Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 4., szombat 11:25

jól tud helyezkedni a srác. :D

kb ennyit az újgazdag klubbokról.örökre ugródeszkák maradnak.

barca,real,mu,milan,bayern ezeket soha nem lehet majd überelni. B-)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 4., szombat 11:22

miért vált már megint csapatot ibra?
de amúgy megint elmegy a juvéhoz, és zsinórban már sokadik bajnoki címet fog ünnepelni :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 4., szombat 11:17

ateeemadrid írta: ibra talán jó lenne, nagy pozitívum, hogy törpellenes, viszont szerintem őt sem adná el egykönnyen a klubbja
A hírek szerint távozik Párizsból, valószínűleg a Juve lesz a végállomás. A helyére Cavani érkezhet ha minden igaz.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 4., szombat 11:11

Hát ha a két választás a 65 milkás Cavani(akit meg én nem tartok semmire) és a 25 LEwa, akko egyértelmű. Szerencsére nem csak e két csatárban gondolkodunk. Én még mindig Falcao-nak örülnék a leginkább, akárki akármit mond
csak falcao kizárt, hogy érkezzen, agüero hasonló stílust képvisel, mint benzema, és ugyanúgy alibizik a könnyebb meccseken, és különben sem hiszem, hogy a city megválna tőle. ibra talán jó lenne, nagy pozitívum, hogy törpellenes, viszont szerintem őt sem adná el egykönnyen a klubbja, de ha mégis, akkor is drága lenne, magas fizetéssel, és ő sem lesz már fiatalabb. cavani meg 60-ért rohadt sok.
úgyhogy nálam is marad Lewa, mint leglogikusabb opció, habár közel sem tartom akkora játékosnak, mint amekkora hájpja van. ennek ellenére nem lenne drága, fiatal, és azért vitathatatlan, hogy jó képességekkel van megáldva.

mindenesetre tetszik eddig a nyár, csak értelmes játékosok nevét dobta még be a sajtó; carvajal, kondogbia, pogba, vidal, gündogan, verratti, bale, agüero, ibra, lewandowski... bárkit igazolnánk ezen nevek közül, szinte biztos, hogy minőségi javulást hoznának. :-)

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 4., szombat 10:49

madridronie írta:
mondjuk nem tartom semmire ezt a lewandowskit.
Pedig abszolút nem rossz focista a lengyel; még nincs 25, kiváló felépítés, van ott technika is (jól fedezi a labdát), emellett gömbérzékkel is megáldotta a Jóisten! Azért csak nem véletlen, hogy a Bayern, MU., Chelsea hármas is vinné! Nem mondom, hogy másnak nem örülnék jobban, de Benzemaval akár még egy jó párost is alkothatnának véleményem szerint! :hmmm: Ha mondjuk választani kellene, hogy Cavani 63 milláért, vagy Lewandowski 20-ért; nem kérdés, hogy a lengyelt választanám! B-) Rajtuk kívül egyébként még Ibra és Agüero pályázik jó eséllyel a Real Madrid új csatár posztjára!
Hát ha a két választás a 65 milkás Cavani(akit meg én nem tartok semmire) és a 25 LEwa, akko egyértelmű. Szerencsére nem csak e két csatárban gondolkodunk. Én még mindig Falcao-nak örülnék a leginkább, akárki akármit mond

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 4., szombat 10:42

madridronie írta:
mondjuk nem tartom semmire ezt a lewandowskit.
Pedig abszolút nem rossz focista a lengyel; még nincs 25, kiváló felépítés, van ott technika is (jól fedezi a labdát), emellett gömbérzékkel is megáldotta a Jóisten! Azért csak nem véletlen, hogy a Bayern, MU., Chelsea hármas is vinné! Nem mondom, hogy másnak nem örülnék jobban, de Benzemaval akár még egy jó párost is alkothatnának véleményem szerint! :hmmm: Ha mondjuk választani kellene, hogy Cavani 63 milláért, vagy Lewandowski 20-ért; nem kérdés, hogy a lengyelt választanám! B-) Rajtuk kívül egyébként még Ibra és Agüero pályázik jó eséllyel a Real Madrid új csatár posztjára!
na a cavani - lewa kettősből én sem gondolkoznék egy percet sem. főleg hogy ennyi az árkülönbség. viszont a ibra és agüero kettőst előbb hoznám mint lewa-t. agüerot preferálom továbbra is.

*** most nézem ezt a szavazást az oldalon amit linkeltél. nevetséges hogy a 200 szavazó több mint fele lewa-t szerezné a falcao-ibra-kün-lewa-cavani ötösből.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 4., szombat 10:38

mondjuk nem tartom semmire ezt a lewandowskit.
Pedig abszolút nem rossz focista a lengyel; még nincs 25, kiváló felépítés, van ott technika is (jól fedezi a labdát), emellett gömbérzékkel is megáldotta a Jóisten! Azért csak nem véletlen, hogy a Bayern, MU., Chelsea hármas is vinné! Nem mondom, hogy másnak nem örülnék jobban, de Benzemaval akár még egy jó párost is alkothatnának véleményem szerint! :hmmm: Ha mondjuk választani kellene, hogy Cavani 63 milláért, vagy Lewandowski 20-ért; nem kérdés, hogy a lengyelt választanám! B-) Rajtuk kívül egyébként még Ibra és Agüero pályázik jó eséllyel a Real Madrid új csatár posztjára!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 10:21

Érdekes látni a facebookon a nagy Kaká imádatot és a legtöbb ottani ember szerint di Mariát sem kellene eladni.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 4., szombat 10:00

amúgy meg akármilyen csatár is jön már padon érezheti magát benzema.
te nagyon el vagy tévedve és nem ez az első eset. :lol:
benzema még úgy sem volt képes maradandót mutatni hogy versenyhelyzetben volt,
nem is tudom ki az egyetlen játékos az egész keretből, aki odalép, amikor igazán kell. ja nem céronaldo.

nem tudom hogy csak ennyire nem látod a szemeiddel vagy direkt provokálod a hozzábbértő népet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 4., szombat 9:48

mondjuk nem tartom semmire ezt a lewandowskit. két dolog érdekel, ha megy higu akkor ne a juvéba mert őket utálom. valamint hogy agüero jöjjön a helyére. amúgy meg akármilyen csatár is jön már padon érezheti magát benzema. az meg a legnagyobb nevetség hogy ne hozzunk csatárt amennyiben gonzalo lelép. benzema még úgy sem volt képes maradandót mutatni hogy versenyhelyzetben volt, ha egy morata lenne az ellenfele még kényelmesebbre venné a témát.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 4., szombat 9:44

Ahogy körbenéztem most az oldalakon úgy látom, hogy a legtöbb helyen vezető hír, hogy állítólag Lewandowskit "elkapta" Perez a Dortmund elleni meccs után, és próbálta rávenni, hogy Madridba jöjjön. Elvileg a Dortmund ügyvezető igazgatója, Watzke is hevesen beszélgetett Perezzel, de nem árulta el miről.

Hozzáteszik, hogy a lengyel hetekkel ezelőtt szóbeli megállapodást kötött a Bayernnel, amiből nem szeretne kihátrálni.

Amúgy Higuaínnál mindenképpen jobb lenne, de én nem ájultam el tőle a 4 gól ellenére sem. Frankó játékos, de nem Ő lenne az elsődleges választásom. Ami mellette szólhat az az, hogy talán nem lenne olyan fizu-igénye, mint egy Agüeronak pl., illetve a lejáró szerződése miatt, valamint azért mert elhoznánk a Bayern orra elől, talán emberi áron eladná a Dortmund.
Pont írni akartam! :mrgreen: Ehhez annyit, hogy a Bayern 25 millát ajánlott érte, de Watzke szívesebben adná a Real Madridnak, sőt nagyon örülne neki, ha a lengyel a blancókhoz szerződne; akár kevesebb pénzért is (20 millát rebesgetnek)! Emellett Lewandowski ügynöke is kifejezetten üdvözölte a dolgot és állítása szerint amennyiben a képviseltjét a Real Madrid hívná; nem valószínű, hogy ezt a lehetőséget a csatár kihagyná!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 4., szombat 9:18

Ahogy körbenéztem most az oldalakon úgy látom, hogy a legtöbb helyen vezető hír, hogy állítólag Lewandowskit "elkapta" Perez a Dortmund elleni meccs után, és próbálta rávenni, hogy Madridba jöjjön. Elvileg a Dortmund ügyvezető igazgatója, Watzke is hevesen beszélgetett Perezzel, de nem árulta el miről.

Hozzáteszik, hogy a lengyel hetekkel ezelőtt szóbeli megállapodást kötött a Bayernnel, amiből nem szeretne kihátrálni.

Amúgy Higuaínnál mindenképpen jobb lenne, de én nem ájultam el tőle a 4 gól ellenére sem. Frankó játékos, de nem Ő lenne az elsődleges választásom. Ami mellette szólhat az az, hogy talán nem lenne olyan fizu-igénye, mint egy Agüeronak pl., illetve a lejáró szerződése miatt, valamint azért mert elhoznánk a Bayern orra elől, talán emberi áron eladná a Dortmund.



Közben volt elvileg egy Ancelotti nyilatkozat is, miszerint jól érzi magát Párizsban, bajnok akar lenni, viszont a Real Madrid hívását nagyon nehéz visszautasítani...

Eddig is 90%-ig biztos voltam benne, hogy érkezik, de Mourinho nyilatkozatai és ez után ez már 100. Kíváncsi leszek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 4., szombat 8:24

Erti írta:
beckham96 írta:Ne rúgjon gólt, mert kell az a CR gólkirályi cím! :D
Könnyen lehet, hogy a Messi a 20 őszi góljával is csak CR mögött lesz a góllövőlistán. De Messi így is Aranylabdás lenne. Szerintem még akkor is ő kapna ha egész 2013ban egy percet sem játszott volna sérülés miatt

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 4., szombat 8:13

beckham96 írta:Ne rúgjon gólt, mert kell az a CR gólkirályi cím! :D
Könnyen lehet, hogy a Messi a 20 őszi góljával is csak CR mögött lesz a góllövőlistán. De Messi így is Aranylabdás lenne. Szerintem még akkor is ő kapna ha egy egész 2013ban egy percet sem játszott volna sérülés miatt

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 8:01

Erti írta:
Raúl írta:Azon agyaltam, hogy most akkor ki a manó kapja az aranylabdát? (tudom korai még)

Messi kapja,

de vajon milyen nevek jöhetnek mellette szóba?
Müller, Robben, CR7 ,Bale, RvP? A Dortmundból szerintem senki, akkor sem, ha behúzzák a BL-t, viszont egy triplázó Bayernből ... :hmmm:
Nem véletlenül padizta ő végig a Bayern elleni meccset. Ja és tudjad az első meccsen is azért volt gyenge, mert sérülten játszott. Idén megint megkapja az Aranycipőt. Az őszt újra megnyomják és rúg legalább 20 gólt a bajnokságban. Így szépen meg lehet indokolni az idei győzelmét is

Amúgy ha a Dortmund megnyerné a BLt és Lewandowaki rúgná a győztes gólt akkor a legnagyobb esélyessé válhatna a régi Aranylabdára
Ne rúgjon gólt, mert kell az a CR gólkirályi cím! :D

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 4., szombat 7:55

Raúl írta:Azon agyaltam, hogy most akkor ki a manó kapja az aranylabdát? (tudom korai még)

Messi kapja,

de vajon milyen nevek jöhetnek mellette szóba?
Müller, Robben, CR7 ,Bale, RvP? A Dortmundból szerintem senki, akkor sem, ha behúzzák a BL-t, viszont egy triplázó Bayernből ... :hmmm:
Nem véletlenül padizta ő végig a Bayern elleni meccset. Ja és tudjad az első meccsen is azért volt gyenge, mert sérülten játszott. Idén megint megkapja az Aranycipőt. Az őszt újra megnyomják és rúg legalább 20 gólt a bajnokságban. Így szépen meg lehet indokolni az idei győzelmét is

Amúgy ha a Dortmund megnyerné a BLt és Lewandowaki rúgná a győztes gólt akkor a legnagyobb esélyessé válhatna a régi Aranylabdára

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 1:58

Raúl írta:Azon agyaltam, hogy most akkor ki a manó kapja az aranylabdát? (tudom korai még)
Messi. Kész, ezzel el is van döntve...

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 4., szombat 1:37

Azon agyaltam, hogy most akkor ki a manó kapja az aranylabdát? (tudom korai még)

Messi kapja,

de vajon milyen nevek jöhetnek mellette szóba?
Müller, Robben, CR7 ,Bale, RvP? A Dortmundból szerintem senki, akkor sem, ha behúzzák a BL-t, viszont egy triplázó Bayernből ... :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 21:41

Legkisebbtobi írta:
tibi18 írta:Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy várjuk meg mit mond Mou év végén.. Simán benne van, hogy marad! Ha marad, de az emberek, akiket a sajtó nyom, hogy jönnek- mennek, tőlem maradhat! Ancelottit semmivel nem tartom többre.. Sőt. Az a baj, hogy ezt a Khedira ügyet kéne lenyomni a torkán, hogy felejtse el.. Csak az a baj, hogy ez az egész Khedira szindróma az egész szurkoló közösségben, vezetőségben benne van. (mármint Spanyolországban)
vilagos mint a nap hogy megy. mar elekzdte a mutogatast a klubra meg a sajat erdemeit fenyesre csiszolni. szanalomra melto ember. de attol ugyanugy megbukott itt akarmilyen statisztikat mutogat. azert lett idehozva hogy BL-t nyerjen... hat az nem jott ossze.
Csak tényeket közölt,hogy világosabban lássanak az emberek.....mivel nagyon túloznak vele kapcsolatban,messze.....messze.....messze nem volt ő olyan rossz mint ami megy ellene.......átestetek a ló túlsó oldalára.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 3., péntek 21:38

tibi18 írta:Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy várjuk meg mit mond Mou év végén.. Simán benne van, hogy marad! Ha marad, de az emberek, akiket a sajtó nyom, hogy jönnek- mennek, tőlem maradhat! Ancelottit semmivel nem tartom többre.. Sőt. Az a baj, hogy ezt a Khedira ügyet kéne lenyomni a torkán, hogy felejtse el.. Csak az a baj, hogy ez az egész Khedira szindróma az egész szurkoló közösségben, vezetőségben benne van. (mármint Spanyolországban)
vilagos mint a nap hogy megy. mar elekzdte a mutogatast a klubra meg a sajat erdemeit fenyesre csiszolni. szanalomra melto ember. de attol ugyanugy megbukott itt akarmilyen statisztikat mutogat. azert lett idehozva hogy BL-t nyerjen... hat az nem jott ossze.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég