Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. január 30., hétfő 13:45

Sehol semmi hírmorzsa nem volt hogy lépne vagy elégedetlen. Ez most tényleg a semmiből jött.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. január 30., hétfő 13:44

Na ha van random igazolas. :lol:

Baszki a tavalyi ev legjobb szelsohatvedje, iden se volt olyan rossz, de a vb utan sztem valami lett kozte es Pep kozott, mert kb semmit nem jatszott. Durva helyzet, ez tenyleg a semmibol jott.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 30., hétfő 13:40

Ezt tenyleg nem ertem en sem. Honapok, sot evek ota kuszkodunk a jobbhatved poszttal, erre itt lenne egy tokeletes, raadasul univerzalis jatekos, es meg csak fel sem merul a neve.

Oriasi fekete pont Perezeknek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 30., hétfő 13:39

Fasza, kb az igazol minőséget aki akar. :lol:

Kivéve Mi. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 13:33

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Cancelo kolcsonbe a BM-hez kerul, veteli opcioval.

Ez egy jo deal, ezt mondjuk huzhattuk volna mi is.
az ilyeneket nem értem, miért adja oda a city?
nem vagyok képben, ahogy néztem rotálta az embereket rendesen, raadasul jobbon, balon is tud az ember jatszani.
Pep nem tart meg olyan jatekost, aki nem akar ott lenni. Ezt az egyet becsulom benne.
Nem is nagyon jottek ki Peppel, es edzoba inkabb mast kezdett el preferalni, foleg a VB utan, ahogy olvasom.

Hoznunk kellett volna...parades a BM, hogy ezt behuzta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 30., hétfő 13:29

Realista24 írta: Cancelo kolcsonbe a BM-hez kerul, veteli opcioval.

Ez egy jo deal, ezt mondjuk huzhattuk volna mi is.
az ilyeneket nem értem, miért adja oda a city?
nem vagyok képben, ahogy néztem rotálta az embereket rendesen, raadasul jobbon, balon is tud az ember jatszani.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 30., hétfő 13:26

Realista24 írta: Cancelo kolcsonbe a BM-hez kerul, veteli opcioval.

Ez egy jo deal, ezt mondjuk huzhattuk volna mi is.
Top szelsohatved es mindket szelen bevetheto, siman hoztam volna.
Davies-Cancelo szelsohatved paros ha egeszsegesek a jelenlegi felhozatalban a legerosebb paros. Ket gyors, technikas szelso.. ajj de kar h nem mi mentunk ra basszus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 13:18

Cancelo kolcsonbe a BM-hez kerul, veteli opcioval.

Ez egy jo deal, ezt mondjuk huzhattuk volna mi is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 29., vasárnap 20:48

Bayern eléggé formán kívül van, más a bundás meg a bl de én most inkább a péesgére fogadnék.
Nem illik.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2023. január 29., vasárnap 9:52

Teljesen jó helyen van jelenleg, végre ismét jó edző irányítja (Lipcsébe igazolásakor Nagelsmann is jó lett volna de ugye abban a félévben még sérült volt), és a legfontosabb hogy megfelelő terhelést is kap. Bundesliga szerencsére elég versenyképes leszámítva 4-5 csapatot a tabella végéről, így minden mérkőzéssel tovább fejlődhet. Az európai kupákban való részvétel is biztosított, ahol szintén gyűjti a tapasztalatokat.

Biztos nem örülnének neki a lipcsei szurkolók, de én a későbbiekben a legoptimálisabb előrelépési lehetőségnek a Bayernt látnám, talán 1-2 szezon múlva, ahogy az lenni szokott az aktuális bajnoki kihívóik legnagyobb tehetségeivel. Ez Dominik szempontjából a liga, az ismert közeg miatt lenne logikus, de persze azon is múlna hogy éppen a bajorok mennyire telítettek az általa játszott posztokon, és hogy milyen más ajánlatokat kapna érte adott esetben a Lipcse.

Utóbbi a legnagyobb buktatója ennek a teóriának, ha lesz piaca, akkor esélyes a PLből egy komolyabb átigazolási összeg, amit az RB politikája miatt valószínűleg priorizálnának.

Szerk.: wZoLee7 megelőzött a mondandóm nagyobb részével mire elküldtem. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 29., vasárnap 9:44

Én azt sem értem, hogy merült fel a neve egy mondatban a Real Madriddal. Nem a képességei miatt, azokat még nem ismerjük teljesen, én arra gondolok, hogy neki a játék legjobban egy nálunk nem létező poszton megy. Abban az esetben, ha váltanánk és létezne is ott lennének olyan játékosok akik jobbak már most. Nem sok meccsét láttam, de szerintem a legjobb helyen van. Az olasz bajnokságba semmi értelme nem lenne eligazolni. A pl nem tudom mennyire ülne neki, de ott is ami előrelépés lenne a számára az Arteta Arsenalja talán és a City. Ezeken kívül én sehol nem tudom elképzelni, max még a MU de hát az nem tudom kinek jelentene előrelépést :mrgreen:
A bundesben mindig benne van a pakliban, hogy ha nagyot villant valaki elviszi a bayern és onnantól akár hosszú évekre meglehet a csapata, én első sorban mindenképp ezt a vonalat próbálnám a helyében belőni. Erre lehet jönni azzal, hogy kinek a helyére meg hová meg bayern szint-e egyáltalán, de erre annyit írnék, Müller helyére, pont arra a posztra és szerintem abszolút illene oda és megállná a helyét. Azt bevallom gőzöm sincs, hogy a bayernek van e már pótlása Müller posztjára. Konklúzióm, a helyében nem mennék sehová a bundásból, mert még ha nem is jönne össze egy bayern, az a lipcse továbbra is bőven jó csapatnak számít

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mocsok » 2023. január 29., vasárnap 8:47

Aki ide szeretne hozni ő miért?
Szerintem senkinek nem lenne jó. Ő nem játszana, nekünk meg nem lenne erősítés.

Remelem el tud jutni egy olyan top csapatba ahol ki tud teljesedni. Szurkolok neki.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 29., vasárnap 8:37

illgner írta: Ok, akkor írjál rosszakat Szobiról, mert most ő a téma. Nem valami noname játékos.
De nem ez volt a téma. Senki nem mondta, hogy rossz játékos lenne. Csak érződik az elfogultság, mert nekünk egy játékos sem lenne jó M'Bappén és Haalandon kívül, de Szoboszlait be lehet bárhova tenni. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 29., vasárnap 6:24

'shutterisland írta: az biztos nem elony, hogy magyar, de azert ezt kisse kozmetikazza, hogy ferfi szemmel is azert eleg egyertelmu, hogy egy jovagasu, jokepu, trendi srac, az meg marketing erteken dobhat.
biztos vagyok benne, hogy ha eljut egy igazan top klubba, akkor pl ebbol a szempontbol is fel lenne kapva.
Én ezt a vonalat már nagyon nem érzékelem a fotballban, márminthigy bárkit is izgat marketing szempontból, hogy hogyan néz ki egy focista. Beckham és Céronaldo volt az elmúlt 20 évben kb ilyen kategória de egy R9 dinho messi bappe neymar vagy bárki marketingben ugyanúgy a legfelsőbb kategóriában vannnak/voltak tökmindegy,hogy hogyan néznek ki.

Inkább a nemzetiség az ami ténlyeg dobhat vagy ronthat a marketingen.


Sziboszlai meg jó játékos. Nem a legfelsőbb polc így Real szintnek nem mondanám de azért voltak nálunk nála bőven rosszabb fotballisták. Interjúkbalapján amúgy fejben nagyon rendben van a srác. Én megnézném nálunk de azért az ő maximunha inkább egy Inter-Roma-atletico vonal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 28., szombat 23:39

Szerintem Szobó már most eur átlagon felüli játékos és beférne a Real Madrid keretébe ilyen 15-16. kerettag magasságban. Jelenleg is vannak gyengébb játékosaink
sokfelekepp lehet ezt nezni, nyilvan 15-16. embernek mondjuk evi 1500 percre, getafe ellen 65.-ben 2:0-nal bejonni vagy tenerife ellen kupaban jatszani azert sok mindenkit el lehet kepzelni.
full random pl pinotol kezdve kolo muanin at mcallisteren keresztul odagaardon ativelve mondjuk a lipcses csapattarsakig (olmo,silva,poulsen,forsberg,stb) bezarolag be lehetne dobni vagy 80 nevet ilyen szerepkorre, aki velhetoen tobbet adna hozza, mint a jelenleg pad vegere sorolando hazard vagy mariano.

sot, dominik biztosan hozna perc aranyban korrekt szamokat is.

de az, hogy real madrid szintu jatekos e, az nem feltetlen ezt takarja.

de amugy jah, kellemes gond, ha mar errol kell beszelni egy magyar futballistaval kapcsolatban vegre. :)

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 28., szombat 23:37

h3x0r írta:
illgner írta: Tessék utána csinálni.
En ezt az ervet sose ertettem. Ennyi erovel egy jatekosrol se merjunk rosszat irni, mert nem hogy a BL-ben, de meg az nb1-ben se jatszottunk. Attol, hogy nem tudok fozni, meg erzem, ha a Michelin-csillagos etteremben nyers a hus vagy el van sozva egy etel.
Ok, akkor írjál rosszakat Szobiról, mert most ő a téma. Nem valami noname játékos.


De ha már itt szóba került, hogy mekkora potenciál van benne, én Asensiohoz nem hasonlítanám, egészen más karakterű játékos, ő szervező-irányító középpályás, aki ha közel kerül a kapuhoz, akkor még gólveszélyes is. Hogy mi lesz belőle, majd meglátjuk. Másfél éve van a Bundesben, abból egy fél év sérüléssel telt el, utána meg egy nagyon gyenge edző alig játszatta, vagy ha igen, akkor is nagyon rossz taktikával, hátrahúzott középpályásként. Amióta előrébb játszik Rosénál, megtáltosodott ő és a csapat is.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 28., szombat 23:24

istimester írta: Szerintem Szobó már most eur átlagon felüli játékos és beférne a Real Madrid keretébe ilyen 15-16. kerettag magasságban. Jelenleg is vannak gyengébb játékosaink.*
Amilyen gyenge a liga (meg amennyire szeretné a szívem), biztos vagyok benne, hogy meg nem égne pl. Real mezben. Ha a bundásba nem eszik meg reggelire a védők -mert nem eszik...- nem hinném hogy errefelé egy Gorosabel, A.Moreno, Berchiche hirtelen a fal lenne neki.

Alapból mindig dobom a +-t, bármilyen Szobit a Realba posztra, mert a magyar szívem, amennyit "ismerek" belőle, amilyennek látom a játékát, mind-mind azt mondatja, hogy naná..

Hogy Fede helyett vele kéne kifusson-e a csapat egy Atma/Barca/city/psg stb. ellen.. Kéz a biliben. Hogy egy Nacho+Szobi jobbos viszont rosszabb lenne-e, mint egy Nacho+Ase/LV..?? Ne vicceljünk..

Úgyhogy Szobit a Realba! :mrgreen: :mrgreen: (Egyik legboldogabb én lennék)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. január 28., szombat 21:58

Szerintem Szobó már most eur átlagon felüli játékos és beférne a Real Madrid keretébe ilyen 15-16. kerettag magasságban. Jelenleg is vannak gyengébb játékosaink.

Fun fact, Bobic mestert kihajította a Hertha, naagy siker.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 28., szombat 21:22

illgner írta: Tessék utána csinálni.
En ezt az ervet sose ertettem. Ennyi erovel egy jatekosrol se merjunk rosszat irni, mert nem hogy a BL-ben, de meg az nb1-ben se jatszottunk. Attol, hogy nem tudok fozni, meg erzem, ha a Michelin-csillagos etteremben nyers a hus vagy el van sozva egy etel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 28., szombat 21:10

Akkor láthattad, hogy miért alakult ki a téma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég