Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 20:35

Ki ez a Mourinho? Ki ő? Valami isten vagy mi?
A jelenkor legjobbja.......sajnos túlzott egoja nem engedte meg,hogy elfogadja,a madrid több mint ő maga.....mert london,milano az övé volt......madrid a socioké.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 4., szombat 17:12

Sierra írta:
Matt009 írta:de azt azért megjegyezném, hogy a legtutibb ember erre a szerepre Mourinho volt. Neki sem sikerült. Akkor kinek fog?
Hagyjuk már ezt a hülyeséget, ettől tényleg a falra mászok most már. Ki ez a Mourinho? Ki ő? Valami isten vagy mi? Másnak miért ne jöhetne össze? Az eredmények alapján tényleg az egyik legtutibbnak tűnt, de láthatjuk, hogy ez nem mindig számít. Bárki nyerhet BL-t, akármelyik nagyobb nevű (de akár egy kisebb hírnevű is), nem kell ahhoz Mourinho. Komolyan egyesek úgy beszélnek róla, mintha az atyaúristen lenne, és ha távozik, akkor vége a Realnak, soha nem fogunk BL-t nyerni, mert hogy csak vele lehetett volna.
de tenyleg, szerintem fel is szanthatjuk a Bernabeu-t, es vessuk be napraforgoval.
Viccet felre teve, szerintem Jose talan az egyik legjobban menedzselt menedszer(hulyen hangzik). Szakmailag szerintem semmivel nem tud tobbet mint az atlag ......ezt a vedekezos szart ezt nem nagy kunc megtervezni es vegrehajtani. viszont nagyon megnezi, h hova igazolhat milyen anyagi hattere van egy csapatnak, leheto legjobb statot mennyire lehet belole kihozni. Olyan mint egy uzleti vallakozas v egy rovid-hosszutavu project.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 4., szombat 16:21

L.Miki írta:Például a 18 éve először Kupa bajnok, vagy a rekordot döntő bajnoki cím, vagy a Barca hegemónia megtörése, továbbá hogy ismét ott van a Real Madrid a "nagyok" közt, a Bl-ben való elődöntőig szereplés. Vannak dolgok, amiket köszönhetünk, de ezek mellett sok az olyan is, amiket nem...
Tényleg szép eredmény volt a kupa (főleg az akkor még elég erős Barca ellen) meg a tavalyi bajnoki cím, de ez a három BL elődöntő kicsit csalóka. Nézzük már meg, milyen ellenfeleken át jutottunk el odáig... Hát nem túl veretes a névsor. Igazából a United, Bayern (esetleg még idevehetjük a Dortmundot) közül kettő ellen elbuktunk, a Mencseszter ellen meg óriási szerencsénk volt, hogy Nani egy gyökér, mert nagy valószínűség szoptunk volna azzal az ótvar játékkal akkor este. Szóval nem kell elájulni ettől a három elődöntőtől, jó, hogy végre túlléptünk az árnyékunkon 6 év után, de ezeket a csapatokat máskor is meg kellett volna verni (gondolok itt mondjuk Lyon, Spurs, CSZKA Moszkva), csak valamiért sosem jött össze. De az is igaz, hogy amikor évről évre szoptunk a nyolcaddöntőben, mindig erős csapatot kaptunk (Juventus, Arsenal, Liverpool). Én nem tartom sokra ezt a három elődöntőt, főleg az utána lévő eredmények tudatában, mert amikor igazán kellett volna a továbbjutás nem jött össze. Annyival sikerült Mourinhoval előrelépni, hogy most már sikerül megverni az erős középcsapatokat Európában. A nagyok ellen még mindig nem megy úgy igazán.
Matt009 írta:de azt azért megjegyezném, hogy a legtutibb ember erre a szerepre Mourinho volt. Neki sem sikerült. Akkor kinek fog?
Hagyjuk már ezt a hülyeséget, ettől tényleg a falra mászok most már. Ki ez a Mourinho? Ki ő? Valami isten vagy mi? Másnak miért ne jöhetne össze? Az eredmények alapján tényleg az egyik legtutibbnak tűnt, de láthatjuk, hogy ez nem mindig számít. Bárki nyerhet BL-t, akármelyik nagyobb nevű (de akár egy kisebb hírnevű is), nem kell ahhoz Mourinho. Komolyan egyesek úgy beszélnek róla, mintha az atyaúristen lenne, és ha távozik, akkor vége a Realnak, soha nem fogunk BL-t nyerni, mert hogy csak vele lehetett volna.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 4., szombat 15:22

Matt009 írta:Az a baj, hogy elvileg Mourinho is pont ezért lett hozva. Én Mou távozása mellett vagyok, de azt azért megjegyezném, hogy a legtutibb ember erre a szerepre Mourinho volt. Neki sem sikerült. Akkor kinek fog? (Ez most költői kérdés, nem neveket várok, azokból van elég.)
Akárki is lesz itt az edző, nem a BL győzelmet kell elvárni. Persze jó lenne a 10., de Mourinho volt az utolsó, akitől ezt én elvártam. Ha valaki megnyeri, az grátisz lesz, de nem szabad ezt alapnak tekinteni. Mert amíg ez az elvárás, addig nem lesz olyan edző a világon, aki az alapelvárásnak meg tud felelni.
Nem biztos, hogy ha Josénak ez nem sikerült, akkor másnak sem fog. Nem kell ahhoz El Unico, meg mit tom már milyen becenév, hogy valakinek sikerüljön akár a 10. vagy a csúcs. José-tól bár elvártam, hogy mutasson valamit amikor ide jött, de éreztem, hogy ez nem fog neki menni. Sok- sok edző megbukott már itt, ide olyan edző kell, aki... olyan, hogy na. Most nem tudom megfogalmazni, de még a 9. elnyerése előtt, vagy elnyerésénél voltak itt edzők, akik alkalmasak voltak ide. Jupp, Bosque csak hogy őket említsem.

Nem tudom, hogy ki kéne ide, de látható, hogy a portugál tréner megbukott, viszont felhozta a csapatot. Egy sokkal inkább csapat centrikus edző kell, aki a csapatra koncentrál, aki nem szít vitákat, stb...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 4., szombat 14:16

Valdanot én sem akarom. Elég volt belőle, Mourinho egyik legnagyobb sikere volt ennek az embernek a kiutálása. :mrgreen:
most azonban egy olyan edző kell, aki a csúcsra tudja vezetni a csapatot, olyan játékosokkal, akiknek csak egy dolog lebeg a szemük előtt: a győzelem és mindent meg is adnának érte.
Az a baj, hogy elvileg Mourinho is pont ezért lett hozva. Én Mou távozása mellett vagyok, de azt azért megjegyezném, hogy a legtutibb ember erre a szerepre Mourinho volt. Neki sem sikerült. Akkor kinek fog? (Ez most költői kérdés, nem neveket várok, azokból van elég.)
Akárki is lesz itt az edző, nem a BL győzelmet kell elvárni. Persze jó lenne a 10., de Mourinho volt az utolsó, akitől ezt én elvártam. Ha valaki megnyeri, az grátisz lesz, de nem szabad ezt alapnak tekinteni. Mert amíg ez az elvárás, addig nem lesz olyan edző a világon, aki az alapelvárásnak meg tud felelni.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 4., szombat 14:03

Gascoigne írta:Szerintem vállalható volt ez a három év, sok szép és néhány keserű fejezettel. Ami csalódás volt számomra Mourinhóban, az, hogy nem tudott átlépni a saját árnyékán. Ha valóban ő a special one, elvárható, hogy igazodni tudjon a Real Madrid igényeihez és stílusához. Ő azonban csak egyféle utat ismer, egyféle sablont használ (bár azt nagyon magas szinten), és nem volt képes/hajlandó alkalmazkodni a Madridhoz, a Madridot próbálta a saját, máshol jól bevált elképzeléseihez igazítani.
A kishitűsége, a makacssága, és a saját kiskedvencei jelentették számára a legfőbb korlátot. Nem lesz könnyű utána, de erről ő maga is gondoskodott.
Ez szinte minden eddigi csapatánál így volt, nem ő alkalmazkodott a klubhoz, hanem a klub alkalmazkodott Joséhoz. José előállított egy listát, mit akar, hogyan, s ha azt akarja a klub, hogy ezeket elérje a csapattal, alkalmazkodjon hozzá, vagyis adjon szabad kezet.....

Nem vagyok elégedett José munkájával, viszont sok mindent köszönhetünk neki. Például a 18 éve először Kupa bajnok, vagy a rekordot döntő bajnoki cím, vagy a Barca hegemónia megtörése, továbbá hogy ismét ott van a Real Madrid a "nagyok" közt, a Bl-ben való elődöntőig szereplés. Vannak dolgok, amiket köszönhetünk, de ezek mellett sok az olyan is, amiket nem...

Most úgy vélem távozni fog, felhozta a pöcegödörből a csapatot, most azonban egy olyan edző kell, aki a csúcsra tudja vezetni a csapatot, olyan játékosokkal, akiknek csak egy dolog lebeg a szemük előtt: a győzelem és mindent meg is adnának érte. Az ilyen Khedirák kíméljenek.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 4., szombat 11:00

Valdano, na már csak az kéne. Folyamatosan beledumált az edzők dolgába, és ahogy Gascoigne írja alattam, nagyon sok hiba fűződik az ő nevéhez is. Zidane jöhetne vissza valamilyen szinten, Valdano bácsi maradjon csak háttérben

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 4., szombat 10:56

Az idő mindent megszépít. Igazság szerint Valdano nyakig benne volt Perez összes vaskos, történelmi tévedésében. Del Bosque kitessékelése, Makelele eladása, Beckham vs Ronaldinho. Persze ezerszer inkább ő, mint egy Mijatovic vagy egy pénzéhes játékosügynök, mégiscsak madridi legenda, úriember, és megvan a magához való esze is, de azért csak óvatosan...

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 4., szombat 9:14

Jorge Valdano: “Mourinho távozása nem lesz súlyos. Szép emlékek fűződnek hozzá, jó csapatot épített, de nem hiszem, hogy a távozása rosszat tenne a klubnak. Sok jó év van még ebben a gárdában. A jelenlegi helyzetet nem lehet összehasonlítani Mourinho 2010-es, Interből való távozásával. Akkor az Inter játékosai utolsó évükben jártak. A Madrid tele van fiatal labdarúgókkal, előttük a jövő. Számomra kiválónak tűnnek a jelöltek: Ancelotti, Heynckes vagy éppen Jürgen Klopp. A Madrid a későbbiekben is harcban lesz mindenért” – nyilatkozta a Real korábbi sportigazgatója.
Nagyon örülnék ha Valdano visszakerülne a klubhoz miután Mourinho távozik. Egy igazi legenda, tisztában van azzal hogy a klubnak milyen értékeket kellene követnie és remélem Perez is visszahívja. Zidane esetében is abban bízok hogy reaktiválásra kerül. Ez a két ember nagyban segítették a szakmai stábot, csak hát Mourinho egója nem tűrte meg őket.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 23:43

sassdibandi írta:Szerintem a vezetőség "bukott egy szépet" Ha tavaly a pénzszerzésen kívül más lett volna a cél, mondjuk egy 4-es titulus/bajnoki cím megvédése, király kupa, bl, világkupa/ akkor hagyják Mou-val a csapatot felkészülni, a hiányposztokra/kp és jobboldal hátul,elöl/ időben igazolni. És előrébb tartanánk. Egy RM-nál ez lett volna egy igazi cél.Ezért őrülnek meg érte a világon. Bocs, de így látom.
Mi az, hogy nem hagyták Mourinhot és a csapatot felkészülni? Mourinho maga ismerte el, hogy elcseszte a felkészülést!
És azzal ugye tisztában vagy, hogy Mourinho "igazolt"? Azt kapta, akit kért. Ahová nem igazoltunk, az azért van, mert nem kért oda senkit. Hányszor lenyilatkozta, hogy ez egy rekorddöngető együttes, és így van jól, nem kell senki csak talán Modric. Modric saga meg elhúzódott, mert ilyen Levy. Ott nem volt mit tenni.
Azért tartunk itt, mert -ahogy ericco korábban frappánsan megfogalmazta- Mourinho.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 3., péntek 23:31

Szerintem a vezetőség "bukott egy szépet" Ha tavaly a pénzszerzésen kívül más lett volna a cél, mondjuk egy 4-es titulus/bajnoki cím megvédése, király kupa, bl, világkupa/ akkor hagyják Mou-val a csapatot felkészülni, a hiányposztokra/kp és jobboldal hátul,elöl/ időben igazolni. És előrébb tartanánk. Egy RM-nál ez lett volna egy igazi cél.Ezért őrülnek meg érte a világon. Bocs, de így látom.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 23:01

cart írta:Nem tudom, hogy mer Mourinho magyarázni. Ki volt nyalva a segge, mindent megkapott amit akart, csak az eredményeket kellett volna szállítania. Inkább húzná meg magát, aztán kullogna el csendben.
amúgy ilyenkor szeretem, hogy a realnak drukkolok, ezért vagyunk mi az úri klub, biztos vok benne, hogy mi felülemelkedünk ezen, nem fog perez vagy buitre visszapofázni a sajtón keresztül.
hagyjuk, hadd főjön a levében edzőbá, belül ő is érzi, hogy bukott egy szépet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 3., péntek 22:58

Szerintem vállalható volt ez a három év, sok szép és néhány keserű fejezettel. Ami csalódás volt számomra Mourinhóban, az, hogy nem tudott átlépni a saját árnyékán. Ha valóban ő a special one, elvárható, hogy igazodni tudjon a Real Madrid igényeihez és stílusához. Ő azonban csak egyféle utat ismer, egyféle sablont használ (bár azt nagyon magas szinten), és nem volt képes/hajlandó alkalmazkodni a Madridhoz, a Madridot próbálta a saját, máshol jól bevált elképzeléseihez igazítani.

A kishitűsége, a makacssága, és a saját kiskedvencei jelentették számára a legfőbb korlátot. Nem lesz könnyű utána, de erről ő maga is gondoskodott.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 3., péntek 22:56

sokkal többet kellett volna letenni az asztalra, mindene megvolt hozzá.
valahogy én is így vagyok ezzel. mindig is csipáztam mout, valahogy az összes csapatát képes volt motiválni és az összes játékosa megdöglött érte a pályán. a játékról alkotott elképzelésével sosem voltam kibékülve , de a sikerek mellette szóltak így én bizakodó voltam vele szemben mindig is hogy megnyeri nekünk a tizediket. így igaz hogy kénye-kedve szerint alakíthatta ki a csapatát, minden adott volt neki de mégsem tudott BL-t nyerni itt. kicsit talán nagyok az elvárások, de hát kitől várná az ember a BL-sikert ha nem tőle. tisztában volt vele ő is miért jött ide, ezáltal neki bukás ez a három év és parádézhat akárhogy a sajtó előtt , legbelül ő is tisztában van ezzel hogy itt bizony nem sikerült közel sem kiemelkedőt alkotnia.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 3., péntek 22:56

Nem tudom, hogy mer Mourinho magyarázni. Ki volt nyalva a segge, mindent megkapott amit akart, csak az eredményeket kellett volna szállítania. Inkább húzná meg magát, aztán kullogna el csendben.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 22:55

realistahuni írta: +1
Azzal lehet vigasztalódni a pártolóinak, hogy VdB után ő volt a legjobb, de még így is csalódás. Egyszerűen a játékunk és a felfogásunk annyira minősíthetetlenül rossz, hogy itt az ideje váltani.
Csak lesz egy olyan edző ahol a khöd összes tagja nem lesz alapember, már azzal is sokat nyerünk... :roll:
foleg ha sikerul eladni abbol a negyesbol legalabb kettot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 3., péntek 22:49

mondhat akárki akármit, beletört az el uniconak a bicskája a real madridba. lehet okokat keresni, vádaskodni, magyarázni, de a végeredmény ugyanaz.
sokkal többet kellett volna letenni az asztalra, mindene megvolt hozzá.
+1
Azzal lehet vigasztalódni a pártolóinak, hogy VdB után ő volt a legjobb, de még így is csalódás. Egyszerűen a játékunk és a felfogásunk annyira minősíthetetlenül rossz, hogy itt az ideje váltani.
Csak lesz egy olyan edző ahol a khöd összes tagja nem lesz alapember, már azzal is sokat nyerünk... :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 3., péntek 22:45

R.M.C.F írta: Számomra megbukott akkor,amikor a hibáját 4 hónap után korrigálta csak,holott két hét után látható volt,nem jött be.
A 4 hónappal sajnos még mindig jobb az aránya, mint Unicumnak. Mou 3év után sem veszi észre, hogy bekkelni nem módi nálunk, és nem jó taktik
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 22:44

R.M.C.F írta:Pellegrinit már szeptemberben kipofoztam volna ha elérem a fejét.......nyáron jött a kreatív sokat mozgó kpás szerkezetével és a 2 ékes játékkal........Ezzel az a probléma,mondtam is akkor már,hogy a villareal pl egy olyan csapat amely ki -ki meccseket vív,mi NEM....ellenünk felállt védelmek vannak,ahol ez a szélső nélküli szar nem fog menni........neki decemberig ez nem jutott az eszébe,és erőltette középen a présfocit,mivel guti nem tudta átpasszolni az ellenfél hasán a labdát sehogy sem.....láttam is gutin az elégedetlenséget.Számomra megbukott akkor,amikor a hibáját 4 hónap után korrigálta csak,holott két hét után látható volt,nem jött be.
És honnan szerzett volna szélsőt? Mert a keretben nem igen volt. Amikor Ő idejött, még nem az edző döntötte el, hogy kit vegyenek, és azt is mondta (emlékeim szerint), hogy a kezdőt sem mindig Ő rakta össze.

De két ékre legalább lehetett volna ívelgetni. :roll:
Ja, és nem is volt 5-0. :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 22:41

Gascoigne írta:Nso most éppen retardált papagáj módjára visszhangozza Mourinho mentegetőzését. Vicces, hogyan lett közellenségből megnemértett zseni abban a pillanatban, hogy biztossá vált a távozása.
mondhat akárki akármit, beletört az el uniconak a bicskája a real madridba. lehet okokat keresni, vádaskodni, magyarázni, de a végeredmény ugyanaz.
sokkal többet kellett volna letenni az asztalra, mindene megvolt hozzá.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég