szólít meg, manipulál vagy tartja egyben a tábort. A radikálisabbakat másként szólítják meg, mint a középen lévőt vagy a politikával kevésbé foglalkozót. Ilyenkor több a cicás poszt :D

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 17., csütörtök 13:12

Abban hogy ma mit olvassak, számomra annak hogy 25 éve milyen volt a magyar média leosztottsága nincs relevanciája.

Én is azt mondom hogy a megfelelő függetlent amihez nemzetközi viszonylatban hozzászoktam, itt nem találtam. Hogy ez kimondott belenyúlási irányítás, vagy nem tudatos, az egyéni szerkesztők véleményei miatti torzulás, ebben nem kell egyetértenünk, de azt gondolom azt azért látod te is hogy azért centrálisabb egy Telex mint egy Origó.

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. február 17., csütörtök 13:06

[/quote]
Csak a Telex, 444 lehoz az ellenzéknek nem kedvező cikkeket, amíg ez a másik oldalon nincs így.

És nem nyalják az ellenzék seggét, mint az Origo teszi ezt folyamatos hírhamisítások mellett a fidesszel.
[/quote]

Ja, lehozza, de főleg nem. A Dk-s szerkesztőség lehozza a Momentumról, a Momentumos a Jobbikról, a jobbikos Márky-Zayról. Magyarországon annyira gyenge az ellenzék, hogy legalább másfél évtizede gyakorlatilag már a balos média vette át a szerepüket. Kálmán Olga még "független" atv-sként nyilatkozta, hogy hívták be sorban az ellenzéki politikusokat és úgy kellett a szájukba adni mindent, mert se ötlet, semmi gondolat, pedig a Fidesz tálcán kínálta nekik.
Aztán az évek során egy csomó független valahogy mindig a balos pártoknak lesz képviselője, szóvivője, háttér embere..
Magyarországon a balos sajtó tartja fent az ellenzéki pártokat és nem a teljesítményük.
A Fidesz 2002, de főleg 2006 után jól vette észre, hogy média nélkül megy a levesbe. Azt azért mindenki beláthatja, hogy elég egyoldalú volt a média addig. Már az Antall kormány se tudott ezzel mit kezdeni. A kilencvenes évek elejétől kb. 98-2, az első Orbán kormány elején kb. 95-5, a végén 90-10. Főként Simicska révén kezdek el terjeszkedni, így mára jól állnak. Ugyanakkor mindig lemaradásban vannak. A 90-es években nem volt csak 2-3 jobbos lap, nincs tv, rádió, totális balos uralom. Később bejöttek a kereskedelmi tv-k, így tovább erősödött a balos fölény, konkrétan az ilyen heti hetesek választásokat döntöttek el...Aztán lett Hír tv, meg egy-két hetilap, de legalább már a jobbosoknak is volt médiája. 2010-től bekebeleztek amit lehet, pl a megyei lapokat, de mindig lemaradásban van a fidesz, mert már alig olvasnak az emberek nyomtatott sajtót.Addigra online térben zajlik minden, főleg a fiataloknál. Ott újra nagy hátrányban Orbánék. Lett Tv2, meg sok újság, csak már sokkal kevesebben néznek tv-t is. Aztán az elmúlt években a közösségi médiákban teljes balos uralom is kezd átfordulni - Megafon és társaik.
Nekem ne mondja senki, hogy a 90%-10% jobb és főleg igazságosabb volt, mint a mostani.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 17., csütörtök 12:48

Dupla D írta: Csak a Telex, 444 lehoz az ellenzéknek nem kedvező cikkeket, amíg ez a másik oldalon nincs így.

És nem nyalják az ellenzék seggét, mint az Origo teszi ezt folyamatos hírhamisítások mellett a fidesszel.
Jó hát most holmi tényekkel ne próbálkozz, felesleges.

Nagyon remélem, hogy mondjuk idén kiderül, hogy a 444 pl balra húz-e, vagy csak a feladatát látja el, azaz a hatalmat ellenőrzi. Én bízom benne, hogy utóbbi az igaz.

Ha mondjuk kormányváltás esetén azt látnám, hogy kiszolgálják MZP ostoba döntéseit is (mint ahogy most sem teszik egyébként, pl ők voltak az elsők akik kikérdezték, hogy miért képvisel fasisztákat), én leszek az első aki kilép a támogatóik közül. Szerencsére nem szolgáltatnak rá okot egyelőre, maradjon is így.

A Telexről nem tudok nyilatkozni, ők kevésbé érdekelnek, de amit a 444 csinál (tldr, magyar jeti, schadl iratok, makro kiadványok, ezer egyéb projekt...), az fantasztikus, bár az értékes tartalmaik mellett nyilván én is látom a szemetet.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. február 17., csütörtök 11:57

Fernando írta:
Halfkey írta:


Magyarországon talán a Telex áll ehhez legközelebb, de nem tudok hinni abban hogy bármiféle gond nélkül túl tud lépni egy teljes szerkesztőség azon ami az előző helyükön történt, szóval szerintem egy enyhe, akár tudatalatti balra húzás van. Ezért én szoktam néha mellé Origót is megnézni, ellensúlyozni :D És persze érdekes megfigyelni az Index lassú átfolyását enyhe kormányközeliségbe, szóválasztáson néha nagyon látszik. De ha valaki tud jobbat, nyitott vagyok :)
Tudatalatti balra húzás, aha :D

Ennél balosabbnak nehéz lenni. Amióta léteznek és már az elődnél is mindent támadnak, amit az ún. jobboldali értékekként tartunk számon. Persze "fiatalosan", nagyon trendin és főleg cinikusan. Minden pozitív hírt, rendezvényt, sikert. Legyen az stadion avató, hazafias dal, történelmi egyház, kormányzati siker, hagyományos családmodell, bármi ami a magyar történelem pozitív oldalán van, amire büszkére lennének az emberek normális esetben, vagyis identitást adna. Persze azt el kell ismerni, hogy jól csinálják. Így lesz a vérbalos, vérlibsiből tudat alatt balra húzó. A németeknél jelentek meg könyvek, hogy a szerkesztőségek milyen politikai és titkosszolgálati befolyás alatt vannak (U. Ulfkotte), ez teljesen egyértelmű itthon is, főleg az említett telex, index, 444, stb...Ez gondolom a másik oldalon is így van, ott a kormányzati elkötelezettség az egyértelmű.
Azért valahol durva belegondolni, hogy a külföldről támogatott oldalakat semlegesnek állítják be tömegek. És a falusi nénik az agymosottak..
Csak a Telex, 444 lehoz az ellenzéknek nem kedvező cikkeket, amíg ez a másik oldalon nincs így.

És nem nyalják az ellenzék seggét, mint az Origo teszi ezt folyamatos hírhamisítások mellett a fidesszel.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. február 17., csütörtök 11:57

Még annyit:
egy csomó cikk és könyv jelent már meg itthon is a témában, hogy a rendszerváltás környékén miként irányította a szerkesztőségeket a titkosszolgálat (Mező Gábor cikkeit ajánlom). A legkeményebb az, hogy a az ún. ellenzéki lapokat, szamizdatokat is azok hozták létre, így kézben tartva az egész rendszert. Ez a hálózat most is működik. Nincs semlegesség, érdekek vannak. Már a címadással is manipulálnak.

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. február 17., csütörtök 11:35

Halfkey írta:


Magyarországon talán a Telex áll ehhez legközelebb, de nem tudok hinni abban hogy bármiféle gond nélkül túl tud lépni egy teljes szerkesztőség azon ami az előző helyükön történt, szóval szerintem egy enyhe, akár tudatalatti balra húzás van. Ezért én szoktam néha mellé Origót is megnézni, ellensúlyozni :D És persze érdekes megfigyelni az Index lassú átfolyását enyhe kormányközeliségbe, szóválasztáson néha nagyon látszik. De ha valaki tud jobbat, nyitott vagyok :)
Tudatalatti balra húzás, aha :D

Ennél balosabbnak nehéz lenni. Amióta léteznek és már az elődnél is mindent támadnak, amit az ún. jobboldali értékekként tartunk számon. Persze "fiatalosan", nagyon trendin és főleg cinikusan. Minden pozitív hírt, rendezvényt, sikert. Legyen az stadion avató, hazafias dal, történelmi egyház, kormányzati siker, hagyományos családmodell, bármi ami a magyar történelem pozitív oldalán van, amire büszkére lennének az emberek normális esetben, vagyis identitást adna. Persze azt el kell ismerni, hogy jól csinálják. Így lesz a vérbalos, vérlibsiből tudat alatt balra húzó. A németeknél jelentek meg könyvek, hogy a szerkesztőségek milyen politikai és titkosszolgálati befolyás alatt vannak (U. Ulfkotte), ez teljesen egyértelmű itthon is, főleg az említett telex, index, 444, stb...Ez gondolom a másik oldalon is így van, ott a kormányzati elkötelezettség az egyértelmű.
Azért valahol durva belegondolni, hogy a külföldről támogatott oldalakat semlegesnek állítják be tömegek. És a falusi nénik az agymosottak..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8519
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 17., csütörtök 10:10

ferni írta: Hódmezővásárhely:Februári rendes közgyűlés

Ilyen nincs, mint amit a Fideszesek csinálnak, ha nem látom nem hiszem el :lol: :lol: :lol:
3:40től 8:00ig megy és beszarás... :lol: :lol: :lol: Tényleg megéri, első téma zseniális, de mikor kajak az a téma utána, hogy nőnapra mióta kapják a virágot a nők és ezen vitatkoznak...... :lol: :lol: :lol:
itt van meg a tegnapelotti egyenes beszedbol, hogy milyen a nok helyesirasa a kereszterejtvenyekben es kesz a kollekciod. :mrgreen:

link

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. február 17., csütörtök 10:08

Szerintem a 444 sokkal tenyszerubb. Pl naluk azert sokkal jobban jellemzobb az, hogy lehoznak cikkeket ellenzeki tevekenysegekrol, mig a telex/index ezt hajlamos elsunnyogni. Pl karacsony gergőrol nem igen hoznak le kellemetlen cikkeket. A zugloi tevekenysegerol ami egy nagy nulla volt arrol is a 444 cikkezett.

Viszont pl ott van a coviddal kapcsolatos hirek. Abban pl a mandiner volt a legobjektivebb, mert megkerdezett mas allaspontu embereket is. Pl letoha tamast akiben en jobban bizok mint barki masban a temaban itthon

Tjacks
Hozzászólások: 2713
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. február 17., csütörtök 10:04

Indexnél én is észrevettem a finom hangolást, rájöttek hogy amit anno az origoval megcsináltak az túl egyértelmû.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 17., csütörtök 9:50

Két gyors téma:

1. Most olvasom hogy a vitatott ukrán régiókban most nagyon gyorsított folyamatban adnak orosz útlevelet etnikai hovatartozás nélkül, amivel nagyon sokan élnek is - nyilván az emberek egy része érzelmi alapon (bár feltételezem nekik komoly részben már volt), egy része pedig önvédelmi alapon. Azt hogy ez jó-e vagy rossz-e nem kommentálom, csak annyit akarok mondani hogy ez baromi okos húzás az oroszoktól, és kb. a 21. század területfoglalásának lehet egy relatíve háborúmentes eszköze - miután sikerül egy közvetlen szomszédos területen állampolgári többséget felmutatni, az kiváló alap mind a tárgyaláshoz, mind katonai akciók indoklására (és más felek beavatkozásának kizárására).

2. Ha már szó van erről, ki milyen médiát olvas, honnan tájékozódik, és legfőképpen miért onnan? Én nemzetközileg az apnewst, és ezt ajánlom is mindenkinek. Úgy kerestem anno forrást (főleg amerikai politikai hírek miatt), hogy a lehető legtényszerűbben és semlegesen tálalja a híreket. Nem feltétlen kötelező ez persze, de azzal jó tisztában lenni hogy amit olvasol merre hajlik. Itt ha letekersz, van egy mátrix ami erről szól és rendszeresen frissítik:

https://my.lwv.org/california/torrance- ... -bias-2022

Magyarországon talán a Telex áll ehhez legközelebb, de nem tudok hinni abban hogy bármiféle gond nélkül túl tud lépni egy teljes szerkesztőség azon ami az előző helyükön történt, szóval szerintem egy enyhe, akár tudatalatti balra húzás van. Ezért én szoktam néha mellé Origót is megnézni, ellensúlyozni :D És persze érdekes megfigyelni az Index lassú átfolyását enyhe kormányközeliségbe, szóválasztáson néha nagyon látszik. De ha valaki tud jobbat, nyitott vagyok :)

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. február 17., csütörtök 8:53

Pipita írta:
Indexnél érdekelnének dátumok, évszámok és konkrét URL-ek, hogy mikor és melyik cikkben hazudtak. :lol: :lol: Na meg átértékelném a színválasztást.
Egy 444es cikk a temaban amire emlekszem: https://444.hu/2018/03/06/ezeket-erdeme ... gazitasrol

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. február 17., csütörtök 8:48

Számomra hihetetlen, hogy ezeket elnézik az értelmiségi fidesz szavazók.

Most meg Szijjártó előterjesztette Trumpot Nobel-békedíjra… Ki vagyok már ezektől.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. február 17., csütörtök 5:47

Hódmezővásárhely:Februári rendes közgyűlés

Ilyen nincs, mint amit a Fideszesek csinálnak, ha nem látom nem hiszem el :lol: :lol: :lol:
3:40től 8:00ig megy és beszarás... :lol: :lol: :lol: Tényleg megéri, első téma zseniális, de mikor kajak az a téma utána, hogy nőnapra mióta kapják a virágot a nők és ezen vitatkoznak...... :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég