Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 22., vasárnap 20:23

hehetheoriginal írta:
halamadrid írta:

Most már nagyon szeretnék egy Francia-Brazil meccset a VB-n. Úristen mit menne.

Amúgy a brazilok nem akarják Fabinhot kitenni jobbhátvédnak, mint anno nálunk volt pár meccsen? Kp-n amúgy is elég jól megvannak.
Gecinagy alazast kapna, franciak sima favoritok a veben a legbaszobb kerettel.
Ja, de egy Dösamppal :lol:
És addig nem hiszem, hogy edzőt váltanának
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11447
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 22., vasárnap 20:14

halamadrid írta:
realbeckham írta: A nagy bappé is befosott tőle.
Érzem, hogy a pool ellen betalál. Remélem, kirohan valamelyik kamerához és megcsokolja a címert. Merci Beaucoup :agree:
Most már nagyon szeretnék egy Francia-Brazil meccset a VB-n. Úristen mit menne.

Amúgy a brazilok nem akarják Fabinhot kitenni jobbhátvédnak, mint anno nálunk volt pár meccsen? Kp-n amúgy is elég jól megvannak.
Gecinagy alazast kapna, franciak sima favoritok a veben a legbaszobb kerettel.
thereisonly1ronaldo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 22., vasárnap 19:59

realbeckham írta: A nagy bappé is befosott tőle.
Érzem, hogy a pool ellen betalál. Remélem, kirohan valamelyik kamerához és megcsokolja a címert. Merci Beaucoup :agree:
Most már nagyon szeretnék egy Francia-Brazil meccset a VB-n. Úristen mit menne.

Amúgy a brazilok nem akarják Fabinhot kitenni jobbhátvédnak, mint anno nálunk volt pár meccsen? Kp-n amúgy is elég jól megvannak.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. május 22., vasárnap 19:53

A nagy bappé is befosott tőle.
Érzem, hogy a pool ellen betalál. Remélem, kirohan valamelyik kamerához és megcsokolja a címert. Merci Beaucoup :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27398
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 15., vasárnap 11:13

Goal.com beszélt. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 15., vasárnap 11:08

kiserik írta:
Realista24 írta:

Ezt elfelejtettem még tegnap írni, de remélem nem bánod ha leszarom a TM egyedi számítási módszerét és inkább a klub hivatalos oldala által követett statisztikát tartom valósnak?!
https://www.realmadrid.com/futbol/plant ... ra-junior-
Úgy látom megint a begyedben vagyok valami miatt :-( Ezt nagyon sajnálom :-(

Ad1: azt hittem tegnap lezártuk a témát, tévedtem
Ad2: azt hittem egy Real Madrid fórumon örülünk egy játékosunk sikereinek, nem kisebbítjük őket
Ad3: azt hittem konzekvens ember vagy
Realista24 írta: Számokban:

Most Goals in Real Madrid's history:
Cristiano Ronaldo — 450
Karim Benzema — 323

Most Assists in Real Madrid's history:
Karim Benzema — 159
Cristiano Ronaldo — 131
Ezek bizony a TM egyedi számítási módszereinek a számai...

Kérlek ezt ne vedd kötekedésnek. Nem annak szánom, csak igazságtalan, hogy az egyik esetben lehet hivatkozni a TM számaira a másik esetben nem. Meg kellene határozni, hogy össznépileg elfogadjuk a TM számait vagy nem és ahhoz tartanunk magunkat. A világon szinte mindenki azt használja, mert gyors, egyben van és kereshető, így általában a hírekben, tweetekben is ezek az adatok lesznek.
Nem vagy a bogyomben :kalapos: csak leírtam hogy senki nem beszél 20/20rol emiatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 15., vasárnap 9:23

Realista24 írta:
kiserik írta:
A Transfermarkt már a 13-as szezonban is így számolt. Nem fogom vegignyalazni, hogy Bale-t felrúgták e a 16oson belül vagy nem. Ebben a rendszerben 20/20, a másikban sem hiszem, hogy valaki hozta ezeket a számokat.
Ezt elfelejtettem még tegnap írni, de remélem nem bánod ha leszarom a TM egyedi számítási módszerét és inkább a klub hivatalos oldala által követett statisztikát tartom valósnak?!
https://www.realmadrid.com/futbol/plant ... ra-junior-
Úgy látom megint a begyedben vagyok valami miatt :-( Ezt nagyon sajnálom :-(

Ad1: azt hittem tegnap lezártuk a témát, tévedtem
Ad2: azt hittem egy Real Madrid fórumon örülünk egy játékosunk sikereinek, nem kisebbítjük őket
Ad3: azt hittem konzekvens ember vagy
Realista24 írta: Számokban:

Most Goals in Real Madrid's history:
Cristiano Ronaldo — 450
Karim Benzema — 323

Most Assists in Real Madrid's history:
Karim Benzema — 159
Cristiano Ronaldo — 131
Ezek bizony a TM egyedi számítási módszereinek a számai...

Kérlek ezt ne vedd kötekedésnek. Nem annak szánom, csak igazságtalan, hogy az egyik esetben lehet hivatkozni a TM számaira a másik esetben nem. Meg kellene határozni, hogy össznépileg elfogadjuk a TM számait vagy nem és ahhoz tartanunk magunkat. A világon szinte mindenki azt használja, mert gyors, egyben van és kereshető, így általában a hírekben, tweetekben is ezek az adatok lesznek.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 15., vasárnap 8:41

amugy szerintem nem hülyeség hogy a tizik kiharcolasat gp nek veszi a tm csak legalabb tehetnek zarojelbe hogy ebbol mennyi volt a tizik miatt, jelen esetben akkor irhatna igy a tm: 20(4) vagy 16(4) de ez csak az en velemenyem :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 15., vasárnap 7:36

kiserik írta:
Realista24 írta:

Vininek sincs 20 gólpassza, azt csak azért írják, mert a kiharcolt bünetőt is neki adják gólpasszként.
21 gólja van és 16 gólpassza.

Nettó 10et meg egy jó szezonra nem szabad adni. Pláne, hogy elmondta, a pénz nem érdekli, csak az, hogy a Realban legyen.
A Transfermarkt már a 13-as szezonban is így számolt. Nem fogom vegignyalazni, hogy Bale-t felrúgták e a 16oson belül vagy nem. Ebben a rendszerben 20/20, a másikban sem hiszem, hogy valaki hozta ezeket a számokat.
Ezt elfelejtettem még tegnap írni, de remélem nem bánod ha leszarom a TM egyedi számítási módszerét és inkább a klub hivatalos oldala által követett statisztikát tartom valósnak?!
https://www.realmadrid.com/futbol/plant ... ra-junior-
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 14., szombat 22:25

ikelemen5 írta: Megszakad a mezért? Hagyjuk ezt az indokot.. én is megszakadnék, én sem lépnék rá.. oszt’ focizni nem tudok..
Akkor lehet veled jobban járnánk, mint Bélánkkal, vagy Joviccsal :mrgreen:

Többiek már leírták mit jelenthet, ha valaki mindig vérthugyozni jár fel a pályára és nem csak ellötyögni.. Én pl. Beckhamnél tanultam ezt meg (sztem nálam jobban csak hehe szidta), a Capellos csodaszezon végére már sajnáltam hogy megy..

Ha tinglitangli Ase helyett itt lenne most egy olyan csávó.. (nyilván raknám ki egyből, amint van MBappe :mrgreen: :mrgreen: ), de hogy senkitől nem kéne félni egy
Case
Fede-Modric
Becks-Benz-Vini sorral, tuti
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. május 14., szombat 15:55

ikelemen5 írta:
raul 4 ever írta: Ha nálunk forgatják a spacejam3-at és a manók miatt esetleg megint elfelejt focizni, a munkája/sebessége/fizikuma az akkor is megmarad. Az elmúlt 2 évben láttuk valszeg a legalját, ha visszaesne oda, maradna még olyan kvalitása, amiért érdemes játszatni..

Nem egy bruttó 20-as játékos, de nem olyan figurának tűnik, hogy egy kis emeléstől elszállna..

(A Real címerre se mert rálépni, megszakad a mezért, nem az ilyet kell kitenni)
Megszakad a mezért? Hagyjuk ezt az indokot.. én is megszakadnék, én sem lépnék rá.. oszt’ focizni nem tudok..
A megszakad a mezert nem csak egy szimbolikus kifejezes, hanem azt is lehet mondani, hogy folyamatosan vedekezik, szalad, letamad, nyomast gyakorol, labdakat szerez, stb.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. május 14., szombat 14:48

21 éves, világsztár, kurva nagy melóval, még nagyobb marketinggel, óriási teljesítménnyel, és megannyi kulcsmomentummal. Clutch player, mégpedig top5 minimum idén a szélsőtámadó poszton európában. A hierarchiában lassan ott lesz a keretben ahova most a fizuját akarják igazítani. A támadók meg amúgy is többet keresnek és népszerűbbek. És ő tényleg a realban lett az aki...majd ha besül mbappé mellett elmegy a premier leagueba, legalább jó pénzért. Ő egyébként is lassan már nem csak focista hanem termék is. Ennek meg mindig ára van.

Éri a pezót.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27398
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 14., szombat 14:47

ikelemen5 írta:
Megszakad a mezért? Hagyjuk ezt az indokot.. én is megszakadnék, én sem lépnék rá.. oszt’ focizni nem tudok..
Az ilyenekkel nyersz trófeákat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. május 14., szombat 14:41

raul 4 ever írta: Ha nálunk forgatják a spacejam3-at és a manók miatt esetleg megint elfelejt focizni, a munkája/sebessége/fizikuma az akkor is megmarad. Az elmúlt 2 évben láttuk valszeg a legalját, ha visszaesne oda, maradna még olyan kvalitása, amiért érdemes játszatni..

Nem egy bruttó 20-as játékos, de nem olyan figurának tűnik, hogy egy kis emeléstől elszállna..

(A Real címerre se mert rálépni, megszakad a mezért, nem az ilyet kell kitenni)
Megszakad a mezért? Hagyjuk ezt az indokot.. én is megszakadnék, én sem lépnék rá.. oszt’ focizni nem tudok..
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 14., szombat 14:04

Ha nálunk forgatják a spacejam3-at és a manók miatt esetleg megint elfelejt focizni, a munkája/sebessége/fizikuma az akkor is megmarad. Az elmúlt 2 évben láttuk valszeg a legalját, ha visszaesne oda, maradna még olyan kvalitása, amiért érdemes játszatni..

Nem egy bruttó 20-as játékos, de nem olyan figurának tűnik, hogy egy kis emeléstől elszállna..

(A Real címerre se mert rálépni, megszakad a mezért, nem az ilyet kell kitenni)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 14., szombat 13:57

Realista24 írta:
kiserik írta:

És kinél láttunk ilyen ""változó"" szerződést? Amúgy Vini az a játékos, akit baszottul nem kell motiválni. Apróért is az egyik legmotiváltabb játékosunk. Neki bizalom kell. Látjuk a különbséget tavalyhoz képest. A fizetés inkább elismerés és másokra hathat ösztönzően. Üzenete van: megéri hajtani, küzdeni, az egyik legjobbnak lenni. Teljesen megérteném a véleményed, ha Rodrygoi teljesítménye lenne. Kiváló kiegészítő játékos. De Vini az egyik legjobb szélső a világon. Alapkezdő és eredményes. Ez nagyobb ugrás. Én eszerint járnék el.
Nem az a lenyeg, hogy kinél láttunk ilyet.
Az a lényeg hogy a jövőben jó szerződéseink legyenek.
Ezzel maximálisan egyetértek. Mondjuk én nem a csupaszív játékosoknál kezdeném ezt, akik nálunk már bizonyítottak, hanem azoknál, akik fel akarják húzni a fehér mezt és még nem tudjuk mit várhatunk tőlük.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 14., szombat 13:41

kiserik írta:
Realista24 írta: Durva hogy csak úgy tudsz érvelni, ha más játékost is belehuzol a kommentbe.

Lehet négy évre motiváló szerződést is adni, egyre növekvő fiúval, teljesítményt követoen.
És kinél láttunk ilyen ""változó"" szerződést? Amúgy Vini az a játékos, akit baszottul nem kell motiválni. Apróért is az egyik legmotiváltabb játékosunk. Neki bizalom kell. Látjuk a különbséget tavalyhoz képest. A fizetés inkább elismerés és másokra hathat ösztönzően. Üzenete van: megéri hajtani, küzdeni, az egyik legjobbnak lenni. Teljesen megérteném a véleményed, ha Rodrygoi teljesítménye lenne. Kiváló kiegészítő játékos. De Vini az egyik legjobb szélső a világon. Alapkezdő és eredményes. Ez nagyobb ugrás. Én eszerint járnék el.
Nem az a lenyeg, hogy kinél láttunk ilyet.
Az a lényeg hogy a jövőben jó szerződéseink legyenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. május 14., szombat 13:27

Szezon előtt, ha azt mondják, hogy hoz egy 10/10-et, szerintem mindenki aláírta volna.. :D
Ehelyett szépen berúgta az ajtót, egy 20/20-as idénnyel.
Van még benne felfelé?
Nekem az is jó, ha ezt tartaná még pár évig, főleg egy teknőssel maga mellett, de ha tovább fejlődik, az nagyon elit lenne. B-)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 14., szombat 13:18

Én nem adnám el jelenleg semmi pénzért. Egy mesefigurának tartom aki szebb napokon max beugró lehetett volna nálunk de jelenleg a második legjobb mezőnyjátékosunk. Él hal a Realért végigvonatozza az összes meccset + gólokat is elkezdte termelni a hiányosságai ellenére is.

Nincs a piacon elérhető jobb focista nála úgyhogy én megpróbálnám ezt a bmv-t simán működhe ha vinidzsít átrakjuk a jobbra.Sőt igazából cserélgethetik is a széleket mert bappé is tud jobboson játszani.

Benzema középen teszi majd ki meg be a labdákat a kapuba a két néger meg fusson amennyit bír.

Fejben meglátjuk,hogy áll majd bappéhoz. Azért ő csak azthiszi magáról Hogy future Cr.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 14., szombat 13:00

Nem érdemre adják a fizetést (fociban sem és máshol sem), hanem a jövõre és arra hogy mennyit kereshetne máshol. Vinicius sokat kereshetne máshol, ez gondolom mindenkinek egyértelmū - innentōl ha azt akarjuk hogy ne vágyódjon el, meg kell azt közelítenünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég