Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 19., csütörtök 12:19

Phú, de gyenge vagy barátom és ezt már sokadszorra bizonyítod a nagyközönségnek! :( :sly: Azt hozza, amit a szezon előtt előzetesen vártunk tőle néhányan; borzalmasan kevés ehhez a szinthez és csapathoz --> továbbra sem látni benne nemhogy extrát, de semmit! :roll: Óriási nagy mákunk van, hogy Karimot eddig elkerülték a sérülések; adja a Jóisten, hogy ez kitart a szezon végéig és nem kulcspillanatban kell majd Alvaro szerencsétlenkedését nézni! :coffee: Nyáron kalap, kabát!!! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 18., szerda 23:39

hehe írta:mint higuain jobb napjain.
zseniális! :lol:
Megtalaltuk az argentin utodjat :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. december 18., szerda 23:31

mint higuain jobb napjain.
zseniális! :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. december 18., szerda 23:30

Remélem most már senki nem követeli Benzema helyére...borzalmasan kevés, és ezt nem a mai meccs miatt mondom. Ma fizikai fájdalom volt nézni a játékát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 4., szerda 15:24

Nem kell hülyeséget terjeszteni, pláne nem teletipptol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 4., szerda 14:33

http://www.express.co.uk/sport/football ... -loan-deal

én csak ezt találtam, de ez se hivatalos nyilván.
de ha elmegy morata, egy benzemával toljuk le a szezon másik felét? és ha megsérül? :roll:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. december 4., szerda 14:22

Hivatalos? Hol? Sehol nem lehet látni. Arsenalos oldalakon sem, tehát...
Nyugi van haver, madridistáról másoltam át tájékoztató jeleggel. Igaz vagy sem nem tudom! :x

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 4., szerda 14:18

Monkey írta:Hivatalos: Az Arsenal januárban fél évre kölcsönveszi a Real Madrid fiatal csatárát, Alvaro Morata-t.
Azt egyelőre nem tudni,hogy lesz e opciós joguk a megvételére.
Hivatalos? Hol? Sehol nem lehet látni. Arsenalos oldalakon sem, tehát...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. december 4., szerda 14:14

Hivatalos: Az Arsenal januárban fél évre kölcsönveszi a Real Madrid fiatal csatárát, Alvaro Morata-t.
Azt egyelőre nem tudni,hogy lesz e opciós joguk a megvételére.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 15:30

Sztm Morata az ilyen Getafe szintű csapatokat már kinőtte.Ha már La liga,akkor inkább Villareal,Valencia,(senkit ne tévesszen meg hogy szerepelnek idén),español vagy sociedad.De simán el tudom képzelni egy házzal odébb,Cardozo mellett a benficaba is.
Ami meg azt illeti,kiből lehet majd jobb,Moratabol vagy Jeséből,azért gondolom hogy az utóbbi,mert neki nem remeg meg a lába olyan könnyen.Lásd classico... B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 13., szerda 15:00

Soldado és Negredo is nagyon jók voltak a Getafe-Almeria majd a Valencia-Sevilla csapatoknál. Ott őrájuk volt felépítve a komplett támadás itt-ott voltak még társak is (ha jól emlékszem Almeriában Piatti és Negredo páros jó volt). Szóval ha ők a csapat góllövői akkor minden okés. Most Angliában próbál szerencsét mindkettő, na most majd kiderül mire mennek más környezetben. De eddig úgy tűnik Negredo jobban beépül, Kunnal jó páros alkotnak.
Moratáról hasonlóan gondolkodok, ha elmenne Getafe majd később a két nagy mögötti csapathoz ő lenen a házi gólkirály. De ha itt maradt volna a fent említett kettő akkor az éppen aktuális "sztárcsatár" mellett simán lehetett volna második számú. Tehát nincsen semmi baj Moratával. ahogy ő is mondta még fiatal, ráér még egy darabig, kivár, megvárja mi lesz.
Majd az évek eldöntik Morata vagy Jesé lesz az aki itt marad és bizonyíthat többet/komolyabb szinten. Én szeretném ha mindkettő maradna, de ahhoz több dolog is kell - legfőképp hogy ne 5 meccsenként játsszanak csereként 10 pereket.
Most a kupában a (számomra) no name csapat ellen biztos feltenném mindkettőt a kezdőcsapatba [90 percekre] és még Bale.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 14:58

Adom; hozzátéve, hogy azt is csak akkor éri el jó indulattal, ha hamarosan tovább áll és folyamat 90 perceket tölt a spanyol első osztályban a pályán és nem itt a padon vakarássza a p.csét, meg várja a megváltást! B-) :roll:
Vagy angliába,vagy némtországba...mindegy.De itt,mindig másodhegedűs lesz csak.Ha meg hoznak Benzema nyakára valakit,még az sem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 13., szerda 14:47

Amit én látok,hogy Jesé lehet top játékos idővel,Morata meg megmarad egy Soldado vagy Negredo szinten.Ami azért nagyon jó,de ide hosszútávon nem elég.Ez van,még akkor is ha a mi kutyánk kölyke.Nyilván sokaknak ellenszenves ez a megfogalmazás,(nem igazán érdekel),de ez a racionalitás.Nem lesz belőle új Raul.Ahhoz már régen az egybe kellene hogy nyomja.Stabilan.
Adom; hozzátéve, hogy azt is csak akkor éri el jó indulattal, ha hamarosan tovább áll és folyamat 90 perceket tölt a spanyol első osztályban a pályán és nem itt a padon vakarássza a p.csét, meg várja a megváltást! B-) :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 14:09

Arrol nem is beszelve, hogy csak egy sajat nevelesu jatekosrol van szo, ami mostansag ritka mi felenk..
Ez nálam csak sokadrangú kérdés.Az elsőrangú az,hogy megüti e valaha azt a szintet,amit egy top csatárt jellemez vagy sem.Ezt meg majd az idő eldönti.
Amit én látok,hogy Jesé lehet top játékos idővel,Morata meg megmarad egy Soldado vagy Negredo szinten.Ami azért nagyon jó,de ide hosszútávon nem elég.Ez van,még akkor is ha a mi kutyánk kölyke.Nyilván sokaknak ellenszenves ez a megfogalmazás,(nem igazán érdekel),de ez a racionalitás.Nem lesz belőle új Raul.Ahhoz már régen az egybe kellene hogy nyomja.Stabilan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 11., hétfő 19:04

Remy írta:Azért nem kell ám lenézni... egy full normális nyilatkozatot tett, erre jössz és elküldöd a :cens: :cens: -ra. Kis túlzással. Szerintem nem szolgált rá az utálatra. :sly:
Szerintem se kene azonnal szidni.. Elmondta, hogy elegedett a helyzetevel, amikor pedig eselye lesz jatszani (pl kupa vagy cserekent), akkor odateszi magat. Arrol nem is beszelve, hogy csak egy sajat nevelesu jatekosrol van szo, ami mostansag ritka mi felenk..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 11., hétfő 18:42

miVida írta:
“Nem vagyok csalódott. Tavaly 17 mérkőzésen léptem pályára, idén pedig már kilencnél járok. Úgy gondolom, hogy idén több lehetőséghez fogok jutni. Fiatal vagyok, az egyik legnagyobb klubnál lehetek, nem kell kapkodnom. El fog jönni az időm, és én készen fogok állni rá” – mondta Morata.
Abban bízik, hogy le fog sérülni Benzema és akkor ő fog játszani CR és Bale előtt?? :x Ssszó sem lehet róla! Majd koppansz, öcsi! Szinte 100, hogy akkor az előző 2 közül vmelyik csatárnak áll és az ő helyén kap lehetőséget Isco vagy DiMaria... :-*
Morata meg persze, h türelmes, örüljön magának, hogy még nem adtuk el, de igen eljön az ő ideje is, ahogy Callejón,Higuain,Saviola,stb.nek is :kacsint: :hi: (welcome helyett "bye bye")
Azért nem kell ám lenézni... egy full normális nyilatkozatot tett, erre jössz és elküldöd a :cens: :cens: -ra. Kis túlzással. Szerintem nem szolgált rá az utálatra. :sly:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 11., hétfő 18:30

“Nem vagyok csalódott. Tavaly 17 mérkőzésen léptem pályára, idén pedig már kilencnél járok. Úgy gondolom, hogy idén több lehetőséghez fogok jutni. Fiatal vagyok, az egyik legnagyobb klubnál lehetek, nem kell kapkodnom. El fog jönni az időm, és én készen fogok állni rá” – mondta Morata.
Abban bízik, hogy le fog sérülni Benzema és akkor ő fog játszani CR és Bale előtt?? :x Ssszó sem lehet róla! Majd koppansz, öcsi! Szinte 100, hogy akkor az előző 2 közül vmelyik csatárnak áll és az ő helyén kap lehetőséget Isco vagy DiMaria... :-*
Morata meg persze, h türelmes, örüljön magának, hogy még nem adtuk el, de igen eljön az ő ideje is, ahogy Callejón,Higuain,Saviola,stb.nek is :kacsint: :hi: (welcome helyett "bye bye")
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 11., hétfő 10:34

Ha rendszeresen játszana, lehet jobban értékesítené őket, de amíg nem vág 1-2 gólt, addig nem is érdemli meg, hogy többet játsszon.
Ez kicsit paradox nem? :)
Beállt egy lefutott meccs utolsó 10 percére, a csapat már nem hajtott, és ahogy senki, úgy Morata sem 1/1-es támadó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 11., hétfő 10:30

Realista24 írta:Egyébként okosan ki akarta lőni egészen a kapufa mellett az alsó sarkot, a bepassz erős volt, nincs hozzászokva, ennyi a story szerintem.
Attól függetlenül ezt be kell lőni. Ha ezt sem, akkor mit? Nem egy ilyen hiba a baj lesz ilyen még CR-nek meg Bale-nek is, de Morata túl sok ziccert szórakozott már el idén. Ha rendszeresen játszana, lehet jobban értékesítené őket, de amíg nem vág 1-2 gólt, addig nem is érdemli meg, hogy többet játsszon.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 11., hétfő 9:12

Egyébként okosan ki akarta lőni egészen a kapufa mellett az alsó sarkot, a bepassz erős volt, nincs hozzászokva, ennyi a story szerintem.
sztem inkább az volt a baj, h felpattant a labda. tisztán látszott.
ettől függetlenül beverhette volna valóban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég