Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. november 12., kedd 18:35

A fontos pillanatokban egyszerűen jobb volt. Kész.
Mire gondolsz? Mert Ronaldo-nak ha van gyengéje az az, hogy a nagy meccseken mikor nem megy a Real-nak ő is eltűnik a semmibe. Messi pont ebben jobb, hogy ő képes nagyon rossz játékkal is rúgni 2-3-at, mikor a csapatnak szüksége van rá.
Félre ne értsük, idén nem adnám Messi-nek, bár engem annyira nem érdekel ez az egész. De amit a Real Madrid-hoz közel álló emberek és Ronaldo művel ezzel kapcsolatban, az szerintem már sok. Soha egy játékos ennyit nem görcsölt ezen. Szinte már kiköveteli magának és kikövetelik neki a sajtón keresztül, hogy most aztán már ne merjen senki másra szavazni.
Hány olyan játékos volt, aki nem kapott egyet sem és soha nem cirkuszolt miatta. Raúl, Henry. Kapásból csak 2, akik simán megérdemelték volna akár többször is.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. november 12., kedd 18:26

ha nem lenne Messi. Majd most nem lesz,meg is kapja januárban,erre mérget veszek.
Azért ez ebben a formában kicsit rideg. Nem kell úgy beállítani, mintha nem lett volna idén jobb Messinél... Ha most nem sérül le, és rúg a következő másfél hónapban 25 gólt Messi, akkor is Cé érdemelné meg jobban. A fontos pillanatokban egyszerűen jobb volt. Kész.

Sneijdernél amúgy én üdvözöltem az új rendszert (még ha ez azzal is jár, hogy az általam utált Messinek több labdája lesz, mint az egyik kedvencemnek, CR-nek, mert kicsivel jobb játékos, illetve egyéb külső körülmények miatt is...).

Aki triplázik, az örüljön a kupáknak. A foci csapatsport, szóval nem lehet kizárni teljesen az így elért sikereket, de ezért hoztak létre EGYÉNI elismeréseket, hogy az elvileg legjobb játékos akkor is el legyen ismerve, ha a csapata épp gyengébb idényt fut. Most mondok egy elrugaszkodott példát. Valaki a Schalkéból ver 50 gólt a Bundesligában, meg 10-et a BL-ben, asszisztokat ad, jól megy, de ennek ellenére csak 3. lesz a bajnokságában, a BL-ben meg mondjuk 16 között búcsúzik, mert összességében ennek ellenére sincs több a csapatában. A mutatóival viszont oktatja Európát (egy alternatív világban, ahol nincs Messi és Cé). Akkor nem kaphatné jogosan? Szerintem de. Attól függetlenül, hogy mások mit nyertek csapatszinten.

Most is azt érzem, hogy Ribery egy kétségtelenül fontos láncszem volt a gépezetben, de nem nyújtott olyat egyénileg, ami indokolná a díjat. Csapatként volt brutális a Bayern, mindenkinek voltak emlékezetes meccsei, villanásai (Robben pl.).
Anno Sneijdernél ugyanezt éreztem (meg azt, hogy szégyen lett volna, ha egy Sneijder Aranylabdát nyer, de ez más kávéház).

Szóval bármeddig csűröm-csavarom, idén Cének kellene kapnia. 95%-ig biztos vagyok benne, hogy Ribery kapja végül. És nem teljesen érdemtelenül, mert azért nem volt rossz nyilván, sőt, de Cé más dimenzió. Idén mindenki fölé állt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. november 12., kedd 18:07

h3x0r írta:
csababarca írta:A tavalyi aranylabdát nem értem,miért akarjátok Ronaldonak adni.
Persze megérdemelte volna,de Messi abban az évben mindenben jobb volt,minden mutatóban.
- messi: kupa + golkiraly(messi 50, cr 46 gol) + BL golkiraly(messi 14, cr 10 gol)
- ronaldo: bajnoksag + eb bronz (hatan cipelte a csapatat) + golokban se maradt le brutalisan mint most ribery

Pont ezt mondom,ez nem releváns különbség, hogy csalást kelljen kiáltani.
Itt bármelyik megkaphatta volna,Messi kapta,na bumm,több is veszett Mohácsnál.
Ha Ronaldo kapta volna,mi is kiakadtunk volna,jogosabban mint Ti.

Nah mindegy, idén megkapja Cé, ez tuti. Nem tudom elképzelni,hogy Riberyre szavaznának mondjuk a délamerikai vagy ázsiai,afrikai edzők,csapatkapitányok. Lehet a szakmai újságíróknál Ribery lesz a nyerő,de másik kétharmadot meg tükörsimán zsebeli be majd Ronaldo idén. Főleg hogy a legfontosabb periódusban,a szavazás előtt nyújt elképesztő teljesítményt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 12., kedd 17:51

morientes írta:
Simeone who? :lol: 
Ezt má megkérdeztem valamelyik nap én is... :roll:

De várjunk, hol van Pep? Múlt évben 5 hónapnyi munka meg egy hazai kupagyőzelem után harmadik lett...Ennyit tesz, hogy már nem a Barcát irányítja, hanem a bajorokat?
No meg hol van Mancini? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 12., kedd 17:44

csababarca írta:A tavalyi aranylabdát nem értem,miért akarjátok Ronaldonak adni.
Persze megérdemelte volna,de Messi abban az évben mindenben jobb volt,minden mutatóban.
- messi: kupa + golkiraly(messi 50, cr 46 gol) + BL golkiraly(messi 14, cr 10 gol)
- ronaldo: bajnoksag + eb bronz (hatan cipelte a csapatat) + golokban se maradt le brutalisan mint most ribery

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 12., kedd 17:35

Simeone who? :lol: 
Ezt má megkérdeztem valamelyik nap én is... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 12., kedd 17:21

C. Ronaldo helyett Darnyiék legyenek a példaképek

:lol: Mi a :cens: bajuk van CR-rel? Ja, tényleg ő a rossz...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hala real » 2013. november 12., kedd 17:15

én nem lepődnék meg, ha idén is messi kapná. :mrgreen:

de komolyan...egyéni mutatókban felülmúlja riberyt, címekben pedig ronaldot, így tehát mindkettőt megelőzi...nem maradt több kérdés. :mrgreen:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. november 12., kedd 17:00

A tavalyi aranylabdát nem értem,miért akarjátok Ronaldonak adni.
Persze megérdemelte volna,de Messi abban az évben mindenben jobb volt,minden mutatóban.

Ilyen erővel Messi összes aranylasztiját vegyék el,mert valaki megközelítette teljesítményben.
2010est lehet vitatni, a többi sima.

Persze nem mondom,hogy van 3 aranylabda a két játékos között, és Ronaldo is érdemelne mondjuk még hármat,ha nem lenne Messi. Majd most nem lesz,meg is kapja januárban,erre mérget veszek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 12., kedd 16:33

Zidane írta:Kicsit nézzük más szemszőgből, Messinek 4 aranylabdája van a 2 megérdemelt helyett, CR-nek 1 van a 2 megérdemelt helyett...szal ha CR kapja akkor sincs semmi, mert megkapja azt amit már egyszer kiérdemelt, az meg egy másik téma, h Messinek akkor is marad két ajándékbogyója.
Pont ez az. Ha Messinek 3 lenne, Ronaldonak meg 2, akkor valoszinuleg sokan Ribery-nek adnak. De igy?

A lenyeget elmondta Mourinho
"If they are equal its normal that one wins four and the other just one? No. It's normal to win three and the other two. To win three and the other three."

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. november 12., kedd 16:18

'shutterisland írta:jah, az edző nálam is heynckess, bár hegyi scolarinak, nyilasi pedig wengernek adná.
Sztem meg lehet, hogy szőr alkesz fogja kapni, amolyan életműdíjként, de ha rajtam múlna:
1. Heynckes
2. Conte
3. Ferguson

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. november 12., kedd 16:16

2009-Messi
2010-Sneijder
2011-Messi
2012-Cé
2013-Ribery
Én is így gondolom. Bár Sneijder kicsit szúrja a szemem, de ami biztos, h akkor nem érdemelte Messi...még ő maga is meglepődőtt.
VISZONT aki a cr-ét most megérdemeltnek, jogosnak vélné, az a messi 2010-es labdájára sem mondhatja, hogy csalás, hiszen ugyanazon elv szerint kapná most meg ronaldo, és a kontraszt sem nagy a két eset között, sőt.
Megint csak előre magyarázod Messi bizonyítványát.
Kicsit nézzük más szemszőgből, Messinek 4 aranylabdája van a 2 megérdemelt helyett, CR-nek 1 van a 2 megérdemelt helyett...szal ha CR kapja akkor sincs semmi, mert megkapja azt amit már egyszer kiérdemelt, az meg egy másik téma, h Messinek akkor is marad két ajándékbogyója.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 12., kedd 15:41

azért nagyon látszik, hogy ahány ember, ahány látásmód, annyi forgatókönyv, és a legtöbb verzióban ott a logika, csak máshogy.

szerintem amiben azért sokan egyetértünk a real vs barca ellentéttől függetlenül is, hogy ha messi megkapta 2010-ben, akkor idén cr-nek is meg kell kapnia ribery ellenében, VISZONT aki a cr-ét most megérdemeltnek, jogosnak vélné, az a messi 2010-es labdájára sem mondhatja, hogy csalás, hiszen ugyanazon elv szerint kapná most meg ronaldo, és a kontraszt sem nagy a két eset között, sőt.

jah, az edző nálam is heynckess, bár hegyi scolarinak, nyilasi pedig wengernek adná. :mrgreen:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. november 12., kedd 15:32

2010-ben miert Sneijder erdemelte volna meg? Abbol az Interbol Milito emelkedett ki igazan,BL dontot o dontotte el,olasz kupadontot szinten,bajnoksagban 20 fole jutott osszesen ha jol emlekszem akkor 30 fole. VB nem sikerult,de ez inkabb Maradona hibaja.

iden nem adnam oda Messinek (2010-ben is mint mondtam Militonak adtam volna), kapja vagy CR vagy Ibra. Nagyon megerdemlik mindketten. Ribery sem emelkedett ki annyira a Bayernbol h sima eselyes..Robben is hasonlo szezont futott.

2009-es Messi Aranybogyot sem igazan ertem. Megerdemelte ketsegtelenul,de mellette volt egy Henry es foleg egy Eto'o akik szinten 30 folott rugtak,ennek ellenere top5-ben nem voltak benne..

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 12., kedd 15:21

Ez az egész aranylabda rendszer úgy hibás ahogy van, 3 kategória kéne legyen, Kapusok,Védekező játékosok, és támadó játékosok.Így teljesen Korrekt lenne az egész, nem maradt volna annyi nagy spíler aranylaszti nélkül.

Arról meg ne is álmodozzatok, hogy idén nem Ribery kapja, hozzáteszem teljesen jogosan, csak így felmerül ,hogy Sneijder miért is nem kapta meg 2010-ben és CR 2012ben.Messi nem kaphatja, mert abból botrány lenne, a FIFA teljesen lejáratná magát.Ha viszont maradnának a 2010 óta hivatalos "magyarázatnál" és tényleg az adott évben legjobb teljesítményt nyújtó játékos kapná, akkor egyértelműen Cé.

1etlen esélyt látok Cére, ha a vezérletével kiütik a svédeket és tartja ezt a formát, akkor talán esetleg, a FIFA amolyan önigazolás képpen odaadná neki, ebből a szempontból talán jól jött ez a Blatter mizéria mert így patthelyzetbe került a FIFA.Jó döntést nagyon nem tudnak már hozni, ha Ribery kapja, Messi 2 díját is "lebuktatják", ha Messi kapja akkor botrány lesz tudván ,hogy idén szart se csinált.Ha Cé kapja akkor meg megy majd a háborgás,hogy miért nem Ribery kapta...bár szerintem ha Cének most odaadnák Riberyn meg a bayern fanokon kívül nem háborogna senki mert azért a semlegesek is elismerik már,hogy ez nem állapot hogy 2 ilyen teljesítményből az egyiknek 4 a másiknak 1 aranylasztija van.

Apropó sokan úgy beszélnek Céről mintha nem lenne aranylabdája, pedig van és szerintem egy bőven elég,igaz hogy itt a nagyobb gond ,hogy Messinek 4 van és ez nem felel meg a valóságnak.

Mind1 ez egy komolytalan díj nagy körülötte a hype, alapból ez a naptári éves dolog, a fociban egy szezon tart szeptembertől, mondjuk az Európai szuperkupáig, ami augusztus vége, úgy kéne az aranylabdát is osztani.Az is 1 éves teljesítmény, és nincs az ,hogy egy szar tavasz és jó ősz esetén is esélyes vagy ,vagy fordítva.

ui.: az is jó kérdés,hogy Messi mit keres a legjobb 3ban? Minden fontos meccsen besült,ráadásul sérült is volt sokat, 3iknak odatettem volna még 1 bayernest , mondjuk Robbent.

íme az én aranylabda szavazásom 2000től:
2000-Figo
2001-Raúl
2002-Ronaldo (mivel a vb a legfontosabb létező cím és ő ott alázott így egyértelmű számomra)
2003-Nedved (jó évet futott, de szerintem nem játszott aranylabdás szinten,inkább azért kapta meg, mert nem volt jobb,habár Zizu nagy formában volt meg is kapta a FIFA év játékosa díjat)
2004-Henry
2005-Ronadinho
2006-Zizu (itt is a vb miatt, ha nincs a fejes ,szerintem meg is kapja)
2007-Kaka
2008-Cé
2009-Messi
2010-Sneijder
2011-Messi
2012-Cé
2013-Ribery

Szerintem ez így korrekt lett volna, a 2 vadállatnak lenne 2-2 aranylasztia, sokkal emlékezetesebb korszak lenne a foci rajongók számára ,hogy Messi és Cé fej-fej mellett gyüjtötte be a lasztikat, mint ami most van ,hogy Messi megkapja mindenre a díjat Cé meg fejre is állhat.Persze ha posztonként osztanák akkor olyan legendák mint Maldini,Robi Carlos,Iker,Buffon és Kahn se maradt volna Aranylabda nélkül.

De fölösleges ezen gondolkozni mert a lényeg:
Messi is a good booy... :coffee:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 12., kedd 14:26

Az Aranylabda egy egyéni díj még mindig. Most lehet túlzok (nem néztem utána), de szerintem Ribery számokban meg sem közelíti se Cé, se Messi, se Ibra, se Bale, se Neymar, de megkockáztatom, hogy még Benzema mutatóit sem. Mindent megnyert a Bayernnel? Szuper. Azt hiszem meg is kapta érte az érmeket, illetve a trófeákat.
Meg az UEFA Év Játékosa-díjat is! B-)
Azt, hogy igazságtalan döntés született. :hmmm:
Az a baj, hogy ezzel Cristiano, vagy anno Sneijder és a többiek kitörölhetik a seggüket! :coffee: Bár simán elhiszem, hogy egy jó ideje tényleg sz@rik a portugál, meg a többi (Ribéryt most kivéve) is az egészre ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 12., kedd 14:15

MyStiQ írta:Tényleg, az edzők között kik a jelöltek? :)
Carlo Ancelotti (olasz, Paris Saint-Germain, majd Real Madrid)
Rafael Benítez (spanyol, Chelsea, majd Napoli)
Antonio Conte (olasz, Juventus)
Vicente Del Bosque (spanyol, Spanyolország válogatottja)
Sir Alex Ferguson (skót, Manchester United)
Jupp Heynckes (német, Bayern München)
Jürgen Klopp (német, Borussia Dortmund)
José Mourinho (portugál, Real Madrid, majd Chelsea)
Luiz Felipe Scolari (brazil, Brazília válogatottja)
Arsene Wenger (francia, Arsenal)


Simeone who? :lol:
madridronie írta:Vagy nem. És akkor mit mondasz majd? :roll: :hmmm:
Azt, hogy igazságtalan döntés született. :hmmm:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. november 12., kedd 14:11

Az Aranylabda egy egyéni díj még mindig. Most lehet túlzok (nem néztem utána), de szerintem Ribery számokban meg sem közelíti se Cé, se Messi, se Ibra, se Bale, se Neymar, de megkockáztatom, hogy még Benzema mutatóit sem. Mindent megnyert a Bayernnel? Szuper. Azt hiszem meg is kapta érte az érmeket, illetve a trófeákat.

Ez a Bayern triplázás amúgy egyetlen dolgot vetít előre januárral kapcsolatosan: Jupp Heynckes edzőként való díjazását. Tényleg, az edzők között kik a jelöltek? :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 12., kedd 14:07

nah majd platini most ribery-t tolja meg, mert honfitársa. :mrgreen:
Viccen kívül, szerintem ez nem kérdés (még ha nem is csak és kizárólag ez befolyásolja majd a dolgokat, azért erőteljes tényező, hogy ki áll Scarface mellett; efelől ne legyenek illúzióink, kétségeink)! :-*
Ronaldo megkapja, oszt' annyi.
Vagy nem. És akkor mit mondasz majd? :roll: :hmmm:
Most őszintén! CR idén mire fel érdemli meg? Egy szem BL gólkirályi címre?
Meg az egész éves teljesítményére, amivel idén messze veri minden vetélytársát. :)
Vicc lenne jelenleg egy CR aranylaszti is.
Tudod, hogy sok mindenben egyetértek Veled, most azonban nem. 2010 és 2012 után ugyan miért lenne az??? Semmivel nem lenne nagyobb vicc, mint ezek voltak; így viszont la. a következetesség megmaradna, az más kérdés, hogy vélhetően nem fog ...... :ike:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 12., kedd 14:05

Matt009 írta:Most őszintén! CR idén mire fel érdemli meg? Egy szem BL gólkirályi címre? Vicc lenne jelenleg egy CR aranylaszti is.

Ribery idén csont egyértelmű.
Messi, az aranyszívű: sérülten fotózkodott mozgássérült rajongóival

Van még kérdés, hogy ki érdemli az aranybogyót? :mrgreen: Sérülten is vállalta a fényképezést, hát emberfeletti!!! :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 178 regisztrált és 0 vendég