FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 6., hétfő 17:43

május 8
de ez mi is? most láttam először ilyet
j

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. május 6., hétfő 16:53

Úszómester írta:bocs dupláért
az mért van hogy be állítom hogy 100 % emberfogás és duplanyomás és egyszerűen nem támadja le a játékos az ellenfelet
de persze az ellenfél olyan nyomást helyez rám hogy a labdás emberembe 3 an mennek rá
Nem szoktam ilyeneket állítani,de amikor hátrányban vagyok és beállítom hogy ultra offensive akkor elég durva letámadásokat tudnak csinálni a játékosaim.

A TOTS lapok mikor jönnek?
2013.05.28
11.45

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 6., hétfő 16:46

bocs dupláért
az mért van hogy be állítom hogy 100 % emberfogás és duplanyomás és egyszerűen nem támadja le a játékos az ellenfelet
de persze az ellenfél olyan nyomást helyez rám hogy a labdás emberembe 3 an mennek rá

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 6., hétfő 13:16

azt is szeretem amikor ut meccs közben kilép és jön az üzenet hogy nem elérhetőek az ea szerverei
utána mikor jó visszalépek és jön az üzenet hogy utolsó meccsemet nem fejeztem be (bnf) stb vagy mi ezért kevesebb coin-t kapok mondom kösz :salute:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 6., hétfő 12:50

Na akkor már valami világlik... tehát kap coint azért is, ha kilép.
Egyértelmű, hogy ezeknek az arcoknak akik az első osztályban nyomják nem egy bronz játékosokból áll az első csapatuk. Ez a 2. vagy 3., akiknek "veszhet" ugye a szerződése.

De akkor sem igazán értem a dolgot.. miért is jó kilépni a játékból párszáz coinért, majd visszatölteni és megcsinálni ugyanezt... ha kilép 20-szor és vissza, az is csak pár ezer coin. Időmilliomosok ezek vagy mi? Én a játék élvezetéért játszom, egyszer szakadt meg "miattam" mérkőzés, akkor is azért mert a "Té" úgy gondolta :D Tudtam eddig is hogy vannak hülyék, de hogy ennyire buta barmok ilyen nagy sűrűséggel... na ez meredek.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 6., hétfő 11:01

Én is azt hittem, hogy ha kilép akkor nem kap pénzt de valahol olvastam hogy igen. Azt nem tudom hogy lehet kilépni, számítógépen max kilép az egész játékból de akkor meg 500 coin-ért töltögeti be folyamatosan az egész játékot? Érdekes lenne.
PC-re is lehet coint venni van egy csomó oldal ahol árulnak de bámulatos milyen különbségek vannak, pl ebayen 3 milliót veszel abból a pénzből amit egyes oldalakon 1 millióért kérnek. Egyszer már vettem én is, ha azt veszem hogy 2-3 szor utaltam be 7,5$-t azért hogy csomagot nyissak akkor már 8$ körüli 500k coin sokkal jobban megérte. 2000ft-t nekem bőven megért ennyi, de aztán elkezdtem kereskedni és az a legjobban kifizetődő, csak időignyes.
ebből a cspatból kit érdemes megvenni IF be ? vagy éppen SIF be
Nekem a legjobbjaim egyértelmüen Ramos, Thiago Silva, Lahm, és Jesé. Jesé egyszerüen fenomenális, 73-as ezüst de olyan simán játszik el az arany csapatomba hogy öröm nézni.
Tegnap megvettem Zlatant, 1 milla felett kaptam a ritka David Luizomért és így 1,2-ért meg tudtam venni a svédet. Pár meccs alapján nagyon megérte.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 6., hétfő 10:26

vesznek coins-t
itt Magyarországon árulnak 1000 forintért 100 ezer coins-t
gondolhatod hogy külföldön mennyit számit ez a pénz összeg

de ne az alapján nézzétek kinek játékosai vannak, volt olyan hogy ellenfélnek volt ronaldo-ja cassilas-a stb de nem kékek és játszani alig tudott

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. május 6., hétfő 10:08

Nekem is volt már olyan hogy meglátták a csapatomat és kiléptek, xbox-on ezért nem von le tőled szerződést meg semmit, csak kiírja hogy megszakadt a kapcsolat az ellenféllel.
amúgy töltés közbe hogy lehet kilépni? meg ha feladja vagy kilép akkor neki nem is kéne zsetont kapnia nem?
Xbox-on például úgy lehet kilépni hogy amikor meglátod a csapatát ahogy Savant képén akkor vagy kiveszed a játékot az xbox-ból vagy kilépsz a dashboard-ra.

Egyszer csináltam, de csak azért mert láttam hogy van nála Ronaldo, Messi, Ramos és Casillas mind a 4 kék kártya volt.
Nem is értem hogy a :cens: ba lehet valakinek ennyi coinsa?
2013.05.28
11.45

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 6., hétfő 9:30

én xbox-on játszok szerencsére itt ribery "csak" 500k körül van
eddig angol és spanyol ligás csapatom volt de nem nagyon jött be nyertem pár első osztályt de ez kevés ahhoz képest amenyit játszottam
inkább váltottam németre most ilyen a csapatom
neuer - alaba-badstuber-hummels-piszczek-javi martinez-affelay-götze-farfán-reus-podolski
4-1-2-1-2 felállás
gondolkodtam svejstegeren(nem tudom hogy kell leírni és nincs kedvem google-n megkeresni) de úgy döntöttem hogy nem veszem meg 60 k nekem nem éri meg rosszabbul védekezik mint martinez lasabb is csak jobban lő de azt gondolom nem kell mondanom hogy a védekező kp val menyit lövök rá vagy hányszor kerülök lövő helyzetbe inkább gyüjtök robbenre
ebből a cspatból kit érdemes megvenni IF be ? vagy éppen SIF be


amúgy töltés közbe hogy lehet kilépni? meg ha feladja vagy kilép akkor neki nem is kéne zsetont kapnia nem?

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 6., hétfő 9:12

Ahha, így már értem. Rém egyszerű, így szereznek pénzt, minden kilépéskor megkapja a meccsért járó 4-5 száz pénzt de a meccsszáma nem csökken amit egy idényben lejátszhat csak egy szerződése ugrik. Egy bronz csapat szerződéseit meg bőven tudja fedezni abból amit nyert. Ez nálam is gyakran előfordul sajnos.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 5., vasárnap 19:42

Bocs a dupláért, itt is van a kép arról amiről beszélek.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 5., vasárnap 19:09

Oké, köszi a választ :)

Nem igazán ez a problémám. Egy-két arc (ill. csapat) nevét már tudom, hogy kikkel nem szabad belemenni a meccsbe... Igazából amikor az ellenfél csapatát mutatja betöltés közben, már onnan tudom hogy ki fog lépni, mert vagy ilyen bronz csapatot látok (gondolom a második v. harmadik csapata az illetőnek, akiknél nem számít h mi van...) vagy olyan csapatot ahol a kapus a csatár és fordítva, tehát be vannak hajigálva a spílerek a csapatba, senkit nem érdekel mert nem játszik velük.
Szóval miután bejön ez a betöltő képernyő, utána még töltöget, bejelentkezik a meccsbe és akkor kilép az illető.
Hogy ez neki(k) miért is jó, arra még nem sikerült rájönnöm. De valamiért biztos az, mert csinálják.... ja és 99%-ban az első osztályban.

Egy egész "cseppet" bosszantó. :/
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 5., vasárnap 17:46

Remek, akkor megkérdezem, mivel senki nem bírt válaszolni még....:

Online idény, 1. osztályban neked is 10-ből 8-9 playa egyszerűen kilép vagy nem is tudom mit csinál... miközben tölt be a meccsbe?! Kibasottul idegesítő, engem nem büntet a játék, de ugye a szerződése a játékosaimnak csökken minden ilyen elbarmolt alkalommal.
Hát nálam szerencsére nem csinál ilyet. Azt olvastam valahol, hogy egy fájlt írásvédetté kell tenni ha kilép a játék a betöltő képernyőnél de nem tudom hogy ez a te problémádat is megoldaná e. Mondjuk meg nem tudnám mondani melyik fájl az. Bocs de ebben nem tudok segíteni. :/

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 5., vasárnap 15:57

Monkey írta:PC-n játszom
Remek, akkor megkérdezem, mivel senki nem bírt válaszolni még....:

Online idény, 1. osztályban neked is 10-ből 8-9 playa egyszerűen kilép vagy nem is tudom mit csinál... miközben tölt be a meccsbe?! Kibasottul idegesítő, engem nem büntet a játék, de ugye a szerződése a játékosaimnak csökken minden ilyen elbarmolt alkalommal. :/ :/ :/ :/
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. május 5., vasárnap 15:08

Bayernnel vagyok. Első évben leadtam Gomezt 50 millióért a Chelseanek, második évben 30 millióért Riberyt szintén a Chelseanek. Vettem belőle 15-ért + a cserekapusért egy Schürrlét és 25-ért egy Lewandowskit, valamint egy Hummelst 15 millióért. Ja meg Götzét 10-ért + Müller.

Holtbyt nagyon tudom ajánlani, első pár hónapban csere volt, de annyira jól játszott, hogy kezdő lett belőle. Ezért át kellet alakítanom a középpályát.

--------------Schweinsteiger---------Holtby-----
Götze----------------------Kroos-------------------Schürrle/Robben---

Cserének van egy Javi Martinez, illetve pár ifista. Szerencsére jókat fogtam ki, így nem kell aggódnom ha ők játszanak.
Első évben bajnokság. Másodikban bajnokság és kupa. A BL-ben csak második lettem, Real Madridtól kaptam ki 2-1-re.
Idén a BL a célom és tovább állok.

Amúgy az lenne a kérdésem, hogy ha nem a Reallal játszom akkor mindig azt látom, hogy nagyon tehetséges játékosokat igazolnak. Azt hogy? Honnan? :D

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 5., vasárnap 13:24

PC-n játszom, itt Ribery sajna 3 milla felett van.
Casillas - Lahm - Ramos -Thiago Silva - Marcelo - Fabregas - Di Maria - Bale (Jesé) - Özil - Aguero - Falcao
Te milyen platformon játszol?

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 5., vasárnap 13:05

balra ribery jobb oldalra meg robben nem is drága 200 nem tudom hány ezer de arra figyelj vele hogy jobb lábbal még passzolni se passzolj :D amúgy milyen csapattal játszol? kik a kezdők

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 5., vasárnap 12:44

Az a "baj" hogy van már, Aguerom, Falcaom, Tevezem, Benzemam, Higuainom, Reusom, Suárezem. :-) Akarok egy nagy értékű lapot venni és nem tudom ki érné meg legjobban millió felett. Robbenen is vacillálok, illetve egy jó BK is szóba jöhetne de oda tényleg nem találok senkit ilyen árkategóriában, Bale játszik most de hol így hol úgy teljesít...

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 5., vasárnap 12:37

szerintem 1,2 -1,4 m et nem ér akkor már inkább aguero 70-80 ezerért jól lő, jól cselez, gyors, jól vezeti a labdát
a gólátlag meg mind1 balotellivel 100 meccsen 160 gólom volt még se ő a legjobb

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 5., vasárnap 12:32

UT-be tudnátok tippeket adni jó BK-ra illetve JK-ra valamint ha volt már valakinek Ibrahimovica megéri azt az 1,2-1,4 milliót? Nagyon fájna rá a fogam és remélem össze is jön rá a pénzem de csak 88-as mondjuk szinte mindegyik kártyának közel 1/1-es meccs /gól átlaga van. Fekete Özil játékban érezhetően jobb sima arany Özilnél? Kössz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég