Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. május 4., szombat 19:03

arra jutottam, hogy hozzuk el Gomezt
Ezzel szerintem jó eséllyel pályázol egy végleges bann-ra. :Đ
Ilyet még viccből sem szabad. :mrgreen:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 4., szombat 19:00

régen már terítéken volt gomez, mindenki ódzkodott tőle szinte :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 4., szombat 18:50

A napokban gondolkodtam a csatárkérdésen, és arra jutottam, hogy hozzuk el Gomezt :D de komolyan. Bayernben is tűrte a padozást, és Benzema mögött jó lehetne. Veszélyes támadó, mert mindennel gólt tud szerezni. 2. számúnak szerintem el lehetne hozni.

Benzema, Gomez, Morata hármassal már neki lehet menni a szezonnak.

(ejj, mit kapok én ezért :lol: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 4., szombat 18:38

fringsquad írta:
Khedira nem elég jó? :mrgreen:

egynek örülnék, ha ennek az ivelgetős, semmi kontra játéknak vége lenne az új edzővel és ha vége lesz akkor az unico viheti magával Alonsot.
vigye csak Khedirat ne Alonsot. Alonso tapasztalata meg sokat erhet, meccsekre beszallva lendithet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 4., szombat 18:35

Los Blancos írta:
Mi van haver? Egymás mellett kell játszatni ezt a két állatot, mert Xabi Alonso már csak lassítaná őket sajnos. Az idő vasfoga...
Modric és Verratti mellé egy fizikálisan toppon lévő ember kell aki ha kell rombol.
Khedira nem elég jó? :mrgreen:

egynek örülnék, ha ennek az ivelgetős, semmi kontra játéknak vége lenne az új edzővel és ha vége lesz akkor az unico viheti magával Alonsot.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 18:27

na pont ilyen gól lőtt most Bale. jobb oldalvonalnál labdát kapott. befele tolt négyet és kilőtte a hosszút. többiek csak lesték.
86 percig nem csinált sz@rt se,aztán rugott egy gólt,a többi meg leste,igazad van,mer a bekk úgy kisérgette mint valami kisinas.Nem is szabad lett volna hagyni lőni.

De persze,hozzuk csak,elfér még egy 60milliós léhűtő,miért ne. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 4., szombat 18:14

na pont ilyen gól lőtt most Bale. jobb oldalvonalnál labdát kapott. befele tolt négyet és kilőtte a hosszút. többiek csak lesték.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 4., szombat 18:07

pheco írta:vagy, mint Robben :mrgreen: na viccet félretéve. persze nem azt várnám el tőle, hogy mindig csak beadja a labdákat, tologasson befelé is aztán tüzelhet, passzolhat, csak, hogy ha olyan szitu van, hogy jobban járunk, ha beadja, akkor adja be jobbal, ne húzza vissza mindig a balosra. ha ezt megcsinálja akkor áldásom rá, persze, ha Lucast nem sikerül elhozni
Robben nevét ne emlegesd nekem,ha megkérhetlek. :-@ :mrgreen:
Szerintem simán meg tudná csinálni, amit írsz, egyértelműen jobban teljesítene még jobbszélsőként is Di Maríánál (mondjuk ez nem nagy dolog), de mondom, akkor járnátok vele a legjobban, ha köré lehetne építeni az egész Realt. De amíg van Céer, addig ez nem lehetséges, szóval Florentinóék helyében én még várnék ezzel az igazolással.
Ott van Reus, ha már mindenáron jobbszélsőt akartok hozni.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 4., szombat 17:51

Mi van haver? Egymás mellett kell játszatni ezt a két állatot, mert Xabi Alonso már csak lassítaná őket sajnos. Az idő vasfoga...
Modric és Verratti mellé egy fizikálisan toppon lévő ember kell aki ha kell rombol.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 4., szombat 17:21

Los Blancos írta:Verratti mellett felesleges.
Mi van haver? Egymás mellett kell játszatni ezt a két állatot, mert Xabi Alonso már csak lassítaná őket sajnos. Az idő vasfoga...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 11:11

GT37 írta:
pheco írta:Nekem annyi lenne a kérdésem Bale-el kapcsolatban, hogy ha a jobb szélen játszana itt, akkor képes jobb lábbal normálisan beadni a labdát? Nem kellene még egy Di María oda a jobb oldalra.
Alapvetően szerintem képes lenne rá, de erre alkalmazni jókora böszmeség lenne. :D
Ha már jobbosra akarjátok, akkor meg kell neki mondani, hogy húzzon befelé, mint Messi anno, aztán vágja be a hosszúba vagy ahova akarja.
vagy, mint Robben :mrgreen: na viccet félretéve. persze nem azt várnám el tőle, hogy mindig csak beadja a labdákat, tologasson befelé is aztán tüzelhet, passzolhat, csak, hogy ha olyan szitu van, hogy jobban járunk, ha beadja, akkor adja be jobbal, ne húzza vissza mindig a balosra. ha ezt megcsinálja akkor áldásom rá, persze, ha Lucast nem sikerül elhozni

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 4., szombat 10:26

hehe írta:bocs, de finom leszek.
fred nem. ő khm hogyismonydjam nem igazán technikás. :mrgreen:
mint ahogy damiao sem.
ők ilyen jorente típusú erőcsatárok, gyöklassú, nulla csel, lőni talán tud, érkezni tud, de játékban duplanulla.
ÉN se kezdőnek hoznám, hanem cserecsatárnak. Jól fejel, jó a pozíciós játékban, jól tartja meg a labdát, oké nem egy gyors játékos, meg nem biciklizik, de tudna ő segíteni a rutinjával. Mellesleg nem kerülne sokba se sztem.
Mind1, csak egy ötlet volt

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 4., szombat 9:45

Kerlon írta:Én még mindig nem azt látom benne, hogy az a tipikus irányító vénás támadó középpályás, akit itt leírtatok, hanem aki erőből játszik középen. Boast meg abszolút nem tartom zseniálisnak.
Nem is tipikus irányító, ott játszik ugyan, de mivel a Spurs köré van építve, így gyakorlatilag szabad kezet is adott neki AVB, szóval ott tűnik fel, ahol megítélése szerint a legnagyobb szükség van rá. Ez általában azt jelenti, hogy a csatár mögötti területen ténykedik, de rengetegszer húzódik ki balra, esetenként jobbra is, de az sem ritka, hogy felmegy középcsatárba, Defoe pedig visszahúzódik az ő helyére. Ebben a rendszerben tudja hozni azt, amit látunk tőle idén.
A Madridban mondjuk ez megvalósíthatatlan lenne, amíg ott van Céer, de ettől függetlenül is talán meg lehetne találni a helyét az együttesben. (De inkább maradjon Londonban!)
pheco írta:Nekem annyi lenne a kérdésem Bale-el kapcsolatban, hogy ha a jobb szélen játszana itt, akkor képes jobb lábbal normálisan beadni a labdát? Nem kellene még egy Di María oda a jobb oldalra.
Alapvetően szerintem képes lenne rá, de erre alkalmazni jókora böszmeség lenne. :D
Ha már jobbosra akarjátok, akkor meg kell neki mondani, hogy húzzon befelé, mint Messi anno, aztán vágja be a hosszúba vagy ahova akarja.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 4., szombat 8:06

Már Lewandowskit is plyetykálják
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2241325

Tudom sokan nem tartják sokra, de én szívesen látnám itt. Ha jönne Bale akkor szerintem ő nagyon jó lenne előre. A legnagyobb erőssége igazából nem is a góllövés hanem az ellenfél védelmének megbontása, a mögötte játszók megjátszása. Ez nagyon kedvezne Balenak és CRnek. Olcsóbb is lenne, mint mondjuk Agüero vagy Falcao, mert 1 év van már csak a szerződéséből és nem akar hosszabbítani

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 22:35

Aki ismeri a jatekos filozofiamat(lehet, h senki :mrgreen: ), akkor nalam nem Bale lenne a prioritas. De abban biztos vagyok es mar latom a lelki szemeim elott, h a barcat a CR-Bale kettos fogja szetzilalni, ahogy a bayern. Igazolhatnak Hummelseket senki nem fogja feltartoztani. Ha a barca feltolja kp-t mint eddig, akkor nincs ketsegem, ez ne tortenje meg. Foleg, h mi remelhetoleg megerositjuk a kp-t, addig a barcanal a Buskec-Ini-Xavi alap lesz(remelhetoleg).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 22:18

Legkisebbtobi írta:
R.M.C.F írta:Bale-t eléggé alulértékelik sokan, a "VADLÓ" nagyon sokat fejlődött az elmúlt években,kitört a vonalszélső szerepből,kb 5 poszton bevethető,gyors,technikás,erőszakos,jól passzol,sokat dolgozik,veszélyes a kapura fejjel,jobbal,ballal talán még a pötsével is,a pontrúgásai is remekek,ha kell irányít,vagy éppen elfut és bead,ha kell gólpasszt oszt,ha kell gyéztes gólt szerez.......egyszerűen NINCS gyenge pontja.


:salute:
regota kivancsi voltam a velemenyedre rola :mrgreen:

en elfogadnam ot is. neymar-t nem igazan. lucast szinten. hazard meg nekem tulsagosan is szurke. mataban gondolkodtam mostanaban. csak az a baj hogy o is inkabb ilyen 1-2 idenyes jatekos mint ozil. :/
honnét veszed, hogy Mata 1-2 idényes? Tavaly sem volt rossz, de idén sikerült rendesen beilleszkednie és még csak most lesz a Chelseanél állandóság, ha odamegy az új edző.
R.M.C.F írta:
Kerlon írta:Én még mindig nem azt látom benne, hogy az a tipikus irányító vénás támadó középpályás, akit itt leírtatok, hanem aki erőből játszik középen. Boast meg abszolút nem tartom zseniálisnak.
Mitől lenne Boas zseni? ezt senki sem gondolhatja komolyan :hmmm:
Bale nem tipikus irányító........hanem egy VADLÓ.......
Jó hasonlat. Nekem pont ezért elképzelhetetlen azon a poszton. Aztán kitudja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 22:17

nemtom még hol leszek, virtuálisan, de minimum gondolatban biztos szörpözünk :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 22:15

Hehe holnap töltünk este valamit? :iszunk:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 22:13

R.M.C.F írta:Bale-t eléggé alulértékelik sokan, a "VADLÓ" nagyon sokat fejlődött az elmúlt években,kitört a vonalszélső szerepből,kb 5 poszton bevethető,gyors,technikás,erőszakos,jól passzol,sokat dolgozik,veszélyes a kapura fejjel,jobbal,ballal talán még a pötsével is,a pontrúgásai is remekek,ha kell irányít,vagy éppen elfut és bead,ha kell gólpasszt oszt,ha kell gyéztes gólt szerez.......egyszerűen NINCS gyenge pontja.


:salute:
sztem elég nagy gyenge pontja van. hogy ropiból van a teste és gyorsan amortizálható. legalábbis elég sokat sérült.

meg azért arról a kétlábasságról se vagyok meggyőződve, de majd meglátjuk.

nálam továbbra is neymar y lucas, ha támadót akarunk.
Bale nem tipikus irányító........hanem egy VADLÓ.......
mint céronaldo. ha jól értem.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 3., péntek 22:13

Kerlon írta:Én még mindig nem azt látom benne, hogy az a tipikus irányító vénás támadó középpályás, akit itt leírtatok, hanem aki erőből játszik középen. Boast meg abszolút nem tartom zseniálisnak.
Mitől lenne Boas zseni? ezt senki sem gondolhatja komolyan :hmmm:
Bale nem tipikus irányító........hanem egy VADLÓ.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég