PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 21., péntek 21:01

Ha nézi valaki a CS IEM Rio-t, épp megy a Heroic vs Furia meccs, Neymar ott van a közönségben, az előbb mutatták :D

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 17., hétfő 12:38

lordgabi írta:
lordgabi írta:
Az szép! :lol: :agree:

Köszi, hogy beírtad, évek óta nem játszottam sajna, úgy leromlott a laptopom ereje, megnézem mit tudok értékesíteni fegyvereken kívül, ha lesz időm, hátha nálam is dagadni fog a buksza valamitől. :D
Közben sikerült nagy nehezen belépni a Steambe hosszú idő után, mivel már hirdetésben mindenhol feldobta hétközben a témát, hogy nyáron érkezik a Counter Strike: Source 2, és valami eszement módon elszálltak az árak ahhoz képest, ami 3-4 évvel ezelőtt volt, amikor utoljára néztem a raktáramat. :lol:
Kíváncsi vagyok, lesznek e még ettől is magasabban a cuccok a megjelenés közeledtével, és arra is, hogyan fogom bírni addig, hogy ne szerezzek be hozzá valami vasat, ami elbírja majd. :mrgreen:

Nem vagyok semmilyen szintű szakértő a témában, ha laptopról lenne szó, mit ajánlanátok egy ilyen típusú játékhoz, hogy tökéletesen fusson rajta maximumon még évekig?
Konfiguráció PC-re esetleg?
Valami link már konkrét laptopról, asztali gépről, hogy tisztában legyek az árakkal nagyjából?

Köszönöm szépen előre is. :salute:
Én azt, hogy ne vegyél játékra laptopot :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. április 16., vasárnap 16:21

Egészen durva. Az inventorym alakulása az elmúlt hónapokban. Mindezt úgy hogy semmit nem tradeltem, vettem: https://ibb.co/GVMnNvN

Gyakorlatilag ott tartunk hogy tegnap eladtam 15 ládát, és az árán vettem egy szarabb fajta kést :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. április 16., vasárnap 2:02

lordgabi írta:
Csabi írta: CS:GO infláció: vagy 6-7 évvel ezelőtt vettem 100 breakout ládát. akkor 4 cent volt darabja, tehát 4 eurót fizettem érte. fastforward 2023: a breakout láda darabja 6,30. még van belőle 95. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Az szép! :lol: :agree:

Köszi, hogy beírtad, évek óta nem játszottam sajna, úgy leromlott a laptopom ereje, megnézem mit tudok értékesíteni fegyvereken kívül, ha lesz időm, hátha nálam is dagadni fog a buksza valamitől. :D
Közben sikerült nagy nehezen belépni a Steambe hosszú idő után, mivel már hirdetésben mindenhol feldobta hétközben a témát, hogy nyáron érkezik a Counter Strike: Source 2, és valami eszement módon elszálltak az árak ahhoz képest, ami 3-4 évvel ezelőtt volt, amikor utoljára néztem a raktáramat. :lol:
Kíváncsi vagyok, lesznek e még ettől is magasabban a cuccok a megjelenés közeledtével, és arra is, hogyan fogom bírni addig, hogy ne szerezzek be hozzá valami vasat, ami elbírja majd. :mrgreen:

Nem vagyok semmilyen szintű szakértő a témában, ha laptopról lenne szó, mit ajánlanátok egy ilyen típusú játékhoz, hogy tökéletesen fusson rajta maximumon még évekig?
Konfiguráció PC-re esetleg?
Valami link már konkrét laptopról, asztali gépről, hogy tisztában legyek az árakkal nagyjából?

Köszönöm szépen előre is. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 9., vasárnap 18:06

Ha már CSGO, torzsi megint kijutott a Majorre a MOUZ-zal, kvali versenyen elég rosszul indultak, de a végén megverték a két legutóbbi Major győztes csapatot, így kint lesznek az utolsó CSGO Major-ön.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 8., szombat 19:03

ferni írta: teljesen megbolondult a piac a CS2 bejelentésétől.
Vettem egy AK Empresst 28 euróért, eltelt egy hét, már 33 euro.

Bizonyos skinek amik jól mutatnak CS2ben duplázódtak.
Kések is felmentek a pitába.

Nagyon kemény ami megy.

Breakout láda amúgy se volt eddig se olcsó, mert azokban van butterfly knife, de az is emelkedett 2 eurót darabja a CS2 óta, de ha csak kiárulja az ember a random ládáit persze csak ha Remy nem fosztotta még ki az inventorydat, már azon van egy rakat pénze
Gecc, én is megnéztem, nem voltam belépve vagy 2 éve.

Van 11 eurós ládám is :mrgreen:

Igaz most épp nem tudok semmit sem eladni, de sebaj!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. április 8., szombat 17:35

En anno eladtam a Vulcanomat 75-ert, nemreg 600-ert lattam. :lol: :lol: :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 8., szombat 17:08

teljesen megbolondult a piac a CS2 bejelentésétől.
Vettem egy AK Empresst 28 euróért, eltelt egy hét, már 33 euro.

Bizonyos skinek amik jól mutatnak CS2ben duplázódtak.
Kések is felmentek a pitába.

Nagyon kemény ami megy.

Breakout láda amúgy se volt eddig se olcsó, mert azokban van butterfly knife, de az is emelkedett 2 eurót darabja a CS2 óta, de ha csak kiárulja az ember a random ládáit persze csak ha Remy nem fosztotta még ki az inventorydat, már azon van egy rakat pénze

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. április 8., szombat 16:43

Csabi írta: CS:GO infláció: vagy 6-7 évvel ezelőtt vettem 100 breakout ládát. akkor 4 cent volt darabja, tehát 4 eurót fizettem érte. fastforward 2023: a breakout láda darabja 6,30. még van belőle 95. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Az szép! :lol: :agree:

Köszi, hogy beírtad, évek óta nem játszottam sajna, úgy leromlott a laptopom ereje, megnézem mit tudok értékesíteni fegyvereken kívül, ha lesz időm, hátha nálam is dagadni fog a buksza valamitől. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. április 8., szombat 16:32

CS:GO infláció: vagy 6-7 évvel ezelőtt vettem 100 breakout ládát. akkor 4 cent volt darabja, tehát 4 eurót fizettem érte. fastforward 2023: a breakout láda darabja 6,30. még van belőle 95. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. március 29., szerda 22:02

nekem instán volt ilyen, jött egy link ismerőstől hajnalban, én meg félkómában rányomtam, nem kellett megadnom semmit, elég volt a link megnyitása, 20 másodperc múlva jött az email értesítés, hogy megváltoztatták a jelszavam, megint fél perc múlva hogy az email címemet is a fiókomhoz frissítették, meg a telszámom is.

szerencsére az insta support egy órán belül segített visszaállítani, és azóta nem volt ilyen, persze jobban is figyelek.
de járt így más ismerősöm is sajnos, nekik nem is tudták visszaállítani már a fiókot.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 29., szerda 20:58

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Milyen jó is amikor madridomról van ismerősöd steamen is küld egy scam linket, igaz Remy? Elküldi hogy szavazzak a haverja cs go csapatára, nyilván hülye voltam baszki, de a fasz se gondolta hogy ennyire csíra az ember, aztán vitték is az összes itemem...Köszi Remy, egy patkány vagy. Aztán meg gyorsan törölt a friend listről. Ilyet bazdmeg.
Van eleg bajod, ezert nem vaglak ki, de ez volt az utolso ilyen toled, meg nyilvan mastol is.

A patkanyozast cifran sikerult kiirnod, ellenben bocsanatkeresre nem futotta. Es nyilvan nem erdekel, ha privatban irtal neki, ha mar mindenki elott patkanyozod.

De itt elnézést kért amúgy.
és nyilván Remy ha nem te voltál akkor neharagudj
De elég csúnya történet.Elég baj az hogy vannak ilyen emberek akiknek ez okoz örömet hogy több normális felhasználóval kicsesznek.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 29., szerda 20:33

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Milyen jó is amikor madridomról van ismerősöd steamen is küld egy scam linket, igaz Remy? Elküldi hogy szavazzak a haverja cs go csapatára, nyilván hülye voltam baszki, de a fasz se gondolta hogy ennyire csíra az ember, aztán vitték is az összes itemem...Köszi Remy, egy patkány vagy. Aztán meg gyorsan törölt a friend listről. Ilyet bazdmeg.
Van eleg bajod, ezert nem vaglak ki, de ez volt az utolso ilyen toled, meg nyilvan mastol is.

A patkanyozast cifran sikerult kiirnod, ellenben bocsanatkeresre nem futotta. Es nyilvan nem erdekel, ha privatban irtal neki, ha mar mindenki elott patkanyozod.
Igazad van, teljes mertekben. De meg mielott megjott mar itt mindenki elott elnezest is kertem, de a buntit sem vitatnam termeszetesen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 29., szerda 19:55

wZoLee7 írta: Milyen jó is amikor madridomról van ismerősöd steamen is küld egy scam linket, igaz Remy? Elküldi hogy szavazzak a haverja cs go csapatára, nyilván hülye voltam baszki, de a fasz se gondolta hogy ennyire csíra az ember, aztán vitték is az összes itemem...Köszi Remy, egy patkány vagy. Aztán meg gyorsan törölt a friend listről. Ilyet bazdmeg.
Van eleg bajod, ezert nem vaglak ki, de ez volt az utolso ilyen toled, meg nyilvan mastol is.

A patkanyozast cifran sikerult kiirnod, ellenben bocsanatkeresre nem futotta. Es nyilvan nem erdekel, ha privatban irtal neki, ha mar mindenki elott patkanyozod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. március 29., szerda 19:44

Anthony írta:
Jobb a kontinenst is elkerülni amin tartózkodik :mrgreen:
lassan a bolygót.

csak jól járt az a Tesla roadster hogy kilőtték Muskék az űrbe :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. március 29., szerda 19:44

Már ne haragudj, de azért már ne Remy legyen a hibás, hogy beszopsz egy ilyet 2023-ban.

Nekem is elküldte az első dolgom volt, hogy keresztbekérdeztem és válaszolni se tudott, csak nyomta tovább, hogy szavazz a csapatomra, aztán ráírtam Remyre messengeren, hogy ez te vagy-e, mert nekem ez gyanús, sztem feltörtek.

Ilyenkor mindig az legyen az első, hogy megkeresed az embert egy másik platformon és kérdezz rá. Tanulj belőle, ne Remyt baszogasd.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 29., szerda 19:22

hehetheoriginal írta: amugy keci nem is remy lenne, megint mi pusztitast vitt vegbe, akár közvetlenül, akár közvetve :lol: :lol: :coffee:
Mondom en, ha anno Egyiptomban jar, nem lett volna szukseg a masik tiz csapasra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 29., szerda 19:20

Halfkey írta: Nem fogok belefutni, eddig is vigyáztam Remyvel bármit is mond, ezután még jobban fogok :D
Jobb a kontinenst is elkerülni amin tartózkodik :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 29., szerda 18:59

és miután kiderül miből él meg csalással ráveszi embereket dolgokra még tagadja is :(
tiszta barcás lettél Remy






:kalapos:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 29., szerda 18:56

Na, egyrészt engem is átkúrtak és lelopták a cuccaim (több 10 euró heló), mert gondolta a ****-om, hogy nem az az ismerősöm ír rám random, akivel amúgy hónapokkal korábban együtt toltuk... majd nemrég vettem én is észre, hogy mizu.

És, ha facebookon nem ír rám egy másik ismerősöm, akkor a mai napig nem tudnék arról, hogy mi történt úgy, hogy én végig be vagyok jelentkezve a steambe. Rohadt para az egész. Jó néhány embert elértem, hogy figyeljenek, madridomról is.

Plusz egy rakás ismerősöm eltűnt steamről is, olyannak meg nem tudok se írni, se sehogy jelezni, akiről én sem tudom ,hogy törlődött vagy nem.

Akitől én kaptam az emailt, már nem volt az ismerősöm steamen, mire odajutottam, hogy írtam neki facebookon, hogy mi történt. Ő addig nem is tudott az egészről.

Mikor "írtam" rád?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég