Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 5., vasárnap 11:19

Nem. rosszul mondod. Nem erőssége a labdák lefejelése. Te láttad az elődöntőben, hogy ívelgettek rá, mert nem nagyon.
Láttad az őszi meccseket? Két gólt kaptunk a lefejelt labdáiból. Láttam jó néhány dortmund meccset, nem csak a madrid ellenieket, tudom, hogy miről beszélek.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 5., vasárnap 11:12

Di María a portugál ligában bűvészkedett, aztán a 2010-es vb-n meg szar volt, tehát őt szerintem a legtöbben félve fogadtuk, joggal. Viszont Bale idén szétkapta az angol bajnokságot, el-ben is elég jól szerepelt. Amikor régebben felröppent a neve akkor nem örültem, de ahogy elnézem mostanság, nagyon ügyes srác, kár, hogy ennyire egy lábas, de nem bánom, ha jön. Persze vannak játékosok akiknek jobban örülnék, de ők nem igazán elérhetőek. Lucas nem hiszem, hogy mozdítható így félév után, Neymarra nagyon kicsi esély van, szerintem a katalánoké lesz, Reus nem hiszem, hogy eljönne a Dortmundból, így marad Bale.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. május 5., vasárnap 11:07

R.M.C.F írta:
PEEtör írta:Ez a Bale egy állat. Simán kipengetném a 60-at érte, piszok fiatal, rengeteget tanulhatna Cé-től, és már így is elképesztő ütemben fejlődik.

Ja, és jobb, mint Neymar, és szvsz nagyobb karrierje is lesz.
Az egyértelmű hogy neymarnál jobb,ez nem is lehet vita,igazat is adok zidanenak,messi és ronaldohoz CSAK bale mérhető......
A faszi alulértékelt,itt a fórumon biztosan, a vadló jelenleg egy nagyon nagy vétel.....iszonyat mi lakozik benne......és ha visszanézzük,hogy folyamatosan fejlődött,megtörés nélkül....akkor gondolhatjuk,hogy még tovább tart a fejlődése,és ez a lényeg.
Jó, hát Te Di Maríát is az egekig magasztaltad, aztán látjuk mi lett az emberből. Remélem 20 millió euró.
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 5., vasárnap 11:03

Erti írta:
nmate írta:Bale
El lehetne őt hozni már olcsóbban is. Szerintem egy 40 millióért már lehet elengednék
Biztos Te voltál az, aki engem kérdezett, hogy elfogadnám-e a di María+pénz ajánlatot Lucasért? :sly:

Emlékezz vissza, hogy Levy milyen szappanoperát kerekített Modricnál. Bale-nél még nagyobb lenne. Az ára meg jóval több.
Gerr90 írta:2016-ig van szerződése, szóval, ha nem most, legkésőbb jövőre muszáj lesz eladniuk, ha még a reális árát akarják megkapni érte. Nem olyan rossz a Real tárgyalási pozíciója, elvileg a viszony is jó a két csapat közt, és talán együttműködési szerződés is van.
Az még 3 év. Jövőre is megkaphatják érte a teljes árat sőt, addig még jobb is (drágább is) lehet (és még fiatal). Ha jól tudom a BL-ben is indulhatnak, oda is kell Ő nekik. Pénzük van. Semmi sem indokolja, hogy eladják. Arról nem is beszélve, hogy 2016-ig még hosszabbíthat is. Az együttműködési szerződéstől szerintem ne várj túl sokat. Amennyire én látom, a Realnak semmivel sincs jobb tárgyalási pozíciója, mint Modricnál.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 5., vasárnap 10:29

Kétlem, hogy 40 millióért elengednék (euróban), de egy 50-es ajánlatot már szerintem sem utasítanának vissza. Röpködnek ezek az elmebeteg árak, de nem kell mindent elhinni és komolyan venni, ami megjelenik a médiában.
2016-ig van szerződése, szóval, ha nem most, legkésőbb jövőre muszáj lesz eladniuk, ha még a reális árát akarják megkapni érte. Nem olyan rossz a Real tárgyalási pozíciója, elvileg a viszony is jó a két csapat közt, és talán együttműködési szerződés is van.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 5., vasárnap 10:27

Meccseket nincs időm végignézni, olyan videókat néztem róla, ahol fel van véve minden egyes mozzanata a srácnak. jutub tele van.

50 alatt MI nem hozhatjuk, az tuti. A mai árak mellett, az övé max 30-35 körül lenne normális.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 5., vasárnap 10:14

nmate írta:De 60-at hol ér az a futóbolond könyörgöm?
Néztem róla videókat, egy butított CR, csak ha kicsiben kell játszani, meg van lőve. Ellenünk a csapatok nagy része betömörült védelemmel játszik. Neki terület kell, ahol megindulhat, az meg itt nem nagyon lesz.
+ sérülékeny is, ami Madridban nem túl kifizetődő, mert ezekkel az fogalmatlan dokikkal fél szezonon át sérült lenne.
R.M.C.F írta:messi és ronaldohoz CSAK bale mérhető......
Fenét. Iniesta pl. nálam üti a fenti kettő szintjét, Bale meg MÉG tuti nem.
El lehetne őt hozni már olcsóbban is. Szerintem egy 40 millióért már lehet elengednék

Játékosokat meg ne videók alapján ítélj meg

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 5., vasárnap 10:02

De 60-at hol ér az a futóbolond könyörgöm?
Néztem róla videókat, egy butított CR, csak ha kicsiben kell játszani, meg van lőve. Ellenünk a csapatok nagy része betömörült védelemmel játszik. Neki terület kell, ahol megindulhat, az meg itt nem nagyon lesz.
+ sérülékeny is, ami Madridban nem túl kifizetődő, mert ezekkel az fogalmatlan dokikkal fél szezonon át sérült lenne.
R.M.C.F írta:messi és ronaldohoz CSAK bale mérhető......
Fenét. Iniesta pl. nálam üti a fenti kettő szintjét, Bale meg MÉG tuti nem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 20:53

PEEtör írta:Ez a Bale egy állat. Simán kipengetném a 60-at érte, piszok fiatal, rengeteget tanulhatna Cé-től, és már így is elképesztő ütemben fejlődik.

Ja, és jobb, mint Neymar, és szvsz nagyobb karrierje is lesz.
Az egyértelmű hogy neymarnál jobb,ez nem is lehet vita,igazat is adok zidanenak,messi és ronaldohoz CSAK bale mérhető......
A faszi alulértékelt,itt a fórumon biztosan, a vadló jelenleg egy nagyon nagy vétel.....iszonyat mi lakozik benne......és ha visszanézzük,hogy folyamatosan fejlődött,megtörés nélkül....akkor gondolhatjuk,hogy még tovább tart a fejlődése,és ez a lényeg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 4., szombat 20:29

Ez a Bale egy állat. Simán kipengetném a 60-at érte, piszok fiatal, rengeteget tanulhatna Cé-től, és már így is elképesztő ütemben fejlődik.

Ja, és jobb, mint Neymar, és szvsz nagyobb karrierje is lesz.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 4., szombat 19:57

accel írta:
szilamer írta:Egyébként Nachonak mi a posztja? Bal, jobb vagy középen? Mert ha Coentraot eladjuk akkor lehet Marci cseréje vagy esetleg Árbeloa Marci cseréje, Nacho meg Carvajal cseréje.
középső védő az eredeti posztja, utána meg jobboldali. de a baloson sem elveszett a srác.
Az király, szerintem jövőre maradni fog, minimum úgy mint Morata, hogy itt is ott is játszik, de szerintem véglegesen is 3. vagy 4. középvédőnek meg bal vagy jobb beknek.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 4., szombat 19:49

szilamer írta:Egyébként Nachonak mi a posztja? Bal, jobb vagy középen? Mert ha Coentraot eladjuk akkor lehet Marci cseréje vagy esetleg Árbeloa Marci cseréje, Nacho meg Carvajal cseréje.
középső védő az eredeti posztja, utána meg jobboldali. de a baloson sem elveszett a srác.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 4., szombat 19:40

CS0ki írta:
Tehát még játszani alig láttad Lewandowskit. Neki pont, hogy a mezőnymunkája a legnagyobb erőssége.
Jól írtad, a mezőnymunkája. Visszatámad, lefejeli a labdákat,erőszakos,megtartja a fellőtt labdákat, sokat mozog, stb. De nem kreatív, nem a labdával jó mezőnyben, hanem anélkül. Ha támadásépítésről, passzokról, kreativitásról van szó, akkor sokkal kevésbé jó, mint Agüero.

Sokat fejlődött a lengyel, de én sem tudom, hogy egy másik csapatban mit tudna alkotni. :hmmm:
Nem. rosszul mondod. Nem erőssége a labdák lefejelése. Te láttad az elődöntőben, hogy ívelgettek rá, mert nem nagyon. Pont a passzolás és a kreativitás az erőssége. Guardiola is valószinűleg ezért vinné Münchenbe

Nem azt mondom, hogy feltétlenül ő kell ide, de 20 millióért megérné

Hogy mire lenne képes itt? Az csak az új edzőn múlik. Ha megfelelően ki tudná használni az erősségeit akkor tudna alkotni

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 4., szombat 19:30

kipriotis írta:nagyon sima, nagy fölényes győzelmet érzek..
benzema és cr gólokkal B-)
Hol lehet aláírni? :D

Egyébként Nachonak mi a posztja? Bal, jobb vagy középen? Mert ha Coentraot eladjuk akkor lehet Marci cseréje vagy esetleg Árbeloa Marci cseréje, Nacho meg Carvajal cseréje.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2013. május 4., szombat 19:13

nagyon sima, nagy fölényes győzelmet érzek..
benzema és cr gólokkal B-)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 19:11

Mekkora jóóó. Ezentúl ilyen lesz minden meccs előtt? :D
http://www.youtube.com/watch?v=l2fqs5e2 ... e=youtu.be

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 4., szombat 19:07

hát igen, a védelem nem a legacélosabb, de a lényeg, hogy többet lőjünk, mint amennyit kapunk :mrgreen:

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. május 4., szombat 19:05

A hátulja érdekes lesz, de az eleje tetszik. Csapunk vagy ötöt... :mrgreen:
13

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 4., szombat 18:48

ja igaz. el is felejtettem hogy visszaküldték egy évre a milanba.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 4., szombat 18:41

BBeno írta:kemény két hónapig dolgoztak együtt. andrij még azon a nyáron mikor ancselotti jött lelépett kijevbe. és érkezett egy sturridge a citytől és egy borini az utánpótlásból
Nem egészen, Shevchenko 2008-2009-es szezonra ment vissza kölcsönbe, Ancelotti pedig 2009 nyarán hagyta ott a Milan-t, szóval egy egész szezont együtt dolgozhattak - ismét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég