Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. március 20., hétfő 18:57

Legjobb kep a tegnapi meccsrol, de igazabol az utobbi idoszakrol :kalapos:

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. március 20., hétfő 16:48

Nem voltak nagy elvárásaim a meccs előtt, ha nyerünk akkor se gondoltam volna reálisnak a bajnoki címet. A végjáték miatt viszont nagy kár, ott benne volt a levegőben nagyon a győztes gólunk.

A Királykupában viszont vérszemeket szeretnék látni, és összeroskadásig küzdő férfiakat. Ennyi szar Clasico után ki kell már jöjjön nekünk is a lépés, ha odateszik magukat (és a megfelelő kezdő van felküldve).

Illetve a BL-ben szuper lenne még egy kört menni, dőljön csak a lé.

Legrosszabb esetben idén: Klubvb, Spanyol szuperkupa ezüst, bajnoki ezüst, királykupa elődöntő, és BL negyeddöntő/elődöntő.
Más nagykluboknál ez egy jó szezon amúgy :shutup: Nekem se fájna annyira, ha nem a Barca vinné az összes hazai belföldi kupát, már csak ezért is legalább a CdR-ben győzni kéne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 12:30

realistahuni írta:
ha 4ből 3szor megver minket ez a Barca hanem az edzőé.
2 bajnoki+szuperkupa+ 1 kupa, az már 4ből 3.
Ez jó eséllyel 5ből 4.
Tovabbmegyek, tavaly is megvertek minket, 4-0-ra, pedig akkor meg szarabbak voltak.

Lenyegtelen, nem veletlen, hogy kozel ugyanannyi Barca es Real gyozelem van az El Clasicok tobb, mint 200 eves tortenelmben.

A bajnoksagban egy gyozelem nalunk, egy naluk. A kupaban eddig egy naluk, javithatunk. Szuperkupat elvittek.

A bajnoksag nem ezen a meccsen ment el, hanem azon, hogy amig ok 5 pontot veszitettek, mi 17et (pontosan nem tudom honnan kezdtek a szamolast).

Itt a presztizs miatt vagyok csalodott, a tobbi meccsen meg azert, mert azok boven hozhato meccsek lettek volna tobbsegeben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. március 20., hétfő 12:14

ha 4ből 3szor megver minket ez a Barca hanem az edzőé.
2 bajnoki+szuperkupa+ 1 kupa, az már 4ből 3.
Ez jó eséllyel 5ből 4.
Love football, hate antifa.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. március 20., hétfő 11:55

borzalmas szar meccs volt, nem tudom utoljara mikor elveztem el clasicot ugy igazan.

nem ertem miert akarunk tamadasban city fele jatekot jatszani amikor nincsen centerunk. nem ertem miert kell szegeny carvajalt a kezdobe eroltetni, szekundszer szegyen mar sajnos amit lehoz nagytobbsegben, es ez bizony kurvara Carlo sara, hogy nem probal meg mast oda, tok mindegy kit. nem ertem miert kell kroosnak, es modricnak egyutt palyan lennie olyan helyzetben mikor nekunk kellene nyomni, golokat rugni. Carlo konkretan feldobta ugyanazt a kezdot mint a pool ellen csak itt nem eredmenyt kellett orizni hanem megnyerni a meccset. Ja es nacho, kurvajo az ember tenyleg, hogy barhiva belehet tenni szinte, es hoz egy jo vagy atlag feletti szintet, de fejben ot is hamar kilehet billenteni, foleg ha granatvoros mez van az ellenfelen.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. március 20., hétfő 11:35

Pozitívum, itt a válogatott szünet, 13 nap múlva játszunk legközelebb, márciusra ennyi volt...borzalmasan indult a tavasz. :(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 20., hétfő 11:07

Pad'em írta:
ateeemadrid írta: Engem továbbra is az zavar, hogy a játék minden elemében jobbak kb. állandóan ellenünk, pedig alig van poszt, ahol minőségben jobbak lennének nálunk, és ebben azért Carlonak van felelőssége. A kupában egy visszaállós focival szopattak meg minket, 90 percen keresztül helyzetünk sem volt, megvertek, majd most meg támadófocival domináltak minket szarrá. Érdekes.
Dehogy domináltak le, mi volt ezen dominancia? 60 percig lófütty volt mindkét csapat, kb mintha egy Eibar v Elchét néztem volna, aztán az utolsó 30 percben elfogytak fizikailag, mi meg elkezdtünk focizni a cseréknek meg gondolom Pintusnak köszönhetően. Csak olyan szinten amatőr, szar megoldásokat választottunk, pedig rengeteg jó támadóesélyünk volt, de vagy Vini elcsúszik az utolsó passznál, vagy megbotlik, vagy Benzema bénázta el, Rodrygo Asensio góljánál is rossz passzt választott, biztos nem Carvajalnak teszem le, etcetc. A végén ha nem vagyunk ilyen bénák simán meg kellett volna nyerni.

Aztán jött a szokásos makkjuk, ők belőtték a kontrát, míg mi elbasztuk mindet. A kérdés, hogy miért adunk 60 perc előnyt ezzel a lötyögéssel. Ez pedig a taktikánk, felfogás hibája (bár bejöhetett volna), Carlo ha a kupa meccset is bukja akkor szezon végén Arrivedercit mondanék, bármennyire is szeretem, mert ez nem a keret hibája lesz ha 4ből 3szor megver minket ez a Barca hanem az edzőé.
Az első 60 percben szerintem sokkal jobban játszottak, volt több helyzetük is, nekünk meg ugyanannyi közünk volt a gólszerzéshez, mint az előző clasicon. Momentumunk nem volt.

Az utolsó 30 percünk vállalhatóbb volt, ott azért látszott, hogy gyenge ez a Barca is, simán lehetett volna helyzeteket kidolgozni, csak végig balfasz döntéseket hoztunk, de ebben igazad van, ha hasonló mentalitással játszunk végig, akkor simán meglehett volna. Bőven elég lett volna egy Ceba Cama Valverde kp például, nem ez a 4 középpályásos fos játék.
Makknak viszont azt nem mondanám, hogy értelmesen végigbírták vezetni azt a pár kontrát, nekünk 1000 lehetőségünk lett volna, mégsem sikerült egyszer se, általában Benzema labdaátvételei alatt az egész katalán csapat visszazárt. :lol:

Carlot én semmiképp nem küldeném el, ha semmit nem nyerünk és simán kiesünk a Chelsea és a Barca ellen akkor sem, egész egyszerűen azért nem, mert patkányság lenne, először az edző kéréseit kellene teljesíteni, és csak utána komoly elvárásokat támasztani felé. Örüljünk, hogy szereti a klubot annyira, hogy ezt a sok szart lenyelje, meg hogy nyert a csapattal egy BL-t.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 20., hétfő 10:27

ateeemadrid írta: Engem továbbra is az zavar, hogy a játék minden elemében jobbak kb. állandóan ellenünk, pedig alig van poszt, ahol minőségben jobbak lennének nálunk, és ebben azért Carlonak van felelőssége. A kupában egy visszaállós focival szopattak meg minket, 90 percen keresztül helyzetünk sem volt, megvertek, majd most meg támadófocival domináltak minket szarrá. Érdekes.
Dehogy domináltak le, mi volt ezen dominancia? 60 percig lófütty volt mindkét csapat, kb mintha egy Eibar v Elchét néztem volna, aztán az utolsó 30 percben elfogytak fizikailag, mi meg elkezdtünk focizni a cseréknek meg gondolom Pintusnak köszönhetően. Csak olyan szinten amatőr, szar megoldásokat választottunk, pedig rengeteg jó támadóesélyünk volt, de vagy Vini elcsúszik az utolsó passznál, vagy megbotlik, vagy Benzema bénázta el, Rodrygo Asensio góljánál is rossz passzt választott, biztos nem Carvajalnak teszem le, etcetc. A végén ha nem vagyunk ilyen bénák simán meg kellett volna nyerni.

Aztán jött a szokásos makkjuk, ők belőtték a kontrát, míg mi elbasztuk mindet. A kérdés, hogy miért adunk 60 perc előnyt ezzel a lötyögéssel. Ez pedig a taktikánk, felfogás hibája (bár bejöhetett volna), Carlo ha a kupa meccset is bukja akkor szezon végén Arrivedercit mondanék, bármennyire is szeretem, mert ez nem a keret hibája lesz ha 4ből 3szor megver minket ez a Barca hanem az edzőé.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. március 20., hétfő 9:22

Csabi írta:
petiamadridista írta:
A liga már korábban elment.
mi ez a nettó faszság állandóan? ha nyerünk 6 pont van közöttünk és még van 12 forduló. milyen elment? :lol:

nyilván most már esélytelen, de eddig korántsem volt az.

Dehigy daraltunk volna le 6 pontot.
Hiába elvileg 5, mert pontegyenlőségnél a gólkülönbség, az elsősorban tisztán 6. Nekik 6al ponttal többet kellett volna veszíteniük.
Nem úgy nézett ki ennek a bajnoksagnak az első 25-26 fordulója hogy ennek realitása legyen. Túl hektikusak vagyunk a ligában ők meg azt is behúzták 1-0ra ahol nagyon nem nekik állt a zászló.
Presztízsben jó lett volna, dr hiú ábránd ezen agyalni,.úgy hogy a BLben szuperrangadók jönnek 1 szem Benzemával.
Nem fordítottuk volna ezt meg sehogyse már. Kár Asensio goljáért. Ha az a 15 centi nem oda hanem ide, akkor nyertünk volna.
Ennyi.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 20., hétfő 9:15

flori írta: https://pbs.twimg.com/media/FrnLEoTXwAI ... name=large

Ezeket ha bárki megmagyarázza... :kivagyhe:
Ezt írtam pont a megy a meccs topicba, hogy egyszerűen a középpalya nem ér fel ilyenkor... Ha modric vagy kroos feljebb jön és labdát vesztünk akkor gatya van épp ezért Camavinga se tud feljebb lépni. Mikor tamadnunk kell akkor kell még egy olyan ember aki tud legalább a tamadasban segíteni (vagy valverde helyett egy rodrygo vagy asensio és akkor valverde fel tud lépni, vagy camavinga mint btb középpalyaskent esetleg Ceba a két öreg közül valamelyik helyett.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 9:03

Csabi írta:
petiamadridista írta:
A liga már korábban elment.
mi ez a nettó faszság állandóan? ha nyerünk 6 pont van közöttünk és még van 12 forduló. milyen elment? :lol:

nyilván most már esélytelen, de eddig korántsem volt az.
Ami csak 5 lett volna, mert egyenloseg eseten mi kerulunk az elre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. március 20., hétfő 8:56

petiamadridista írta:
A liga már korábban elment.
mi ez a nettó faszság állandóan? ha nyerünk 6 pont van közöttünk és még van 12 forduló. milyen elment? :lol:

nyilván most már esélytelen, de eddig korántsem volt az.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 20., hétfő 8:23

Ne legyetek ennyire kiakadva, csak azt kaptuk, ami varhato volt. A kecskere se lehet kaposztat bizni, mert elvarhato, hogy megeszi.
Egyenenkent, csapatkent ez a szint, neha bemakolunk meg valamit (köszi pool) de osszessegeben egy tamadasban impotens, gyengecske, toldozott foldozott egyenileg is lecet levero csapatunk van.
Szoval nezzuk mi lesz cselszi ellen, nem sok jora szamitva, aztan szeptemberben lehet iteletet mondani, merre tovabb
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 20., hétfő 7:58

Mit lehet erre írni? Többszörösen eladtuk a lelkünket, már a bónusz bónuszát futják az öregek. Egyszerűen ennyi volt, a régóta húzódó passzívitásunk a játékos piacon most megbosszúlja magát. Sőt még ez sem igaz. Elhoztunk egy Camavingát is pl ami egy jó húzás volt. Na de a meccs...Carvajalnak lefőtt. Szerintem Modric is fejben már máshol van. Benzema meg az aranylabda után szintén elengedte kicsit, már mindent elért amit elérhet. Lehet őket hibáztatni azért mert ennyi idősen már nem veszik fel a versenyt a fiatalokkal? Szerintem nem. Az edzőt kellene hibáztatni? Lehetne máshogy cserélni, 1-2 poszton lehetne más a kezdő, de pl Carvajal és Benzema pont azok akik helyett lényegében nincs kit a kezdőbe tenni. Kár mélyebben ebbe a meccsbe belemenni, minden más gondolatom a legyél Ancelotti topicba illik. Kettő irtó gyenge csapat játszott tegnap, a barca lőtt 3 gólt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 7:20

Ancelotti: "We are sad but proud of the way we played. We will win something if we keep playing like this."

Valamit legalább tanult az öreg Xavitol :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 20., hétfő 7:00

petiamadridista írta: Nem volt ez 00.
10 centin múlt h nem nyertünk.
Nyugi.
A liga már korábban elment.
Nézhetjük úgy is, hogy ha nem TBO van, akkor már rég eldőlt volna a katalánok javára.

Engem továbbra is az zavar, hogy a játék minden elemében jobbak kb. állandóan ellenünk, pedig alig van poszt, ahol minőségben jobbak lennének nálunk, és ebben azért Carlonak van felelőssége. A kupában egy visszaállós focival szopattak meg minket, 90 percen keresztül helyzetünk sem volt, megvertek, majd most meg támadófocival domináltak minket szarrá. Érdekes.

Carlot nagyon nem akarom bántani, mert amit a vezetőség megtesz vele, az egészen szánalmas, ennél egy középcsapatnál jobb körülmények vannak, hosszú évek óta nem igazolunk, pedig minimális befektetéssel egy európai szinten top3 keretünk lehetne, de ingyen Cancelok helyett jó nekünk a Carvajal, meg egy szem 35+os támadóval vágunk neki 6 kupának, stb. Ennek ellenére a Barcánál még így is jobb a keretünk, csak nem azok játszanak, akik teljesítmény alapján megérdemelnék.

Szerencsére bajnoki meccset idén már nem kell nézni, bár eddig sem volt sok kedve az embernek ezt a szart nézni. :lol:

Teljesítmény alapján a Ceballos Camavinga duónak megkérdőjelezhetetlen alapkezdőnek kellene lennie, remélem Ancelotti ezt észreveszi, mert velük lehet keresnivalónk még a másik két címért, bár szerintem megy tovább a Modric Kroos duó majd. :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. március 20., hétfő 1:09

Nem volt ez 00.
10 centin múlt h nem nyertünk.
Nyugi.
A liga már korábban elment.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 20., hétfő 0:02

flori írta: https://pbs.twimg.com/media/FrnLEoTXwAI ... name=large

Ezeket ha bárki megmagyarázza... :kivagyhe:
carlo megmondta hogy nincs baj a tamadojatekunkkal
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2023. március 19., vasárnap 23:59

https://pbs.twimg.com/media/FrnLEoTXwAI ... name=large

Ezeket ha bárki megmagyarázza... :kivagyhe:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 19., vasárnap 23:50

ferni írta: Szarok voltunk, bíró meg a vak VAR szobàban ülő kcsgök folyamat vakok voltak mikor ellenünk faultoltak, minimum elmaradt 3 sárga meg ez a Gavis elég pirosnak tűnik.

Azt még így is majdnem nyertünk ez a vicc.
Hat igen. Ha nem adnank folyamatosan felidonyi elonyoket az ellenfeleknek azzal, hogy a ven, csapagyas, lassu kozeppalyaval megyunk ki, illetve gyakorlatilag csatar nelkul jatszunk, kaput nem tamado emberekkel, akkor lehet tobbszor kellene kaparnia az ellenfeleknek, mint nekunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég