Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 19:00

szbeno7 írta:
Realista24 írta:

Nincs.

Köszi!
Most sok jegy felkerult, probald meg. Az elobb kettot kosarba tudtam tenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

szbeno7
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023. március 7., kedd 14:40
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: szbeno7 » 2023. március 7., kedd 15:01

Realista24 írta:
szbeno7 írta: Sziasztok,

Tudja esetleg valaki, hogy a jövő heti Liverpool elleni meccsre van-e még hely a madridista kártyával rendelkezőknek?
Azt látom, hogy a kártyával nem rendelkezők már nem tudnak jegyet venni.

Köszönöm előre is a választ!
Nincs.

Köszi!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 7., kedd 14:54

szbeno7 írta: Sziasztok,

Tudja esetleg valaki, hogy a jövő heti Liverpool elleni meccsre van-e még hely a madridista kártyával rendelkezőknek?
Azt látom, hogy a kártyával nem rendelkezők már nem tudnak jegyet venni.

Köszönöm előre is a választ!
Nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

szbeno7
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023. március 7., kedd 14:40
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: szbeno7 » 2023. március 7., kedd 14:45

Sziasztok,

Tudja esetleg valaki, hogy a jövő heti Liverpool elleni meccsre van-e még hely a madridista kártyával rendelkezőknek?
Azt látom, hogy a kártyával nem rendelkezők már nem tudnak jegyet venni.

Köszönöm előre is a választ!

bence188
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 15:02
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: bence188 » 2023. március 7., kedd 10:10

Köszi mindenkinek az ajánlásokat :salute: :salute:

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. március 6., hétfő 17:05

Realista24 írta:
haszi írta:

La Oreja de Jaime - ha valami igazán különleges és finom, autentikus spanyol kaját szeretnétek kipróbálni, bátran ajánlom! Specialításuk a pirított, abált disznófül, ami picit furán hangozhat, de nagyon ínycsiklandó, mint ahogy a patatas bravasuk, vagy a padrón paprikájuk is. Árban picit drágább, mint a Montaditos, de nem olyan húzós. Mi 3 éve voltunk utoljára és akkor kb 30 euróból ettünk ittunk 3-an.
Legjobb hely Madridban. :)
Disznofulet sem ettem volna soha, ha Gyuri baratom nem visz el ide es mutatja meg. :salute:
Parades kaja.
salsa bravaval ott van a szeren nagyon ez a piritott disznofül.... :agree: B-)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 6., hétfő 14:10

Realista24 írta:
haszi írta:

La Oreja de Jaime - ha valami igazán különleges és finom, autentikus spanyol kaját szeretnétek kipróbálni, bátran ajánlom! Specialításuk a pirított, abált disznófül, ami picit furán hangozhat, de nagyon ínycsiklandó, mint ahogy a patatas bravasuk, vagy a padrón paprikájuk is. Árban picit drágább, mint a Montaditos, de nem olyan húzós. Mi 3 éve voltunk utoljára és akkor kb 30 euróból ettünk ittunk 3-an.
Legjobb hely Madridban. :)
Disznofulet sem ettem volna soha, ha Gyuri baratom nem visz el ide es mutatja meg. :salute:
Parades kaja.
Mi ugyanigy voltunk, csak az El Pezcadorban :mrgreen:
Egy valenciai tarsasag ult mellettunk, es annyi kajat rendeltek, hogy beszelgetes kozben toltak atfele az asztalunkra, ugy, hogy hozza sem nyultak, mert ok mar nem birnak enni. Paella, diszno fule, meg hasonloak.

A legjobb tintahalat eddig naluk ettem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. március 6., hétfő 13:50

Ilyenkor van az, hogy nem is terveztem tavasszal menni, aztán irkáljátok az ilyeneket...
:mrgreen:

Nekem reptéri útra a busz jött be, Cibelessen szoktam felszállni 203-as busz, avagy expres aeropuerto, nagyon gyors és nagyon gyakran megy, éccaka is. 5 euró.
Bernabeutól meg pikk pakk ott vagy metróval, gran viaig elmész, aztán 5-10 perc séta.

Bernabeu mellett van burker king ha vis maior van, de ne legyen, egyél helyit mindenképpen.
ebédre klasszikusan betolsz egy paellát sangriával teljesen jó.

A többiről (disznófül) nem is beszélve :sziv: :loveyou:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 6., hétfő 13:22

fckin awesome, hogy a spanyol fővárosban olcsóbb a kaja, mint magyarországon :lol: :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 6., hétfő 12:52

haszi írta:

La Oreja de Jaime - ha valami igazán különleges és finom, autentikus spanyol kaját szeretnétek kipróbálni, bátran ajánlom! Specialításuk a pirított, abált disznófül, ami picit furán hangozhat, de nagyon ínycsiklandó, mint ahogy a patatas bravasuk, vagy a padrón paprikájuk is. Árban picit drágább, mint a Montaditos, de nem olyan húzós. Mi 3 éve voltunk utoljára és akkor kb 30 euróból ettünk ittunk 3-an.
Legjobb hely Madridban. :)
Disznofulet sem ettem volna soha, ha Gyuri baratom nem visz el ide es mutatja meg. :salute:
Parades kaja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2023. március 6., hétfő 11:50

bence188 írta: -tudtok csomagmegörzőt a stadion közelében vagy a metróhoz közel?
Pár hete Barcelonában kipróbáltam egy appot erre, ahol rendes üzletek ajánlanak fel csomagtárolási lehetőséget. Mikor bevittük egy 0-24 kínai üzletbe kicsit volt bennem félsz azért, de nem volt végül semmi probléma, zökkenőmentesen ment a leadás és átvétel is.

Weblap: https://usebounce.com/

Térkép alapján a stadion közvetlen közelében van 3 csomagmegőrző pont is.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. március 6., hétfő 11:30

bence188 írta:- van olcsó ajánlott kajálda (gyorskaja is megfelel) a stadion környékén?
100 Montaditos - szinte minden utcában van, franchiseként működik, egy ilyen bisztró/kocsma jellegű helyre kell gondolni, ahol 1-2 euróért tudsz számtalan kicsi szendvics, vagy kisebb falatkák, tapasok közül válogatni. Ja meg a sör és a tinto de verano is baráti áron van :kalapos:
Szerdánként és vasárnaponként pedig van egy kedvezmény (lecsekkoltam ez még most is aktuális), hogy az alap szendvicskék 1 euróba, a csapolt sör pedig 1/1.5 euróba kerül.

La Oreja de Jaime - ha valami igazán különleges és finom, autentikus spanyol kaját szeretnétek kipróbálni, bátran ajánlom! Specialításuk a pirított, abált disznófül, ami picit furán hangozhat, de nagyon ínycsiklandó, mint ahogy a patatas bravasuk, vagy a padrón paprikájuk is. Árban picit drágább, mint a Montaditos, de nem olyan húzós. Mi 3 éve voltunk utoljára és akkor kb 30 euróból ettünk ittunk 3-an.


Vagy, ha még érdekel pár tipp, akkor a StreetKitchennek van egy különkiadása madridi kajáldákról. Nekem a fenti kettő az örök kedvenc :sziv:

*szerk. Bocs. Most látom, hogy a stadion környékén kérdezted :lol: Hát a disznófüles elég messze van a stadiontól, a Plaza del Sol környékén van a belvárosban. Viszont a Montaditos-ból tuti van a stadion környékén is, tele van velük a város.

bence188
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 15:02
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: bence188 » 2023. március 6., hétfő 11:00

Realista24 írta:
bence188 írta: Sziasztok, lehetőségem lesz március 11-én a helyszínen megnézni az Espanyol elleni bajnoki meccset. Szállásom csak péntek éjszakára vonatkozik, így a cuccomat valahol tárolni kellene a stadion közelében, míg megy a meccs (14 00-kor kezdődik), mert utána egyből mennem kell a reptérre. Kérdéseim:
-tudtok csomagmegörzőt a stadion közelében vagy a metróhoz közel?
-hátitáskát be lehet vinni a stadionba?
-stadiontól a reptérre metróval érdemes menni? Előre lehet jegyet venni online?
-lesz egy délelőttöm a bernabeu környékén mit érdemes megnézni ilyen rövid idő alatt?
- van olcsó ajánlott kajálda (gyorskaja is megfelel) a stadion környékén?
- ha már ott vagyok, szeretnék real madridos melegítőt venni, hol érdemes?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Bence
-tudtok csomagmegörzőt a stadion közelében vagy a metróhoz közel? - ha csak hatitaskad van es nincs benne semmi olyan, amivel kart lehet okozni ha bedobod a palyara, akkor be tudod vinni. Csomagmegorzot en sajnos nem tudok, de ha kozel a szallasod, hagyd ott, mi ugy szoktuk.
-stadiontól a reptérre metróval érdemes menni? Előre lehet jegyet venni online? van sima jegy ahhoz kell a repteren valo kilepeskor kiegeszito jegyet venned vagy veszel 1/2 napos metroberletet, abban benne van. Mivel kartya alapu, ezert mindenkeppen szemelyesen kell venned/atvenned. Legegyszerubb automatanal, ami van minden metromegallonal.
-lesz egy délelőttöm a bernabeu környékén mit érdemes megnézni ilyen rövid idő alatt? - ha egy egesz delelottod van, es van esetleg metro berleted, akkor akar a belvarosba is bemehetsz, ott tobb a latnivalo, tobb a kajalda is.
- van olcsó ajánlott kajálda (gyorskaja is megfelel) a stadion környékén? - keresd a helyi etteremeket napi menu ajanlattal. 9-14 euro kozott, 2 fogasos kaja + kenyer + ital +kave/desszert. Szazszor tobbet er, mint egy meki.
- ha már ott vagyok, szeretnék real madridos melegítőt venni, hol érdemes? Shop a legegyszerubb es legdragabb. Maximum El Corte sportreszlegen tudsz kifogni akciot.
Köszönöm szépen a gyors választ! :salute: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 6., hétfő 10:42

bence188 írta: Sziasztok, lehetőségem lesz március 11-én a helyszínen megnézni az Espanyol elleni bajnoki meccset. Szállásom csak péntek éjszakára vonatkozik, így a cuccomat valahol tárolni kellene a stadion közelében, míg megy a meccs (14 00-kor kezdődik), mert utána egyből mennem kell a reptérre. Kérdéseim:
-tudtok csomagmegörzőt a stadion közelében vagy a metróhoz közel?
-hátitáskát be lehet vinni a stadionba?
-stadiontól a reptérre metróval érdemes menni? Előre lehet jegyet venni online?
-lesz egy délelőttöm a bernabeu környékén mit érdemes megnézni ilyen rövid idő alatt?
- van olcsó ajánlott kajálda (gyorskaja is megfelel) a stadion környékén?
- ha már ott vagyok, szeretnék real madridos melegítőt venni, hol érdemes?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Bence
-tudtok csomagmegörzőt a stadion közelében vagy a metróhoz közel? - ha csak hatitaskad van es nincs benne semmi olyan, amivel kart lehet okozni ha bedobod a palyara, akkor be tudod vinni. Csomagmegorzot en sajnos nem tudok, de ha kozel a szallasod, hagyd ott, mi ugy szoktuk.
-stadiontól a reptérre metróval érdemes menni? Előre lehet jegyet venni online? van sima jegy ahhoz kell a repteren valo kilepeskor kiegeszito jegyet venned vagy veszel 1/2 napos metroberletet, abban benne van. Mivel kartya alapu, ezert mindenkeppen szemelyesen kell venned/atvenned. Legegyszerubb automatanal, ami van minden metromegallonal.
-lesz egy délelőttöm a bernabeu környékén mit érdemes megnézni ilyen rövid idő alatt? - ha egy egesz delelottod van, es van esetleg metro berleted, akkor akar a belvarosba is bemehetsz, ott tobb a latnivalo, tobb a kajalda is.
- van olcsó ajánlott kajálda (gyorskaja is megfelel) a stadion környékén? - keresd a helyi etteremeket napi menu ajanlattal. 9-14 euro kozott, 2 fogasos kaja + kenyer + ital +kave/desszert. Szazszor tobbet er, mint egy meki.
- ha már ott vagyok, szeretnék real madridos melegítőt venni, hol érdemes? Shop a legegyszerubb es legdragabb. Maximum El Corte sportreszlegen tudsz kifogni akciot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

bence188
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 15:02
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: bence188 » 2023. március 6., hétfő 10:21

Sziasztok, lehetőségem lesz március 11-én a helyszínen megnézni az Espanyol elleni bajnoki meccset. Szállásom csak péntek éjszakára vonatkozik, így a cuccomat valahol tárolni kellene a stadion közelében, míg megy a meccs (14 00-kor kezdődik), mert utána egyből mennem kell a reptérre. Kérdéseim:
-tudtok csomagmegörzőt a stadion közelében vagy a metróhoz közel?
-hátitáskát be lehet vinni a stadionba?
-stadiontól a reptérre metróval érdemes menni? Előre lehet jegyet venni online?
-lesz egy délelőttöm a bernabeu környékén mit érdemes megnézni ilyen rövid idő alatt?
- van olcsó ajánlott kajálda (gyorskaja is megfelel) a stadion környékén?
- ha már ott vagyok, szeretnék real madridos melegítőt venni, hol érdemes?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Bence

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. november 25., péntek 10:41

El Sie7e írta: BF keretében 50% kedvezmény van a Madridista premium kártyára.
Sőt, ha még paypal-lal fizetsz, akkor további 5€ minusz. B-)
Köszi a tippet. :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 25., péntek 10:06

El Sie7e írta: BF keretében 50% kedvezmény van a Madridista premium kártyára.
Esetleg tudja valaki, hogy egy kártyával hány jegyet lehet venni? :hmmm:
2-4-6, meccsfuggo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. november 25., péntek 9:27

Nekem valamiért 4 rémlik, de R mindjárt jön és kijavít, ha tévednék.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. november 25., péntek 9:24

BF keretében 50% kedvezmény van a Madridista premium kártyára.
Esetleg tudja valaki, hogy egy kártyával hány jegyet lehet venni? :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. október 29., szombat 1:38

chronic írta:
Realista24 írta:A stadionba emberi meretu hatitaska beviheto,
Amúgy elég illúzió romboló lesz,hogy a stadionban jelengleg toi-toi budi van, a "büfé" pedig a lépcső alján egy faszi aki zsebből árulja a kólát és vizet. :lol:

Legközelebb fixen,csak akkor fogok menni,mikor kész a felújítás. :sziv:
Nehogy magadra vedd, félreértés ne essék, nem beléd állni szeretnék, csak megakadt nagyon a szemem rajta. :D
Felőlem ha egy kerti pottyantós lenne a szektorok végében 1000 emberre egy darab sem érdekelne, 40 fokos melegben is kibírnám bármilyen folyadék nélkül, bármilyen vásárlás nélkül, csak láthatnám a csapatot egyszer az életben hazai pályán, vagy sokadjára már, életem legszebb élményei között lenne az a bent töltött 2, kétésfél óra hossza eredménytől függetlenül, toi-toikkal együtt. :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 200 regisztrált és 0 vendég