Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 12., péntek 15:02

Madridom UEFA Év Játékosa szavazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 12., péntek 14:36

A 4-15 helyezettek:

Lewa-54 pont
Modric-52
Mané-51
Salah-46
Mbappé-25
Vini-21
VVD-19
Bernardo-7
Kostic-7
Pellegrini (Roma)-5
TAA-2
Fabinho-1


Ezen a ceremónián mind a 4 posztra osztanak legjobbnak járó díjat, nem? Mert akkor a 4-ből kettőt/hármat bezsebelünk + Carlo az edzőit.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. augusztus 12., péntek 14:26

Realista24 írta: BREAKING — Benzema, Kevin de Bruyne & Courtois are the UEFA Men’s POTY nominees.
:agree:
Körte, királyság! A legkellemesebb meglepetés, pedig teljesen megérdemelt. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 12., péntek 14:21

BREAKING — Benzema, Kevin de Bruyne & Courtois are the UEFA Men’s POTY nominees.
:agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 24., péntek 8:36

kodo írta: Vini ha nem itt jatszana mar a fel forum verne az asztalt hogy el kell hozni barmi aron.
Ez is szomorú :lol: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. június 24., péntek 8:34

Vini ha nem itt jatszana mar a fel forum verne az asztalt hogy el kell hozni barmi aron.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 24., péntek 8:23

géza írta: Elegge kicsi itt az arfolyama Vininek egy olyan szezon utan, ahol tobb mint 20 golt es golpasszt adott, es nem osszesitve. Megertem, hogy regen minden jobb volt, de ha husz eve hozza ezt a szezont, akkor is top5 aranylabda teljesitmeny.

Legjobban cselezo jatekos jelenleg, golt lott City ellen (megis milyet), a BL-dontoben, folyamatos veszelyt jelentett a jateka, mindig benne van a villanas, Benzemaval az elmult evek legjobb duojat alkottak. Ha ez nem tesz valakit Real szintu jatekossa, akkor nem tudom mi.
Szerintem a kritikusok többségénél (nálam tuti) az első évek szerencsétlenkedése még ott él és abból indul/indulok ki..
Viszont én már nem szidom többet Vinit, tett le annyit idén, hogy nem volna elegáns.. Ha majd újra hátrány, hogy nem tudja eltalálni a kaput, hogy bedobásra tolja ki a bogyót "cselezés" közben, majd károgok, hogy lám-lám..

Ha a nuevoVinit vesszük, igazából telj. vállalható, hogy ott emlegetik a tűz közelében, bár egyértelmű, hogy 2022 = KAK. A srác iszonyú melót tett/tesz bele, megérdemli, hogy a kirakatban legyen miatta szerintem is.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. június 24., péntek 2:27

Vini az utolsó erejével is küzd folyamat, él-hal a mezért, hát a gyerek megdöglene a pályán ha azon múlna.
Persze, néha ő se tudja mit csinál, pont ez a trükk, de hát nagyon komoly teljesítményt rakott le az asztalra.
Tavaly is már ő csapkodta ki ezeket a nagyképű faszokat, Mr. Revenge MoSalaht :lol:
Azóta meg komoly számokat is pakol le, félelmetes mit művelnek Karimmal.
22gól 20 gólpassz :lol:
Attól az embertől aki másfél éve nem tudott kapura lőni.
És ez nem túlzás, szó szerint nem tudott.
Most meg BL Döntőt eldönt :lol:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. június 24., péntek 1:40

Persze, hogy jogosan szavazzak a top5be. Nem egy csatar nyert 20 gol alatti szezonnal aranylabdat a 70-es, 80-as, 90-es evekben. Vini megerdemelne a dobogot erre a szezonra. Azert csak dobogo, mert Karim es Courtois meg nala is nagyobbat ment iden.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. június 24., péntek 0:35

ANDS írta:
Pad'em írta:



Semmi vicces nincs Vini top5ön, sőt objektíven simán dobogó. Real drukkerként nem volt egyszerű elfogadni, látva az első 3 évében balfaszkodó kurafit, de ez a szezonja... top3 simán. Szépségdíjas gólok, fontos gólok + eldöntötte a BLt.

Nem értem hehét, mert pont, hogy Vini nem a sablon, legjobb 1v1-ező konkrétan a világon, ha megy a játék igyekszik szinezni is (egyre kevesebbszer bukik már át az alapvonalon). Ha nézel a 100 idei szezon highlightsjából egyet youtubeon instant erekció.
2018 óta az első év, ami áttörést hozott, és a csapat újra bl- t nyert.
Köszönjük meg nekik:
Ancelotti, Pintus, Benzema, Vini, Rodry, CKM, Fede, Cama, Militao, Carvajal nagyot mentek a bl meccseken tavasszal.
Minden idők egyik legjobb Real Madridját láthattuk menetelni… nem a leglátványosabb játékkal, nem olyan meggyőző focival, mint 2017- ben. De egy 3 trófeás szezon után nem biztos, hogy jogos bármelyik játékos ekézése.

Szerintem a PSG és City szurkolók szívesen cserélnének.
Kimaradt a legfontosabb láncszem: Thibaut Courtois. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. június 23., csütörtök 23:46

Azért tegyük már hozzá ehhez a Vinihez meg Rodrygohoz h 21 éves játekosokról beszélünk...

3-4 játekost leszámítva (az utóbbi 15 evet nézve, és az a 3-4 ilyen CR, Mbappé, Messi nevű fiúkak voltak) a többi játékos a p.csaba sem volt 21 évesen. Benzema a La Ligaban komol, beilleszkedési gondokkal küzdött.. ha emlekszik valaki...

Egyebként sztem a Barcas Ansu Fati is kurva jó játékos lesz, ha lesz mellette jó csapat meg nem lesz állandóan sérült.

Ezek a jövő nagy klasszisai, vagy szerintetek Haaland meg Mbappé kettősről szól majd minden mint a CR- Messi korszakban ??
Mert arról a francia 23 évesen már lemaradt, amazok előrébb voltak nála ennyi idősen.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 23., csütörtök 23:22

Elegge kicsi itt az arfolyama Vininek egy olyan szezon utan, ahol tobb mint 20 golt es golpasszt adott, es nem osszesitve. Megertem, hogy regen minden jobb volt, de ha husz eve hozza ezt a szezont, akkor is top5 aranylabda teljesitmeny.

Legjobban cselezo jatekos jelenleg, golt lott City ellen (megis milyet), a BL-dontoben, folyamatos veszelyt jelentett a jateka, mindig benne van a villanas, Benzemaval az elmult evek legjobb duojat alkottak. Ha ez nem tesz valakit Real szintu jatekossa, akkor nem tudom mi.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: cart » 2022. június 23., csütörtök 21:50

hehetheoriginal írta:
De ez nem csak őt, hanem a konkurenciat, a felhozatalt is minositi.
Es akkor kik lennének azok akik csak skill alapján beférnének a top5-be Pato meg Hazin kivul?

A mai mezőnyben ahol 80% sebesség 20% fizikum az ami számít ott nem véletlenül van top5-ben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 23., csütörtök 20:03

Én adom mindkét oldalt. Vinidzsí képességekben messze nem Real szint viszont a gyér felhozatal,saját maga és a klub nagysága képes erre,hogy egy átlagos vagy akár átlagon aluli játékost is a legmagasabb szintre emeljen az ilyen díjátadókon.

A Real Madridban 20gól felér kb egy másik klubban 30-40el.

Céronaldo a tökéletes inverz példa. Ő az atyaúristen mégsem kapott lófasz elismerést utánunk szinte ugyanarra a teljesítményre amit itt hozott.

De higuain is számított már világklasszis csatárnak a Real mez miatt.

Vinidzsí emberfelettit hozott és teljesen jogosan kerül oda ahova. De ez nagyobb részben köszönhető a klub nagyságának mint az ő képességeinek szerintem.

Röviden Vinidzsi+munka+RealMadrid>Bappe+tehetség+bármimásklub
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. június 23., csütörtök 19:56

Én mondjuk upvoteoltam hehet :mrgreen:
Bár BL győztes csapat kezdő támadója miért ne lehetne top5 aranylabda. Főleg hogy anno is voltak bőven koklerek itt, aztán BLt sem nyertek.
Annyiban viszont egyetértek, hogy semmi extra, sebességből él. Mondjuk egy Hazardnál hasznosabb, hogy a faszomba lehet Hazardban hinni hehe? Ezt magyarázd meg. Sose volt jó focista csak technikás. Mai napig felháborít, hogy leigazolta a Real :lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 23., csütörtök 19:00

hehetheoriginal írta: Az mennyire gáz, hogy egy vinicius top5be jut aranylabdaban? :lol:

Megyek vissza youtubeozni...
Mintha az Eurobarkát olvasnám :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 23., csütörtök 18:21

Halfkey írta: Ki gondolta volna a madridista Raúl (vs R9) topikjában 2004-ben, hogy egyszer hehe azon fog fanyalogni hogy az aktuális brazil wonderkid egy szar :D

Nagyot fordult a világ, az már biztos.
Brazilok, ha döntőznek, még a végén az ellenfélnek kell szurkolnia, nehogy Vini VBt nyerjen, középszer létére. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 23., csütörtök 18:11

Ki gondolta volna a madridista Raúl (vs R9) topikjában 2004-ben, hogy egyszer hehe azon fog fanyalogni hogy az aktuális brazil wonderkid egy szar :D

Nagyot fordult a világ, az már biztos.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 23., csütörtök 17:48

ANDS írta:
A tömörülő kiscsapatok elleni meccsekre Te kivel erősítenéd meg a Real támadósorát?
Dembi×pato×neymi, ez köztudott :mrgreen:

Semmi vicces nincs Vini top5ön, sőt objektíven simán dobogó. Real drukkerként nem volt egyszerű elfogadni, látva az első 3 évében balfaszkodó kurafit, de ez a szezonja... top3 simán. Szépségdíjas gólok, fontos gólok + eldöntötte a BLt.

Nem értem hehét, mert pont, hogy Vini nem a sablon, legjobb 1v1-ező konkrétan a világon, ha megy a játék igyekszik szinezni is (egyre kevesebbszer bukik már át az alapvonalon). Ha nézel a 100 idei szezon highlightsjából egyet youtubeon instant erekció.

Remélhetően nem one hit wonder, és még továbbfejlődik, úgy, hogy megmarad a munkamorálja is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. június 23., csütörtök 17:02

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Miért gáz?
Mert ilyen gyenge kepessegu atlagos jatekos (az en mercemmel) top5be....
De ez nem csak őt, hanem a konkurenciat, a felhozatalt is minositi.

Tudom unalmas duma, de regen mennyi de mennyi extra tamadojatekos volt? Kozepcsapatokban is volt az az 1-2 arc, a topligak 4-5 nagycsapata tele volt veluk.
Most mi a fasz van? Impotens tamadojatekkal (1db benzemaval, aki villan, ha epp viniciusra elfelejtik kitenni a masodik vedot is) bajnoksagot meg beellt lehet nyerni...

Nem tudom, nekem ez kevéske, persze mai szemmel nezve extra eve volt.
Komolyan én értem, hogy mit akarsz mondani, de mikor leírod, hogy "...villan, ha epp viniciusra elfelejtik kitenni a masodik vedot is", tehát Vini a "gyenge képességű átlagos játékos", akire alapból 2 védőt kell állítani, mert ha nem, akkor nagy valószínűséggel gólveszély alakul ki ("1 db Benzema, aki villan...), kissé komolytalanná teszi ezt az egész régenmindenjobbvót szlogent, meg hogy mit keres a top5-ben a srácunk :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég