Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 4., hétfő 14:27

Még az Everton-meccsről meg az aktuális dolgokról:

Látatlanban elégedett lettem volna ezzel az eredménnyel, így, hogy végignéztem a meccset, kicsit szomorú vagyok, több volt ebben. Az első félidőben úgy domináltunk, ahogy kell, momentuma nem volt az Evertonnak, sajnos nem tudtunk százszázalékos helyzetet kialakítani, de pár veszélyes próbálkozás azért akadt a részünkről. A szünet után aztán feljavult az Everton, jóval többet birtokolták a labdát, szerencsére a védelmünk állta a sarat, viszont a kontrák nem annyira mentek. Aztán a végén megint átvettük a kezdeményezést, mentünk előre, mint az őrültek, de gólt sajnos nem sikerült szerezni, maradt a 0-0.

+ A védelem, a védekezés, egy-két bizonytalankodástól eltekintve elképesztően stabil és megbízható az egész úgy, ahogy van.
+ Chiriches, kiemelném, mert hihetetlenül magabiztosan és kiemelkedő precizitással tette a dolgát, sokszor hozta ki a labdát két-három ember közül olyan - elég veszélyes - szituációkban, amikor a legtöbb hátvéd nemes egyszerűséggel a lelátóra bombázta volna a labdát. Alapember lesz, ha így folytatja, le a kalappal előtte.
+ Vertonghen, egyre jobb balhátvédként is, hátul jóval stabilabb, mint Danny Rose vagy éppen Naughton, és támadásban is kezd felzárkózni az említettek mellé, most is volt egy-két tipikusan walkeres megindulása az ellenfél térfelén. :D
+ Townsend, kicsit talán gyengébb volt, mint általában, de így is okozott bőven gondokat Bainesnek, ami azért nagy szó, tekintve, hogy Leighton papa a világ egyik legjobb balbekkje.
+ Siggy, igencsak feljavult a támadójátékunk, miután beállt Lennon helyére.
+ Sandro, most a szokásos beast üzemmódban tolta, tetszett.

- Paulinho, el-eltűnt a mezőnyben, és a védekezésbe sem tudott olyan hatásfokkal besegíteni, mint azt tenni szokta. Ráférne egy pihenő.
- Lennon, az első 20 percben ugyan nem volt rossz, de aztán visszaesett, nem tetszett a játéka. Szerencsére AVB le is cserélte.
- AVB, nem kellett volna megengednie Llorisnak, hogy visszaálljon védeni ama bizonyos brutál ütközés után ( http://www.youtube.com/watch?v=P0S6ed6fwDQ )

A támadójátékunk még mindig nem az igazi, kevés a kreativitás, nem engedhetjük meg magunknak, hogy Townsend és Lennon egyszerre legyen a pályán, kontrázáshoz ugyan nem rossz, de felállt védelmek ellen többnyire kevés. Kell oda előre még egy kreatív emberke Holtby vagy Eriksen mellé, legyen az Siggy vagy éppen Lamela.

Capoue meg szerencsére hamarosan visszatérhet, nagyon fog kelleni, a Paulinho-Sandro-Dembélé hármas ugyan nem rossz, sőt, de igencsak erőltetett menet volt jellemző az utóbbi időszakban, sok meccset játszunk, és fogunk is még, hatalmas szükség lesz a rendszeres rotációra a védekező középpályások posztján is.

Viszont a védekezéssel szerencsére nincsenek problémák egyelőre, mindössze öt gólt kaptunk a bajnokságban, az azért szép.

Ja, Soldado helyén meg játszatnám néha-néha (vagy a spanyol formájától függően akár gyakrabban is) Harry Kane-t, a Hull ellen is elég jól szállt be a meccsbe, szerintem van benne potenciál bőven. Érdemes lenne megadni neki az esélyt fontosabb mérkőzéseken is akár.

Most pedig elég durva sorozatunk lesz, Newcastle-City-United... Jó lenne minék több pontot elhozni ezekről a meccsekről, bízom a fiúkban. COYS!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. november 4., hétfő 14:07

Kerlon írta:Most jön ki igazán, hogy tavaly csak Bale-re építette a csapatot.
Szerinted miért küzdött annyit érte? Miért nem akarta öt elengedni?
Hát ezért és most csak sínylődik a csapat, kezdheti újra összerakni a gárdát.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 4., hétfő 12:57

Azért az elég ciki, hogy tele vannak jó támadóval és 10 meccsen 9 góljuk van, aminek a 3-adát Soldado 11-esből szerezte. :lol: Pedig AVB értett régen a támadás építés kidolgozásában... Most jön ki igazán, hogy tavaly csak Bale-re építette a csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. november 4., hétfő 12:46

Körbeverés körbeverés hátán.

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 0507_n.jpg

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 3., vasárnap 22:26

Asmir Begovic ugyanannyi akciógólt szerzett ebben a bajnoki szezonban, mint Roberto Soldado. Kínos.
:lol: :lol:

Le is igazolhatná a spuds, rosszabbak nem lennének elöl! :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 22:17

hehe, ezt nézd meg :mrgreen:

Amúgy AVB azt nyilatkozta, hogy Lloris elvileg az ütközés után nem emlékezett arra, hogy mi történt, but he was quite focused and determined to continue, so when you see this kind of assertiveness it means he is able to carry on, and that is why it was my call to delay the substitution. :hmmm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 21:30

nagyon adom. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 3., vasárnap 18:52

Közben a walesi rangadón vezet a Cardiff, a gólszerző Caulker (spursös vonal azért itt is megvan :D ).
Most szórták ki a kapust a swanseaból.... :lol: Hiába na,nincs Michu :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 18:37

morientes írta:Így is meg voltál botránkozva hogy az evertonba ment a kis katalán... :) hát még ha gólt szerzett volna ma... :lol:
Hát nem is nagyon játszatják szegényt. :( Most az egyszer örülök, hogy nem talált be. :lol:

Közben a walesi rangadón vezet a Cardiff, a gólszerző Caulker (spursös vonal azért itt is megvan :D ).

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 3., vasárnap 18:15

Az már végképp tudathasadás lett volna. :lol:
Így is meg voltál botránkozva hogy az evertonba ment a kis katalán... :) hát még ha gólt szerzett volna ma... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 18:01

'shutterisland írta:ez történt.

le akarták cserélni, de nem engedte...pedig itt azért a csigolyák és a fej kapott. :ozil:
Elég durva volt, először azt hittem, nagy a baj, aztán mikor láttam, hogy sétál lefelé, aztán mutogat, hogy menne vissza, megnyugodtam.
Mondjuk az is szép, hogy Friedel papa készülődött, felvette a mezét meg a kesztyűjét, és ott állt a partvonal mellett készen arra, hogy beálljon, aztán mutatták neki, hogy mehet vissza a padra. :D
morientes írta:A spurs pontokat vesztett liverpool kék felében....hááát....necces így az a BL hely...
Igen, necces, de ennél csak jobbak leszünk. :)
morientes írta:Ha Dlfl góljával nyer volna az everton (majdnem),megnéztem volna GT fejét... :mrgreen:
Az már végképp tudathasadás lett volna. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 3., vasárnap 17:09

A spurs pontokat vesztett liverpool kék felében....hááát....necces így az a BL hely...az everton idén azért nem olyan ütős...
Ha Dlfl góljával nyer volna az everton (majdnem),megnéztem volna GT fejét... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 16:38

'shutterisland írta:
Galacticos írta:mert mi volt llorisszal?
ez történt.

le akarták cserélni, de nem engedte...pedig itt azért a csigolyák és a fej kapott. :ozil:
azt a kurva.
én egyébként ha kapus lennék tuti fejvédőben védenék mint cech. persze az sem véd meg mindentől, bár az a nyakat nem támasztja.
meg hát lukaku nem egy 20kilós robinho.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 16:34

Galacticos írta:mert mi volt llorisszal?
ez történt.

le akarták cserélni, de nem engedte...pedig itt azért a csigolyák és a fej kapott. :ozil:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 16:32

mert mi volt llorisszal?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 16:32

Ebben több volt, győzelmet érdemeltünk volna szerintem, az első félidőben klasszisokkal jobban játszottunk, a második játékrészben ugyan az Everton dominált többnyire, de a végén megint átvettük a kezdeményezést.

Chiriches egy zseni, hatalmasat játszott, ahogy Vertonghen is, de az egész védelem jól funkcionált ma. Paulinho gyengébb volt a megszokottnál, Townsend jó volt, Lennon kevésbé, de a helyére beálló Siggy tetszett. Holtby so-so.

Viszont a kékek faragtak rendesen, a bíró meg összevissza fújt.

Llorisnak jó, hogy nem lett komolyabb baja...

Negyedik hely, ami csak a gólkülönbség miatt nem második. És még közel sem álltunk össze. Jó lesz ez.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 16:07

te jó ég, egy ilyenbe szerencsétlen esetben bele is lehetne halni. :kivagyhe:

deulo játszatásának örülök, de mivel kapott kemény 53 percet eddig összesen, nem sok köze van még a pl-hez.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. november 3., vasárnap 16:06

lloris nem kicsit kapott :/ :/ :/

viszont azt nme tudtam hogy lamela nagyrészt azért nem játszik metr nem tud angolul :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 14:29

pheco írta:Nem láttam idén egyetlen Spurs meccset sem kivéve az Arsenal ellenit. Azt hittem, hogy Eriksen alapember lesz hamar, és Lamelaról is azt hittem, hogy kiszorítja Lennont. Holtby helyén nem lenne jobb Eriksen?
Én is őt raktam volna be, mondjuk az igaz, hogy a dán játszott a hétközi Ligakupa-meccsen, Holtby pedig nem, szóval Lewis barátunk kipihentebb lehet.
Lamelának meg még idő kell.

Viszont az a Lamela-Eriksen-Siggy hármas nem gyenge a padon.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 3., vasárnap 14:25

Nem láttam idén egyetlen Spurs meccset sem kivéve az Arsenal ellenit. Azt hittem, hogy Eriksen alapember lesz hamar, és Lamelaról is azt hittem, hogy kiszorítja Lennont. Holtby helyén nem lenne jobb Eriksen?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég