Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 4., szombat 17:17

Donát írta:Jól emlékszem, hogy Bojan úgy ment el a Barcából a Rómába, hogy 12 millióért vette meg a AS, azzal a feltétellel, hogy két év múlva - ami szezon végén lejár - a Barcának kötelessége 13 millióért visszavásárolni, de a Rómának lesz rá opciós joga.
Illetve abban biztos vagyok, hogy anno ezt írták, de ez komolyan így van? tudunk erről valamit?
Nme tudom ki szívja meg jobban akkor, a Barca, vagy Bojan. Asszem a Barcelona. :Đ
Valaki?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 17:03

numberone1 írta:
pheco írta:Ez az elméleted pont megoldható lenne Villával és akkor legalább ő is az eredeti posztján játszana. Jobb játékos is, mint Higu tehát tuti beválna. Kérdés Messi 60+ gólja mennyire csökkenne le, ha hátrébb illetve szélre kerülne ki.
betomorulo vedelmek ellen is jobb Villa mint Higu.
Ezt írtam én is, hogy jobb játékos Villa, tehát felesleges lenne nekik Higu.
niden6 írta:Villa 31 éves, Higu 25.

Plusz Villa idén 37 meccsen 9 gólt rúgott...
Villa nem csatárt játszik, hanem sokszor szélsőt és nagy sérülés után tért vissza. Jobb játékosnak tartom a spanyolt, bár már tényleg elég idős.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 16:23

Rosszul emlékszel.
Ja minden szökőévbe egyszer.Mert sorozatosan nem sűrűn.A válogatottban is center.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 16:16

Villa 31 éves, Higu 25.

Plusz Villa idén 37 meccsen 9 gólt rúgott...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 4., szombat 16:09

pheco írta:Ez az elméleted pont megoldható lenne Villával és akkor legalább ő is az eredeti posztján játszana. Jobb játékos is, mint Higu tehát tuti beválna. Kérdés Messi 60+ gólja mennyire csökkenne le, ha hátrébb illetve szélre kerülne ki.
betomorulo vedelmek ellen is jobb Villa mint Higu.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 15:59

morientes írta:Nálunk se játszott szélen soha
Rosszul emlékszel.
Lenne egy újabb Di Maríank
+1

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 15:58

Na ja, ha a szélre tennénk ki, akkor igen
Nálunk se játszott szélen soha,de mind az áll rá amit leírtam.Az meg hogy elmozog a védőktòl... :hmmm: azt melyik meccsen láttad? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 15:55

Sanchezt nem is értem miért akarjátok. Elhiszem, hogy sokkal több van benne, mint amit mutat a Barcában, de őt sem az ész veti szét. Lenne egy újabb Di Maríank. Különben is annyira unszimpatikus játékos, hogy az valami hihetetlen. Szóval hagyjuk a két csapat közti igazolásokat. Jöjjön csak Lucas/Neymar/Bale/Reus négyes közül valaki a jobboldalra.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 15:51

Inkább ne menjen hozzátok a Higu, bár tény, hogy Messivel nagyon érzik egymást.

Sanchez meg nagy ívben kerülje el Madridot. :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 15:49

lesliejr írta: Na ja, ha a szélre tennénk ki, akkor igen. De én nem is így gondolkodom. Továbbra is abban látom a jövőnket, hogy Messi-t ki kell venni a hamis kilences posztból. Tud ő máshol is hasznos lenni, gólokat lőni. Higuain középen, a védőfal előtt mozgásával helyet is tud csinálni és elmozogni is tud, legalábbis a Real-ban én ezt látom tőle. A Barca-ban pedig keveset tudna lesre futni, mert 10-ből 8 csapat még mindig beparkol a kapu elé, mert a játékosanyaga mást nem tesz lehetővé.
Elképzelhető, hogy nagyot koppannék vele, de maga Higu karaktere szerintem hasznos lenne. A kihagyott helyzeteken lehet javítani, ez nem más, mint önbizalom. Villa is kihagy mindent, Alexis is. Ha eligazolnak tőlünk, tuti, hogy máshol vagdossák majd a gólokat.
Ez az elméleted pont megoldható lenne Villával és akkor legalább ő is az eredeti posztján játszana. Jobb játékos is, mint Higu tehát tuti beválna. Kérdés Messi 60+ gólja mennyire csökkenne le, ha hátrébb illetve szélre kerülne ki.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 4., szombat 15:45

hogy ha ezek így voltak, akkor a két kapitány eléggé sáros a szezonban
Nézd. Nyilván. Én se mondom, hogy ártatlan kis báránykák. De vmi miatt kiborultak, vmi nem tetszett nekik. Ahogy olvasni lehet a dolgokban, ez tavaly indult, amikor azért minden szép és jó volt. Ment a játék, szép volt a jövő. Tehát vmit Mou is elbaxott, hogy a két kapitány ellene fordult. Illetve ezzel a klub ellen. Azt meg nem hiszem, hogy csak úgy jókedvükben csinálták a cirkuszt. Ok okozat, ez mindig így működik. Arról Mou nem beszél, csak arról, hogy előbb kellett volna Lopez-t megvennie. Tehát Iker ment volna a padra az első év után.
Amúgy nemtom Higu mennyivel tudna többet hozzátenni mint Alexis vagy Villa?Elbujna a védők mögé,kicsibe gyenge,sose veszi észre hogy lesen van...
Na ja, ha a szélre tennénk ki, akkor igen. De én nem is így gondolkodom. Továbbra is abban látom a jövőnket, hogy Messi-t ki kell venni a hamis kilences posztból. Tud ő máshol is hasznos lenni, gólokat lőni. Higuain középen, a védőfal előtt mozgásával helyet is tud csinálni és elmozogni is tud, legalábbis a Real-ban én ezt látom tőle. A Barca-ban pedig keveset tudna lesre futni, mert 10-ből 8 csapat még mindig beparkol a kapu elé, mert a játékosanyaga mást nem tesz lehetővé.
Elképzelhető, hogy nagyot koppannék vele, de maga Higu karaktere szerintem hasznos lenne. A kihagyott helyzeteken lehet javítani, ez nem más, mint önbizalom. Villa is kihagy mindent, Alexis is. Ha eligazolnak tőlünk, tuti, hogy máshol vagdossák majd a gólokat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 14:52

Messi-vel jól kijön 
Messivel?Hát nem úgy van hogy költözik münchenbe? :mrgreen:

Amúgy nemtom Higu mennyivel tudna többet hozzátenni mint Alexis vagy Villa?Elbujna a védők mögé,kicsibe gyenge,sose veszi észre hogy lesen van... :roll:
De ha kell akkor 50 millio :lol: vigyétek+Tello :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 14:47



Még Ramosból kinézem ezt az agyatlan patkányságot, de Ikerből nem.

Pedig úgy tűnik Iker volt a főkolompos....ez igazából ki is derült ,mert a felesége adta tovább a híreket,amit valószínű ikertől kapott.
JM többször is szólt, van egy tégla,aki olyan dolgokat szivárogtat,amit CSAK ők tudnak mert öltözői beszédek.....ezekkel pedig ártottak a csapatnak,de ez az én véleményem, nyilván a JM ellenérzésetek,ezeket elnyomja.

A tavalyi szezon mondhatjuk jó volt,oké voltak benne hibák, mint a BM elleni visszavágó stb.....volt.....JM nek is meg van a maga felelőssége, de az öltőzőben ezt nem szabadott volna egy más ellen fordítani, mivel ez a csapat kárára ment idén, a csapat szeptembertől alulmotivált volt, iker kóricált, pillogott a kapuban, ha gólt rúgtunk, volt hogy nem is örül( :lol: , hányszor vette a kamera, a pat***ok)..... :lol: :lol:
Amikor Jm kitette a padra, után jobb formában tért vissza....érdekes,mert talán kicsit észhez tért.Most is mi a fő baja sok madridnak? Iker padozása, holott semmi sem indokolta ezt, sőt......DL jobb formában állt oda, mint iker egész évben....
Szerintem ezek logikus dolgok, Iker és ramos lehetett a két felbújtó,és fúrták JM-t....szerintem.

Szóval, szokás szerint pongyola amit írok, mert egyszerűen nnincsen időm átgondoltan írni, de azt akarom kihozni, a magam seggfe*j módján, hogy ha ezek így voltak, akkor a két kapitány eléggé sáros a szezonban...mert ezt MOST kellett volna egymáshoz vágni, és leülni tisztázni együtt az elnökkel, nem egész szezonban harapdálni egymás torkát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 4., szombat 14:35

lesliejr írta: Higuain. Most lehet sokan kiröhögtök, de én kipróbálnám őt centerbe nálunk. Pont ilyen stílusú emberre lenne szükségünk. Értem, hogy 10-ből 11 helyzetet képes elhibázni, de a sebessége, ahogy elmozog a védőfalból szerintem igenis hasznunkra lenne. Messi-vel jól kijön a válogatott meccseken is, szóval ezzel gond nem lenne.
Amúgy is, van már nekünk 5 méterről összeeső támadónk, akkor egy Higuain ott elférne. :-)
Ha atdobjatok Sanchezt akkor tietek az argentin csoda.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 4., szombat 14:20

Abban én is biztos vagyok, hogy ez nem egyik pillanatról a másikra pattant ki. Lehettek ennek hosszú előjelei, csak az még gyerek cipőben járt, így nem jutott el a médiához.

Nemrég olvastam egy irományt és azzal a részével egyet értettem, hogy ez a háború, amit a két klub folytatott az elmúlt években, Pep-el és Mou-val az élen, hozzájárult ahhoz, hogy betegye a kaput (főleg nálunk) a két csapatnál.
Tényleg el voltunk foglalva egymással (Messi és Ronaldo külön gólcsatájáról már nem is szólva), a világ velünk és elhihettük, hogy elég jobbnak lenni a másiknál és akkor tele lesz a vitrin. A németek meg köszönték szépen.

Higuain. Most lehet sokan kiröhögtök, de én kipróbálnám őt centerbe nálunk. Pont ilyen stílusú emberre lenne szükségünk. Értem, hogy 10-ből 11 helyzetet képes elhibázni, de a sebessége, ahogy elmozog a védőfalból szerintem igenis hasznunkra lenne. Messi-vel jól kijön a válogatott meccseken is, szóval ezzel gond nem lenne.
Amúgy is, van már nekünk 5 méterről összeeső támadónk, akkor egy Higuain ott elférne. :-)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 14:18

Sőt a gondok még korábbra vezethetők vissza, hiszen volt szó arról, hogy Mou el akarja venni Iker karszalagját. Már akkor nem szimpatizált egymással a kapitány és az edző, és ez az első jele volt a nézetkülönbségnek.
Az egyik 19 a másik meg 1 híjján 20.Mourunhonak nem kellett volna annyira merevül,makacsul ragaszkodni az autoriter elveihez,Casillasnak meg lehetett volna annyi esze hogy hogy nem pofázza ki a nőjén keresztül az öltözői dolgokat.
Ráadásul csatlakozott hozzá az a sevillai észlény,ahhelyet hogy a focival foglalkozott volna.
Tehát azt mondom,a felelősség közös,köpködhetik egymást,de ezt közösen b :cens: ák el...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 4., szombat 13:53

Iker és ramos amit ahogy tettek,az szemét dolog volt,és a csapatnak a szezonja ment rá......ha bajuk volt JM-val,akkor azt MOST a szezon végén kellett volna közölni,korrekten az elnökkel,Jm-el és ők együtt,hogy ez és az a probléma,nem kívánunk vele együtt dolgozni.....bla...bla....
Még Ramosból kinézem ezt az agyatlan patkányságot, de Ikerből nem. Ha valakinek lett volna annyi esze, hogy megvárja ezzel a szezon végét, akkor az Iker. Csak azt nem tudjuk, hogy ez a szezon nem az előző szezon volt-e? Lehet eljött 2012 májusa, majd közölték a frankót, hogy Mourinho stílusa nem tetszik nekik. Perez nem tudott mit tenni, mert a szerződés az szerződés, és miért rúgná ki a rekordbajnok edzőjét...? De a kimondott dolgokat nem lehet semmissé tenni, Mou-nak elment a kedve az egésztől, megpróbált a játékosok kedvében járni, s közben ezzel az előszezon elbaszódott... Nekem legitim forgatókönyvnek tűnik.

Sőt a gondok még korábbra vezethetők vissza, hiszen volt szó arról, hogy Mou el akarja venni Iker karszalagját. Már akkor nem szimpatizált egymással a kapitány és az edző, és ez az első jele volt a nézetkülönbségnek.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 4., szombat 13:43

Amit kifizettek 10 részletbe,majd kiderül hogy Hummels katalán felmenőkkel rendelkezik
Hát kb így. :D
Szóval hülye lenne a Dortmund elengedni 30 alatt. Minden erejével azon lesz a BvB, hogy Götze utána ne veszítsék el az összes értékes játékosukat.
Ezt te is tudod hogy működik ha vkit a Real v Barca el akar vinni. Megy a huzavona, aztán úgyse tudnak mit csinálni.
Ez nem a Dortmundon múlik innentől. Akár megnyerik a BL-t, akár nem.

Mou-hoz még. Lehet én látok bele dolgokat, de a portugál mindig is nagy játékos volt, ha a médiát kellett irányítani.
Még szerencséje is van, kapóra jött neki a mi csúfos kiesésünk, mert most ezzel van a sajtó elfoglalva. Nem azzal, hogy megint nem tudta teljesíteni a döntőt.
Hetek, hónapok óta szolgáltat témát esetleges távozásával, terelte a témát a gyászos bajnoki szereplésről és megágyazott előre, ha esetleg nem jön össze a 10. Most ezekről írnak. Ramos, Iker, balhé, Chelsea. A lényegről elterelte a figyelmet. Ügyes na. :-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 13:38

Hacsak a transfermarktból indulunk akkor 24M és 2017-ig szól a szerződése. Szóval hülye lenne a Dortmund elengedni 30 alatt. Minden erejével azon lesz a BvB, hogy Götze utána ne veszítsék el az összes értékes játékosukat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 13:33

Ezt tényleg nem tudjuk, de nem hiszem, hogy egy védő kivásárlási ára magasabb lenne, mint egy támadóé/irányítóé. 25 körül jó lesz az. :D
Amit kifizettek 10 részletbe,majd kiderül hogy Hummels katalán felmenőkkel rendelkezik,ergo saját nevelés,és boldogan játszik míg vissza nem vonul... :lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég