Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 6., szerda 8:57

kivi vagyok, mi lesz vele, ennyi idősen nem lehet es nem is fog senki csapatot epiteni rá, de mindenki tudja, hogy mivel jár, ha valaki leigazolja.

"családi okokra" hivatkozva nem jelent meg az elso mu edzeseken, no comment, mr profizmus, na mindegy, lehet nincs mögötte hátsó szándék.

semmikepp se hoznam, meg ha gyoznenk is vele. jocskan visszavetne jopar jatekos fejlodeset, lehetne mondani, hogy ez akkor a fiatalok fejben gyengeseget mutatna, de lehet a masik oldalrol is nezni.

kinezem amugy belole, hogy ha mas nem lesz, akkor elmegy a barcaba.
mint ahogy a citybe is elment volna, ha nem jon az utolso oraban a mu megkeresese.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. július 6., szerda 8:44

Igy hogy nem jott senki siman hoznam. Benzemaval lehoznák. Még címvédős flowt is elkaphatnák vele a srácok. Legalábbis Cé tuti 200%ot hozna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 8:38

Halfkey írta:
Realista24 írta: Egy évre talán igen, hosszabb időre nem.

(tudom, a kérdés szar...köszi HK)
Ez a kérdés rendben van, a válaszod szar :D
Hogy te mekkora mocsok vagy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. július 6., szerda 8:38

Én nem kérem köszönöm szépen.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 6., szerda 8:35

hoznam. de csak azzal a feltetellel amit mar korabban is leirtam.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 6., szerda 8:25

Realista24 írta: Egy évre talán igen, hosszabb időre nem.

(tudom, a kérdés szar...köszi HK)
Ez a kérdés rendben van, a válaszod szar :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 7:45

Egy évre talán igen, hosszabb időre nem.

(tudom, a kérdés szar...köszi HK)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. július 6., szerda 7:19

Visszahoznatok?

Ha az eszemre hallgatok akkor kizart, nelkule is felertunk a csucsra, Benzema kiteljesedett, itt van Vinicius es Rodrygo, elore kell nezni nem nosztalgiazni.

Szivem szerint viszont imadnam, nem tudom megmagyarazni hogy miert. Beugranak az emlekek az itteni idoszakabol, ahogy elcsendesiti a camp nout, a fejesgol a copa del rey dontoben, a 17 golos bl szezonja, a three-peat, az osszes kibaszott gol a bayern ellen a blben. Minden jozan eszem ellenere biztos bognek mint egy kisgyerek ha ujra felvenne a hetes mezt tetmeccsen a Real Madridban. :kalapos:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 5., kedd 11:12

Mester77 írta: Azért ezek a Chelsea-s hírek sem annyira tetszettek vele kapcsolatban, de hogy a barcaval is tárgyaljon Mendes..
Értem én, hogy hulladék az MU, és nincs BL, de azért na
azt reggel megcafoltak. nem esett szo CR7rol csak kounde miatt targyaltak
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. július 5., kedd 10:13

Azért ezek a Chelsea-s hírek sem annyira tetszettek vele kapcsolatban, de hogy a barcaval is tárgyaljon Mendes..
Értem én, hogy hulladék az MU, és nincs BL, de azért na
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 28., kedd 13:58

2008-09-ben Bayern ellen eltett egy duplát, Lyon ellen otthon egyet meg a döntőben. Persze a többiek is szép számokat hoztak, de én azt mondom ez hathatós közreműködés. :D

2014-15 tényleg inkább Neymarról szólt már, meg Suarezről, de ott is volt egy duplája a Bayern ellen, ami akkor nagyon kellett nekik.

Viszont amikor nem nyertek is voltak durva meccsei.
2009-10 Stuttgart ellen dupla, Arsenal ellen 4 gól,
2011-12 Leverkusen ellen 5 gól otthon, 1 gól idegenben, Milan ellen dupla
2012-13 Milan ellen újabb dupla, PSG ellen 1 gól
2013-14 City ellen 2 gól, és ott mondjuk ennyi. :D

Persze egyik sem Céronaldo vagy Benzema teljesítmény, de mellé kiosztott egy stadionnyi gólpasszt a skacoknak. Szóval 2015-ig abszolút elit volt a BL-ben a csávó. Azóta szerencsére egy kis senki. :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. június 28., kedd 13:49

Az "utóbbi időben" kimaradt :D

De amúgy meg egyáltalán nem hülyeség, mert pl a 11-es amire azt lehet mondani, hogy nagy dolgokat csinált. 08-09-ben, ha nincs Ovrebo, nem nyernek BL-t, valamint azért Eto'o meg Henry is eléggé jó számokat hozott, de nagy extrát ott sem csinált a kiesés szakaszban.
2015, meg Neymarról szólt, főleg a kiesés szakasz, lőtt asszem 7 vagy 8 gólt.

De elég gáz, hogy mindenidőklegjobbjánál 7 meg 10-13 évvel ezelőtti dolgokról kell beszélni a legrangosabb kupasorozat tekintetében. :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 28., kedd 13:35

TheBull6 írta: Ha van lehetősége, menjen is csak szépen egy BL csapatba. Még csak véletlenül se a JÓFIÚ Messi legyen az alltime BL gólkirály, mert sírva is fakadok. Az embernek pont annyi köze van a BL-hez, főleg a kieséshez szakaszhoz, meg a csapata döntőbe viteléhez mint nálunk Asensionak. Néha 1-1 gólocska becsurran vagy bedurran, amúgy meg a csapat vagy mások továbbviszik.
És azért 1-2 szezon BL nélkül, aztán ne adj isten visszavonulás, törpének meg 1-2 jobb szezon a BL csoportkörben, aztán már ott is virít a neve a lista elején.
Jó azért hülyeségeket se kéne írni. :D
kb 2015-ig ott volt a szeren a törpe, a 2009-es meg a 2011-es BL is nagyban köszönhető neki. Plusz a 2015-ösben is vállalt pár gólt. Azóta nincs a térképen a BL-ben, de előtte eléggé szopatta a csapatokat évről évre.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. június 28., kedd 13:15

Ha van lehetősége, menjen is csak szépen egy BL csapatba. Még csak véletlenül se a JÓFIÚ Messi legyen az alltime BL gólkirály, mert sírva is fakadok. Az embernek pont annyi köze van a BL-hez, főleg a kieséshez szakaszhoz, meg a csapata döntőbe viteléhez mint nálunk Asensionak. Néha 1-1 gólocska becsurran vagy bedurran, amúgy meg a csapat vagy mások továbbviszik.
És azért 1-2 szezon BL nélkül, aztán ne adj isten visszavonulás, törpének meg 1-2 jobb szezon a BL csoportkörben, aztán már ott is virít a neve a lista elején.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 28., kedd 12:33

Donát írta:
Sierra írta:

Mert sosem volt ilyen. Őt az egyéni rekordok hajtják, és minél nagyobb nyomot akar hagyni a fodball világban. Én megértem, abban a posványos Manchesterben lófaszt nem fog nyerni, de ha egy nagyobb BL szereplő topcsapat elvinné, tovább növelhetné pl a BL góljainak számát, és még több cím állna a neve mellett. Őt mindig is ezek a dolgok motiválták, szurkolok neki, hogy találjon egy BL csapatot, és tegyen még el tizenpárgólt a BL-ben mielőtt visszavonul. B-)
Pont ez a legfőbb kritika felé, és ezért nem szereti az aktuális csapata szurkolóinak egy része sem, mert az egyéni célok érdeklik egy csapat sportban, és ez kirívóan látszik is rajta. És ha az egyéni eredmények érdeklik, akkor nem kell letenni egyik csapat mellett sem a nagyesküt, hogy ne üssön később vissza.
Erre pedig ráerősít a személyisége is, amiből az ereje fakad, de az ebből következő megbyilvánulásai miatt tudja ráhúzni a média a rosszfiú szerepét, Messire meg az autista, csendes karaktere miatt a jófiúét.
Ez legyen azoknak a hűjéknek a baja, akik beveszik ezt a maszlagot..

A csávó a megtestesült profizmus, könyörtelenség, győzni akarás.. Kössön bele nyugodtan a sok nagyokos és csinálják magukból a bohócot..

Én továbbra is visszavárom :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 28., kedd 11:48

Sierra írta:
petiamadridista írta: 37 évesen miért nem elég ha azt mondom,.hogy kész én itt akarok maradni és segíteni, ha nyerünk, ha nem. Ez a klub a hazám, itt lettem sztarjátékos. En most segítek az MU-nak. Ebben semmi rossz nem lenne. Nincs már mit bizonyítania egyeni szinten.
Remélem nem igazol el. Nagy kurvaság lenne.
Mert sosem volt ilyen. Őt az egyéni rekordok hajtják, és minél nagyobb nyomot akar hagyni a fodball világban. Én megértem, abban a posványos Manchesterben lófaszt nem fog nyerni, de ha egy nagyobb BL szereplő topcsapat elvinné, tovább növelhetné pl a BL góljainak számát, és még több cím állna a neve mellett. Őt mindig is ezek a dolgok motiválták, szurkolok neki, hogy találjon egy BL csapatot, és tegyen még el tizenpárgólt a BL-ben mielőtt visszavonul. B-)
Pont ez a legfőbb kritika felé, és ezért nem szereti az aktuális csapata szurkolóinak egy része sem, mert az egyéni célok érdeklik egy csapat sportban, és ez kirívóan látszik is rajta. És ha az egyéni eredmények érdeklik, akkor nem kell letenni egyik csapat mellett sem a nagyesküt, hogy ne üssön később vissza.
Erre pedig ráerősít a személyisége is, amiből az ereje fakad, de az ebből következő megbyilvánulásai miatt tudja ráhúzni a média a rosszfiú szerepét, Messire meg az autista, csendes karaktere miatt a jófiúét.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 28., kedd 9:38

petiamadridista írta: 37 évesen miért nem elég ha azt mondom,.hogy kész én itt akarok maradni és segíteni, ha nyerünk, ha nem. Ez a klub a hazám, itt lettem sztarjátékos. En most segítek az MU-nak. Ebben semmi rossz nem lenne. Nincs már mit bizonyítania egyeni szinten.
Remélem nem igazol el. Nagy kurvaság lenne.
Mert sosem volt ilyen. Őt az egyéni rekordok hajtják, és minél nagyobb nyomot akar hagyni a fodball világban. Én megértem, abban a posványos Manchesterben lófaszt nem fog nyerni, de ha egy nagyobb BL szereplő topcsapat elvinné, tovább növelhetné pl a BL góljainak számát, és még több cím állna a neve mellett. Őt mindig is ezek a dolgok motiválták, szurkolok neki, hogy találjon egy BL csapatot, és tegyen még el tizenpárgólt a BL-ben mielőtt visszavonul. B-)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. június 28., kedd 9:32

dzsi91 írta: Cé meg abban a fosban hozta a góljait amivel nyertek még 2 serie a-t de biztos miatta nem nyerték meg zsinórban a 10ik bajnoki címet nem pedig azért mert ilyen 35 éves khedirak meg mittudomén kik rohangáltak körülötte.
Meg akkor a két milánói csapat sem nézett ki ilyen jól. Úgyhogy 1000 meg 1000 példát fel lehetne hozni, hogy miért esett vissza a Juve. Dehát CR az CR. Nagyobb brand mint az egész Serie A, nem csoda, hogy rajta csattan az ostor.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. június 27., hétfő 17:06

Mondjuk 2 dologban éppenséggel itt igaza van.
1 Csak a Real Madrid tudta naggyá tenni igazán CR7-et, és csal a Real Madrid tud nélküle is igazán nagy lenni. Csak a Real Madrid. Ez tény. Az évek, a szamok mutatják.

A másik : persze lehet csak kacsa ez a CR7 eligazol történet, de ha megsem, és ebben a beszélgetésben ugye tenykent kezelik ezt az akaratot, akkor én se tudok mit kezdeni CRonaldo jelenséggel. 37 évesen miért nem elég ha azt mondom,.hogy kész én itt akarok maradni és segíteni, ha nyerünk, ha nem. Ez a klub a hazám, itt lettem sztarjátékos. En most segítek az MU-nak. Ebben semmi rossz nem lenne. Nincs már mit bizonyítania egyeni szinten.
Remélem nem igazol el. Nagy kurvaság lenne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 27., hétfő 13:24

az esetek 90%aban - foleg kultura, politika es közeleti események - egyetertek puzskóval, de a begyepesedett lyuventusdrukkersege es az emiatti ceronaldo gyulolete, ami eltorzitja benne a képet es ezert nem képes objektiven beszelni róla, az pont ugyanolyan balfaszsag, mint az egesz magyar sportmédia, mikor pl a real madridrol probalnak osszehadovalni valamit, mikozben a barcás bögrébol nyelik a katalán-import ferfitestnedvet.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég