Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. május 4., szombat 14:26

Emlèkszem mikor Huntelaarnak ment az ajaxba akkor ő kellett.
Mármint kinek? Nekem pl. soha, abban a félévben alig bírtam kivárni míg itt volt, h el legyen takarítva. És emlékeim szerint a magyar szurkerek többsége szint úgy nem rajongót érte.
Egyébként a legjobb opció csatár posztra jelenleg Aguero....
Ilyen Cavaniktól kíméljenek, semmivel nem fog többet érni mezőnyben mint Higu. Falcao nekünk lehetetlen. Lewa padra talán jó lenne, de nem hiszem, h azzal beérné.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 14:14

L.Miki írta:Di Mariáról csak annyit, hogy tapasztalataim szerint egyben utálják és imádják az argentint. Egészen addig utálták, minden negatívnak elmondták, míg a múltheti Atletico ellen megnyertük a mérkőzést hála neki. Na egészen onnantól pedig már imádják, április legjobb játékosa volt, egyedül végezte ki a matracosokat, a pályán CR mellett az egyik legjobb, nagy hiba lenne eladni, mert vele még BL-t is nyerhetünk...
Hihetetlen 1 meccs alatt mennyire meg tud változni valakinek a véleménye... :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 14:01

na a cavani - lewa kettősből én sem gondolkoznék egy percet sem. főleg hogy ennyi az árkülönbség. viszont a ibra és agüero kettőst előbb hoznám mint lewa-t. agüerot preferálom továbbra is.

*** most nézem ezt a szavazást az oldalon amit linkeltél. nevetséges hogy a 200 szavazó több mint fele lewa-t szerezné a falcao-ibra-kün-lewa-cavani ötösből.
Zlatan fizetési igényeit mi nem tudnánk szponzorálni Azt se nagyon értem hogy a juve hogy tudná.Bár az igaz hogy oda van kötődése.De nem lepne meg ha maradna párizsba mégis.

Lewandowskin meg nem csodálkozok hogy ő kell a szurkereknek.Ő vert meg minket dortmundba(na meg mi saját magunkat)hát persze hogy ő kell.De ha mondjuk valaki verne egy mesterhármast a kövi meccsen akkor már ő kellene.Mint a gyerekek :roll:
Emlèkszem mikor Huntelaarnak ment az ajaxba akkor ő kellett.Mindig az aki reflektorfénybe van.
Pedig sztm Lewandowski nem akkora szám.Mindenki olyan csatárt szeretne aki mezőnybe se rossz.Az meg egyértelműen Kun.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 4., szombat 13:52

beckham96 írta:
niden6 írta:Érdekes látni a facebookon a nagy Kaká imádatot és a legtöbb ottani ember szerint di Mariát sem kellene eladni.
Kaká maradhat felőlem még egy szezont, csak azért is, hogy megnézzem vajon Ancelotti keze alatt visszanyeri e a régi formáját. DM pedig mehet amerre lát.
Amúgy meg ha FB-n Kaká meg DM imádat van, akkor itt a fórumon Benzi-imádat? :D

Igen én is így vélekedek a brazilról, ha jön Ancelotti akkor mit fog tudni vele kezdeni...

Di Mariáról csak annyit, hogy tapasztalataim szerint egyben utálják és imádják az argentint. Egészen addig utálták, minden negatívnak elmondták, míg a múltheti Atletico ellen megnyertük a mérkőzést hála neki. Na egészen onnantól pedig már imádják, április legjobb játékosa volt, egyedül végezte ki a matracosokat, a pályán CR mellett az egyik legjobb, nagy hiba lenne eladni, mert vele még BL-t is nyerhetünk...

Na kész végem. :lol: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 4., szombat 13:45

ha megkapnánk joséért a 20 millát akkor az sem lenne probléma.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. május 4., szombat 13:30

én örülnék Lewandowski érkezésének, szerintem jobban kiegészítenék egymást Benzemával mint a Benz-Higu páros, meg lehet azért nézni, hogy tavaly mit alkotott Benzema amikor egy formában lévő Xabi, Özil és Di María játszott mögötte, na most ebből 2 is le lesz cserélve úgy néz ki minőségibbre és Özil még visszanyerheti a tavalyi formáját, szóval szerintem még mindig nem a csatárposzt a prioritás, na meg Lewa 20millája sem elhanyagolható és nem nem azért mert az én zsebemből megy, hanem mer minimum fenn maradna +20milla a középpálya megerősítésére ami (szerintem) egyértelműen a legfontosabb :-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 12:14

Az a baj, hogy itt sokan elképzeljük, hogy Cé-Benz-Agüero hármas elől milyen jó lesz. De szerintem jönni fog Bale is, tehát akkor Cé-Benz/Agüero-Bale lesz a felállás. Tehát Benzema ugyanannyit fog játszani, mint eddig, csak most akivel rotálva lesz az egy jobb képességű játékos, mint elődje. Mindenesetre nagyon kíváncsian várom a nyarat, a kupát be kell húzni aztán jöhetnek is lassan a hivatalos bejelentések.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 4., szombat 12:14

ha lewa jönne 20ért akkor oké. falcao szerintem sem fog jönni sajnos mert atleticos, agüeronak örülnék a legjobban. cavaninak is tudnék örülni, de hatvanat nem ér. lewa meg húszért jó, higunál mindenképp jobb.higut elpasszoljuk mondjuk 30-35ért, megvesszük a lengyelt és lesz egy jobb csatárunk + még pénz is. :-) lewandowski meg ebben a szezonban több gólt lőtt a bl-ben mint higu egész pályafutása alatt a bl-ben.
vele lépnénk egyet előre. :-) bár ő is hajlamos luftot rúgni meg ilyenek, de jó befejező és végre nem csak cé lenne fejjel veszélyes elöl.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 4., szombat 12:09

és nem Cé.
Szerintem pont arra gondolt, hogy Cé-n kívül ki próbált meg valamit tenni a nagy meccseken. Szóval itt csak kivette Őt az alternatívák közül, mert Ő nyilván azért a hátára vette a csapatot a meccsek többségén.
Amúgy meg ha FB-n Kaká meg DM imádat van, akkor itt a fórumon Benzi-imádat?
Közel sem olyan mértékű, mint amennyire pl. ezt a fáradt, szerencsétlen Kakát nyomják még mindig. Hihetetlen a fazon, évek óta szánalmas amit művel, és még mindig a szurkolók nagy részének kedvence...

Amúgy meg ez szerintem továbbra is annyi, hogy Benzema az egyik legjobb KÉPESSÉGŰ támadó még mindig, miközben Higuaín egy semmi, analfabéta. Ezért vagyunk sokan úgy vele, hogy a francia kapjon még egy évet, legyen körülötte olyan csapat, ami azt a játékot játssza, amit pl. én elvárnék a mindenkori Real Madridtól. Legyen sok passz, mozgás, földön játék, flikk-flakk, kreativitás, DOMINANCIA. Ebben a rendszerben Benz fickándozhatna, olyanokra képes, amikért én leülök meccset nézni (csak manapság nem kapom meg szinte soha). Ez nem azt jelenti, hogy majd 50-60 gólokat ver egy szezonban, de nekem nem is ez lenne az elvárásom, illetve továbbra sem vágyom befejező csatárra, aki a tizenhatoson kívül elfelejti, hogy milyen rendezvényen van. Ezért kell még Benzema.
cé-benzema-agüero
:agree:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 4., szombat 12:06

a csatárkérdést szerintem nagyban fogja befolyásolni hogy ancelotti milyen játékot akar majd itt megvalósítani. mert ha az olasz , szélsők nélküli focit akarja itt is játszatni akkor kell egy jó csatár nekünk cé és benzema mellé mögöttük egy ütős középpályával. lewandowski azzal hogy négyet vágott nekünk nagyon megnőtt az ázsiója, ha valóban hozhatnánk 20-ért akkor azért az átgondolandó lenne, de nekem továbbra is agüero lenne a legjobb a reális opciók közül . szerintem ütne egy cé-benzema-agüero támadósor, a két mezőnyben aktív benzema és agüero jól megtudná bontani a védelmeket és a portugált is elég szépen ki tudnák szolgálni.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 11:40

beckham96 írta:Amúgy meg ha FB-n Kaká meg DM imádat van, akkor itt a fórumon Benzi-imádat?
Így van. :hmmm:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 11:36

niden6 írta:Érdekes látni a facebookon a nagy Kaká imádatot és a legtöbb ottani ember szerint di Mariát sem kellene eladni.
Kaká maradhat felőlem még egy szezont, csak azért is, hogy megnézzem vajon Ancelotti keze alatt visszanyeri e a régi formáját. DM pedig mehet amerre lát.
Amúgy meg ha FB-n Kaká meg DM imádat van, akkor itt a fórumon Benzi-imádat? :D

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 11:34

Szerintem Agüero kell ide... Cavani és Lewa szerintem nem nagy durranás. Agüero pedig évekkel ezelőtt is már jönni akart. Az már más kérdés, hogy a City akarja-e?! :-)

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 4., szombat 11:28

hehe írta:]nem is tudom ki az egyetlen játékos az egész keretből, aki odalép, amikor igazán kell. ja nem céronaldo.
hehe, te már krónikus eset vagy. hozd ki nekünk, hogy ebben az idényben - vagy bármelyik tetszőlegesben - Benzema döntötte el a nagy meccseket, és nem Cé. eszem megáll.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 4., szombat 11:25

jól tud helyezkedni a srác. :D

kb ennyit az újgazdag klubbokról.örökre ugródeszkák maradnak.

barca,real,mu,milan,bayern ezeket soha nem lehet majd überelni. B-)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 4., szombat 11:22

miért vált már megint csapatot ibra?
de amúgy megint elmegy a juvéhoz, és zsinórban már sokadik bajnoki címet fog ünnepelni :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 4., szombat 11:17

ateeemadrid írta: ibra talán jó lenne, nagy pozitívum, hogy törpellenes, viszont szerintem őt sem adná el egykönnyen a klubbja
A hírek szerint távozik Párizsból, valószínűleg a Juve lesz a végállomás. A helyére Cavani érkezhet ha minden igaz.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 4., szombat 11:11

Hát ha a két választás a 65 milkás Cavani(akit meg én nem tartok semmire) és a 25 LEwa, akko egyértelmű. Szerencsére nem csak e két csatárban gondolkodunk. Én még mindig Falcao-nak örülnék a leginkább, akárki akármit mond
csak falcao kizárt, hogy érkezzen, agüero hasonló stílust képvisel, mint benzema, és ugyanúgy alibizik a könnyebb meccseken, és különben sem hiszem, hogy a city megválna tőle. ibra talán jó lenne, nagy pozitívum, hogy törpellenes, viszont szerintem őt sem adná el egykönnyen a klubbja, de ha mégis, akkor is drága lenne, magas fizetéssel, és ő sem lesz már fiatalabb. cavani meg 60-ért rohadt sok.
úgyhogy nálam is marad Lewa, mint leglogikusabb opció, habár közel sem tartom akkora játékosnak, mint amekkora hájpja van. ennek ellenére nem lenne drága, fiatal, és azért vitathatatlan, hogy jó képességekkel van megáldva.

mindenesetre tetszik eddig a nyár, csak értelmes játékosok nevét dobta még be a sajtó; carvajal, kondogbia, pogba, vidal, gündogan, verratti, bale, agüero, ibra, lewandowski... bárkit igazolnánk ezen nevek közül, szinte biztos, hogy minőségi javulást hoznának. :-)

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 4., szombat 10:49

madridronie írta:
mondjuk nem tartom semmire ezt a lewandowskit.
Pedig abszolút nem rossz focista a lengyel; még nincs 25, kiváló felépítés, van ott technika is (jól fedezi a labdát), emellett gömbérzékkel is megáldotta a Jóisten! Azért csak nem véletlen, hogy a Bayern, MU., Chelsea hármas is vinné! Nem mondom, hogy másnak nem örülnék jobban, de Benzemaval akár még egy jó párost is alkothatnának véleményem szerint! :hmmm: Ha mondjuk választani kellene, hogy Cavani 63 milláért, vagy Lewandowski 20-ért; nem kérdés, hogy a lengyelt választanám! B-) Rajtuk kívül egyébként még Ibra és Agüero pályázik jó eséllyel a Real Madrid új csatár posztjára!
Hát ha a két választás a 65 milkás Cavani(akit meg én nem tartok semmire) és a 25 LEwa, akko egyértelmű. Szerencsére nem csak e két csatárban gondolkodunk. Én még mindig Falcao-nak örülnék a leginkább, akárki akármit mond

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 4., szombat 10:42

madridronie írta:
mondjuk nem tartom semmire ezt a lewandowskit.
Pedig abszolút nem rossz focista a lengyel; még nincs 25, kiváló felépítés, van ott technika is (jól fedezi a labdát), emellett gömbérzékkel is megáldotta a Jóisten! Azért csak nem véletlen, hogy a Bayern, MU., Chelsea hármas is vinné! Nem mondom, hogy másnak nem örülnék jobban, de Benzemaval akár még egy jó párost is alkothatnának véleményem szerint! :hmmm: Ha mondjuk választani kellene, hogy Cavani 63 milláért, vagy Lewandowski 20-ért; nem kérdés, hogy a lengyelt választanám! B-) Rajtuk kívül egyébként még Ibra és Agüero pályázik jó eséllyel a Real Madrid új csatár posztjára!
na a cavani - lewa kettősből én sem gondolkoznék egy percet sem. főleg hogy ennyi az árkülönbség. viszont a ibra és agüero kettőst előbb hoznám mint lewa-t. agüerot preferálom továbbra is.

*** most nézem ezt a szavazást az oldalon amit linkeltél. nevetséges hogy a 200 szavazó több mint fele lewa-t szerezné a falcao-ibra-kün-lewa-cavani ötösből.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég