Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 14., csütörtök 15:28

Ez a Ribery is nevetséges, hogy mit össze nem sír az Aranylabda miatt. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 14., csütörtök 14:49

Unalmas már!
Akkor verd a fejed a falba kínodba.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 14., csütörtök 14:31

“Nem gondolok a Real Madriddal kapcsolatos pletykákra. Csak arra tudok gondolni, hogy a pályán jó eredményeket érjek el. Semmit nem tudok arról, hogy mi folyik a színfalak mögött” – nyilatkozta Pogba.
Szóval valami van, de Pogba nem tud róla. :) :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 14., csütörtök 14:18

Ez oké, csak nehogy már ez érv legyen.
Nyilván te annyira tudod mijár Xabi Alonso fejében mint én...vagyis semennyire. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2013. november 14., csütörtök 14:10

Blatter kijelentése sok ember szemét felnyitotta.”


Ideje volt.....persze sokan azt fogják majd mondani...cöcc,hiszen én tudtam. :D :D
Unalmas már!
Lehet ezen vidámkodni,de régi közhely,a pénz lehet sok,de soha sem lehet elég...
Ez oké, csak nehogy már ez érv legyen.
Sportfilozófia: Roger Federer

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. november 14., csütörtök 13:16

tubatibi írta:Moratát elküldeném, helyette hoznék valami rutinos öreg rókát, egy Klosénak tudnék örülni, aki 1-2 évig eltötyög(mondjuk ez annak függvényében, hogy Benzema, hogy teljesít a szezon hátralevő részében), meg persze ottvan Jesé is !
Ne hogy már legyen esélye egy utánpótlás emberünknek kinőnie magát, helyette plusz egy zsoldos, aki már egy fokkal sem lesz jobb. Jelenleg minden Benzemán áll vagy bukik, ha tudja azt hozni, amit elvárnak tőle akkor marad, és akkor elég mögé a Morata-Jesé duó, ha továbbra is hozza azt, amit eddig többnyire, akkor repül és jöhet Suarez.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 14., csütörtök 12:17

Blatter kijelentése sok ember szemét felnyitotta.”
Ideje volt.....persze sokan azt fogják majd mondani...cöcc,hiszen én tudtam. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. november 14., csütörtök 11:44

Xabi Alonsot meg kell tartani ez nem is vitás.
C.Ronaldo mellett ő a második legfontosabb embere a csapatnak.
Nagyon nagy játékos én is ezt gondolom.
Szerintem megfognak egyezni. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 14., csütörtök 11:31

Hát nemtudom, Moratát nagyon elküldeném...szintúgy Khedirambot, de, ha a cserék közt találja magát, felőlem a lazább meccseken és a kupa első mérkőzésein szerepelhet !

Egyébként remélem meghosszabbítjuk +2 évvel Sir Xabi szerződését, nagyon kell Illarra mellé, hogy tudjon kitől tanulni, és azért vannak még finom megoldásai az öregnek, én amúgy is nagyon csípem, ha ő is ittlenne, fokozatosan lehetne beépíteni Asiert. :)

Moratát elküldeném, helyette hoznék valami rutinos öreg rókát, egy Klosénak tudnék örülni, aki 1-2 évig eltötyög(mondjuk ez annak függvényében, hogy Benzema, hogy teljesít a szezon hátralevő részében), meg persze ottvan Jesé is !
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 19:28

azért ezeken mindig jót lehet mosolyogni :mrgreen:
Lehet ezen vidámkodni,de régi közhely,a pénz lehet sok,de soha sem lehet elég...
Hát ami meg a szerződés hosszúságát illeti,a real nemhiszem hogy 2 énél többet ajánlana....de inkább 1+1..
Míg Abra akár 4-et is...végül is akkor is csak 36 lesz...ha már csak Giggsből indulunk ki :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 13., szerda 17:51

Hát meg függ attól is,hogy mennyi időintervallumra ajánlanak neki szerződést. A Real Madrid sztm 2 évnél többet,szóljanak a hírek bármiről,nem fog ajánlani.Xy csapat meg...ki tudja?
Nagyjából egyetértek, bár szerintem a 2+1 évet a Madrid is megadná neki Perezestül Carlon át, ha csak ezen múlik (ennél többet, jobbat meg nagyon a többiek /Chelsea, Juve/ sem kínálnának már egy 32 éves játékosnak; lsd. Juve --> Pirlo pont ennyit kapott 2011-ben); egyértelmű, hogy az olasz mesternek kell, míg Flo papa is baromira örülne neki, ha innen vonulna vissza, hisz a futball tudása mellett emberileg, intelligenciában is baromira ott van (akire bátran felnézhetnek a Madridisták) az emberünk és nagyon szeretik a szurkolók, csapattársak is! :lilasalas:

Meglátjuk; személy szerint én nagyon remélem, hogy sikerül megtartani, mert óriási spíler és elkél még a tudása, tapasztalata ebbe a csapatba! B-)
azért ezeken mindig jót lehet mosolyogni :mrgreen:
Tudod, udvariasságból muszáj megemlíteni! :lol: :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 17:23

plussz, ha már úgy vagyok vele, hogy utolsó szerződésem jön, akkor inkább maradok ott ahol vagyok, és nem költöztetem a családot néhány év miatt, azt a pénzt itt is megkapja
Hát meg függ attól is,hogy mennyi időintervallumra ajánlanak neki szerződést.A Real Madrid sztm 2 évnél többet,szóljanak a hírwk bármiről,nem fog ajánlani.Xy csapat meg...ki tudja? :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 13., szerda 16:33

plussz, ha már úgy vagyok vele, hogy utolsó szerződésem jön, akkor inkább maradok ott ahol vagyok, és nem költöztetem a családot néhány év miatt, azt a pénzt itt is megkapja

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 13., szerda 16:07

ancelotti bízok benne, szóval hajrá, kell az öreg még a házhoz
Xabi nagyon kell ennek a csapatnak, meg kell tartani amíg csak lehet.
Egyetértek, szerintem is meg kell tartani és véleményem szerint Perez és Carlo ezen az állásponton van, így ha a játékos a folytatás mellett döntene a klub felől minden kívánsága (2+1 év; 5-5,5 millás fizu) biztosítva lesz, ebben biztos vagyok! A visszatérése óta érzékelhető, hogy mennyire fontos játékos is ő a csapat számára (nem hiába szopkodta, nyalta körbe az elmúlt napokban a teljes spanyol, katalán sajtó sem az emberünket --> Mr Fix-it, Xabi, the king, Con Alonso el Madrid sí arranca /játéka jobbá teszi Khedirát és Modricot is; jelenlétének hála mind2 játékos azt csinálhat a pályán, amihez a legjobban ért, illetve amiben a legjobb/ B-) ), annak ellenére, hogy a mester nem lesz fiatalabb, gyorsabb már.
Mou sokszor nyilatkozta hogy kellene neki a chelseabe.Ès akkor aláírási pénz+olyan 7-8 millio...nem fiatal már,ezzel tényleg megalapozhatja a jövőét...remélem hogy nem lesz igazam.
Nyilván a pénz nem elhanyagolható tényező (valóban családos emberről van szó stb., ugyanakkor a hírek szerint pénzből itt sem lesz /és eddig sem volt/ hiány --> szóval szerintem nem ezen fog múlni), de ha igazak a pletykák és csupán a fizikai állapotától és a terhelhetőségétől teszi függővé a maradását (mondván nem akar fölösleg és a Real Madrid terhére lenni) akkor ebből a szempontból a hajtósabb angol és a taktikusabb olasz bajnokság 2 élcsapata (Juve, Chelsea) semmivel sem képvisel alacsonyabb szintet, mint most Madridban maradni (ugyanolyan egészségi állapotot, kondit igényel) --> ergo erre alapozva a váltás is picit vicc, kamu lenne! Persze simán benne van, hogy csak taktikázik és az ajánlatokra vár (amiből nem lesz hiány --> Real, Chelsea, MU.? Juve, Milán) ez a fenti meg csak a terelő, fedő szöveg; de a múltkori nyilatkozata alapján én bízok benne és abban, hogy tárgyalni, maradni szeretne!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 11:20

Nekem van egy olyan érzésem hogy mikor lejár a szerződése,szabadon fog tárgyalni januárban.Mou sokszor nyilatkozta hogy kellene neki a chelseabe.Ès akkor aláírási pénz+olyan 7-8 millio...nem fiatal már,ezzel tényleg megalapozhatja a jövőét...remélem hogy nem lesz igazam.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 13., szerda 10:52

Xabi nagyon kell ennek a csapatnak, meg kell tartani amíg csak lehet. Illara sokat tanulhat tőle. Xabi lazán el lehet még pár évig a csapatnál, és innen vonulhatna vissza. Nem kell minden meccsen játszania, fokozatosan egyre kevesebbet, így Illara egyre többet.
Xabi lassú, de stabil, jól védekezik és halál pontosak a passzai, nyugodt a pályán
Illara gyorsabb, szerintem a stabilitással sem lesz gond, de még fejlődnie kell ezen a téren, támadáshoz többet tud hozzá tenni a sebessége miatt, de rá kell gyúrnia a védekezésre, sokszor nem találja még a helyét a pályán, a passzokkal neki sem lesznek gondjai, csak többet kell majd vállalni...de mindehhez idő kell
ha Xabit nem sikerül megtartani, akkor vagy Illarát dobják be, vagy hoznak egy kicsivel idősebb játékost aki tapasztaltabb és Illara még jó ideig nem lesz stabil kezdő

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 12., kedd 21:48

ancelotti bízok benne, szóval hajrá, kell az öreg még a házhoz
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 12., kedd 21:36

"Xabi pide más de un año y más dinero y se lo darán"
Xabi: "Me estoy pensando seguir en el Madrid"
Na, egyes információk (Tiki Taka :lol: ) szerint Xabi feltételei a szerződéshosszabbításhoz --> több évre (1 év nem lesz neki elég; az utolsó nagy szerződését írná alá) szóljon és a 4 milliós fizetését emeljék 5 milla felé --> a cikk szerint a klub természetesen eleget tenne ezen feltételeknek, kéréseknek! A Punto Pelota szerint pedig annyi változás történt csupán az ügyében az elmúlt hónapokhoz, hetekhez képest, hogy míg korábban szinte borítékolható volt a távozása, most nyitott a folytatásra és gondolkozik a maradáson, de egyelőre nem döntött még el semmit! Pár hetet még várna a végleges válasszal, amit a maga részéről döntően befolyásolhat majd a fizikai állapota és a következő hetekben mutatott teljesítménye, formája. :roll: :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 12., kedd 17:01

El Blanco írta:Valaki tud valami konkrétabat a Szaúdi telefon társaságal kötött szerződésről?? Perez papa rendesen bekeményített Kínaban tárdjal most arabokal közben itt kopogtatt a Microsoft is ...
msotmég semitse túddni bisztoss,még tárdjal-nak




:D :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 12., kedd 16:47

A Punto Pelotánál nem tudom, mit szívnak, de én is kérek belőle. :lol:
Bevagytok fosva mi??? :D
De úgy kamu ahogy van.Ez még a Figo ügynél is keményebb lenne :)
Bale----Messi----C.Ronaldo---
Uhhh..... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég