Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 28., hétfő 11:09

___Samy___ írta: Eszem agaban sincs mentegetni putyint meg az oroszokat, csak szerintem latni kellene azt is, hogy az amcsik mit csinalnak. Nalam egy kutya mindket oldal, mert ugyanugy artanak az artatlan embereknek.
Nem ugyanúgy ártanak az ártatlan embereknek, legalábbis szimplán Ukrajnánál maradva. Továbbra sem amerikai tankok lövik az ártatlan embereket Ukrajnában.
ez szimplan nem igaz.
De az.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 28., hétfő 11:05

Putint mentegeted, aki egyébként egyszemélyben felelős (Orbánon kívül, ugye, ferni? :mrgreen: ) a háborúért.

Amerika és Putin nem ugyanannyira felelősek a helyzet kialakulásában. A konfliktusban persze, de a háborúban nem. Háborút egyetlen ember indított. Embereket egyetlen ember (nyilván szó szerint sajnos nem, de értsétek jól) gyilkolt, tömegével, és ő már sokadszor teszi mindezt.
ez szimplan nem igaz.
thereisonly1ronaldo

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. február 28., hétfő 11:05

Eszem agaban sincs mentegetni putyint meg az oroszokat, csak szerintem latni kellene azt is, hogy az amcsik mit csinalnak. Nalam egy kutya mindket oldal, mert ugyanugy artanak az artatlan embereknek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 28., hétfő 11:04

___Samy___ írta: Hogy ne csak az ellensegeskedes legyen a tema: ha ne adj Isten kirobbanna egy wwIII, ti hova cuccolnatok el? Hol ereznetek magatokat biztonsagban?
Argentínában a marhák mellett :mrgreen: vagy Új-Zeland.


De valószínűleg nem mennék sehova, túl sok mindenki köt ide már. Egész családomat nem hagynám itt.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 28., hétfő 11:02

___Samy___ írta: Mert a nyugatnak mindent engedni kell? Az USA-t miert nem szankcionalja soha senki? Pedig a jelenlegi helyzet kialakulasaban ugyanannyira felelosek, mint putyko. Es tovabbra sem tudom elfogadni azt, hogy erre csak ez az egyetlen megoldas letezik, a haboru.
Nagyon érdekes az ellentmondás a hozzászólásodban. Nem tudod elfogadni, hogy csak a háború létezik megoldásként, mégis Putint mentegeted, aki egyébként egyszemélyben felelős (Orbánon kívül, ugye, ferni? :mrgreen: ) a háborúért.

Amerika és Putin nem ugyanannyira felelősek a helyzet kialakulásában. A konfliktusban persze, de a háborúban nem. Háborút egyetlen ember indított. Embereket egyetlen ember (nyilván szó szerint sajnos nem, de értsétek jól) gyilkolt, tömegével, és ő már sokadszor teszi mindezt.

Ha majd Amerika vonul be Kanadába vagy Mexikóba tankokkal lövöldözni Torontót, Ottawát meg Mexikóvárost, azt nekik se kell elnézni, és akkor majd őket is lehet szankcionálni. Amíg erre nincs példa, addig egyszerűen nem lehet 50-50 százalékra tenni a kettőt, lévén hogy putykó bevonult a szomszédos országba tankokkal, amerika meg nem.

Gusztustalannak tartom a háború mosdatását, egyszerűen nincs mentség ártatlan emberek lemészárlására. Putin a történelem szemétdombján fogja végezni, pont úgy, ahogy az elődje. Oda is való, csak történjen már meg végre.
Hogy ne csak az ellensegeskedes legyen a tema: ha ne adj Isten kirobbanna egy wwIII, ti hova cuccolnatok el? Hol ereznetek magatokat biztonsagban?
Nekem egy jó Buenos Aires van kiszemelve

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. február 28., hétfő 10:58

Hogy ne csak az ellensegeskedes legyen a tema: ha ne adj Isten kirobbanna egy wwIII, ti hova cuccolnatok el? Hol ereznetek magatokat biztonsagban?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 28., hétfő 10:24

ikarus93 írta: Nem tudom hogy itt közületek van-e közgazdász, a kérdésem milyen hatással lesz/lehet ez a háború Európára meg a világra?

Gondolom most hogy mindenki elkezd fegyverkezni annak lesznek pozitiv jelei gazdaságilag ami új munkát fog adni rengeteg embernek.

De gondolom sok negativ dolog is történni fog emiatt.

Pl gázárak az egekbe lesznek, élelmiszer ára is növekedni fog.

Kiváncsi vagyok itt a véleményekre.
Aki tudja mi fog történni, az hazudik. Túl komplex a globális gazdaság és az országok egymásra utaltsága ahhoz, hogy pontosan meg lehessen jósolni.

Egyrészt nyilvánvalóan lesz egy árfelhajtó és piacszűkítő hatása a dolognak, ami mindenkinek rossz, főleg hogy amúgy is infláció van. A drágább nyersanyagok drágább termékeket eredményeznek, ez tiszta sor. Ezt ugye ellensúlyozhatja hogy aki sokat árult Oroszba, ott azért most kevesebb a vevő, itt máris képbe jön a kérdés hogy melyik hatás lesz erősebb, a vevővesztés (árcsökkentés) vagy a drágább előállítás (árnövelés)? Ez termékfüggő lesz.

Emiatt és stratégiai érdekek miatt nyilván lesz egy strukturális átrendeződés a gazdaságokban. A globális gazdaság segített abban hogy optimálisan használja fel mindenki az erőforrásait, ezt felülírja majd az a már elhagyottnak hitt tézis hogy van amit - még ha kurva szarul vagy drágán is csináljuk - inkább nekünk kell csinálni, nehogy egy másik ország tudja mutatni a fuckot. Ezt a németeknél már látjuk is, akik bejelentették hogy felpumpálják az állandó hadi budgetet. Az a pénz nyilván nem a semmiből jön, más beruházások, más fejlesztések lesznek átcsoportosítva. Piacon ugyanez történik, defense contractorok, hadianyag gyártók mennek majd felfelé, más cégek lefelé. Várhatóan nettó csökkenés lesz (több ami fáj mint amekkora növekedés), de hát itt sem lehet szerintem felelősen kijelentést tenni hogy mi lesz az összeredmény - főleg mivel nem vákuumban vagyunk, más gazdasági intézkedések történnek, például minden jegybank emeli az alapkamatot pl.

Az azért relatíve nyilvánvaló hogy a Nyugatnak a Swiftből való kizárás jobban fog fájni mint maga a háború eddig. Ami még jobban fájna, ha az oroszok visszaszankciónálnak és leállítják a gáz meg olajszállítmányokat, ami eddig nem történt meg, hisz a nyugati szankciók "elegánsan" nem vonatkoznak erre a szektorra. Oroszországnak azonban ez akkor pénzkiesés lenne, hogy gyakorlatilag nem tudná tovább finanszírozni a háborút. Ez egyszerre jó is meg rossz is, jó mert így vélhetően nem szopatnak meg minket ezzel, rossz, mert vészesen közel van emiatt a gázleállító gomb meg a nukleáris gomb az ő szemükben - mindkettő egy végszükség gomb, én meg nem akarnám hogy utóbbi egyáltalán opció legyen.

Szintén nyilvánvaló, hogy egy új vasfüggöny hosszú távon szar lenne mindenkinek. A globalizáció és a kapitalizmus nem véletlen pörgette a gazdaságot, ha félretesszük a nemzeti érdekeket és a korlátos erőforrások legjobb kihasználását nézzük, akkor nyilvánvalóak vannak optimumok hogy mit hol érdemes, és rosszabb az ha mindenki csinál mindent. Földhözragadtabb példával, ha visszamennénk oda hogy egy tanyán mindent kell termelni amit az évben megeszel, az egy rosszabb életszínvonalt fog eredményezni, mintha te termelsz egy-két dolgot ami a klímád szempontjából tökéletes, és elcserélgeted másokkal akiknek a klímáján más lesz termékeny.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. február 28., hétfő 10:07

'shutterisland írta: nalam ez a covid es haboru tema ismet csak arra vilagitott ra, mennyire elbutult a tarsadalom.

ezen a forumon szerintem az atlagnal boven jobb a szinvonal, itt pl en tajekozatlannak szamitok, holott a sajat mikro kornyezetemben itt es otthon is az emberek 90%-a meg annyira sincs kepben, mint en, de okoskodik.
ami megy a "valo eletben" es pl facebookon az elmult evekben, az valami borzalmas kepet fest.
Hogy mi? :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. február 28., hétfő 10:06

Én a konfliktusért a mindenkire nyomnék, de maga a háborús lépés az az oroszok sara szerintem.

fellépnek azért, mert usa-barát kormány van Kijevben, mitől jobb egy szovjet-barát kormány? Mármint Putinnak jobb persze, de akkor ágaskodhat majd a nyugat, hogy nekik meg nem jó, és ez mehet az idők végezetéig.

Az sem világos, hogy mitől jobb az oroszoknak ha neadj isten elfoglalják Ukrajnát, de facto az oroszoké lesz, akkor megint ott találják magukat, hogy a szomszéd Lengyelország NATO tagállam, túl közel van, nem jó, csesszük szét őket is.
És akkor ez is mehet a végtelenségig.
Szóval vannak itt érdekességek, én előbb látok bele (szubjektív) egy személyes hadjáratot Putin részéről, mint ilyen nagypolitikai terveket.
Egy kormányt ma meg lehet buktatni mobiltelefonról kb, nem értem minek ehhez hadsereggel parádézni mint 100-200 éve. Ezt már meghaladta a technika.

Az biztos, hogy egész Európának egy utolsó vészkongatás lehet ez a mostani, bár amilyen vezetőink vannak, és amilyen lehetőségeink a vezetőváltásra Európa szerte, sok remény nem nagyon lehet.

Tomcat-et bírom, főleg ahogy a Toroczkairól elmondott egy két dolgot, ha igaz volt ha nem, vicces volt. Meg megnéztem a régi tolvajkergetők epizódokat, jó kis nosztalgia volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2022. február 28., hétfő 10:10-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. február 28., hétfő 10:01

babaking írta: Én is a "mindenki"-re nyomtam.

Bár elvileg senkinek semmi köze hozzá, hogy egy szuverén ország milyen szövetséghez tartozik, az meg tudom érteni, hogy Oroszországnak nem tetszene ha a közvetlen szomszédja NATO meg EU tagállam lenne (lásd Finn és Svéd fenyegetés). Nekik sokkal jobb egy legalább semleges puffer. Szóval a Nyugati politika is bőven tett szerintem az elmúlt években a helyzet eszkalálásához.

Aztán bár a népirtást tagadják és nincs rá bizonyíték, azért Ukrajnában sem fenékig tejfel a kisebbségek élete illetve jelentős orosz nyelvű lakosság van akik szívesen tartoznának inkább az oroszokhoz. Ez önmagában még nem indok a háborúra, de a fenti fenyegetéssel, és az orosz birodalmi vággyal illetve az ország gazdasági nehézségeivel elég ürügy ahhoz, hogy megindítsák a támadást.

Az agresszor viszont Oroszország, akiknek ezen túl még célja a a területszerzés, bábkormány felállítása illetve a szegény lakosság összekovácsolása.

A fenti problémák egyébként jelentősek, pláne az ukrán kisebbségek helyzete. De mivel nem veszélyezteti a nyugat caramellmacchiatoját nem érte el az emberek ingerküszöbét.

Ettől függetlenül a háború nem megoldás, más ország szuverenitását veszélyeztetni nem megoldás. Ártatlan civilek életét (mindkét oldalon) tönkretenni / elvenni nem megoldás és mélységesen elítélendő. (igen, akkor is amikor az USA avatkozik be kongó felsőben.)

TL;DR: a nyugat eszkalált/ nem tett semmit az eszkaláció ellen, az oroszok meg ezt ürügyként használva a saját vágyaikat akarják megoldani.

Én így látom, de tisztában vagyok azzal, hogy mi a háttér 50%-ról nem tudunk. Mind a két oldal dezinformálós kampányt folytat, ezért megpróbálom a nyugati médiát is - ha nem is fenntartásokkal kezelni - de azért egészséges szkepticizmussal.

TL;DR2 sajnálom az ártatlanokat és nem vagyok szakértő, és hiteles infóim sincsenek, de a háborút elítélem

szerk.
ikarus93 írta: Nem tudom hogy itt közületek van-e közgazdász, a kérdésem milyen hatással lesz/lehet ez a háború Európára meg a világra?

Gondolom most hogy mindenki elkezd fegyverkezni annak lesznek pozitiv jelei gazdaságilag ami új munkát fog adni rengeteg embernek.

De gondolom sok negativ dolog is történni fog emiatt.

Pl gázárak az egekbe lesznek, élelmiszer ára is növekedni fog.

Kiváncsi vagyok itt a véleményekre.
eredetileg az volnék, bár nem a szakmában dolgozom. A piac a bizonytalanságot nem szereti - ezért esnek a tőzsdék. Ez előbb utóbb megáll/megállt amikor a piac ezt beárazza. A hadiipar eddig is dübörgött, nem fog sok új munkahely teremtődni - legalábbis rövidtávon biztos nem. De az olyan intézkedések mint, hogy a németek megemelik a kiadásokat hosszú távon, annak lehet ilyen hatása. A másik ami drágulást okozhat, az az olaj ára illetve, hogy a gáz Oroszországból jön. Ha nem jön, az az Európai iparnak betehet - drágulás várható. Hacsak nincs már rég lezsírozva minden a háttérben.

Illetve néhány cég is tapasztalhat visszaesést hiszen az Orosz piac most egy időre jó eséllyel bezárul. (hogy hetekre vagy évekre azt nem tudni) Ez bizonyos cégeket nagyon kellemetlenül fog érinteni, egy páran csődbe is fognak menni. Ugyan ez igaz lehet Orosz cégek EU-s leányvállalataira.

De mint mondtam - nem a szakmában dolgozom, de én ezt várom.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 28., hétfő 10:00

nalam ez a covid es haboru tema ismet csak arra vilagitott ra, mennyire elbutult a tarsadalom.

ezen a forumon szerintem az atlagnal boven jobb a szinvonal, itt pl en tajekozatlannak szamitok, holott a sajat mikro kornyezetemben itt es otthon is az emberek 90%-a meg annyira sincs kepben, mint en, de okoskodik.
ami megy a "valo eletben" es pl facebookon az elmult evekben, az valami borzalmas kepet fest.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. február 28., hétfő 9:54

Én is a "mindenki"-re nyomtam.

Bár elvileg senkinek semmi köze hozzá, hogy egy szuverén ország milyen szövetséghez tartozik, az meg tudom érteni, hogy Oroszországnak nem tetszene ha a közvetlen szomszédja NATO meg EU tagállam lenne (lásd Finn és Svéd fenyegetés). Nekik sokkal jobb egy legalább semleges puffer. Szóval a Nyugati politika is bőven tett szerintem az elmúlt években a helyzet eszkalálásához.

Aztán bár a népirtást tagadják és nincs rá bizonyíték, azért Ukrajnában sem fenékig tejfel a kisebbségek élete illetve jelentős orosz nyelvű lakosság van akik szívesen tartoznának inkább az oroszokhoz. Ez önmagában még nem indok a háborúra, de a fenti fenyegetéssel, és az orosz birodalmi vággyal illetve az ország gazdasági nehézségeivel elég ürügy ahhoz, hogy megindítsák a támadást.

Az agresszor viszont Oroszország, akiknek ezen túl még célja a a területszerzés, bábkormány felállítása illetve a szegény lakosság összekovácsolása.

A fenti problémák egyébként jelentősek, pláne az ukrán kisebbségek helyzete. De mivel nem veszélyezteti a nyugat caramellmacchiatoját nem érte el az emberek ingerküszöbét.

Ettől függetlenül a háború nem megoldás, más ország szuverenitását veszélyeztetni nem megoldás. Ártatlan civilek életét (mindkét oldalon) tönkretenni / elvenni nem megoldás és mélységesen elítélendő. (igen, akkor is amikor az USA avatkozik be kongó felsőben.)

TL;DR: a nyugat eszkalált/ nem tett semmit az eszkaláció ellen, az oroszok meg ezt ürügyként használva a saját vágyaikat akarják megoldani.

Én így látom, de tisztában vagyok azzal, hogy mi a háttér 50%-ról nem tudunk. Mind a két oldal dezinformálós kampányt folytat, ezért megpróbálom a nyugati médiát is - ha nem is fenntartásokkal kezelni - de azért egészséges szkepticizmussal.

TL;DR2 sajnálom az ártatlanokat és nem vagyok szakértő, és hiteles infóim sincsenek, de a háborút elítélem
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. február 28., hétfő 9:50

Nem tudom hogy itt közületek van-e közgazdász, a kérdésem milyen hatással lesz/lehet ez a háború Európára meg a világra?

Gondolom most hogy mindenki elkezd fegyverkezni annak lesznek pozitiv jelei gazdaságilag ami új munkát fog adni rengeteg embernek.

De gondolom sok negativ dolog is történni fog emiatt.

Pl gázárak az egekbe lesznek, élelmiszer ára is növekedni fog.

Kiváncsi vagyok itt a véleményekre.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 28., hétfő 9:42

hehetheoriginal írta:azt ertsd meg, amit mond, nem ahogy mondja.
nmate írta:akkor azért van benne pár értelmes dolog
Kalma.

A végén jó volt azért: "kár szavakat dobálni a másikra, ostoba stb..." :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 28., hétfő 9:42

par regebbi videot en is neztem rola anno, pl az antirasszizmusos vitat mero laszloval, elegge odateszi magat, amikor vitazni kell. :mrgreen:

megoszto fazon az fix.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. február 28., hétfő 9:39

Igen, van egy meglehetősen markáns stílusa, de nem igazán emlékszem olyanra, hogy amikor leült érvek mentén vitatkozni valakivel, akkor sikerült volna megfogni.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 28., hétfő 9:36

Ez csak a te eletedben van igy, ebbol altalanositani ostobasag.
Hany es hany zseni es nagy ember volt egy kibirhatatlan utolso paraszt? Rengeteg. Hagyjuk mar ezt a stilus dolgot, tulerzekeny maszlag az egesz, azt ertsd meg, amit mond, nem ahogy mondja.
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 28., hétfő 9:27

Stílus is tükröz egy fajta intelligenciát. :)

Beszéltek velem így tanárok, volt edzőm aki ilyen stílust nyomott (tudatlan és balfasz vagyok), folytathatnám a főnökeimmel - de aztán voltak olyanok, akik egyenrangú emberként kezelve tanítottak. Guess what, melyikre nézek fel inkább és melyiktől tanultam többet...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 28., hétfő 9:22

Jajj a stilus mindig az a franya stilus, hozzátok a zsepit :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 28., hétfő 9:21

h.csabi írta:
Swineherd írta: Tomcat Ukrajnáról

Ha valakit érdekel egy szektamentes, értelmes elemzés, az nézze végig.
El is gondolkoztam az elején, hogy én ilyen egyszerű tudálékos proliként méltó vagyok-e az anyag meghallgatására. :)
Amikor épp nem prolizik, meg felsőbbrendűsködik, akkor azért van benne pár értelmes dolog. De igen, nehéz hallgatni sokszor a stílus miatt.

Amúgy elmondja, hogy hadiiparban dolgozik jelenleg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég