Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 17., szerda 15:14

Modric bőven jó lenne szervezőbe/irányítóba
Özil meg a padra-jelenleg-

ha meg Xabi kikopik,akkor vagy igazolna kegy hasonlót,vagy lehet kicsit váltani a rendszerben. :-)
addig meg ő úgy is kezdő,és hátulról osztogathat.
egyelőre sajnos Modric szokott néha napján ott szerepelni,ha éppen valami oknál fogva a Spain nincs.
Egyetértek. Modric jelenleg egy mindenes; a Xabi, Khedira, Özil trió "helyettese" alias jolly joker és vélhetően jövőre is hasonló szerepkört tölt majd be!
modric özil vitához meg annyit, hogy 4-3-3ra kéne átállni, ott mindkettejüknek lenne helye, modricnak a középső triónál, özilnek pedig elől.
Erről van szó! :salute:
szerintem azért Götze, Reus és még pár alapember eltölt 1-2 szezont a németeknél.
Hummels, Lewandowski, akik szerintem távoznak; míg Götze a vb. előtt biztosan nem vált!
Ha már Götze.
Állítólag rajta van a City kívánságlistáján, Txiki már érdeklődött is az ügynökénél.
Ahogy Isco is, akit szintén vinnének! :mrgreen: :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 17., szerda 15:04

madridronie írta:
ne vegyük már Essient jobb oldali védőnek.
Mourinho veszi annak és számít ott rá elsősorban, nem én; nálam egyértelműen középen lenne a helye!
Modricot kellene nem odaképzelni,nem oda való,Özil helyén lehetne játszatni
Modric-Özil szerintem nem egy poszt, a horvát helye egy picivel hátrébb van, mint Özilé --> de amíg Xabi Alonso a csapatban van addig nem nagyon kell jelentős reformot várni a középpályán!
nem értem mi bajotok van essien jhv-ként való szerepeltetésével. számomra felüdülés volt a játéka ramoshoz és arbeloahoz képest, még ha nem is az a posztja. de egyébként én mindenképp megvenném év végén, kiegészítőembernek nagyszerű.

modric özil vitához meg annyit, hogy 4-3-3ra kéne átállni, ott mindkettejüknek lenne helye, modricnak a középső triónál, özilnek pedig elől.
Götze 20 éves. Én a helyében még maradnék 2 évig és csak utána váltanék.
Így van, de egyébként sem fogja Klopp hagyni, hogy szétszedjék a csapatát. 1-2 távozóra biztos lehet számítani, de szerintem azért Götze, Reus és még pár alapember eltölt 1-2 szezont a németeknél.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 17., szerda 15:01

Modric sajnos nem Özil posztján játszik. Erre én is rájöttem. Pedig erőltettem, hogy odavaló, de rendre megbukik ott. Khedira helyére lenne jó, de ő kirobbanthatatlan a kezdőből. :lol:

Götze 20 éves. Én a helyében még maradnék 2 évig és csak utána váltanék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 17., szerda 14:59

Ha már Götze.
Állítólag rajta van a City kívánságlistáján, Txiki már érdeklődött is az ügynökénél. 2016-ig van szerződése, és 40 milla a kivásárlási ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 17., szerda 14:55

Értelek.
De attól még csak oda lehet,kell számolni.
Elvégre is ha Khedirával valami történne(miket képzelek) :mrgreen:
akkor csak nem Arbeloa vagy Ramos menne labdaszerzőbe.
De a Herceg olyan mint atomanti,állja a sarat :lol:

Modric bőven jó lenne szervezőbe/irányítóba (nem Xabi feelinget kell elképzelni)
Özil meg a padra-jelenleg-

ha meg Xabi kikopik,akkor vagy igazolnak egy hasonlót,vagy lehet kicsit váltani a rendszerben. :-)
addig meg ő úgy is kezdő,és hátulról osztogathat.
egyelőre sajnos Modric szokott néha napján ott szerepelni,ha éppen valami oknál fogva a Spain nincs.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 17., szerda 14:49

ne vegyük már Essient jobb oldali védőnek.
Mourinho veszi annak és számít ott rá elsősorban, nem én; nálam egyértelműen középen lenne a helye!
Modricot kellene nem odaképzelni,nem oda való,Özil helyén lehetne játszatni
Modric-Özil szerintem nem egy poszt, a horvát helye egy picivel hátrébb van, mint Özilé --> de amíg Xabi Alonso a csapatban van addig nem nagyon kell jelentős reformot várni a középpályán!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 17., szerda 14:36

madridronie
akkor most is 4 van
az meg hogy mikor hol játszik.
ne vegyük már Essient jobb oldali védőnek.

:roll: :roll: :roll: :roll: hogy ezt a .... :cens: menynire rühellem.

Modricot kellene nem odaképzelni,nem oda való,Özil helyén lehetne játszatni
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 17., szerda 14:36

Götze szerintem még biztos marad a Dortmundban. Most lettek top csapat, 20 éves, hova izguljon. Hosszú távon váltani fog, de még telejesen felesleges neki lépnie, VB is jön, Klopp is marad.
Ha csak nem imponál neki hogy a Real Madridban játszhat.Meg az anyagi kondiciok is jobbak lennének itt valamivel talán mint dortmundban.
De ahogy a szerkesztő úr is írta,ha a Real nem is tapogatózik felé,akkor tényleg tárgytalan.

Neymar...lassan elmehetne politikusnak,össze vissza beszél mint egy sebesült német katona :lol: de sztm a tisztelt ügynöke meg a pénzéhes apuci adja a szavakat a szájába.Most én biztosra veszem hogy átmegy európába,még nyáron,most meg csak altatnak,aztán jön majd a nagy durranás :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. április 17., szerda 14:38-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 17., szerda 14:31

A Real Madrid edzője, José Mourinho szeretné, ha Marco Materazzi csatlakozna hozzá a Chelseanél. Az Inter legenda szívesen edzősködne és továbbra is közel maradna Mourinhohoz. Az AS szerint a Special One szeretne egy találkozót, amennyiben a Chelseahez csatlakozik az idény végén. Ez valószínűsíti, hogy a jelenlegi másodedzője, Aitor Karanka marad a királyi gárdánál
Ancelotti-Karanka kettős (logikus lépés lenne a vezetés részéről)? :hmmm:
De így megint csak 3 ember lenne oda.
4 az; szemben a mostani tényleges 3-ral; lévén Essien, ha 3X-szor, 4X-szer szerepelt azon a poszton! :roll: Ettől függetlenül nem lennék ellene további kkp-ás igazolásának, csak erre idén nem sok esélyét látok!
Coentrao meg kérdéses...Bár talán felesleges volt leigazolni, de mostanában korrektül játszott, ha elmegy, megint elkezdhetünk hajtani egy balhátvédet. És nyilván a 30at se nagyon kapnánk érte vissza...
Egyetértek, bár én ez esetben sem esnék kétségbe --> azonnal rárepülnék Lucas Digne-ra, a Lille 19 (lassan 20) éves balhátvédjére! Jó ez a korosztály, na! :Đ
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 17., szerda 14:26

Egy érdekesség.
A FIFA 2012-ben 11.552 játékosmozgást könyvelt el, amik összesen 1.920 millió eurót mozgattak meg, ez 10%-al kevesebb, mint egy évvel korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 17., szerda 14:21

Ezt is írtam már
Nem kellene most megbontani a védelmet
Jól elvannak
Marci is játszik,Portugál is
16 millió fontért meg pláne nem,akkor már minimum 20+opciók,de még 1-2 millával így is meg lehetne támogatni

Renben van ha megy Essien,és pótoljuk --bár én komálom a ghánait

De így megint csak 3 ember lenne oda.
Modric elevickélhet,de jó lenne 2 igazolás,vagy akkor tartsuk meg az Afrikai légiósunkat.

Götze szerintem sem jön,se Neymar.
Balere annál nagyobb sansz van.Nem feltétlen örülök neki,de előre nem szokásom senkit sem savazni,majd mások megteszi k helyettem is. :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 17., szerda 14:09

És nyilván a 30at se nagyon kapnánk érte vissza...
A Tottenham 16 millió fontért vinné... :roll: Mondjuk People szerint. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 17., szerda 14:07

Bale ötven alatt nem lesz hozható, Götzére nem fogunk nyomulni, én ennyit tennék hozzá.


Götze szerintem még biztos marad a Dortmundban. Most lettek top csapat, 20 éves, hova izguljon. Hosszú távon váltani fog, de még telejesen felesleges neki lépnie, VB is jön, Klopp is marad.

Coentrao meg kérdéses...Bár talán felesleges volt leigazolni, de mostanában korrektül játszott, ha elmegy, megint elkezdhetünk hajtani egy balhátvédet. És nyilván a 30at se nagyon kapnánk érte vissza...
Kondogbia vélhetően Essien megüresedő helyét foglalja majd el a csapatban, akinek a szezon végén lejár a kölcsönszerződése a Real Madriddal!

Akkor még Khedira megüresedő helyét kéne elfoglalnia valakinek a kezdőben...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 17., szerda 14:04

Egyes források szerint licit van kialakulóban Kondogbiáért. A hírek szerint a Real Madrid 8 millió eurót ajánlott a játékosért, azonban ez elmarad a két milánói csapat ajánlatától, hiszen az Inter tíz, a Milan pedig még ennél is többet, 12 millió eurót áldozna a transzferre.
Kíváncsi lennék, hogy ezek a hírek, ezek az érdeklődések mire vezethetőek vissza. Mou-nak jött meg az esze, vagy Perez vette kezébe a gyeplőt?
Kérdésedre a válasz! :mrgreen: A legfrissebb információk szerint Kondogbia (már) nem José papa embere, hanem Perezé /és a vezetésé/; aki úgy tűnik nem keveset fejlődött, illetve tanult a korábbi hibáiból ugyanis most az öregnek az a határozott véleménye van, hogy a posztonkénti 2 db minőségi játékosért nem szabad sajnálni a pénzt! B-) :salute: Kondogbia vélhetően Essien megüresedő helyét foglalja majd el a csapatban, akinek a szezon végén lejár a kölcsönszerződése a Real Madriddal!
40 millió font Baleért

Carvajal és Jesé helyet cserélhetnek

A Punto Pelota szerint Pérez nagy erőket fog mozgósítani Bale és Agüero leigazolásának érdekében. A forrás szerint Coentrao, Higuaín és Kaká eladásra fog kerülni, és az értük befolyó összeget a walesi és az argentin játékos megszerzésére fordítaná.
Hmmm! :hmmm: Carvajal, Kondogbia, Bale, Agüero --> hogy őszinte legyek, látva a piaci helyzetet (Barca is 4 komolyabb igazolást tervez) én ezzel maradéktalanul elégedett lennék most a nyárra (jövőre meg /Xabi távozásával/ jöhet a Vidal/Pogba-Verratti-Götze trió :mrgreen: :shifty: ), főleg ha még Cristiano soros szerződéshosszabbítását is tető alá hozza végre a vezetés --> minőségileg javulnánk minden poszton :karaj: ! Coentrao szerintem marad és én Jesét sem adnám tovább, sőt --> Callejón és Di María viszont nyugodtan szedhetné a sátorfáját!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 17., szerda 11:57

offolsz, reklámozol...
Csak nem vágnak ki :mrgreen:
Bale (40),Götze(40),Pogba(30),Carvajal = -110 millió
Bale ötven alatt nem lesz hozható, Götzére nem fogunk nyomulni, én ennyit tennék hozzá. :-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 17., szerda 11:57

Bale (40),Götze(40),Pogba(30),Carvajal = -110 millió
kétlem, hogy ez összejönne 110-ből, lehet még a 150 sem lenne elég :roll:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 17., szerda 11:55

El Unico írta:Hova szánod Neymart? Hova férne be? Jobb oldalra DiMaria helyére?
ja.
Ja semmi, csak gondoltam megosztok még pár részletet, hátha nem láttad. :mrgreen:
offolsz, reklámozol... :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 17., szerda 11:54

csak azt mondtam hogy egy ilyen tornának több értelme van mint gyenge kínai csapatok elleni felkészülési meccseknek.
Ja semmi, csak gondoltam megosztok még pár részletet, hátha nem láttad. :mrgreen:
Amúgy szerintem idén ez nem fog még összejönni. Már kész a csapat programja. Ázsia kimarad, Usa, törökök, skandinávia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 17., szerda 11:52

Bocsi,már nem tudtam szerkeszteni...
A Punto Pelota szerint Pérez nagy erőket fog mozgósítani Bale és Agüero leigazolásának érdekében. A forrás szerint Coentrao, Higuaín és Kaká eladásra fog kerülni, és az értük befolyó összeget a walesi és az argentin játékos megszerzésére fordítaná.
Bale jöhet,néztem Tottenham meccseket,és ahogy észrevettem,Bale sokat fejlődött,most már "nem csak egy futóbolond",hanem kreatívabb is lett,benne van a kényszerítőkben,jobb lábbal is bevállalja,a stílusa visszafogott,szerény,szóval,ha ide igazol,nem bánom :-)
Viszont a középpályára Götze nekem nagy álmom :-)

Bale (40),Götze(40),Pogba(30),Carvajal = -110 millió
Higuaín(40),Kaká(15) = +55 millió

Így összességében 50-60 millió eurót kellene elkölteni,de akkor olyan keretünk lenne,hogy ... :-*
és?
lehet itt pont megváltozna, ronaldo se ilyen volt manchesterben.
nem szimpatikus csapatot kell összerakni hanem olyat akik tudnak focizni és szétvernek mindenkit.
Hova szánod Neymart? Hova férne be? Jobb oldalra DiMaria helyére?
:goat:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 17., szerda 11:49

El Unico írta:de egyáltalán nem szimpatikus.
és?
lehet itt pont megváltozna, ronaldo se ilyen volt manchesterben.
nem szimpatikus csapatot kell összerakni hanem olyat akik tudnak focizni és szétvernek mindenkit.
El Unico írta:vagy Bale,
bale? úgy majmolja ronaldot hogy rossz nézni.
és? :mrgreen:
csak azt mondtam hogy egy ilyen tornának több értelme van mint gyenge kínai csapatok elleni felkészülési meccseknek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég