Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 13., péntek 12:27

Mint film az első egy erős középszer.. Én elvagyok vele, de nem az a fajta, amit évente ujrazni akarok.

Viszont, ami vitathatatlan. Moziban, akkora élmény volt, hogy az valami elképesztő. Azóta is csak a Gravitáció tudott érdemben mutatni valamit 3Dben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8430
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 13., péntek 12:21

Figyu, értem hogy ezek a 3D-s dolgok nem jöttek be annyira, de azért moziban anno beszabehu volt a látvány. :mrgreen:
Pont ennyi volt a lényege anno és mellesleg nem is egy rossz film alapból se.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. május 13., péntek 11:57

soadroli írta: AVATAR 2: THE WAY OF WATER Trailer
nehéz szülés volt :D
Borzasztó trailer. Nagyon hozni akarta ezt a keveset mutatunk, meg zen allapot van. Egy Enya szamot berakhattak volna alá. Kínosan ereztem kozbe magam.
Amugy rajtam kívül valaki van, aki magasrol le*rta anno ezt a filmet? Rengeteg ember korszakalkotónak talalta es elelveztek tole. Belolem a vilagon semmit nem valtott ki, foleg, hogy a pocahontas történetét már ismertem gyereknek is. A cgi t se mondanam forradalminak a 2000 evekbol. Hamarabb mondanék be egy gyűrűk urát, vagy jurassic parkot regebbrol.
Mindegy is. Ruhellem az első részt, ezt igy ez alapjan már most jobban. Valószínűleg rekordokat dontokethet majd a penztaraknal, főleg ekkora böjt után. Jó étvágyat hozzá.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 12., csütörtök 20:52

Christopher Walken lesz a császár a Dűne 2-ben.
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 12., csütörtök 17:14

Akkor marad. :mrgreen:

En meg nem neztem meg, de imadtam volna ha az eredeti elkepzeles szerint eredeti nyelven forgott volna. De akkor meg ennyien se neztek volna meg. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 12., csütörtök 16:27

the northman: nagyon baba, tortenet nem nagy cucc, de a megvalositas nagyon durca


faust: cserelj avatart, tobb kakaom banja mar :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 12., csütörtök 0:21

Tyu, a Green knight fura egy film. Tetszett, de nem mondom, hogy egyhamar ujraznam, a hangulata piszok jo es tetszett a tortenet is - plusz parszor jott a Ghost storybol ismert jatek az idovel, amit meg mindig imadok. Aki szereti a fantasyt annak ajanlom, de ne szamitson egy szelsebes kalandra. :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. május 10., kedd 10:43

Strange 2

Hétvégén megnéztük mi is asszonnyal, neki annyira nem jött be, nekem tetszett. (Mondjuk ő nem igazán csípi se Strange-t, se Wanda-t, szóval alapból hátrányból indult a film. :D )

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!WandaVisiont nem láttam, szóval anélkül vágtam bele a filmbe de mindenképpen pótolni fogom. Mindig is nagy kedvenceim között volt Wanda és sajnáltam, hogy sokszor nagyon csak a háttérben volt és nem igazán volt kihasználva, főleg az ereje. Ebben elég nagyot szólt, kb mint Thanos a végtelen háborúban.

Wong számomra sosem volt egy nagy karakter, lehet aztán ő a supreme meg minden, nekem fájt volna ha bármi komolyabb ellenállásra is képes lett volna Wandaval szemben.

A sztori pörgött, lehet volt akinek túlságosan is, de szerintem rendben volt. Top5-ben nálam is ott van.

Annyira nem vagyok amúgy képben most a Marvel dolgokkal, az új sorozatok közül is az összes kimaradt kb, nem néztem Morbiust sem, szóval teljesen most nem tudom, hogy ki merre jár meg mi van vele, de remélem Wanda nem halt meg. Szomorú lennék. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 10., kedd 0:34

Titane

Kivancsi vagyok, akkor is nyert volna Arany palmat ha nem no rendezi, es nem egy merges leszbikus a foszereplo. :lol: ez egy borzalmasan szar film.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 9., hétfő 16:19

AVATAR 2: THE WAY OF WATER Trailer
nehéz szülés volt :D
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. május 8., vasárnap 18:05

P. Krisz írta: WandaVision megvolt neked Csabi ?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért mert ott Agatha elmondja, hogy a Scarlet Witch veri még a Sorcerer Supreme-t is.
"The Scarlet Witch is not born, she is forged. She has no coven or need for incantation. Your power exceeds that of the Sorcerer Supreme. It’s your destiny to destroy the world."
aha, megvolt. Csak azért gondoltam, hogy ha erősebb is lesz, akkor nem ennyivel. :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 8., vasárnap 14:36

Csabi írta:
halamadrid írta:

Nekem ez most nem nagyon jött be, de ez lehet, hogy csak a nagy hype/elvárások és a kamerás megtekintés miatt van :lol:.

Rendezőbá elmondta, hogy pörgős cselekményre számítsunk és ez így is volt, de sokkal jobb lett volna, ha lassabban bontakozik ki és nem csapnak olyan gyorsan a lovak közé. A hosszú pótforgatások ezt előre is vetítették és talán jobb döntés lett volna egy legalább 140 perces változatot kiadni.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami nagyon zavart, az a mellékszereplők erőtlensége volt. Simán elbánt velük a boszi, bár lehet ez csak az utóbbi erejét akarta szimbolizálni.
Gyakorlatilag semmivel nem értek egyet abból amit írtál, de ez nem baj.

Nekem felüdülés volt megnézni. Örültem annak is hogy 2 óra alatt lezárták, nem tartott fél napig a film. Annak meg pláne, hogy a filmet megnézve, ennek nem a 10 éves korcsoport a fő célpont. Csináltak már az MCU-ban majd 30 filmet, ilyen még nem volt. Ezt a közhelyet mindegyik filmnél elsütik, de itt valóban megállja a helyét. Mondjuk én a legelső traileren kívül egyet se néztem meg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Scarlet Witch az Marvel lore egyik legerősebb karaktere, az teljesen hihető, hogy mindenkit szétcsap könnyedén. Az mondjuk engem is zavart, hogy Wong Sorcerer supreme-ként se tudott kifejteni ellene semmilyen ellenállást.

Az a rész viszont, amikor Wanda gyakorlatilag kivégzi az alternatív univerzum bosszúállóit. Hű baszki. Arra egyáltalán nem számítottam.

Az egyetlen valódi dolog, ami zavart az volt, hogy a végén úgy néz ki, hogy Wanda teljesen visszatér a jó oldalra. Remélem nem igy lesz.


Nálam az origi Iron Man, Guardians of the galaxy, Ragnarok, Infinity War mellett top5-ös Marvel film.
Egyetértek.

Egyébként nem úgy gondoltam, hogy rossz lett volna. Jó volt, élveztem, de többet vártam. Nálam a top10-ben benne van, de hát ez ízlés kérdése.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. május 8., vasárnap 14:21

WandaVision megvolt neked Csabi ?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért mert ott Agatha elmondja, hogy a Scarlet Witch veri még a Sorcerer Supreme-t is.
"The Scarlet Witch is not born, she is forged. She has no coven or need for incantation. Your power exceeds that of the Sorcerer Supreme. It’s your destiny to destroy the world."
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. május 8., vasárnap 14:09

halamadrid írta:
Csabi írta: Strange 2.

Az egyik legjobb Marvel-movie alltime. B-)
Nekem ez most nem nagyon jött be, de ez lehet, hogy csak a nagy hype/elvárások és a kamerás megtekintés miatt van :lol:.

Rendezőbá elmondta, hogy pörgős cselekményre számítsunk és ez így is volt, de sokkal jobb lett volna, ha lassabban bontakozik ki és nem csapnak olyan gyorsan a lovak közé. A hosszú pótforgatások ezt előre is vetítették és talán jobb döntés lett volna egy legalább 140 perces változatot kiadni.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami nagyon zavart, az a mellékszereplők erőtlensége volt. Simán elbánt velük a boszi, bár lehet ez csak az utóbbi erejét akarta szimbolizálni.
Gyakorlatilag semmivel nem értek egyet abból amit írtál, de ez nem baj.

Nekem felüdülés volt megnézni. Örültem annak is hogy 2 óra alatt lezárták, nem tartott fél napig a film. Annak meg pláne, hogy a filmet megnézve, ennek nem a 10 éves korcsoport a fő célpont. Csináltak már az MCU-ban majd 30 filmet, ilyen még nem volt. Ezt a közhelyet mindegyik filmnél elsütik, de itt valóban megállja a helyét. Mondjuk én a legelső traileren kívül egyet se néztem meg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Scarlet Witch az Marvel lore egyik legerősebb karaktere, az teljesen hihető, hogy mindenkit szétcsap könnyedén. Az mondjuk engem is zavart, hogy Wong Sorcerer supreme-ként se tudott kifejteni ellene semmilyen ellenállást.

Az a rész viszont, amikor Wanda gyakorlatilag kivégzi az alternatív univerzum bosszúállóit. Hű baszki. Arra egyáltalán nem számítottam.

Az egyetlen valódi dolog, ami zavart az volt, hogy a végén úgy néz ki, hogy Wanda teljesen visszatér a jó oldalra. Remélem nem igy lesz.


Nálam az origi Iron Man, Guardians of the galaxy, Ragnarok, Infinity War mellett top5-ös Marvel film.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2022. május 8., vasárnap 9:29

géza írta:
portillo írta: Múlt héten a CODA című filmet néztük meg, az kifejezetten tetszett. Az alapötlete jó, amúgy nem sok újat mutat, de még is kellemes élmény.
Egyet is ertek valamilyen szinten, meg nem is, a cselekmenye az semmi uj, de a csalad es a kapcsolatok bemutatasa szerintem nagyon friss volt.
Valahogy így gondoltam én is, hogy a sztori sablonokból építkezik, de maga a film még is egyedi, csak elsőre nem sikerült ezt leírni rendesen.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2022. május 7., szombat 13:39

portillo írta: Múlt héten a CODA című filmet néztük meg, az kifejezetten tetszett. Az alapötlete jó, amúgy nem sok újat mutat, de még is kellemes élmény.
Egyet is ertek valamilyen szinten, meg nem is, a cselekmenye az semmi uj, de a csalad es a kapcsolatok bemutatasa szerintem nagyon friss volt.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 7., szombat 12:37

Csabi írta: Strange 2.

Az egyik legjobb Marvel-movie alltime. B-)
Nekem ez most nem nagyon jött be, de ez lehet, hogy csak a nagy hype/elvárások és a kamerás megtekintés miatt van :lol:.

Rendezőbá elmondta, hogy pörgős cselekményre számítsunk és ez így is volt, de sokkal jobb lett volna, ha lassabban bontakozik ki és nem csapnak olyan gyorsan a lovak közé. A hosszú pótforgatások ezt előre is vetítették és talán jobb döntés lett volna egy legalább 140 perces változatot kiadni.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami nagyon zavart, az a mellékszereplők erőtlensége volt. Simán elbánt velük a boszi, bár lehet ez csak az utóbbi erejét akarta szimbolizálni.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2022. május 7., szombat 10:01

Tegnap megnéztem a Batmant. Hozzá kell tenni, hogy nem vagyok oda a képregényes filmekért, de erről most sok jót hallottam.

Ha nem lett volna ilyen rohadtul hosszú, azt mondanám, hogy nem volt rossz, de így... Mondjuk rátett egy lapáttal, hogy szinkronnal kezdtem, azt 10 percig bírtam, botrányos szerintem.

A Nirvana egy plusz pont, meg voltak szépen megkomponált jelenetek, de nekem nem jött be. Marad a Nolan féle, a DC és Marvel filmek pedig továbbra sem lesznek a kedvenceim.

--

Múlt héten a CODA című filmet néztük meg, az kifejezetten tetszett. Az alapötlete jó, amúgy nem sok újat mutat, de még is kellemes élmény.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. május 7., szombat 8:13

Strange 2.

Az egyik legjobb Marvel-movie alltime. B-)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 6., péntek 19:42

új Crimes of the Future trailer.
elég beteg lesz :D
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég