Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 4., hétfő 15:38

Nekünk annyi a bajunk, hogy Khedirán sok támadás vagy lelassul vagy meg is akad. Sokszor ő kerül olyan helyzetbe, ahol ha egy ügyesebb játékos lenne sokkal többet érnénk. (Gündogan, Pogba, Vidal, Wilshere...) Nem mondom, hogy olcsón meg lehetne úszni ezt az üzletet, de biztosan megérné, csak ezzel az a baj, hogy kellene akkor is a 3kp-s Illarra-Modric és az új szerzemény személyében, elől a Bale-Ronaldo páros elég alapnak tűnik, marad egy hely, amit valószínűleg egy csatárt tölt be. Így Isco helye válik kérdésessé.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 4., hétfő 15:32

és ez nagyon igaz. khedirával is ugyanúgy lehetne szép, támadó focit játszani, csak kell egy ludas itt a fórumon, mint mindig . de aki azt hiszi, hogy majd berakjuk casemirot és egy szempillantásra megváltozik a középpályánk, az nagyot fog csalódni. bár persze olyat is olvastam már itt, hogy egy féllábú casemiro is jobb a németnél, szóval
Ezt nagyon adom. Azok a meccsek, amiket elvesztettünk ott nem a gyenge védekezésünkön múlott, hanem a gyenge helyzetkihasználáson. Eddig tényleg itt volt Higu meg Özil mint első számú bűnbakok, most sokak örömére ők elmentek, egyetlen egy új bűnbak maradt: Khedira.
de megértem matt-et, mert néhány dologban igaza van. komolyan már vicc kategória amiket itt folyamatosan olvasok khediráról, mintha egy utolsó senkiházi lenne csak azért mert nem ő a legtechnikásabb játékos a világon meg azért mert ő érkezik a kapu elé
Kösz. Azért ez jól esett. Mindenki azt hiszi, hogy én vagyok itt az új flamer meg ilyenek, mert az utóbbi időben túl sok dologban nem értek egyet a hangadókkal. Pedig én aztán nem flamelek. Leírom a nézetkülönbségeimet, és amit itt megfogalmaztál az nekem nagyon böki a csőrömet. Mert amit itt Khedirával művelnek a fórumon, az kb. Újpest-Fradi csőcselék szintet üti meg. 60 IQ-val rendelkező szellemi fogyatékosoktól lehet olyanokat olvasni, mint amiket itt sokan leírnak Khediráról.

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. november 4., hétfő 15:18

Ha igen, akkor meséld már el nekem, hogy miért nem 30-40 milliós játékosról beszélünk, hanem 5 milliós kölyökről?
Ez szerintem nem mindig mérvadó. Akkor Illaramendinek k :cens: va jónak kellene lennie az ára alapján,nem? :)
HALA MADRID

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 4., hétfő 15:17

Ha kerékkötő volt, akkor miért is sikerült megverni őket? Vagy nem kötötte elég jól a kerekünket?
Aztán majd csodálkozol, amikor a magánzárában találod magad. Vegyél vissza az arcból, nem szólok többet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 4., hétfő 15:16

Matt009 írta: Miért te láttad játszani? Ha igen, akkor meséld már el nekem, hogy miért nem 30-40 milliós játékosról beszélünk, hanem 5 milliós kölyökről?
Miért baj hogy 5 millióért vettük? Ha 30ért vettük volna akkor többre tartanád ugyanazt a játékost?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 4., hétfő 15:08

morientes írta:
spanyol bajnokságban bőven elégnek kellene lennie, sőt még a BL-ben is,
Hadde csak az a baj hogy pont nem elég. :) És azokat a csapatokat valóban megvertük,de ez egyáltalán nem Khedira érdeme.Ès igen,Khedira konstans szar.
Amúgy láttad te már Casemirot játszani?Mondjuk anno braziliàba??Nem hiszem...de hát ő gyenge.Eldöntötted,aztán kész.Pedig hidd el,egy próbát megér.Mert nincs más.Legfőképpen ezért.
Miért te láttad játszani? Ha igen, akkor meséld már el nekem, hogy miért nem 30-40 milliós játékosról beszélünk, hanem 5 milliós kölyökről?
Hadde csak az a baj hogy pont nem elég. :) És azokat a csapatokat valóban megvertük,de ez egyáltalán nem Khedira érdeme
Ő az egyik kerékkötője a csapatnak.
Ha kerékkötő volt, akkor miért is sikerült megverni őket? Vagy nem kötötte elég jól a kerekünket?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 4., hétfő 14:48

spanyol bajnokságban bőven elégnek kellene lennie, sőt még a BL-ben is,
Hadde csak az a baj hogy pont nem elég. :) És azokat a csapatokat valóban megvertük,de ez egyáltalán nem Khedira érdeme.Ès igen,Khedira konstans szar.
Amúgy láttad te már Casemirot játszani?Mondjuk anno braziliàba??Nem hiszem...de hát ő gyenge.Eldöntötted,aztán kész.Pedig hidd el,egy próbát megér.Mert nincs más.Legfőképpen ezért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 4., hétfő 14:43

morientes írta:
Mondjuk ez lehet azért volt, mert akkor már padon ült :Đ
Ès tényleg... :D De ez is csak a meglátásomat támasztja alá... :D
Az meg hogy Casemiro nem Real szintű játékos...miért Khedira az??(mondjuk neked tudom hogy igen),de ettől függetlenül az előszezonban igen meggyőző volt a brazil,tehát mit veszítene vele a mester ha berakná néha...legalább ha szarul játszana,bebizonyítaná a nagyközönségnek hogy nem ér egy hajítófát se... :)
Most nem mindegy hogy két nem "Real szint" közül melyik játszik..??Legalább szinesedne kicsit a paletta... :)
Két lehetséges ok van, az egyik üti a másikat. Casemiro jól szerepelt a felkészülés során, ahogy a Real is. Most nem szerepel és rossz a csapat(ha értitek mire gondolok :mrgreen: ) is vagy egyszerűen kevés. Engem a nyáron a védekező munkája nem nagyon győzött meg, de mindenképpen meg kellene neki is adni az esélyt. Érthetetlen, hogy Ancelotti mindent és mindenkit kipróbált több helyen, de ő az olcsó fiú talán 50 perccel rendelkezik, amikor ténylegesen biztatóan és jól játszott a felkészülés során. Például a hétvégi hazai meccsen simán játszhatna, de szerintem képességben csak Khedirával vetekszik egyelőre. Alonso, Modric, Isco és Illarra neki még nagy falat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sander » 2013. november 4., hétfő 14:37

Matt009 írta:Mert defenzívebb taktikával játszottunk
+1
támadófutballt akarunk játszani, de annak az eredményes műveléséhez először hátul kellene stabilizálni a dolgokat.
Szerintem a kettőt ne egyszerre nézzük. Lehet jó támadó focit játszani úgy is hogy gyenge a védekezésünk csak akkor azt kellene kitalálni hogy mit kellene csinálniuk, és ezalatt például ilyenekre gondolok hogy többet birtokoljuk a labdát mert ha nem az ellenfélnél van a labda akkor ugye nem tud támadni. Csak az a baj hogy még ilyen egyszerű feladatokban is rengeteg a hiba.
És most itt nem védekezőbb szemléletváltásra gondolok, hanem a végleges középső hármas megtalálására,
+1 . Szerintem is jó lenne már látni egy állandó 3-ast ott. (szvsz.:Isco-Modric-Xabi)

amit a támadók megtámogatnak letámadással
az a baj hogy Ronaldo erre képtelen. Illetve nagyon gyorsan átjátsszák az ellenfelek ezt a csapatrészünket, így szerintem beszélhetünk bármiről csak nem letámadásról mert már rég nincs ott a labda amire a támadók észbe kapnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 4., hétfő 14:32

Nem ő a csapat kerékkötője.
Ő az egyik kerékkötője a csapatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 4., hétfő 14:29

Most nem mindegy hogy két nem "Real szint" közül melyik játszik..
1: Nálam Khedira nem Real szintű játékos, de szükséges rossz, mert kell ütköző, és mert a posztján nála jobb játékosok megszerzése közel lehetetlen.

2: Khedira annak ellenére, hogy nem Real szint, annyira azért nem szörnyű. Nem ő a csapat kerékkötője.

3: Nem mindegy melyik játszik, mert Khedira itt van 3 éve, ismeri a csapattársakat, őt is ismerik a csapattársak, 3 éve megállja a helyét ezen a szinten (igen megállja. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehetne jobb, de a spanyol bajnokságban bőven elégnek kellene lennie, sőt még a BL-ben is, mert vertünk vele már BM-et, Barcát, MU-t, Cityt, BVB-t, Juvét...) Szóval tőle el lehet várni egy bizonyos szintet, amit többnyire rendszeresen lehoz. (Erre ne reagáljatok olyanokat, hogy Khedira konstans szart hoz le, meg ilyenek, mert ez nem igaz. Nem azt nyújtja, amit Ti elvártok, de azt amit az edzője kér tőle azt nyújtja, és ami a csapat érdekeit szolgálja azt megteszi.)

4: Kázmér eddig bohócmeccseken játszott csak, és a technikai tudásán kívül, semmi egyebet nem mutatott, amiben jobb lenne, mint Khedira, sőt... Figyelmetlenebb, szétszórtabb, én nem éreztem őt egy alkalommal sem stabilnak. A technikai képzettség meg ezen a poszton csak sokad rangú elvárás. Játékot szervezni van más a csapatban.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 4., hétfő 14:11

Mondjuk ez lehet azért volt, mert akkor már padon ült :Đ
Ès tényleg... :D De ez is csak a meglátásomat támasztja alá... :D
Az meg hogy Casemiro nem Real szintű játékos...miért Khedira az??(mondjuk neked tudom hogy igen),de ettől függetlenül az előszezonban igen meggyőző volt a brazil,tehát mit veszítene vele a mester ha berakná néha...legalább ha szarul játszana,bebizonyítaná a nagyközönségnek hogy nem ér egy hajítófát se... :)
Most nem mindegy hogy két nem "Real szint" közül melyik játszik..??Legalább szinesedne kicsit a paletta... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 4., hétfő 14:02

Casemiro mellőzését meg egyszerűen nem értem,azt az indokot hogy Khedira jobb,meg nem fogadom el.Ugyan is Kázmér tét mecxsen még igazából be sem mutatkozott.
Miért pár millióért szereztük meg, mikor minden brazil túlhypeolt zseniutánzatot áron felül adnak el a brazil klubok? És miért a Castillában kezdett tavaly?

Valószínűleg azért, mert Real szintű játékos...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 4., hétfő 13:51

morientes írta:Most hogy Alonso felépült,már stabilabbnak tűnik nekem a kp,mégha a rayo meccs második fèlidejében ez nem nagyon látszott akkor is.
Mondjuk ez lehet azért volt, mert akkor már padon ült :Đ

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 4., hétfő 13:48

Most hogy Alonso felépült,már stabilabbnak tűnik nekem a kp,mégha a rayo meccs második fèlidejében ez nem nagyon látszott akkor is.Kérdés,marad e,ha igen akkor meddig lehet még facsarni az öreget.Az a fajta harcos mentalitás ami jellemzi,nem nagyon van meg Illarramendibe,sajnos....hogy át lehet e plántálni bele,majd eldönti a jövő....remélem hogy igen.
Casemiro mellőzését meg egyszerűen nem értem,azt az indokot hogy Khedira jobb,meg nem fogadom el.Ugyan is Kázmér tét mecxsen még igazából be sem mutatkozott.
Az se magyarázat számomra,hogy Ancelotti biztos tudja,miért nem játszatja....ugyan is Ancelottinak voltak már megmagyarázhatatlan húzásai,amin a szakma is értetlenkedett...az meg hogy fizikális vagy bármilyen problemája lenne...azt megírták volna már...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 4., hétfő 13:28

Igazság szerinte tavaly is átjáróhoz volt a védelem meg a középpálya, de valamiért kevesebb gólt kaptunk
Mert defenzívebb taktikával játszottunk, illetve volt egy már 3 éve gyakorolt védekezési séma. Most mások az elképzelések, én abszolút támogatom, hogy támadófutballt akarunk játszani, de annak az eredményes műveléséhez először hátul kellene stabilizálni a dolgokat. És most itt nem védekezőbb szemléletváltásra gondolok, hanem a végleges középső hármas megtalálására, és egy a stílusukhoz igazított, tudatos védekezés kidolgozására, amit a támadók megtámogatnak letámadással. Ez egy nagyon nehéz ügy, és nem fog egyik napról a másikra valósággá válni, de ha nem lesz stabil alapkezdő hármas, akkor soha nem fog megvalósulni ez a fajta védekezés, és akkor bizony a támadó felfogás egy komolyabb csapat ellen csak kudarchoz fog vezetni. Az már 10 éve sem működött, hogy többet rúgunk, mint amennyit kapunk, és ne várjuk azt, hogy idén ez fog menni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 4., hétfő 13:22

Hát sokkal koncentráltabbak voltunk tavaly. Nem voltak olyan buta hibák, mint ahogy Marcelo összehozta a 11-est a Rayo ellen... Sok a fejetlenség, értetlenkedés és ez meg is látszik a pályán. Modric is néha össze-vissza futkos a pályán ahelyett, hogy pozíciót fogna. Bár a Rayo ellen a feltúrt kp miatt betudható ez az egész és a sok tolódási hiba is. Remélem, hogy Carlonak már azért van egy konkrét elképzelése és inkább az erőltesse, minthogy folyamatosan cserélget ott középen. Szerencsére elől már nincs kérdés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 4., hétfő 13:17

Igazság szerinte tavaly is átjáróhoz volt a védelem meg a középpálya, de valamiért kevesebb gólt kaptunk.
Igazad van; talán helyesebb lett volna a szervezettebb kifejezést használni! B-) Mou alatt azért igazán komoly problémát csak a pontrúgások okoztak (na meg ha túlságosan is magunkra húztuk, engedtük az ellenfelet); most meg ... nos óriási a fejetlenség ott hátul és akkor még elég finoman fogalmaztam.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 4., hétfő 13:07

Igazság szerinte tavaly is átjáróhoz volt a védelem meg a középpálya, de valamiért kevesebb gólt kaptunk. És szerintem is az erős letámadás lenne a megoldás két okból: ha nálunk a labda, akkor a védelemnek kevés a dolga (a Barcának is ez az erőssége, mert amúgy ők sincsenek toppon a védekezésben) a másik meg az, hogy mi vagyunk a legjobbak a kontrában, mi tudunk a leggyorsabban váltani védekezés és támadás között és ehhez tökéletes is a támadó 3-as+Modric, Alonso, Illarra és Isco is és ha nálunk a labda, akkor is bőven tudunk még dominálni. Ezt kellene Carlonak megvalósítania végül is Mourinho taktikája színesebben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 4., hétfő 12:50

Itt csak Carlón múlik a dolog, hogy akarja-e használni.
Ilyen átjáróház, ingatag középpályával nagyon nincs is más választása, ha tényleg stabilizálni akarja a csapatot; ezzel ugyanis a védelemről is nagyobb terhet venne le! Valamint a 2 szélső bekk mozgását is ideje lenne már kontrollálni; az ugyanis óriási nagy luxus, ha mindkettő felmegy és fennragad, ehhez még ugye hozzájön Khedira sokszorosan előforduló elől kolbászolása, ami után nem is marad más csak a loholás és az ellenfél hátának nézése (lsd. Iniesta-Khedira párharc). Ezek után az elől lévő hármas láblógatása már tényleg nagyon nagyvonalú az ellenféllel szemben és egész egyszerűen megengedhetetlen ezen a szinten! B-)
mert a játékosaink valóban képesek rá....
Persze, hogy képesek; mint ahogy a jobb védekezésre is --> pont ez a dühítő az egészben; ezeket a dolgokat ugyanis sikeresen leépítettük, leromboltuk az előző korszakhoz képest! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég