Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 5., vasárnap 17:26

http://indavideo.hu/video/Messi_nem_gra ... donak?s=19 Én ezt mért nem láttam? Mekkora egy izé volt Messike :/

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27333
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 5., vasárnap 17:07

Csabi írta:én meg azt hittem busi a legjobb vkp a világon. :(
Hát amíg ment a szekér, addig csúcskategória volt az összes játékos. Most, hogy visszaestek, egyből el kell adni a fél keretet :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 5., vasárnap 14:03

én meg azt hittem busi a legjobb vkp a világon. :(

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 5., vasárnap 14:00

Busquets egyáltalán nem vízhordó. Fontos láncszem középen. A baj akkor van, ha átrohannak rajtunk, olyankor a lassúsága nagyon szembetűnő. Ilyen csapatok ellen nyugodtan játszhatna Xavi helyén kicsit feljebb. Jól passzol, jól is lát a pályán.
A védelem nem kérdés, hogy frissítésre szorul. Lehet, hogy egy ember megoldaná a feladatot, mert azt tudjuk, ha a 4-ből csak 1 védő is kilóg a sorból, akkor bukik az egész formáció. 1 igazolás tuti kell, kettő meg szerintem (sajnos) nem lesz.

Elöl úgyszintén 1 új játékosra van szükség, vmint Tello-t én többet foglalkoztatnám. Idén ha játszott ő volt az, aki Messi mellett olyat csinált, amire tapsolt az ember. Nem alibizik, mer vállalkozni és a kaput is el tudja találni. Nem is rosszul.
Neymar lutri, mint minden brazil aki átjön Európába. De Rosell nagy brazil rajongó és a hírek szerint már Pep is kérte volna őt, Tito is ragaszkodna hozzá. Meglátjuk. Az sem biztos, hogy nálunk köt ki. Vannak hírek előlegről, olyanról is, hogy ha ez miatt a Santos mégis másnak adja akkor sok tízmilliót kéne nekünk perkálni. Nem tudom mi igaz. Hamarosan ki fog derülni. A tudására szükségünk van, már csak a beilleszkedéssel kell megküzdenie.
Ha a vezetés nagyon ragaszkodik a center nélküli játékhoz, akkor egy Tello-Messi-Neymar trió működhet. 3 szélvész gyors játékos, akár nagyot is húzhatunk velük.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. május 5., vasárnap 10:52

A Barcánál nem Neymarban látom a kiutat. A védelmük világ vicce egy ilyen kaliberű csapathoz mérten, így érdemes lenne lecserélni a védekező alakzatot. Elsősorban Puyolra (minden tiszteletem az övé, de lassan kezd Raúl feelingje lenni) és Bartrára (szerintem kevés az első csapatba, de a kezdőbe tuti) gondolok, de Pique formája is hagy bosszankodásra okot. A másik nagy probléma, hogy a szélső védők nagyon szeretnek előre jönni, ami nem baj, sőt, pont ez a Barca taktikának az egyik alappillére, de ideje lenni váltani. A gólok nagy részét Alves helyén kapja a Barca. Az már csak hab a tortán, hogy amikor Alves előremegy, általában fölöslegesen, mert egyre több hibája van elől is. A jobb oldali védekezés Abidal kiesésével nagy mértékben leromlott, Alba nem képes hozni azt a szintet.

A hírhedt középpályás sor sem az igazi már. Xavi lassú lett, Busquets szerintem a tökéletes vízhordó volt addig amíg Xavi csúcsformában játszott, de amikor "egyedül" maradt megmutatkozott a szürkesége. Egyedül Iniesta az, akinek nincs gyenge napja, szenzációs a fickó, igaz zseni.

A támadóalakzattal pedig nem tudom mi történt náluk. Egyik hónapról a másikra egyre bizonytalanabbak lettek, Alexis és Villa is átlagos játékos lett, nem beszélve Cescről.. Pedrot szándékosan nem írtam ide, mert szerintem soha nem volt Barca szint, de ezen lehetne vitatkozni. Nem fogok :shifty: Mintha elbizonytalanodtak volna a játékosok, nem úgy törnek a kapura, más sebességgel, másmilyen mozgással. Lehet Guardiola kiválása az oka, de az tény, hogy itt tényleges változásra van szükség. Addig nincs olyan nagy baj amíg Messi a pályán van, de egy ekkora klubtól, ez egy picit kevés.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 5., vasárnap 8:30

A bajom az volt,hogy ezt nem így kellett volna elintézni.......adok ki infókat a médiának amivel hátba tudom támadni az edzőt? így tudom fúrni? Szivárogtatok ki belső dolgokat,amivel támadni lehet?
Az világos, hogy rosszul volt kommunikálva az egész. Senki nem volt tekintettel a klubra, mindenki a saját maga oldalát nézte. Iker, Ramos és Mourinho is erős személyiség. Most éppen Pepe mondott oda egy kicsit, pedig ő portugál. Azért az most már világosan látszik, hogy nagyon megbontotta a csapategységet ez az egész.
villa a sérülés előtt úgy indult be a mélységi passzokra hogy az eszem megállt tőle.....félelmetes volt.....félelmetes.
Ez így volt, de ez a Villa jelenleg nem létezik. Pedro is süllyesztőbe került. Nem kell szépíteni, szétestünk elöl és hátul egyaránt. Münchenben erre rátett egy lapáttal a lassú (Busquets-Xavi) középpályánk.
lehet a többi játékos a saját egyéniségét,a saját fociját is fel kell áldoznia messi miatt
Haverok körében pontosan erről beszélgettünk, viszont mikor nem játszik Messi, akkor is olyan a játékunk, mintha a pályán lenne. Legyenek annyira profik, hogy akkor hozzáteszik a saját játékukat. Ez most a legnagyobb gondunk elöl kétségkívül.

Nem szó szerint idézek, de a lényeg benne van.

Piqué a Bayern után - Szükség van változásokra, az idény után erről beszélni kell.

Tito - nincs szükség nagy változásra, erősíteni kell. Az a játékos aki ezt mondta, nem számolt azzal, hogy ő lehet az egyik, akit lecserélnek, igaz?

A Bayern pofon nagyon nagy volt. Az elmúlt években nálunk ilyen szóváltásra a sajtóban nem volt példa. Az is látszik, hogy vannak játékosok, akik robbantanának és egyáltalán nem bíznak az edzőben. Viszont így nem lehet nekimenni a következő idénynek.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 4., szombat 20:56

bali15... Te vagy az?
Nem. De valóban tőle ered ez a hsz. :D
De idézem őt mert tulajdonképpen ugyanúgy látom a Barca problémáját.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 20:42

.Egyszerűen le kéne szokni arról, hogy csatárokat tesznek ki a szélekre
Nálatok,a "szélre" tett csatár,valójában nem szélső,hanem olyan mint a valós ék játékban a két csatár,csak itt köztük ott van messi......ezek a szélre kitett emberek,nem a szélső foci miatt vannak kijebb,onnan indulnak befelé.....és szerintem(kövezetek meg ) de villa a sérülés előtt úgy indult be a mélységi passzokra hogy az eszem megállt tőle.....félelmetes volt.....félelmetes.

Szerintem a baj maga messi(átvitt értelemben).....már annyira ő minden,ő irányít,ő ad mélységi passzt visszalépve,ő szerez gólt, ő ad be,ő adja ki a mezeket,ő lesz nem sokára az edző is :lol: szóval,ha valaki ennyire domináns,ennyire az alapja,teste,feje mindennek,akkor előbb utóbb abból baj lesz.........lehet a többi játékos a saját egyéniségét,a saját fociját is fel kell áldoznia messi miatt........
Tudom hogy ezt kinevetitek,de lehet benne igazság.
:ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 4., szombat 20:40

Valdés és Pedro is kikerült a holnapi keretből, viszont Deulofeu nem szerepelt a Barça B mai keretében, szóval lehet, hogy játszani fog holnap a Betis ellen. B-)
Jester írta:...
bali15... Te vagy az? :mrgreen:

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 4., szombat 20:35

Ez az elméleted pont megoldható lenne Villával és akkor legalább ő is az eredeti posztján játszana. Jobb játékos is, mint Higu tehát tuti beválna. Kérdés Messi 60+ gólja mennyire csökkenne le, ha hátrébb illetve szélre kerülne ki.
Szerintem nem csökkenne le a szerzett gólmennyiség. Csupán több játékos között megoszlana. Messike talán elviselné azt, hogy nem nyer több aranycipőt...
Csak ugyebár az a gond a mostani csatárokkal, hogy a mezőnyben emberhátrányt jelentenek, mert csak elöl kullognak és várják a passzt. Ha nem lenne olyan aki visszajönne akkor megszűnne a Barca dominanciája a kp-n. Mondjuk talán nem jó az amit mondok mert ma már több a mezőnyben is melózó csatár: Rooney,Benzema stb.

De szerintem nem kell csatár.Egyszerűen le kéne szokni arról, hogy csatárokat tesznek ki a szélekre.
Persze ellenérvnek fel lehet hozni, hogy "de akkor Alexis!?". Nos, ő azért teljesít alul, mert a játékukban mostanra már teljesen eltűnt a sebesség, az intenzitás. Márpedig neki kell az, hogy lendületből vigye rá az emberre, és úgy vigye a kapu felé. És akkor még csodálkozik odaát mindenki, hogy miért van az, hogy csak béna összjátékkal képesek előrejutni a kapuig a szélsők. Hogyha ezen nem változtatnak akkor hiába megy oda Neymar ő is szépen befog csicskulni mint Alexis...
_________

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 20:32

Nézd. Nyilván. Én se mondom, hogy ártatlan kis báránykák. De vmi miatt kiborultak, vmi nem tetszett nekik. Ahogy olvasni lehet a dolgokban, ez tavaly indult, amikor azért minden szép és jó volt. Ment a játék, szép volt a jövő. Tehát vmit Mou is elbaxott, hogy a két kapitány ellene fordult. Illetve ezzel a klub ellen. Azt meg nem hiszem, hogy csak úgy jókedvükben csinálták a cirkuszt. Ok okozat, ez mindig így működik. Arról Mou nem beszél, csak arról, hogy előbb kellett volna Lopez-t megvennie. Tehát Iker ment volna a padra az első év után.
Értelek.....de...
Nem az a fontos, ebben a helyzetben,hogy ki kivel volt fasírtban,vagy hogy ki robbantotta ki,hanem hogy az elintézésnek más módját kellett volna választani,a két kapitánynak....nyilván JM se az a könnyed probléma megoldó alak.
De nem azt sérelmezem,hogy volt probléma,az van mindenhol......max fele ennyi sajtót sem kap,ha kap egyáltalán(most is a kapott gólnál már vágják be ikert a padon- tiszta vicc ahogy mindent bedob a média). A bajom az volt,hogy ezt nem így kellett volna elintézni.......adok ki infókat a médiának amivel hátba tudom támadni az edzőt? így tudom fúrni? Szivárogtatok ki belső dolgokat,amivel támadni lehet?

A probléma ebben a szezonban jött ki,azóta voltak ezek az indirekt problémák,összeférhetetlenségek.

Hogy mi a baja a két kapitánynak? :hmmm: ezen én is sokat agyaltam.....valószínű az,ahogy JM kifelé kommunikál......túl vehemens,arrogáns,szenvedélyes,támadja az ellenfelet,a bírókat stb.....szóval túl sokat és túlzásban is szerepel.......ezt onnan gondolom,hogy amikor perez behívatta beszélőre egyszer,azóta sokkal visszafogottabb,nem barcázik,és nem bírózik......legalábbis sokkal kevesebbet,alig.
Én mindig mondtam,JM sok mindent nagyon jól lát,jól vesz észre olyan apró dolgokat amiket más nem,jól rak össze képeket....de abban igazat kell adnom ramoséknak,ha ez a bajuk feltéve,hogy az edző a csapat egyik fő képviselője,és a kommunikációja,főleg egy madridnál,azonnal heves visszhangot vált ki,ha túl erőteljes....én azt sem szeretem ha valaki csendes fületlen szatyor mint VDB......vagy kliséket puffogtató mindig ugyanazt beszélő hogy szimpi legyek edző...ezek nekem nem jönnek be.......de JM is túllőtt a célon sokszor.

Szakmai kérdésekbe ne is menjünk bele,ott is voltak problémák JM-el, de nem akkora mint a sajtóval vívott szélmalomharca.......

Én egyébként bírom ezt az embert,mert egyéniség,mert egy kiemelkedő forma a világ focijában......persze vannak nem szimpatikus odaszólásai is,de összességében bírom ezt a faszit.

Szóval,nagyon sok mindenben egyetértek JM-val,mellette álltam mindig,mert ő AZON KUR*VA KEVÉS edzők egyike,aki valójában felfelé vitt minket.....NAGYON KEVÉS ILYEN VOLT ( szerintem ha nincsen ez a belső viszály akkor az idei szezon sikeres lenne mert pár meccs kivételével végig magunk alatt játszottunk)........de van bajom is vele,ez a berögződései,a khedira alonso kp-a......ami a top klubok között messze a leggyengébb....és igy nem tudunk igazán odabaxni ....MERT KEVÉS A KPánk......jött ugyan modric,aki tényleg nagyon jó,de hozzá is kellene igazítani a rendszert,ha továbbra is ívelünk,akkor modric minek? Átíveljük sokszor.....nem alkalmazzuk a képességeit,amik nagyon jók.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 4., szombat 17:47

Donát írta:Akkor az FCB-nek meg is van ez első biztos érkezője a nyárra. Nem is kell oda már Neymar, érkezik a tuti szélső, aki a zsenigyárban nevelkedett ráadásul! :lol: Hacsak a Roma nem fizet 28 milliót érte. :ike:
A vicc az az egészben, hogy esélyünk sem lesz 13 millió euró feletti összegért eladni Bojant, én szeméyl szerint annak is örülnék, ha 7-8-at fizetnének érte... :lol: Szóval vele is jól jártunk.
Az egyetlen megoldás: kirúgjuk Titót, aki aláír a Romához, és megveszi 28-ért Bojant. :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 4., szombat 17:44

Bojan szintén csatár, nem szélső, csak Pep akart belőle is vonaljátékost csinálni. Vszínű tovább fogjuk passzolni vkinek.
Villa ideje meg lejárt nálunk. Nem tudom elképzelni, hogy meg tudna újulni. Ilyenkor váltásra van szükség és nagy az esélye, hogy máshol gólerős lesz.
Higuain detto.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 4., szombat 17:32

Na, kutakodtam kicsit (oké, tudom ezt eleve a kérdezés helyett kellett volna...), és ezt találtam:
Wikipédia írta:2011 nyarán az AS Roma 12 millió eurós ajánlatot tett a támadóért, melyet elfogadtak a katalánok, így Bojan Rómába költözött. E szerződés afféle 2 éves kölcsönszerződés, azaz ha az AS Roma nem tart rá már igényt 2013 nyarán, a katalánok kötelesek őt visszavásárolni 13 millió euróért. Ha az olaszok meg szeretnék őt tartani, további 28 millió eurót kell átutaljanak a katalán nagyágyú bankszámlájára.
Akkor az FCB-nek meg is van ez első biztos érkezője a nyárra. Nem is kell oda már Neymar, érkezik a tuti szélső, aki a zsenigyárban nevelkedett ráadásul! :lol: Hacsak a Roma nem fizet 28 milliót érte. :ike:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 4., szombat 17:17

Donát írta:Jól emlékszem, hogy Bojan úgy ment el a Barcából a Rómába, hogy 12 millióért vette meg a AS, azzal a feltétellel, hogy két év múlva - ami szezon végén lejár - a Barcának kötelessége 13 millióért visszavásárolni, de a Rómának lesz rá opciós joga.
Illetve abban biztos vagyok, hogy anno ezt írták, de ez komolyan így van? tudunk erről valamit?
Nme tudom ki szívja meg jobban akkor, a Barca, vagy Bojan. Asszem a Barcelona. :Đ
Valaki?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 4., szombat 17:03

numberone1 írta:
pheco írta:Ez az elméleted pont megoldható lenne Villával és akkor legalább ő is az eredeti posztján játszana. Jobb játékos is, mint Higu tehát tuti beválna. Kérdés Messi 60+ gólja mennyire csökkenne le, ha hátrébb illetve szélre kerülne ki.
betomorulo vedelmek ellen is jobb Villa mint Higu.
Ezt írtam én is, hogy jobb játékos Villa, tehát felesleges lenne nekik Higu.
niden6 írta:Villa 31 éves, Higu 25.

Plusz Villa idén 37 meccsen 9 gólt rúgott...
Villa nem csatárt játszik, hanem sokszor szélsőt és nagy sérülés után tért vissza. Jobb játékosnak tartom a spanyolt, bár már tényleg elég idős.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 4., szombat 16:23

Rosszul emlékszel.
Ja minden szökőévbe egyszer.Mert sorozatosan nem sűrűn.A válogatottban is center.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 16:16

Villa 31 éves, Higu 25.

Plusz Villa idén 37 meccsen 9 gólt rúgott...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 4., szombat 16:09

pheco írta:Ez az elméleted pont megoldható lenne Villával és akkor legalább ő is az eredeti posztján játszana. Jobb játékos is, mint Higu tehát tuti beválna. Kérdés Messi 60+ gólja mennyire csökkenne le, ha hátrébb illetve szélre kerülne ki.
betomorulo vedelmek ellen is jobb Villa mint Higu.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 15:59

morientes írta:Nálunk se játszott szélen soha
Rosszul emlékszel.
Lenne egy újabb Di Maríank
+1


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég