Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 5., vasárnap 14:50

Attól, mert lehet ívelgetni rá még nem falábú. A mai csatárok közül labdajáratásban az egyik legjobb
???
Te vontál összefüggést a falábúság meg aközött, hogy jól tudja megcsúsztatni a fellőtt labdákat. Egy pozitív tulajdonságát említettem meg.
Viszont a fentiektől függetlenül nem tartom kreatív csatárnak, gyors, rövid passzos játékban nem kiemelkedő. Hoz egy jó átlagot, de nem kiemelkedő benne, nem ez a fő erőssége.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 5., vasárnap 14:48

Az öreg Di Stefano újra megnősül! :| Az 50 évvel fiatalabb titkárnőjét veszi el :/

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 5., vasárnap 14:39

Tayo írta:Ezek elvitathatatlan érvek amiket felhoztok. Valóban sokat fejlődött, ahoz képest hogy balhátvédként indult tényleg le a kalappal. Egyedül a stílussal van bajom, merőben mást kéne játszanunk a Mourinho alatt látottakkal és ebben én Balet nem tudom elképzelni. Rengeteg területe van kifutni magát Angilában mivel ott nincs olyan hogy egy csapat a meccs elejétől betömörül a másik ellen, mindenki győzelemre játszik . Itt nagyon mást kéne játszania, viszont a képességei az angol bajnoksághoz erősek. A 60 körüli ára meg rengeteg...
Valóban igaz,csak ne feledjük el,hogy ő most magasan kiemelkedik a Tottenhamból,itt nem tudom hogy mennyire tudna dominálni a jobb oldalon.Di Mariahoz képest valóban előrelépés volna,na de ki hozzá ki nem... :roll:
A másik,a sokat emlegetett fejlődés mintha megrekedni látszana,talán mert ennyire fel lett kapva a neve,de korántsem dominál mostanság annyira a csapatában mint régebben.Nem csak a tegnapi meccs alapján írom ezt,hanem jópár meccs óta figyelem már,úgy a PL-be mint az EL-be.Kövezzetek meg,de Nani ugyan ezt tudja,sőt ő a jobb szélen is ok,egyvalami szól a walesi mellett,az hogy jóval összeszedettebb mint Nani.
De sztm Robben is ugyan ez a stílus,aki ugye nem sok sót evett meg nálunk...

Ami meg a Neymaral való összehadonlítást illeti,kinek a pap,kinek a papné,van aki a a dinamikus,gyors játékosokat kedveli,meg van aki a játékos,fineszes playakat,de ha csak megnézem Ronaldot,Benzemat,Marcelot,vagy akár ÖZILt(igen nem káprázik a szemetek,sose a tehetségével volt bajom,hanem a hozzáállásával)szal ha ezeket a playakat vesszük,az ő stílusukhoz sokkal jobban megy egy Neymar,mint egy Bale...

És végül...valaki árulja már el,hogy mi az isten kerül ezen az emberen 50M font sterlingbe...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 14:30

Tayo írta:Ezek elvitathatatlan érvek amiket felhoztok. Valóban sokat fejlődött, ahoz képest hogy balhátvédként indult tényleg le a kalappal. Egyedül a stílussal van bajom, merőben mást kéne játszanunk a Mourinho alatt látottakkal és ebben én Balet nem tudom elképzelni. Rengeteg területe van kifutni magát Angilában mivel ott nincs olyan hogy egy csapat a meccs elejétől betömörül a másik ellen, mindenki győzelemre játszik . Itt nagyon mást kéne játszania, viszont a képességei az angol bajnoksághoz erősek. A 60 körüli ára meg rengeteg...
Lehetoleg jatszunk majd 13 BL meccset es 2-t a Barcaval ahol az ellenfelek nem full bekkelosek. Aztan vannak olyan csapatok mint a Valencia, Atletico akik sem igazan bekkelos csapatok. A maradek sem olyan veszes, meglehet oket is szorni, foleg az elso gol utan az ilyen csapatak mar kitamadnak. Nem hiszem, h ez miatt aggodni kellene Bale miatt. Ami nalam kicsit aggaszt az, h mennyire lesz majd vallalkozo kedvu - mondhatnam, h mennyire lesz majd onbizalma CR mellett.
Remelhetoleg nem az lesz, h o is majd egyfolytaban CR-t keresi. Jo lenne, ha CR-n kivul Benzema es mondjuk Bale(ha jon) is termelne rendesen. A tobbiek meg alajuk dolgoznanak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 5., vasárnap 14:20

A faszi alulértékelt,itt a fórumon biztosan, a vadló jelenleg egy nagyon nagy vétel.....iszonyat mi lakozik benne......és ha visszanézzük,hogy folyamatosan fejlődött,megtörés nélkül....akkor gondolhatjuk,hogy még tovább tart a fejlődése,és ez a lényeg.
Adom. Nálam első számú célpont, Perez papa kezet zsebbe!

Plusz öt milliót ráfizetünk, ha Kaká-t átveszi a Spurs :mrgreen:

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 5., vasárnap 14:10

Ezek elvitathatatlan érvek amiket felhoztok. Valóban sokat fejlődött, ahoz képest hogy balhátvédként indult tényleg le a kalappal. Egyedül a stílussal van bajom, merőben mást kéne játszanunk a Mourinho alatt látottakkal és ebben én Balet nem tudom elképzelni. Rengeteg területe van kifutni magát Angilában mivel ott nincs olyan hogy egy csapat a meccs elejétől betömörül a másik ellen, mindenki győzelemre játszik . Itt nagyon mást kéne játszania, viszont a képességei az angol bajnoksághoz erősek. A 60 körüli ára meg rengeteg...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 5., vasárnap 14:07

DavieS írta:
morientes írta:pl tegnap a S.hampton ellen igaz hogy az ő góljával nyertek,de a gyerek 86percig keresztül-szalmát nem csinált.Aztán elindult szélről befele,két védekező játékos érdeklődve figyelte tőle majd egy méterről hogy mit is csinál... :hmmm: aztán ellőtte és beakadt.
Akkor visszakérdeznék, hogy láttad-e az elmúlt két évet, mármint Bale elmúlt 2 évét. Mutass még 3 ilyen játékost, aki ekkorát fejlödött az elmúlt időben, tette mindezt Európában - ezzel kipipálva a bizonyít-e Euróbában részt is - figyeltél Neymar? nem a hukkmukk üzbég bajnokságban.
Ezt adom. Ellenünk 2 éve semmi volt az ember. Futni tudott csak és annyit csinált, hogy megtolta Arbeloa mellett aztán Pepe meg elcsente. Az a Bale nem kéne nekünk, de a mostani előrelépés lenne, főleg az idei DM-hez képest.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 5., vasárnap 13:50

morientes írta:pl tegnap a S.hampton ellen igaz hogy az ő góljával nyertek,de a gyerek 86percig keresztül-szalmát nem csinált.Aztán elindult szélről befele,két védekező játékos érdeklődve figyelte tőle majd egy méterről hogy mit is csinál... :hmmm: aztán ellőtte és beakadt.
Akkor visszakérdeznék, hogy láttad-e az elmúlt két évet, mármint Bale elmúlt 2 évét. Mutass még 3 ilyen játékost, aki ekkorát fejlödött az elmúlt időben, tette mindezt Európában - ezzel kipipálva a bizonyít-e Euróbában részt is - figyeltél Neymar? nem a hukkmukk üzbég bajnokságban.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 5., vasárnap 12:58

hehe írta:a hónap híre! :D

cselszinél van egy olyan, hogy 30 év fölötti játékosoknak nem adnak többéves szerződést. fiatalabb, később is jobban eladható játékosokat keresnek most, ez pedig azt jelenti, hogy kedira mehet oda xabi helyett murinnyó ölében.

a mail on sunday szerint :mrgreen:
Szerintem nálunk sem nagyon adnak e kor felett több éves szerződést. :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 5., vasárnap 12:57

A faszi alulértékelt,itt a fórumon biztosan, a vadló jelenleg egy nagyon nagy vétel.....iszonyat mi lakozik benne......és ha visszanézzük,hogy folyamatosan fejlődött,megtörés nélkül....akkor gondolhatjuk,hogy még tovább tart a fejlődése,és ez a lényeg.
RMCF én álltalába adok a véleményedre,de nemtom mostanába nézel e spurs meccseket,mert pl tegnap a S.hampton ellen igaz hogy az ő góljával nyertek,de a gyerek 86percig keresztül-szalmát nem csinált.Aztán elindult szélről befele,két védekező játékos érdeklődve figyelte tőle majd egy méterről hogy mit is csinál... :hmmm: aztán ellőtte és beakadt.

Én nem mondom hogy nem jó playa,de annyi pénzért...mert hogy nem sokat engednek az árából az szinte biztos,hisz Modric is 33M FONT(£) volt ha jól emlékszem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 5., vasárnap 12:29

a hónap híre! :D

cselszinél van egy olyan, hogy 30 év fölötti játékosoknak nem adnak többéves szerződést. fiatalabb, később is jobban eladható játékosokat keresnek most, ez pedig azt jelenti, hogy kedira mehet oda xabi helyett murinnyó ölében.

a mail on sunday szerint :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 5., vasárnap 12:01

Erti írta:
Toky írta:Biztos Te voltál az, aki engem kérdezett, hogy elfogadnám-e a di María+pénz ajánlatot Lucasért? :sly:

Emlékezz vissza, hogy Levy milyen szappanoperát kerekített Modricnál. Bale-nél még nagyobb lenne. Az ára meg jóval több.
Mondjuk azért a Tottenhamtől könyebb igazolni, mint egy PSGtől. De oda is írtam, oda lehet, tehát nem biztos, de egy 45-50 milliós ajánlatra már nem mondanának nemet. Nyáron kötve lett valami együttműködési szerződés, ami alapján gondolom már könnyebben odaadnák, mint Modricot

Mondjuk azért a Tottenhamtől könyebb igazolni, mint egy PSGtől

Amúgy mi történt itt? A régi oldalon szinte én voltam egyedül aki sokra tartotta őt?
Láttad az őszi meccseket? Két gólt kaptunk a lefejelt labdáiból. Láttam jó néhány dortmund meccset, nem csak a madrid ellenieket, tudom, hogy miről beszélek.
Attól, mert lehet ívelgetni rá még nem falábú. A mai csatárok közül labdajáratásban az egyik legjobb

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 5., vasárnap 11:54

Daily Mail: Hlivatalos! David Villa nyártól az Arsenal csapatához szerződik!
egyrészt ha Daily Mail akkor nem hivatalos, másrészt most felnéztem oda és még ott sincs kiírva :D azért kicsit lehetnél körültekintőbb
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 5., vasárnap 11:53

Toky írta:Biztos Te voltál az, aki engem kérdezett, hogy elfogadnám-e a di María+pénz ajánlatot Lucasért? :sly:

Emlékezz vissza, hogy Levy milyen szappanoperát kerekített Modricnál. Bale-nél még nagyobb lenne. Az ára meg jóval több.
Mondjuk azért a Tottenhamtől könyebb igazolni, mint egy PSGtől. De oda is írtam, oda lehet, tehát nem biztos, de egy 45-50 milliós ajánlatra már nem mondanának nemet. Nyáron kötve lett valami együttműködési szerződés, ami alapján gondolom már könnyebben odaadnák, mint Modricot

Mondjuk azért a Tottenhamtől könyebb igazolni, mint egy PSGtől

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 5., vasárnap 11:50

Most akkor hivatalos vagy Daily Mail? Döntsük el, a kettő távol áll egymástól.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 5., vasárnap 11:42

adamzz írta:de kis területen is legalább olyan jó van mint CR(persze neki sem ez az erőssége).
Ha fele olyan jó kis területen, mint Cé, akkor jöhet. Imádom ahogy kis területen megkapja a labdát, átveszi és 1-2 húzásból akkor passzokat ad, hogy sikongatok a tv előtt :mrgreen: Galata ellen is DM-nek sarokkal szórta a zsugát, csak ugye az a fránya balkülső :mrgreen:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 11:41

adamzz írta:
beckham96 írta:Daily Mail: Hlivatalos! David Villa nyártól az Arsenal csapatához szerződik!
ezt hol olvastad ? :D
Football World Hungary

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 5., vasárnap 11:39

beckham96 írta:Daily Mail: Hlivatalos! David Villa nyártól az Arsenal csapatához szerződik!
ezt hol olvastad ? :D

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 11:37

Daily Mail: Hlivatalos! David Villa nyártól az Arsenal csapatához szerződik!

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 5., vasárnap 11:35

pheco írta:Lucas nem hiszem, hogy mozdítható így félév után, Neymarra nagyon kicsi esély van, szerintem a katalánoké lesz, Reus nem hiszem, hogy eljönne a Dortmundból
Igen és valakinek viszont érkeznie kell. Akármennyi pénzért, azt a jobboldalt rendbe kell rakni.Azért jövőre egy Carvajal-Bale jobboldal lehet dobna a csapaton.Egyébként Bale-ből bármi kihozható, olyan potenciál van benne,hogy az hihetetlen. Persze az angoloknál futni kell és lőni, de technikailag sem ügyetlen a srác. Szoktam nézni spurs meccseket és képes fineszes megoldásokra,átadásokra de kis területen is legalább olyan jó van mint CR(persze neki sem ez az erőssége). Ráadásul a kapu előtt sem remeg meg a lába + nem tudom ki nézte a City elleni meccseüket még két hete, ott tért vissza a sérüléséből(legalábbis a sérülése óta először volt kezdő) nem ment neki annyira a játék de ennek ellenére is rúgott egy gólt és adott egy gólpasszt. A klasszis megvan benne.Valóban adhat kis aggodalomra okot,h Angol de azért már ők is fejlődnek a Premier Ligával együtt, nem csak az az egyszerű futball van mint 10-20 éve.Én egyértelműen az ő személye miatt várom a legnagyobb huza-vonát. Sztem a középpályát gyorsan lerendezzük(reméljük minőségi játékosokkal), Carvajal egy füttyszó meg pár millió és repül is, csatárkérdés lesz érdekes még. Agüerot lehet,h nem tudnánk elhozni 40 alatt(sőt elég biztos) ezért inkább 20-25 milkával belehet(beis fogunk,legalábbis remélem) próbálkozni kedves Dortmundi lengyel barátunknál. Falcao se lenne hozható 45-50 alatt, szval... Vagy indulunk Benzema,Morata kettőssel. Persze ez kicsit bátornak hangzik, de ha nagyon kell CR-t feltoljuk oda kötetlenbe. Én nem félnék a szezontól,ha Morata lenne csak benzi mögött. Bale,Modric,CR,Benz négyes az jól hangzik?:D Persze CR maradna alfahimben, Modric, Benz eddig is tudta hol a helye, Bale pedig tiszteli őt annyira,hogy tudja hol a helye. Galaktikus éra 3? Izgatott vagyok, sajnos elég messze van augusztus...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég