Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. február 4., szombat 5:30

hehetheoriginal írta:Laposfold irving menni akar :lol: :lol:
Menjen ahová csak akar, chinese league pont jó lesz neki. Van olyan balfasz GM az NBAben aki még bevállalja ezt az embert?

James a saját korszaka primeja. Nem csipázom az öreget, de kurva nagy dolog lesz ez a rekord döntés.

Bazska ha jól emlékszem saját videóban már elmondta a véleményét a goat témáról, nem tudom most miért mondd ellent magának.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. február 4., szombat 1:17

Kedvencem az volt, amikor fejtegették, hogy a 90-es évek egy semmi volt, jelentéktelen játékosok, gyenge talentű csapatok.
Meg a Jordan semmi különös skillsettel nem rendelkezett, a mai kosárban nem élne meg….sose hittem hogy Bazska idáig süllyed, hogy ilyeneket miond.
Bár értem hogy most hype-olni kell James a rekord miatt.

Bátran ráengedném a 96-98as bullst bármelyik wannabe champion csapatra 2022-23ból, nem vallanának szégyent, az tuti.

Marha olcsó beszélgetés volt, méltatlan, nem figyelembe véve a körülményeket.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 3., péntek 23:45

chronic írta: hehito mester láttad/hallottad csabi és bazska beszélgetését az új alley oop-ban a Lebron vs Jordan témáról?

Sose hittem,hogy belenyúlak ebbe a témába, de mivel lebron lassan megdönt mindent, csabi úgy gondolta muszáj ezt kivesézniük, én épp most hallgatom.
Tokmindegy mit mondanak es mit ervelnek, a kosarlabda teteje mj, lebron csak hosszabb ideig jatszott egy puhabb szabalyrendszerben, haverekkel osszeallva es meg igy is halomnyi nagydontot elbukva.
Nem mellesleg meg kell nezni az osszehasonlito statokat, jordan prime vs lebron prime, aztan lehet is nyomni az altf4et a temara.
thereisonly1ronaldo

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. február 3., péntek 23:35

hehito mester láttad/hallottad csabi és bazska beszélgetését az új alley oop-ban a Lebron vs Jordan témáról?

Sose hittem,hogy belenyúlak ebbe a témába, de mivel lebron lassan megdönt mindent, csabi úgy gondolta muszáj ezt kivesézniük, én épp most hallgatom.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 3., péntek 23:28

Laposfold irving menni akar :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 1., szerda 10:38

ikelemen5 írta: Ehhez sem értek, csak követem, és érdekel. :kalapos:
Szóval, ha valami isteni csoda történik, és AD egészséges marad, a Lakers akkor is messze van a playofftól?
nba.com

:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. február 1., szerda 10:16

Ehhez sem értek, csak követem, és érdekel. :kalapos:
Szóval, ha valami isteni csoda történik, és AD egészséges marad, a Lakers akkor is messze van a playofftól?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. január 30., hétfő 10:55

Yazid írta: Igazságtalansag történt de mindegy olyan messze vannak a playofftól mint ide mezőtúr
Nem tudjuk, hogy hova valósi vagy. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 30., hétfő 9:18

Igazságtalansag történt de mindegy olyan messze vannak a playofftól mint ide mezőtúr

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. január 30., hétfő 9:14

_Bushido_ írta: Ez így most idén eléggé úgy tűnik utaznak a Lakersre! Rohadt idegesítő...
Lebron 38 évesen kb élete formáját tolja, erre mind hiába. Kib*sznak vele, h ne legyen ott a play offban.
Ezt te sem gondolhatod komolyan, bár szoktál komoly következtetéseket levonni.
Mi érdeke lenne az NBA-nek abban, hogy egy ekkora brandet mint a Lakers és Lebron kifújjon a rájátszásból?

Véletlen se az van, hogy gyenge ez a Lakers ugye?
Szép hogy felhoztad a meccseket, ahol valami laker szerint a bírók okozták a vereséget, de valószínűleg mellé lehetne tenni olyat, amikor meg ők kaptak könnyű sípot.

Tényleg csúnya benézés volt, de én meg emlékszem Jamestől szabálytalan blokkokra clutch szituban, könnyű síppal befújt faultokra a buborékban, stb.
Nem ezen múlik, szerintem James se fog ezzel védekezni ha esetleg lemaradnak a PO-ról, hogy szándékosan fújnak így ellenük.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 30., hétfő 8:47

Komolyan, ami a tennisben a chellenge kikérése, azt kéne bevezetni kosárban
van.
de csak a fújást lehet, a nem-fújást, pl jelen esetben, azt nem.
igaz az egész stadion meg a világ is látta, hogy falt volt, beverley még egy fotós kameráját is megmutatta a birónak, kapott is egy technikait érte :lol:

kivancsi vagyok hány jatekost es edzot fognak a birok es a fujas kritizalasa miatt buntetni.
america, the land of freedom :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 30., hétfő 8:25

hehetheoriginal írta: Gg vak balfasz/megvett? birok.
Lebron helyeben ezt a sirasra gorbult szajat meg a foldon valo fetrengest nem ertem, talan ha emberkent, ferfikent, erelyesen, es kokemeny kiallassal es szavakkal kuldene el a faszba a ligat, a birokat, mindenki melleallna kerdes nelkul, ha kovetelne, hogy a biroknal is legyenek retorziok, ha balfaszul fujnak, hogy ha kritizaljak oket jogosan, akkor ne csak a jatekost erinto penzbuntetes legyen a vege, ha meg az a vege, akkor jogi utra terelni es ugyanugy precedenst teremteni, mint amikor a haverekkel osszeallt miamiban... Annak latnam ertelmet, de emelle a rinyaarc melle nem tudok odaallni. Soft.
The Lakers had 4 winnable games but lost all of them due to missed calls.

1. Vs Mavericks (on Wood & Hardaway Jr.)
2. Vs Sixers (on Embiid)
3. Vs Kings (on Fox)
4. Vs Celtics (on Tatum)

Lakers should be 27-23 (4th) right now if the refs did their job. That's the big difference.


Csak az a baj, hiaba van var, videobiro nagyjából már minden sportnál, b*sznak használni! Komolyan, ami a tennisben a chellenge kikérése, azt kéne bevezetni kosárban, fociban, mindenhol... Sokkal egyszerűbb lenne, akkor a csapatoknak lenne lehetősége kikérni, amikor ők úgy gondolják. Ez így most idén eléggé úgy tűnik utaznak a Lakersre! Rohadt idegesítő...
Lebron 38 évesen kb élete formáját tolja, erre mind hiába. Kib*sznak vele, h ne legyen ott a play offban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 29., vasárnap 6:13

Gg vak balfasz/megvett? birok.
Lebron helyeben ezt a sirasra gorbult szajat meg a foldon valo fetrengest nem ertem, talan ha emberkent, ferfikent, erelyesen, es kokemeny kiallassal es szavakkal kuldene el a faszba a ligat, a birokat, mindenki melleallna kerdes nelkul, ha kovetelne, hogy a biroknal is legyenek retorziok, ha balfaszul fujnak, hogy ha kritizaljak oket jogosan, akkor ne csak a jatekost erinto penzbuntetes legyen a vege, ha meg az a vege, akkor jogi utra terelni es ugyanugy precedenst teremteni, mint amikor a haverekkel osszeallt miamiban... Annak latnam ertelmet, de emelle a rinyaarc melle nem tudok odaallni. Soft.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 26., csütörtök 17:54

2 Rej komment egymás után NBA topicban…új Sheriff a házban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 26., csütörtök 17:49

The most awaiting!

NBA commissioner, Adam Silver announced Laker games will now be broadcast globally as Lebron James approaches Kareem Abdul Jabbar in No. 1 all time scorer.

Remelem összejön neki az Allstar meccsig, s akkor ott is megkapná a megérdemelt ünneplést, köszöntést.

Máshol azt irjak, hogy Westbrook leléphwt LAből. Meglatjuk. sok fan ideges rá.

Nba-ben meg van szabva, hogy hány meccset kell akkor adni, hogy az európaiak is nézhessék este, s ne éjjel legyen? Előrelapoztam, s csak 2-3 LAL meccs van ilyen az elkövetkezendo idoben.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 26., csütörtök 14:44

Berti írta:
hehetheoriginal írta: visszatert streetclothes a gyenge spurs ellen, hacsimucsi is sokkal stabilabbnak, jobbnak tunik mint a kisgyerek meretu nunn, vedekezesben es tamadasban is tobb lesz valszeg.
meg vmi cam reddisht kene behuzni es jatekost nevelni belole, de nem tudom hogyan.
conley irant is nezelodik a lal allitolag.
Conley a fizujával nem tudom hogy férne be.

Az meg hogy Lebron a fiával akar együtt játszani az maximum nagy befolyással jöhet össze. Jövő nyáron draftolnák a gyereket, de még mindig maximum második körre jósolják. Az öreg a 24-25 szezonban már 40+os lesz.
Ha leadna a fizujából akkorra, s nyilván nem bírná már a 60+ meccset, esetleg megoldható. De sok összetevős a dolog.
De nyáron mindenképp erősítés kell.
Daviesnek meddig van szerződése?
Őt elboltolni nem lehetne egy kevésbé sérülékeny emberre, aki fixen hozna jó számokat?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. január 26., csütörtök 14:15

hehetheoriginal írta: visszatert streetclothes a gyenge spurs ellen, hacsimucsi is sokkal stabilabbnak, jobbnak tunik mint a kisgyerek meretu nunn, vedekezesben es tamadasban is tobb lesz valszeg.
meg vmi cam reddisht kene behuzni es jatekost nevelni belole, de nem tudom hogyan.
conley irant is nezelodik a lal allitolag.
Conley a fizujával nem tudom hogy férne be.

Az meg hogy Lebron a fiával akar együtt játszani az maximum nagy befolyással jöhet össze. Jövő nyáron draftolnák a gyereket, de még mindig maximum második körre jósolják. Az öreg a 24-25 szezonban már 40+os lesz.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 26., csütörtök 12:44

visszatert streetclothes a gyenge spurs ellen, hacsimucsi is sokkal stabilabbnak, jobbnak tunik mint a kisgyerek meretu nunn, vedekezesben es tamadasban is tobb lesz valszeg.
meg vmi cam reddisht kene behuzni es jatekost nevelni belole, de nem tudom hogyan.
conley irant is nezelodik a lal allitolag.
thereisonly1ronaldo

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 25., szerda 23:21

hehetheoriginal írta:
ziro4vr írta: Lebronnal mi a túró van? A rekordig keni mint az őrült aztán tavasszal gatya? 38 évesen elég beteg ez.
Gyerökkel akar egyutt jatszani, addig fejben ott lesz.
Gyűrű mar nem lesz nyilvan, meg a horogdobo pontrekordja meglesz, ha jol erzem kb vmikor jovo heten

Csapat gatya, entoni streetclothes davisre nem lehet szamitani
Ez a hatalmas kár. Gondolom AD-vel sokkal másképp nézne ki a szezonuk. Ez az "új gyerek", Bryant elég jó volt múltkor Jamessel párban, Westbrook meg kb havonta hoz egy egy értelmes meccset. Ez így rohadt kevés. Mint CR. LBJ is öreg korára hiába hoz elmebeteg számokat, körülötte a csapat szar.

Ennek ellenére, ahogy olvadtam LBJnek meglett a harmadik 45+ pontos meccse 38.életéve után, jordan is ennyivel fejezte be. Ezzel újabb rekord beállitva.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 25., szerda 9:44

Csak azt mondom ezt a teljesítményt gondolom nem hozza egész szezonban, egyszerűen ennyi idősen nem lehet, a kor és a 20 év legmagasabb szint visszarúg, előbb-utóbb csúnyán. De azért le a kalappal.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég