Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 5., vasárnap 22:54

Babinho írta:
Realista24 írta: A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
De Asensio is teljesen más mint tavaly, hiába van néha egy két bomba. Tavaly bizonyitani akart, megyegetett is neki. Idén a testbeszéde is megváltozott. Lefelé néz, lóg a válla, keze, kedvetlen. Nem állítottam volna oda tizit lőni. Tavaly még ha a versenyhelyzet kicsit vitte előre, idénre elengedte, nem tud bizonyítani.
És mégis hosszabbítani akarunk vele, ebben ez a szomorú. 1 átlagos / jobb meccsére jön 3 sz.r. Felőlem szedheti a holmiját.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. február 5., vasárnap 22:21

Realista24 írta: A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
Ma nem az ész hiányzott.
Erő nem volt. Olyan volt a támadósorunk mint egy lánybanda. El voltak nyomva, leszegett fejjel kullogtak, egy párharcot nem nyertek, a labda közelébe alig fértek.
A kp-n megvolt az ész, jöttek volna a labdák ha lett volna kinek. Ráadásul Fede sem vitt hátulról támogatást, lendületet. Nagyon formán kívül van...leginkább mentálisan.
De Asensio is teljesen más mint tavaly, hiába van néha egy két bomba. Tavaly bizonyitani akart, megyegetett is neki. Idén a testbeszéde is megváltozott. Lefelé néz, lóg a válla, keze, kedvetlen. Nem állítottam volna oda tizit lőni. Tavaly még ha a versenyhelyzet kicsit vitte előre, idénre elengedte, nem tud bizonyítani.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 5., vasárnap 21:53

RealAsensio írta: Ez tipikusan az a meccs volt, ahol ha Karim jatszik, akkor sem nyerunk. De mivel ez csak feltetelezes, ezert hozzateszem, hogy Karim viszont nagy valoszinuseggel belotte volna a tizit. Arra alapozom, amit mondok, hogy undorito taktikaval jatszott a Mallorca, 5 vedovel, betoltak a buszt, mi meg fos jatekot jatszottunk, semmi elkepzeles nem volt megint, talan fizikailag sem sikerult regeneralodni. Alig volt nalunk elfogadhato teljesitmeny, es meg Korte is kidolt a meccs elott, szoval minden ellenunk volt ma.*
Ase kezdetésén kívül a másik hiba szerintem az volt, hogy túl sok "izmot" rakott fel Carlo a középpályára. Felesleges volt AT+Fede is, kevésbé borzasztó lehetett volna talán, ha mondjuk Kroos-Fede-Ceba van, mint a soci ellen. 2 ész+1futós aránnyal és nem fordítva. De ugye Kroos hétközben érzett valamit, meg amúgy is folyamat játszik, valamikor le kellett üljön..

Nem hibáztatom még mindig Carlot, szar lett volna ez mindenhogy, máshogy valószínűleg kevésbé lett volna szar, ennyit ért volna mondjuk egy
Kroos
Fede-Ceba
Rodry-Mari-Vini kezdő. Nem többet..

Viszont jobbról jött megint a gól. Carva/Ase merre voltak? Nem tudom persze mi volt megbeszélve, kinek kellett volna arra kavirnyálni, de gondolom közülük valakinek, nem a belső hármasnak..

De igazából nem az a baj, hogy gólt kaptunk, hanem hogy zéró veszély volt előre, az a nagyobb gáz. Nyilván ez a Benz faktor, a zsenijére van kitalálva/felépítve a támadójátékunk, őt helyettesíteni nem lehet.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 5., vasárnap 21:18

Realista24 írta: A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
Ez tipikusan az a meccs volt, ahol ha Karim jatszik, akkor sem nyerunk. De mivel ez csak feltetelezes, ezert hozzateszem, hogy Karim viszont nagy valoszinuseggel belotte volna a tizit. Arra alapozom, amit mondok, hogy undorito taktikaval jatszott a Mallorca, 5 vedovel, betoltak a buszt, mi meg fos jatekot jatszottunk, semmi elkepzeles nem volt megint, talan fizikailag sem sikerult regeneralodni. Alig volt nalunk elfogadhato teljesitmeny, es meg Korte is kidolt a meccs elott, szoval minden ellenunk volt ma.
Vini legalább off az Elche ellen.
Ra is fer most, inkabb most hianyozzon, mint kesobb.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 20:31

Vini legalább off az Elche ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. február 5., vasárnap 19:30

Nem bírva ezt az idei meccseket és ezt a szenvedést, fmbe bevásároltam a real helyett:D

2024-25 szezon. Kapusok: Tibo, Lunin, Livakovic. Védők: Davis, Miguel Gutierrez, Ramos, Gvardiol, Militao, De Light, Carvajal, Timber. Középpályások: Blanco, Camavinga, Bellingham, Rice, Valverde, Havertz, Musiala. Támadók: Vinicius, Rodrygo, Endrick, Halaand, Mbappe, Yeremy Pino.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 19:27

gutihaz14 írta: masfel honapja tortent. azota szetszopatta az atmat, nincs maga alatt. miert ne lehetne egy mallorca ellen odatenni?

ramos a Bayern ellen kihagyta majd par hetre ra az EBn vagy VBn panenkazott.
Ramos, az őserő. Nem vagyunk egyformák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 5., vasárnap 19:24

masfel honapja tortent. azota szetszopatta az atmat, nincs maga alatt. miert ne lehetne egy mallorca ellen odatenni?

ramos a Bayern ellen kihagyta majd par hetre ra az EBn vagy VBn panenkazott.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 5., vasárnap 19:11

gutihaz14 írta: Ancelotti: "The penalty? I chose Asensio and not Rodrygo because we thought about his missed penalty at the World Cup. It could affect him."

ekkora bullshitet.
Miért bullshit?

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 5., vasárnap 18:56

Realista24 írta: A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
A fő probléma az volt, hogy a Mallorca betolta a buszt. Ez Karimmal sem szokott ízleni a csapatnak. Mellé találtak egy gólt, ami világi makk volt. Így is meg lehetett volna akár (1 pont minimum), de ugye a ziccereket, főleg a tizit, be kell lőni. De igen, hiányzott Karim középről. Sajna nélküle Vini full magára maradt és a többi támadónk enerváltsága miatt simán le tudták 3-4vs1-ben védekezni.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 5., vasárnap 18:28

Ancelotti: "The penalty? I chose Asensio and not Rodrygo because we thought about his missed penalty at the World Cup. It could affect him."

ekkora bullshitet.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 5., vasárnap 18:05

provokalta csak vinit. mivel vini nem egy eszleny ezert konnyen provokalhato figura.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. február 5., vasárnap 18:03

ateeemadrid írta:
Realista24 írta:

Ezt nem értem.
Egy nagy cigányság az egész spanyol liga, sok faszparaszt minden klubnál meg a liga élén is, annyira imádnám, ha jónne a szuperlig, ez a hulladék bajnokság meg menne a béka segge ala :D
Nagyon adnam en is. Az ilyen tetves hulladek Maffeo meg Raillo felek mennenek a rakba. Kutya se lenne kivancsi a csapatukra.

Gondolom a jelenet megvan mikor Raillo mutatta Vininek a mallorca cimeret h csokolja meg :lol: :lol: annyira komolytalan, h megkellett neznem az eredmenyeit. Egy kupa meg egy masod es harmadosztaly siker. Es ezt csokoltatna :lol:

Mert ha egy barcas csinalja, vagy atleticos. Abban van presztizs, meg eredmeny. De ez? Vicc
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 5., vasárnap 18:00

Nem néztem a meccset, lesokkolt az eredmény. Ha este nyer a Barca, akkor tényleg nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. február 5., vasárnap 17:54

Realista24 írta:
gutihaz14 írta: Javi Aguirre: “Maffeo asked me to substitute him off because he wanted a standing ovation for fouling Viní Jr.”
Ezt nem értem.
Egy nagy cigányság az egész spanyol liga, sok faszparaszt minden klubnál meg a liga élén is, annyira imádnám, ha jónne a szuperlig, ez a hulladék bajnokság meg menne a béka segge ala :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 17:48

A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 17:47

gutihaz14 írta: Javi Aguirre: “Maffeo asked me to substitute him off because he wanted a standing ovation for fouling Viní Jr.”
Ezt nem értem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 5., vasárnap 17:45

Csak az első félidőt láttam, mert utána elkellett mennem...
Kikaptunk egy öngóllal, amit magunknak köszönhetünk, mivel senki nem vette a fáradságot, hogy megtámadja a labdás embert. Sajnos ez jellemzi a játékunkat, lusta és körülményes passzolgatás támadásban, gyakran elcsúszott rendezőtlen sorok védekezésben. Rosszul hangzik, de én sem Carlo nyakába varrnám. Kiküldte a legjobb formában levő játékosokat kezdőként, ne hitegessük magunkat, az öregekkel sem lett volna jobb a helyzet a kp-n. A támadók láthatatlanok voltak teljesen. Rodrygo és Asensio semmit nem csináltak, teljesen felőrölték őket a védők, Vini meg úgy döntött ma inkább játszik az ellenfél pirosára mint nekünk egy gólra.
Egy kaput eltalált lövés, egy. Ezt már nem lehet ráfogni arra, hogy tavasszal robbantunk, addigra elmegy a bajnokság. Semmi sincs veszve, de valamit ki kell találni, mert a jelenlegi taktikánk kevés. A támadóink csere szintű emberek, annak tökéletesek, hossz
útávon építeni nem lehet egyikre sem, remélem senki nem akar már Asensionak szerződést adni.
Kevés mozgás, álló foci, így nehéz a kp-t felpörgetni, Valverde nincs formában, egyszerűen nem megy neki, Ceba ma abból amit én láttam csak oldalra tudott haladni a labdával, de voltak egyébként szép megmozdulásai előre, csak pechjére olyanok kapták a labdáit, mint Asensio aki egyszerűen behúzza a féket, hátra passz és megállt a támadás. Tchou meg lassú a labdával, Casemironak is volt ilyen időszaka amikor labdakihozatalokban inkább kihagyták, miatta nem aggódok, a játéka rengeteget javulhat még ha megtaláljuk a megfelelő összeállítást.
Gondolatban egyre inkább szimpatizálok egy Alaba-Nacho-Militao, Cama-Kroos-Tchou-Ceba-Valverde csapaton, előttük Benzema kihagyhatatlan, ahogy szerintem Vini is, mert kell Ő oda, csak valakinek elkell vele beszélgetni. Ezt nem úgy gondolom, hogy elmondják neki mit kellene csinálni, hanem hogy ha nem tér észhez akkor nem sokáig lesz a Real Madrid játékosa.

Sajnálom Carlot, a keret adott, világos, hogy nem elégedett vele, de ezen nem fogunk változtatni. Az, hogy ez a keret mire elég azt látjuk, egy-egy nagy villanásra jut 2-3 borzalmas meccs. Sérülések fognak dönteni a bl szezonunkról, mert a fontos emberek nélkül a villanások sem lesznek meg. Akkor pedig Carlo papa ismét ajtón kívülre kerül. Olvastam itt Klopp nevét. Továbbra sem örülnék, ha egy toxikus edzőnk lenne, a nyilatkozatait sem szeretem, de igazából ötletem sincs, hogy ki lenne megfelelő ember a csapat élére, akire a vezetőség és a játékosok is hallgatnának, na meg persze javítani tudná a játékunkat.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 5., vasárnap 17:38

Javi Aguirre: “Maffeo asked me to substitute him off because he wanted a standing ovation for fouling Viní Jr.”
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. február 5., vasárnap 17:38

Toti írta: Nagyjabol mindent elmond a jelenlegi szezonunkrol, h egy bemelegitesnel egy egyszeru passzba beleserul a kapusunk.
Ez semmit nem mond el, ilyen pech bármikor benne van. Persze sok a meccs tehát nem véletlen.
Azt azért nem mondhatjuk tovabbra sem hogy Pintusék nem végeznek jó munkát.
Hogy lehet Carlot amúgy bármiért elővenni, amikor ilyen gyatra fos kerete van? Nyilván nem ő kérte, hogy Asensio Mariano Hazard támadórészleggel vágjunk neki a szezonnak.
Senki nem vette elő szerintem. Az lett leírva, hogy kupa nélkül ki lesz baszva. Nyilván van hibája neki is hétről hétre, de a keret összetételével mindenki tisztában van


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég