Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 22:25

Nem tudtam, hogy hová írjam.
Cavani mesterhármas az Inter ellen. Napoli 3 - 1 Inter

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 5., vasárnap 22:02

BBeno írta:persze. 55-t. oscarért. nem neymarért vagy valaki reális emberért egy kicsit kevesebbet. akkora kacsa.


amúgy meg lehet nézni psg meccset mennyire tudja motiválni ancselotti a srácokat. 0-1 és ha nyernek akkor bajnokok. ilyen dolgokra is azért érdemes odafigyelni. ja és t.silvát most állították ki.
ja behozta alexet és lehozta menez-t gyorsba. mikor támadni kéne.

szerintem nem lesz semmi változás a második félidőben taktikára nézve. Ibrától lehet várni valamit de szerintem ancselotti is tőle vár csak valamit.

alig várom hogy bejelentse perez :coffee: :kivagyhe:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 5., vasárnap 21:53

Messze a legveszélyesebb,támadójuk messi mellett.....már az első labdaéritései után két éve kb kiszúrtam magamnak......akkor még szokás szerint lehülyéztek.....ma már egyre többen elismerik...és ez mindig ,mindenben így ment.
Most is ő a legveszélyesebb,Alexis flop,Villa meg nem tud gólt rúgni...de én akkor figyeltem fel rá mikor egy klasszikuson betették,nem baszakodott a tilitolival,hanem meghúzta,bevállalta...

Amúgy remélem a betis behúzta mer vezet...micsoda gólal :ozil:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 5., vasárnap 21:49

persze. 55-t. oscarért. nem neymarért vagy valaki reális emberért egy kicsit kevesebbet. akkora kacsa.


amúgy meg lehet nézni psg meccset mennyire tudja motiválni ancselotti a srácokat. 0-1 és ha nyernek akkor bajnokok. ilyen dolgokra is azért érdemes odafigyelni. ja és t.silvát most állították ki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 5., vasárnap 21:49

R.M.C.F írta:
beckham96 írta:Bírom, hogy más ilyen Tellokat hozna a csapatba, de mégis én írok hülyeséget. :D
Imádok fórumouzni...
Messze a legveszélyesebb,támadójuk messi mellett.....már az első labdaéritései után két éve kb kiszúrtam magamnak......akkor még szokás szerint lehülyéztek.....ma már egyre többen elismerik...és ez mindig ,mindenben így ment.
Én meglepődnék, ha Telloból igazi top támadó lenne, de Özillel kapcsolatban is igazad volt. Emlékszem, milyen szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de tulajdonképpen bevált. :-) Meg is szerettem rendesen. :ozil:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 5., vasárnap 21:43

beckham96 írta:Bírom, hogy más ilyen Tellokat hozna a csapatba, de mégis én írok hülyeséget. :D
Imádok fórumouzni...
Messze a legveszélyesebb,támadójuk messi mellett.....már az első labdaéritései után két éve kb kiszúrtam magamnak......akkor még szokás szerint lehülyéztek.....ma már egyre többen elismerik...és ez mindig ,mindenben így ment.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 5., vasárnap 21:34

beckham96 írta:A Chelseanek a Galata elvileg 55 milliót ajánlott Oscarért. Honnan van ezeknek ennyi pénzük? :D
Én nem tudom, de az ilyen idegbeteg megmozdulások miatt tart ott a piac, ahol...
Persze lehet mondani, hogy a Real volt az első nagy költekező, de nézzük már meg a névsort, itt kire mentek nagy pénzek. Nem Neymarok, Lucasok, Oscarok! Ezzel nem azt mondom, hogy a három kis brazil rossz játékos, de nem CR, Kaká (ne kössetek belém, légyszi :mrgreen: ) Zidane.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 21:26

A Chelseanek a Galata elvileg 55 milliót ajánlott Oscarért. Honnan van ezeknek ennyi pénzük? :D

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 5., vasárnap 21:21

Mou erőss kp-t akar a Chelseanek építeni :lol:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 5., vasárnap 21:16

Bírom, hogy más ilyen Tellokat hozna a csapatba, de mégis én írok hülyeséget. :D 
Imádok fórumouzni... Avatar

beckham96
Csak viszonyítási alap volt a katalán.Senki se akarja idehozni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 5., vasárnap 21:10

vasárnap, 20:45
José Mourinho azt akarja, hogy több játékosa is tartson vele a Chelseahez. A Real Madrid baszk középpályását, Xabi Alonso-t már szóba is hozták azóta a londoni kékekkel. A Daily Star szerint Mourinho szívesen venné, ha Fabio Coentrao és Sami Khedira is követné őt Londonba. Mourinho segédje, Aitor Karanka szintúgy csatalkozhat a Chelsea személyzetéhez.
hát nemtom. én beáldoznám coentraot, ha menne vele sami is. szóval, hol kell aláírni? :lol:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 5., vasárnap 21:06

L.Miki írta:
Kerlon írta:Khedira, Coentrao mehet a chelseabe olyan 50 millió euróért, de Karankat ne engedjük el. Ő maradjon csak itt, mert ismeri a csapatot.
És kit hoznál Coentrao helyére? :shifty:

Meg ha már válaszolsz, akkor meg is indokolhatnád a portugál eladását...
Válaszolok helyette: portugál eladása üzleti célból, Coentrao helyett meg Arbeloat raknám át balra cserének, Carvajalt meg jobbosra, és a Jobbosra át tud ugrani Arbeloa is, meg Ramos is ha baj van vagy esetleg Nacho.

Egyébként én sem adnám el Coentraot.


Tello csak egy példa volt...
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 21:04

Bírom, hogy más ilyen Tellokat hozna a csapatba, de mégis én írok hülyeséget. :D
Imádok fórumouzni...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 5., vasárnap 20:59

Kerlon írta:Khedira, Coentrao mehet a chelseabe olyan 50 millió euróért, de Karankat ne engedjük el. Ő maradjon csak itt, mert ismeri a csapatot.
És kit hoznál Coentrao helyére? :shifty:

Meg ha már válaszolsz, akkor meg is indokolhatnád a portugál eladását...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 5., vasárnap 20:58

én meg nem ezt a fineszes focit szeretném,amit a Realnak kell(ene)játszania végre,akkor nem a madridnak szurkolnék
Abszolút megértem amit mondasz, egyet is értek Veled a kreativitással kapcsolatban, viszont szerintem sokkal fontosabb, hogy a pálya közepén, mondjuk úgy, hogy a középpályán legyenek kreatív arcok. Kellenek lendületes, dinamikus szélsők, nagy lövők is, önmagában a kreativitás nem elég egy sikeres csapathoz. Most ez kicsit sánta példa, de ott a Barca, azért a legtöbb játékos (még Busquets is) kreatív, átlag feletti játékintelligenciával, aztán a hajukra kenhették az egészet, kaptak egy gyönyörű hetest.

A két szélen Ronaldo és Bale nagyot csapna azért, amihez kellett az is, hogy a walesi ilyen mértékű fejlődést mutasson. Érzésem szerint játékintelligenciában bőven DM előtt jár, a képességei pedig nem gyengébbek, mint az argentiné. Igazából szerkezetváltással nagyon jól fel lehetne építeni a csapatot, de most szükségszerű lenne egy támadó szellemű jobbhátvéd is. Akkor Cé és Bale is indulhatna szélről befelé. Nem feltétlen azért, hogy mindent ráüssenek, ott beléphetne a játékba mélységből Modric, vagy egy másik kkp. Illetve indítani lehetne a felfutó szélsőhátvédet. Természetesen mindkét spíler képes az alapvonal felé megindulva is megbontani a védelmeket, illetve mocsok gyorsak, jól indulnak üres területre, ahhoz kellenek a kreatív emberek, hogy a labda is jó helyre érkezzen.


Ilyesmire gondolok:

Carvajal--------Ramos------------Varane-----------Marcelo
---------------------------Verratti------------------------------
------------Vidal------------------------Modric-----------------
-----Bale----------------------------------------------Cé-------
---------------------------Benzema-----------------------------

Például. Nem gondolom, hogy esélytelen lenne, hogy ez működjön. Ilyen rendszerben el tudnám képzelni Bale-t. De amint az aláírásomból is látszik, az első választásom Neymar lenne. Viszont a walesi érkezésével sem dőlnék a kardomba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2013. május 5., vasárnap 21:00-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 20:54

Kerlon írta:Khedira, Coentrao mehet a chelseabe olyan 50 millió euróért, de Karankat ne engedjük el. Ő maradjon csak itt, mert ismeri a csapatot.
És Coentrao miért? A védelem tök jó, egy embert kell jobb oldalra igazolni és kész.
Carvajal/Arbeloa - Varane/Pepe - Ramos/Albiol - Marcelo/Coentrao
Így mindenkinek megvan a cseréje is, Nacho pedig bárhova be tud ugrani, ha szükséges... :-)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 20:51

numberone!
Melyik hsz-emben olvastad, hogy tartsuk meg Khedirát? Nem azért, de egy szóval nem említettem... Pogba nem kellene (nekem), ennyi. Ezen senki nem tud változtatni. Undorító amiket művel néha, azonkívül egyáltalán nem szimpatikus.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 5., vasárnap 20:48

Khedira, Coentrao mehet a chelseabe olyan 50 millió euróért, de Karankat ne engedjük el. Ő maradjon csak itt, mert ismeri a csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 5., vasárnap 20:45

Meg mi ez a kreativitás mánia morientes? Mintha a focihoz csak ez az egy tulajdonság kellene. Ha Bale gyenge is ebben, még úgy is nagyobb erősítés lenne, mint a kreatív játékosok nagyja
Ha egy támadósorba olyan kretiv játékosok vannak,mint Ronaldo,Benzema,Vagy Özil(márha jól esik neki)akkor egy Balet odaraknának a jobb oldalra,semmivel se lennénk beljebb vele mint Di Mariaval.
Ha én meg nem ezt a fineszes focit szeretném,amit a Realnak kell(ene)játszania végre,akkor nem a madridnak szurkolnék hanem mittomén a Wigannak akik ki teszik a szivüket ugyan,de olyan unalmasak mint egy aratás...megy a kombájn... :-) mint Bale :lol:
Na ezért az a nagy kreativ mánia :D A hosszu évek során,mióta nekik szurkolok,hozzászoktam hogy visznek bele egy kis színt,de jóideje idegeskedek hogy ez bizony elmarad mostanság.Ezért reménykedem a nyárba erre itt van Bale...
Amügy gondolom nézel spurs meccseket is,meg Real meccseket is,áruld már el,fejtsd ki,hogy mégis mi az amiatt annyira jó lesz ő itt.Mert én leírtam már h sztm miért nem.
Akkor inkább azt mondom,játszon Özil a szélen,de komolyan
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 20:40

szilamer írta:Akkor nem Pogbarol volt szó, hogy korosztályos válogatott csapattársát (Pogbát) ajánlotta be?
korosztalyos valogatottban lehettek egyutt Varaneval(es elkepzelheto, h beajanlotta), de a Lensben Kondogbiaval csapattarsak voltak. Barmelyikre igaz lehetett a hir.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég