Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 21:22

Naja, a Spártai harcos! :lol:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 21:21

H20 írta:De, sok minden megéri, de a legjobban az érné meg, ha Arbeloát nem látnám többet szaladgálni a jobb szélen. :D
Azért cserének jó lesz. Meg, ha vérre megy a játék. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 21:18

De, sok minden megéri, de a legjobban az érné meg, ha Arbeloát nem látnám többet szaladgálni a jobb szélen. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 21:14

Tavaly kaptunk érte talán 5-6 millió eurót. Egy kis osztás, szorzás, gyökvonás illetve particiós integrálás után azt a számot kaptam. :mrgreen:
H20 írta:Vagy adjuk még Arbeloát is, meg az egész házát meg mindent, és akkor jöhet Carvajal. :agree:
Miért nem éri meg egy másodosztályú játékos elboltolása 8 millióért?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 21:09

Vagy adjuk még Arbeloát is, meg az egész házát meg mindent, és akkor jöhet Carvajal. :agree:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 17., szerda 21:07

én 8 millióról tudok :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 21:06

Szerintem jó bolt lenne. Cheryshevnek is jót tenne, hogy játszhatna Schürrle helyén illetve pénzt se költenénk Carvajalra. Mondjuk elméletileg így se kell rá többet költeni, mint 2-3 millió euró.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 17., szerda 20:52

Jólvan így már világos. Én meg azt hittem, hogy már követelőznek. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 17., szerda 20:46

Casso írta: Carvajalra visszavásárlási opciónk van. Miért kellene nekünk Cserisevet adni Carvajalért?
a visszavásárlási opcióban egy összeg van, gondolom nem kell kicsengetni azt az összeget ha odaadjuk azt a mittomén kit. :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 17., szerda 20:46

Cassa írta:Ezt nem nagyon értem. Carvajalra visszavásárlási opciónk van. Miért kellene nekünk Cserisevet adni Carvajalért?
Részletesebben utánanéztem a dolognak, egészen pontosan tehát arról lenne szó, hogy a valóban létező visszavásárlási opció szerint elvileg 6,5 millió eurót kéne fizetnetek Carvajalért, ha viszont menne Cserisev, akkor nem kellene fizetni a jobbhátvédért egy petákot sem.
A dolgot megkönnyítheti, hogy mindkét illető játékosnak ugyanaz az ügynöke.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 17., szerda 20:25

GT37 írta:A Marca most azt írja, hogy a Leverkusen visszaadja nektek Carvajalt, ha odaadjátok érte Cserisevet a Castillából.
Bayer Leverkusen would be a good destination for Cheryshev with Champions League football almost guaranteed for next term. For the German club he will be useful as a replacement for Schürrle who looks to be leaving for Chelsea.
Ez sem egy rossz opció, ha sikerül belerakni egy visszavásárlási opciót a szerződésbe, az orosz így szerezhetne egy kis rutint, aztán mehetne vissza a Madridba.
Bár egyelőre elég nehéz elképzelni, hogy a Real alapkezdőjében túlsúlyban legyenek a saját nevelésű játékosok, de ez a Carvajal-transzfer lehet az iránymutató.
Ezt nem nagyon értem. Carvajalra visszavásárlási opciónk van. Miért kellene nekünk Cserisevet adni Carvajalért?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 17., szerda 20:18

A Marca most azt írja, hogy a Leverkusen visszaadja nektek Carvajalt, ha odaadjátok érte Cserisevet a Castillából. :D
Bayer Leverkusen would be a good destination for Cheryshev with Champions League football almost guaranteed for next term. For the German club he will be useful as a replacement for Schürrle who looks to be leaving for Chelsea.
Ez sem egy rossz opció, ha sikerül belerakni egy visszavásárlási opciót a szerződésbe, az orosz így szerezhetne egy kis rutint, aztán mehetne vissza a Madridba.
Bár egyelőre elég nehéz elképzelni, hogy a Real alapkezdőjében túlsúlyban legyenek a saját nevelésű játékosok, de ez a Carvajal-transzfer lehet az iránymutató.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 19:06

Realista24 írta:
ezt a carvajalt én még mindig nem tudom hova tenni. ilyen kurvajó hogy mindenki őt akarja? tudom,tudom bundesligában esélyes hogy ő lesz az év jobbhátvéde...
Uccsó helyen áll a háromból, úgyhogy nem lesz a legjobb.
ki a másik kettő? Megkeresem őket és meg lesz az első hely is. :mrgreen: :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 17., szerda 15:13

Carvajalt hozni kell nincs mese. Nagyon tehetséges és százszor jobb mint Arbeloa. A játékunkhoz is nagyon passzol a stílusa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 17., szerda 15:10

ezt a carvajalt én még mindig nem tudom hova tenni. ilyen kurvajó hogy mindenki őt akarja? tudom,tudom bundesligában esélyes hogy ő lesz az év jobbhátvéde...
Uccsó helyen áll a háromból, úgyhogy nem lesz a legjobb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 17., szerda 15:07

ezt a carvajalt én még mindig nem tudom hova tenni. ilyen kurvajó hogy mindenki őt akarja? tudom,tudom bundesligában esélyes hogy ő lesz az év jobbhátvéde...
Az a baj,hogy nincs rajta kívül senki,aki mozdítható lenne,és megállná a helyét.

A kp-re sztm egy ember is elég lenne a nyáron,Xabi mellé,jövőre lehetna aztán valakit helyette is.Khedira meg kiegészitő embernek maradhatna.
Két vkp-t amúgy se igazol Perez,nem az a fajta :-)

És akkor wgy kis megjegyzés Neymarhoz:Galatól kérdezték hova hozná.Akkor én ugyan ezt kérdezem Bale-el kapcsolatba;Ha Neymar nem jó DM helyére,akkor a walesi majd jó lesz? :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 17., szerda 11:44

talán numberonéval beszéltünk kondogbiáról még az atletico-sevilla kupa elődöntő odavágóján. az hogy jobb lenne khediránál nem érv, mert ez több tucat playerre igaz.
kár hogy a sevillában tolja, nehéz lenne onnét elhozni. :-)

menjünk torinoba, és ide vidalt vagy pogbát. modricot normálisan beépítjük a nyáron oda ahova való, azaz a kezdőbe. hozzunk egy falcaot, egy támadóközéppályást dm helyére, meg egy jobbhátvédet, meg egy wengert és hajrá. :mrgreen:
elnökválasztás lesz úgyis, perez megint a zsebébe nyúl. :roll:
amúgy szerintem az is benne lesz perez kampányába hogy cének ad egy hosszútávú szerződést.

ezt a carvajalt én még mindig nem tudom hova tenni. ilyen kurvajó hogy mindenki őt akarja? tudom,tudom bundesligában esélyes hogy ő lesz az év jobbhátvéde...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. április 17., szerda 9:58

aki szokott schalke meccseket nézni, írhatna pár sort erről a draxler gyerekről.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 17., szerda 9:10

Az az igazság, hogy idén nagybevásárlást kell tartani, ha megakarunk újulni és, ha akarunk valamit kezdeni magunkkal, egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy Khedira kezdő legyen.

Ami az álom lenne, a keretet nézve(tudom kicsit irreális, bár, ha Perez apó nagyon belelendül akkor itt bármi lehet)

-------------------Iker/Diego Lopez/Castillas arc----------------------
---------Varane/Pepe-------------------------Ramos/Albiol------------
Carvajal/Arbeloa--------------------------------Marcelo/Coentrao
-------------------------------Xabi/Veratti------------------------
------------Pogba/Kondogbia----------Modric/????-------
Götze/Özil----------------------------------------C. Ronaldo/Jesé
-----------------Benzema/Morata/ide valami öreg rókát igazolnék---------

on: Carvajal, Veratti, Pogba, Kondogbia, Götze, Öreg róka. :mrgreen:
off: Carvalho, Khedira, Callejon, Di Maria, Higuaín


Modric cseréjének még akár esetleg Özil is odaférhetne, tehát lenne úgy rotálva, Jesé-t felcsapni a nagyokhoz....aztán hadd szóljon, szinte bárki játszana a középpályán minőségi kp-t tudnánk felmutatni! :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 16., kedd 23:57

Szerintem kell 3 ember mindenképpen. Essien távozásával meg 4. DM mellé, de inkább helyett 1 ember meg 2 a középpályára Khedira helyett illetve szintén mellé. Attól függ mondjuk, hogy mire akarunk váltani...

433hoz kell normális csere lehetőség is, akkor meg simán kell 4 ember, de ez megint edzőtől függő dolog...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég