Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 3., péntek 22:58

Szerintem vállalható volt ez a három év, sok szép és néhány keserű fejezettel. Ami csalódás volt számomra Mourinhóban, az, hogy nem tudott átlépni a saját árnyékán. Ha valóban ő a special one, elvárható, hogy igazodni tudjon a Real Madrid igényeihez és stílusához. Ő azonban csak egyféle utat ismer, egyféle sablont használ (bár azt nagyon magas szinten), és nem volt képes/hajlandó alkalmazkodni a Madridhoz, a Madridot próbálta a saját, máshol jól bevált elképzeléseihez igazítani.

A kishitűsége, a makacssága, és a saját kiskedvencei jelentették számára a legfőbb korlátot. Nem lesz könnyű utána, de erről ő maga is gondoskodott.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 3., péntek 22:56

sokkal többet kellett volna letenni az asztalra, mindene megvolt hozzá.
valahogy én is így vagyok ezzel. mindig is csipáztam mout, valahogy az összes csapatát képes volt motiválni és az összes játékosa megdöglött érte a pályán. a játékról alkotott elképzelésével sosem voltam kibékülve , de a sikerek mellette szóltak így én bizakodó voltam vele szemben mindig is hogy megnyeri nekünk a tizediket. így igaz hogy kénye-kedve szerint alakíthatta ki a csapatát, minden adott volt neki de mégsem tudott BL-t nyerni itt. kicsit talán nagyok az elvárások, de hát kitől várná az ember a BL-sikert ha nem tőle. tisztában volt vele ő is miért jött ide, ezáltal neki bukás ez a három év és parádézhat akárhogy a sajtó előtt , legbelül ő is tisztában van ezzel hogy itt bizony nem sikerült közel sem kiemelkedőt alkotnia.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 3., péntek 22:56

Nem tudom, hogy mer Mourinho magyarázni. Ki volt nyalva a segge, mindent megkapott amit akart, csak az eredményeket kellett volna szállítania. Inkább húzná meg magát, aztán kullogna el csendben.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 22:55

realistahuni írta: +1
Azzal lehet vigasztalódni a pártolóinak, hogy VdB után ő volt a legjobb, de még így is csalódás. Egyszerűen a játékunk és a felfogásunk annyira minősíthetetlenül rossz, hogy itt az ideje váltani.
Csak lesz egy olyan edző ahol a khöd összes tagja nem lesz alapember, már azzal is sokat nyerünk... :roll:
foleg ha sikerul eladni abbol a negyesbol legalabb kettot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 3., péntek 22:49

mondhat akárki akármit, beletört az el uniconak a bicskája a real madridba. lehet okokat keresni, vádaskodni, magyarázni, de a végeredmény ugyanaz.
sokkal többet kellett volna letenni az asztalra, mindene megvolt hozzá.
+1
Azzal lehet vigasztalódni a pártolóinak, hogy VdB után ő volt a legjobb, de még így is csalódás. Egyszerűen a játékunk és a felfogásunk annyira minősíthetetlenül rossz, hogy itt az ideje váltani.
Csak lesz egy olyan edző ahol a khöd összes tagja nem lesz alapember, már azzal is sokat nyerünk... :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 3., péntek 22:45

R.M.C.F írta: Számomra megbukott akkor,amikor a hibáját 4 hónap után korrigálta csak,holott két hét után látható volt,nem jött be.
A 4 hónappal sajnos még mindig jobb az aránya, mint Unicumnak. Mou 3év után sem veszi észre, hogy bekkelni nem módi nálunk, és nem jó taktik
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 22:44

R.M.C.F írta:Pellegrinit már szeptemberben kipofoztam volna ha elérem a fejét.......nyáron jött a kreatív sokat mozgó kpás szerkezetével és a 2 ékes játékkal........Ezzel az a probléma,mondtam is akkor már,hogy a villareal pl egy olyan csapat amely ki -ki meccseket vív,mi NEM....ellenünk felállt védelmek vannak,ahol ez a szélső nélküli szar nem fog menni........neki decemberig ez nem jutott az eszébe,és erőltette középen a présfocit,mivel guti nem tudta átpasszolni az ellenfél hasán a labdát sehogy sem.....láttam is gutin az elégedetlenséget.Számomra megbukott akkor,amikor a hibáját 4 hónap után korrigálta csak,holott két hét után látható volt,nem jött be.
És honnan szerzett volna szélsőt? Mert a keretben nem igen volt. Amikor Ő idejött, még nem az edző döntötte el, hogy kit vegyenek, és azt is mondta (emlékeim szerint), hogy a kezdőt sem mindig Ő rakta össze.

De két ékre legalább lehetett volna ívelgetni. :roll:
Ja, és nem is volt 5-0. :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 22:41

Gascoigne írta:Nso most éppen retardált papagáj módjára visszhangozza Mourinho mentegetőzését. Vicces, hogyan lett közellenségből megnemértett zseni abban a pillanatban, hogy biztossá vált a távozása.
mondhat akárki akármit, beletört az el uniconak a bicskája a real madridba. lehet okokat keresni, vádaskodni, magyarázni, de a végeredmény ugyanaz.
sokkal többet kellett volna letenni az asztalra, mindene megvolt hozzá.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 3., péntek 22:39

Nso most éppen retardált papagáj módjára visszhangozza Mourinho mentegetőzését. Vicces, hogyan lett közellenségből megnemértett zseni abban a pillanatban, hogy biztossá vált a távozása.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 22:35

Pellegrinit már szeptemberben kipofoztam volna ha elérem a fejét.......nyáron jött a kreatív sokat mozgó kpás szerkezetével és a 2 ékes játékkal........
Ezzel az a probléma,mondtam is akkor már,hogy a villareal pl egy olyan csapat amely ki -ki meccseket vív,mi NEM....ellenünk felállt védelmek vannak,ahol ez a szélső nélküli szar nem fog menni........neki decemberig ez nem jutott az eszébe,és erőltette középen a présfocit,mivel guti nem tudta átpasszolni az ellenfél hasán a labdát sehogy sem.....láttam is gutin az elégedetlenséget.
Számomra megbukott akkor,amikor a hibáját 4 hónap után korrigálta csak,holott két hét után látható volt,nem jött be.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 22:30

Tayo írta:
Hihetetlen kíváncsi vagyok arra, hogy mi lett volna, ha Pellegrini kapott volna ilyen szabad kezet, pénzt, és még 3 évet.
nem hinném hogy ezen múlott az hogy a csapat abban az évben a kupából rögtön az első körben kiesett egy büfés csapat ellen, a bl-ben meg a 16 között elvérzett. tele volt hibákkal a chilei is , én egyáltalán nem siránkoztam érte. egy granero kb alapkezdő volt nála meg ilyenek, leverte a lécet.
de miért volt nála granero alapkezdő? a stílusa illett a csapatba, játszó kp-s kellett volna, granero leverte a lécet, de abban az évben már nem maradt pénz venni. pellegrinire meg türelem nem maradt.
érdekes módon azért a villarreallal és a malagával is odacsapott az ember. semmivel nem kisebb tudású edző, mint murinnyó, sőt, sokkal szebb, élvezetesebb focit játszat, csak nem csöppent bele a jóba.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 3., péntek 22:27

Hihetetlen kíváncsi vagyok arra, hogy mi lett volna, ha Pellegrini kapott volna ilyen szabad kezet, pénzt, és még 3 évet.
nem hinném hogy ezen múlott az hogy a csapat abban az évben a kupából rögtön az első körben kiesett egy büfés csapat ellen, a bl-ben meg a 16 között elvérzett. tele volt hibákkal a chilei is , én egyáltalán nem siránkoztam érte. egy granero kb alapkezdő volt nála meg ilyenek, leverte a lécet.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 3., péntek 21:51

Remy írta:Azért részben igaza van Mounak. Néhányan kicsit átestek már a ló túloldalra. Hiába a rengeteg hibája, a Realt visszahozta az elitbe, ahol már régóta nem voltunk. Nagyon mélyről kellett helyreállítani a csapatot, amit a tavalyi év végégig sikerült is fejlesztenie, de idén megállt a fejlődésben. Nagyon sokat köszönhetünk neki.
+1, hasonlóan látom.

Hihetetlen kíváncsi vagyok arra, hogy mi lett volna, ha Pellegrini kapott volna ilyen szabad kezet, pénzt, és még 3 évet. Lehet, hogy..... :hmmm: na mind1 nem megyek bele :D
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 3., péntek 21:36

Azért részben igaza van Mounak. Néhányan kicsit átestek már a ló túloldalra. Hiába a rengeteg hibája, a Realt visszahozta az elitbe, ahol már régóta nem voltunk. Nagyon mélyről kellett helyreállítani a csapatot, amit a tavalyi év végégig sikerült is fejlesztenie, de idén megállt a fejlődésben. Nagyon sokat köszönhetünk neki.

A fényezése saját magáról várható volt, ő ilyen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 21:24

realistahuni írta:
BBeno írta:az a lényeg hogy elhiszitek hogy ancselottival minden szép lesz és más lesz. aranyosak.

josé a legnagyobb. és az is marad.

Aki a Real Madridban nem tud helytállni az soha nem lesz a legnagyobb. Beletört a bicskája az unikumnak, csak arra fogok emlékezni, hogy egy nagypofájú majom volt aki nézhetetlen, ötlettelen szart nyomatott, aki először a Real Madrid történetében edzőként teljhatalmat kapott minden téren, mégis a legtöbb igazolása bukás volt. Aki ugyan partiban volt a Barcával de azért csak mocorog a fejemben az az 5-0, amit nem tudtunk visszaadni, és a legfontosabb Clásicon a 3 év alatt, vagyis a BL-ben alulmaradtunk velük szemben. És akkor nem is beszéltem a beszari szaráról a Bayern ellen második évben. Az idei szezonunk meg úgy ahogy van bullshit, mehet a kupába.
Ez a sok negatívum, sosem fogja ellensúlyozni azt a rekordpontszámú bajnokságot meg azt az egy vagy két biszembaszom copadelreyt.

Bocsi az alpári stílusért, nem rég értem haza, és most jött ki belőlem az állat.
Úristen. :ozil: :x
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 3., péntek 14:43

Toti írta:karanka sorsáról vannak hírek?
Mivel Mou mellett őt is elküldték melegebb éghajlatra(ez a legenyhébb megfogalmazás) a szurkerek, nem hinném, hogy jövőre bármi köze lenne a csapathoz. Rendes fickó amúgy, de amióta itt van Mou, ő nem több, mint egy báb.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 3., péntek 14:39

karanka sorsáról vannak hírek?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 3., péntek 14:06

BBeno írta:az a lényeg hogy elhiszitek hogy ancselottival minden szép lesz és más lesz. aranyosak.

josé a legnagyobb. és az is marad.

Aki a Real Madridban nem tud helytállni az soha nem lesz a legnagyobb. Beletört a bicskája az unikumnak, csak arra fogok emlékezni, hogy egy nagypofájú majom volt aki nézhetetlen, ötlettelen szart nyomatott, aki először a Real Madrid történetében edzőként teljhatalmat kapott minden téren, mégis a legtöbb igazolása bukás volt. Aki ugyan partiban volt a Barcával de azért csak mocorog a fejemben az az 5-0, amit nem tudtunk visszaadni, és a legfontosabb Clásicon a 3 év alatt, vagyis a BL-ben alulmaradtunk velük szemben. És akkor nem is beszéltem a beszari szaráról a Bayern ellen második évben. Az idei szezonunk meg úgy ahogy van bullshit, mehet a kupába.
Ez a sok negatívum, sosem fogja ellensúlyozni azt a rekordpontszámú bajnokságot meg azt az egy vagy két biszembaszom copadelreyt.


Bocsi az alpári stílusért, nem rég értem haza, és most jött ki belőlem az állat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 3., péntek 14:01

rekordpontszám, első kalap, elődöntő, bajnokság, spanyol kupa nélküli 18 év,..
:lol: :lol: :lol:
Most volt egy sajtótájékoztató és majdnem szóról szóra ezeket említette.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 16:10

"kiváncsi vagyok josé hogy fogja értékelni az itt eltöltött három szezonját. ki meri majd szerintetek mondani hogy nem tudta teljesíteni az elvárásokat, főleg a BL győzelemre gondolva, egy szóval hogy megbukott?"

rekordpontszám, első kalap, elődöntő, bajnokság, spanyol kupa nélküli 18 év, Khedira, akiről Valdano azt sem tudta, hogy ki, UEFA, bírók, média, stb...
Ezeket fogod tőle hallani. Saját kudarcáról nem fog beszélni, sosem tette, vagy ha igen, ironikusan. Ügyel arra, hogy a szakmai múltján folt se essen.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég