Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 4., hétfő 8:30

Fel éves pihi is volt mar. Túl van ragozva a téma. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. november 4., hétfő 8:23

Amúgy amikor azzal jöttök, hogy rmcf vagy hehe meg milyen kijelentéseket engedhet már meg magának szankció nélkül, azért azt el ne higgyétek már. Párszor padoztak már 'distán is és én nem látok bele a moderálásba, de meg vagyok róla győződve, hogy már van figyelmeztetésük itt is.

szerk.: Közben visszanéztem itt a Magánzárkát és igazam van, hehének pl már volt 1 hónapos pihije, ezen a fórumon is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 3., vasárnap 19:53

Szeretnek elnezest kerni minden barcastol azert, mert Messit fonoknek, uralkodonak neveztem. Kiderult, hogy nem o mozgatja a szalakat a hatterben :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 3., vasárnap 16:52

Mr.Bidé írta:
Óriási a különbség a két tábor emberi mivoltjában. Óriási.
Kedves Realista24!

Ezek a sorok nálad nem verik ki a biztosítékot????? A te feladatod is lenne hogy betartasd a fórum szabályokat nem?? Ez a mondat kőkeményen megállja a diszkrimináció fogalmát!!!!!!!!!!!!!! (gyengébbek kedvéért : "olyan megkülönböztető bánásmód cselekedet, tevékenység, kijelentés, elmulasztott tett, viselkedés, mely az egyén személy vagy a csoport esélyegyenlőségére hat.)
Az hogy M.R.C.F. ilyen ez aki olvasgatja itt az írásait nem meglepetés csak kérdezem ha a madridisták olyan mások és felsőbbrendűek miért nem akad ki senki egy elmebeteg ilyesfajta megnyilvánulásán?????????????? Csak gratulálni tudok ha ilyen sorok megjelenhetnek a fórumon anélkül hogy bárki is felkapja a fejét. :agree:
fantasztikus.
ban alatt újraregisztrál csak azért, hogy bizonyítsa rmcf állítását. :mrgreen:

#respect

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 3., vasárnap 16:47

itt fb csoportról van szó, amely egy zárt közösség (ha zárt a csoport), csak az látja és az tud bele írni, posztolni, kommentelni, szavazást kirakni vagy képet feltölteni, akit bevett tagnak a csoport adminja.
ez nem olyan, mint egy nso vagy sporthíradós cikk alatti neverendig csörte.
Kedves shutter,tudom mi az a zárt csoport,annyira nem vagyok még őskövület... :)
De hidd el,ott is olvashatsz észveszejtő állatságokat,és az admin nem tud vele mit csinálni,ha nem sértő,mert arról nem tehet szerencsétlen felhasználó hogy hülye... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. november 3., vasárnap 15:21

Mr.Bidé írta:Kedves Realista24!
Most erről a dumáról ez jutott eszembe: Clerks 2 részlet.

Amúgy ezt hívják öngólnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 3., vasárnap 15:20

Csak igazolja, hogy ott több az egysejtű. :lol: Ezt a hozzászólást a humor topikba kellene archiválni. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 15:06

Mr.Bidé írta:
Óriási a különbség a két tábor emberi mivoltjában. Óriási.
Kedves Realista24!

Ezek a sorok nálad nem verik ki a biztosítékot????? A te feladatod is lenne hogy betartasd a fórum szabályokat nem?? Ez a mondat kőkeményen megállja a diszkrimináció fogalmát!!!!!!!!!!!!!! (gyengébbek kedvéért : "olyan megkülönböztető bánásmód cselekedet, tevékenység, kijelentés, elmulasztott tett, viselkedés, mely az egyén személy vagy a csoport esélyegyenlőségére hat.)
Az hogy M.R.C.F. ilyen ez aki olvasgatja itt az írásait nem meglepetés csak kérdezem ha a madridisták olyan mások és felsőbbrendűek miért nem akad ki senki egy elmebeteg ilyesfajta megnyilvánulásán?????????????? Csak gratulálni tudok ha ilyen sorok megjelenhetnek a fórumon anélkül hogy bárki is felkapja a fejét. :agree:
ezért megérte újraregelni. :)
annyira nem lehet itt rossz a helyzet, ha ennyire ragaszkodsz a közösséghez, még akkor is amikor kitiltottak, de te visszajössz, megpróbálod újra. le a kalappal. :) :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 3., vasárnap 15:01

szerintem ő úgy értette, hogy van az a tábor aki ide ír, legyen az real, barca vagy akármilyen drukker, és van aki máshová ír...magadat minősíted azzal, amiért beregisztrálsz hogy valakibe beleköthess...pontosan azt csinálod ami szerinted nem is létezik :D

Mr.Bidé
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 14:15
Kedvenc játékosaid: Messi
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mr.Bidé » 2013. november 3., vasárnap 14:55

Óriási a különbség a két tábor emberi mivoltjában. Óriási.
Kedves Realista24!

Ezek a sorok nálad nem verik ki a biztosítékot????? A te feladatod is lenne hogy betartasd a fórum szabályokat nem?? Ez a mondat kőkeményen megállja a diszkrimináció fogalmát!!!!!!!!!!!!!! (gyengébbek kedvéért : "olyan megkülönböztető bánásmód cselekedet, tevékenység, kijelentés, elmulasztott tett, viselkedés, mely az egyén személy vagy a csoport esélyegyenlőségére hat.)
Az hogy M.R.C.F. ilyen ez aki olvasgatja itt az írásait nem meglepetés csak kérdezem ha a madridisták olyan mások és felsőbbrendűek miért nem akad ki senki egy elmebeteg ilyesfajta megnyilvánulásán?????????????? Csak gratulálni tudok ha ilyen sorok megjelenhetnek a fórumon anélkül hogy bárki is felkapja a fejét. :agree:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 3., vasárnap 14:32

'shutterisland írta:azért a fórumon elterjedt "magas"-ozás szerintem eléggé ironikus gúnynév, xavi simalábúzása, busquets buszkeccnek (sőt, buzgeccre is emlékszem) írása, valdes vityázása, pique mr.shakirázása, alba patkányozása, azon kívül meszkeunklubozás, barszázás, stb itt is elő-efőfordult.
áh felesleges...nekem attól nem lesz jobb ha lemondom más csapat játékosait...na jó dehogynem lesz jobb de azt nem fórumon teszem meg :D a barcas haveromat szeretem idegesíteni hülyeségekkel de ez kölcsönös, tökre normálisan eltudunk beszélgetni a fociról
Amúgy Piquenek szerintem túl jó név lenne az amit leírtál :D :D :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 14:27

ziro4vr írta:te nekem mindig is gyanús voltál :hmmm: itt az idő most bevallhatod, hogy madridos macialsóban írogatsz ide, a szobád falán gravesen tetszeleg, a szekrényedben pedig rágóból drenthe képe van összetákolva :lol:
Ó, nem igaz, lebuktam.
A gravesenes dologgal igazad van, viszont a macialsóm drenthés, amúgy meg most éppen a Faubert-mez van rajtam. :mrgreen:
mocsok írta:persze, mert a nagy unalomban átjött ide a fél eurobarca és pörgetitek a topicot. :mrgreen:
Milyen igaz. :lol:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 3., vasárnap 14:21

GT37 írta: itt meg megy az élet megállás nélkül.
persze, mert a nagy unalomban átjött ide a fél eurobarca és pörgetitek a topicot. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 3., vasárnap 14:19

GT37 írta: Igen, vannak ilyen periódusok. Eb-n egy egész délután alatt kb. 20 hsz, nem több, itt meg megy az élet megállás nélkül.
te nekem mindig is gyanús voltál :hmmm: itt az idő most bevallhatod, hogy madridos macialsóban írogatsz ide, a szobád falán gravesen tetszeleg, a szekrényedben pedig rágóból drenthe képe van összetákolva :lol:
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 3., vasárnap 14:15

'shutterisland írta:a matyika által említett csoport valóban sokat elvesz az eurobarca aktivitásából, elég sokan vannak ott a fórum értelmesebb részéből.
persze a fórum mindig megmarad, de nekem is van már, amit inkább oda osztok meg, a fórumra nem.
nyilván kihalni nem fog a fórum, de volt már olyan, hogy este 8-kor nem volt egy óránál frissebb komment, az azért durva.
meg a sok general meg critical error idegölő, biztos vagyok benne, hogy sokan a miatt is hanyagolják.
Egyszer komolyan regelek facebookra Gareth Tello néven, aztán megnézem magamnak ezt a csoportot. :D

Igen, vannak ilyen periódusok. Eb-n egy egész délután alatt kb. 20 hsz, nem több, itt meg megy az élet megállás nélkül.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 3., vasárnap 13:53

Aztán a végén ok nélkül,mivel okuk nem volt rá, nem tudtak mit tenni, úgy kitettek,hogy évekig még az oldalt is alig tudtam megnyitni,nem tudom hogy hekkeltek meg....nasa technika lehetett.
IP ban. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 3., vasárnap 13:52

h3x0r írta:
GT37 írta:Viszont RMCF-et úgy elnézegetném nálunk. :mrgreen:
Egy napig se birna :lol:

Kb 6-7 éve ott voltam egy évig.....óriási cirkuszok mentek.Adok kapok,csak a vér nem folyt annyi. Soha egyszer sem bántottam meg őket,nem néztem le őket,nem bunkóztam.
.....mindössze ha leszóltak,hazudoztak vagy ferditettek akkor kijavitottam egy kicsit pimasz stilusban. A világ leggyűlöltebb embere voltam,vért hánytak tőlem,pedig csak annyit tettem,hogy amit cigá**kodtak azt visszájára forditottam egy korrekt de rámutató stilusban.

Aztán a végén ok nélkül,mivel okuk nem volt rá, nem tudtak mit tenni, úgy kitettek,hogy évekig még az oldalt is alig tudtam megnyitni,nem tudom hogy hekkeltek meg....nasa technika lehetett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 3., vasárnap 13:45

GT37 írta:Viszont RMCF-et úgy elnézegetném nálunk. :mrgreen:
Egy napig se birna :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. november 3., vasárnap 13:37

morientes írta:Hát amennyi ökörség össze van hordva az FB-n,még jó hogy le nem fagy... :D
Nem ugyan az a kettő...itt érdemben lehet vitázni a fociról,míg ott szemellenzővel csak írják,meg írják a hülyeséget... :)

Ne is mondd! A minap azt írta egy "normális", hogy én nem vagyok igazi szurkoló azért, mert nem hiszem el, hogy Arbeloa jelenleg a legjobb jobbszélső, azért játszik többet ő, mint Carvajal. De én akkor is ellenkeztem míg végül elkezdett szidni, hogy akasszam fel magam, mert nem vagyok igazi drukker, mert Arbeloa a legjobb és kész. :'( Jó, mondtam tényleg. :kivagyhe:
Azért a fórum teljesen más, mint a facebook.
De ez már nagyon off, pardon! :shutup:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 13:36

a matyika által említett csoport valóban sokat elvesz az eurobarca aktivitásából, elég sokan vannak ott a fórum értelmesebb részéből.
persze a fórum mindig megmarad, de nekem is van már, amit inkább oda osztok meg, a fórumra nem.
nyilván kihalni nem fog a fórum, de volt már olyan, hogy este 8-kor nem volt egy óránál frissebb komment, az azért durva.
meg a sok general meg critical error idegölő, biztos vagyok benne, hogy sokan a miatt is hanyagolják.

Hát amennyi ökörség össze van hordva az FB-n,még jó hogy le nem fagy...
Nem ugyan az a kettő...itt érdemben lehet vitázni a fociról,míg ott szemellenzővel csak írják,meg írják a hülyeséget...
itt fb csoportról van szó, amely egy zárt közösség (ha zárt a csoport), csak az látja és az tud bele írni, posztolni, kommentelni, szavazást kirakni vagy képet feltölteni, akit bevett tagnak a csoport adminja.
ez nem olyan, mint egy nso vagy sporthíradós cikk alatti neverendig csörte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. november 3., vasárnap 13:37-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég