Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 3., vasárnap 13:52

h3x0r írta:
GT37 írta:Viszont RMCF-et úgy elnézegetném nálunk. :mrgreen:
Egy napig se birna :lol:

Kb 6-7 éve ott voltam egy évig.....óriási cirkuszok mentek.Adok kapok,csak a vér nem folyt annyi. Soha egyszer sem bántottam meg őket,nem néztem le őket,nem bunkóztam.
.....mindössze ha leszóltak,hazudoztak vagy ferditettek akkor kijavitottam egy kicsit pimasz stilusban. A világ leggyűlöltebb embere voltam,vért hánytak tőlem,pedig csak annyit tettem,hogy amit cigá**kodtak azt visszájára forditottam egy korrekt de rámutató stilusban.

Aztán a végén ok nélkül,mivel okuk nem volt rá, nem tudtak mit tenni, úgy kitettek,hogy évekig még az oldalt is alig tudtam megnyitni,nem tudom hogy hekkeltek meg....nasa technika lehetett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 3., vasárnap 13:45

GT37 írta:Viszont RMCF-et úgy elnézegetném nálunk. :mrgreen:
Egy napig se birna :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. november 3., vasárnap 13:37

morientes írta:Hát amennyi ökörség össze van hordva az FB-n,még jó hogy le nem fagy... :D
Nem ugyan az a kettő...itt érdemben lehet vitázni a fociról,míg ott szemellenzővel csak írják,meg írják a hülyeséget... :)

Ne is mondd! A minap azt írta egy "normális", hogy én nem vagyok igazi szurkoló azért, mert nem hiszem el, hogy Arbeloa jelenleg a legjobb jobbszélső, azért játszik többet ő, mint Carvajal. De én akkor is ellenkeztem míg végül elkezdett szidni, hogy akasszam fel magam, mert nem vagyok igazi drukker, mert Arbeloa a legjobb és kész. :'( Jó, mondtam tényleg. :kivagyhe:
Azért a fórum teljesen más, mint a facebook.
De ez már nagyon off, pardon! :shutup:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 13:36

a matyika által említett csoport valóban sokat elvesz az eurobarca aktivitásából, elég sokan vannak ott a fórum értelmesebb részéből.
persze a fórum mindig megmarad, de nekem is van már, amit inkább oda osztok meg, a fórumra nem.
nyilván kihalni nem fog a fórum, de volt már olyan, hogy este 8-kor nem volt egy óránál frissebb komment, az azért durva.
meg a sok general meg critical error idegölő, biztos vagyok benne, hogy sokan a miatt is hanyagolják.

Hát amennyi ökörség össze van hordva az FB-n,még jó hogy le nem fagy...
Nem ugyan az a kettő...itt érdemben lehet vitázni a fociról,míg ott szemellenzővel csak írják,meg írják a hülyeséget...
itt fb csoportról van szó, amely egy zárt közösség (ha zárt a csoport), csak az látja és az tud bele írni, posztolni, kommentelni, szavazást kirakni vagy képet feltölteni, akit bevett tagnak a csoport adminja.
ez nem olyan, mint egy nso vagy sporthíradós cikk alatti neverendig csörte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. november 3., vasárnap 13:37-kor.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2013. november 3., vasárnap 13:35

morientes írta:Hát amennyi ökörség össze van hordva az FB-n,még jó hogy le nem fagy... :D
Nem ugyan az a kettő...itt érdemben lehet vitázni a fociról,míg ott szemellenzővel csak írják,meg írják a hülyeséget... :)
Nekünk olyan a csoportunk, hogy a fórumról az értelmesebb felhasználókat hívtuk/hívják be, (akik regisztálva vannak a facebookra), így nincs annyi hülyeség ott. Persze mindig van olyan, aki az adott felhasználónak az ismerőse, behívja, és tud olyat írni, hogy csak nézünk, de ebből azért nem sok van, hálIstennek. Meg legalább van min röhögni. :D
Van egy csak Barcás témákról szóló csoport, meg egy úgymond OFF, ahol bármiről lehet diskurálni. :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 13:34

'shutterisland írta:erre panaszkodtak sokan, hogy a korrekt, értelmes arcok kikoptak (és kopnak ki folyamatosan) onnan, felhígult az egész, és mint írtam korábban, ezáltal nagyobb hangszórót és teret kap az "alja nép". :mrgreen:
Ez sajnos igaz, daffy is abbahagyta a fórumozást, régebben aktívabb, értelmes dolgokat író tagok is egyre kevesebbszer írnak, jönnek viszont a megmondóemberek, meg azok, akiknek a Barça-drukkersége annyiból áll, hogy gyűlölik a Madridot és ennek minden hsz-ükben hangot is adnak.

Olyan meg nem igazán van már egy ideje, hogy egy új tag szépen lassan beépül a már meglévő magba. (Ami itt sokkal erősebb és szélesebb körű egyébként.)
morientes írta:Én beregeltem oda tavaly,az EB-ra,de azóta se enged be a rendszer... :lol: Lehet sejtették,úgy sem maradnék soká... :mrgreen: :lol:
:lol:
Kár, talán tudnád pótolni daffy-t.

Viszont RMCF-et úgy elnézegetném nálunk. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 3., vasárnap 13:30

Hát amennyi ökörség össze van hordva az FB-n,még jó hogy le nem fagy... :D
Nem ugyan az a kettő...itt érdemben lehet vitázni a fociról,míg ott szemellenzővel csak írják,meg írják a hülyeséget... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 3., vasárnap 13:29

Matyi írta:
Csabi írta:egy fórumos meg egy facebookcsoportos beszélgetést, eszmecserét nem lehet összehasonlítani. szerintem
Miért?

Likold az oldalt és olvass el pár cikket. Ùgy is van néhe 1-1 barcás troll :D
Géci : fan, nem fun. :mrgreen:

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2013. november 3., vasárnap 13:27

Csabi írta:egy fórumos meg egy facebookcsoportos beszélgetést, eszmecserét nem lehet összehasonlítani. szerintem
Miért?

Géci : fan, nem fun. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 3., vasárnap 13:26

Ja van... 90% Casillas és Özil fun, 5% CR fun meg 5% madridista :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 3., vasárnap 13:25

egy fórumos meg egy facebookcsoportos beszélgetést, eszmecserét nem lehet összehasonlítani. szerintem

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2013. november 3., vasárnap 13:22

Amúgy szerintem azért is kezd kihalni a fórumunk, mert a facebook-os csoportba én már, - meg még gondolom jó pár ember így van vele - , hogy szívesebben írok, mert gyorsabb, egyszerűbb, stb... Ott is van 30-40 aktív tag, mint az oldalon...
Bár gondolom nektek is biztosan van ilyen csoportotok. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 3., vasárnap 13:12

Én beregeltem oda tavaly,az EB-ra,de azóta se enged be a rendszer... :lol: Lehet sejtették,úgy sem maradnék soká... :mrgreen: :lol:
Amúgy meg elég ez az egy platform is nekem,ezt is bőven elég átolvasni nap-mint nap,nincs időm EB-ra,NSO-ra vagy a tököm tudja mire.... :D
Egyébként az a fajta felügyelet,amit a modik ezen az oldalon prezentálnak,ráférne rengeteg internetes oldalra,és akkor nem lenne tán annyi baromság lepötyögve...és ez nem áll elkentétben az internet szabadosságával,hogyne mondjam szabadságával,sőt...na off vége.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 3., vasárnap 13:12

Oké, nincsenek gúnynevei az ellenfél játékosainak, de azért RMCF nyugodtan ledebilezte a Barcásakat, meg szerinte az EuroBarca az egysejtűek gyülekezete... :D
Nem kell mindent mindenkinek magára venni, de a többségnek igen. Itt elég sok a többsejtű Barcás, az egysejtűek meg már a Magánzárkában egy Örökre címkével szerepelnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 13:08

valahogy olyan családiasabb itt
jó, mit vársz, odaát azért kezdtek ki a helyi elitek ferniéket meg engem, mert kisbetűvel fórumozunk. :mrgreen:

aztán a/4-es regények voltak, hogy szerintük ez helytelen és igénytelen, szerintem meg ugyanolyan szimpla netes felület, mint a chat, a facebook, és társai, ahol szintén nem annyira izgat a nagy betűzés, helyesírás.

ez komolyan több oldalas téma volt anno, mint a grammarnazi-zás, mikor páran önkényesen javítgatták külön hsz-ekben a helyesírási hibákat a hsz-ekben. :lol:

Ettől függetlenül, azért itt például viszont lehet káromkodni
ezt az auto-korrektort ide is javasoltam, ami ugye magától moderálja a csúnya szavakat.
de már rájöttem, hogy tényleg idegesítőbb a javítást látni, mint a trágár jelzőket, sőt.
mikor népművészeti cserépedényre, "mit is?"-re, elton-ra írta át a hsz-em szavait, rájöttem, hogy idegesítő. :lol:

egyébként itt van az a :cens: :cens: :cens: censored smiley erre. :mrgreen:
ezért látni kevesebb ilyet már.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 3., vasárnap 13:04

A káromkodással sok gond nincs, csak amikor egy mondatba három-négy is van.
Van egy két jelző, ami elfér, de nyomorékozni még Khedirát sem lehet szankció nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2013. november 3., vasárnap 12:59

Oké, nincsenek gúnynevei az ellenfél játékosainak, de azért RMCF nyugodtan ledebilezte a Barcásakat, meg szerinte az EuroBarca az egysejtűek gyülekezete... :D
Elhiszem, hogy kultúráltabb ez a fórum, bár nem járok át ide állandóan, általában ide benézek néha, meg ugye Online móka vagy Hax. :mrgreen:
Az azért jó, hogy itt több olyan ember van, aki a "magba" tartozik, valahogy olyan családiasabb itt, mondjuk ezzel pont ellentmondtam magamnak, de úgy értem, hogy itt jobban megy a haverkodás, szoktatok játszani, stb... Nálunk például egy rohadt találkozó nem jött össze, mert egyszerűen nincs rá elég ember, meg nincsenek elegen akiket érdekelne a dolog...
Ettől függetlenül, azért itt például viszont lehet káromkodni(vagy nem tudom, hogy lehet még, nem rég láttam csúnya szavakat :D ), nálunk azok ki vannak általában szelektálva, viszont ott meg ugye lehet gúnyneveket írni szankció nélkül.
Na mindegy, leginkább azért jobb talán ez a fórum szerintem, mert több az aktív felhasználó, ezért sokkal aktívabbak a topikok, ez ugye azzal is jár, hogy több a Moderátor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 12:50

Ne aggódj, ami ott elmaradt, azt itt pótoljuk.
az biztos. :shifty:
ez még főként a régi fórumon volt.
igen, az új fórummal ez halványabban van jelen, észrevehető.
csak mondom, hogy mindig is előfordult, esetenként szokott is, és fog is, csak itt nem kapnak szabad kezet a fórumozók, ha khedira vagy a csapat "nyomorék", azért jár a bünti, míg odaát meg szerintem ha beírnád, hogy a " :cens: anyját mindenkinek" azt se reagálnák le, jó esetben 2-3 nap után.
meg hát elment mouriho is. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 12:35

'shutterisland írta:azért a fórumon elterjedt "magas"-ozás szerintem eléggé ironikus gúnynév, xavi simalábúzása, busquets buszkeccnek (sőt, buzgeccre is emlékszem) írása, valdes vityázása, pique mr.shakirázása, alba patkányozása, azon kívül meszkeunklubozás, barszázás, stb itt is elő-efőfordult.
igen, volt ez.
de most már nagyon rég nem olvastam én itt ilyet, pedig nem lehetne mondani azt hogy nem vagyok aktív és ezért.
ez még főként a régi fórumon volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 3., vasárnap 12:31

Most már legalább tudom, hogy miért van itt egy-két barcásnak annyi hozzászólása... :roll: :x
én lehúztam figyelmeztetés nélkül ott 2-3 évet, 3000 hsz-e
Ne aggódj, ami ott elmaradt, azt itt pótoljuk. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég